Sadomasochizm, BDSM, manipulacja i wszechobecne kłamstwa dotyczące ludzkiej natury

Sadomasochizm, BDSM, manipulacja i wszechobecne kłamstwa dotyczące ludzkiej natury.

” Nie ma uległości i dominacji, istnieje tylko strach i bestialstwo, a to nie jest już zabawą, lecz chorobą psychiczną, dążąca do zniszczenia jak największej liczby osób oraz całych kultur i społeczeństw, poprzez seksualne rytuały śmierci … ”

Dydymus

Kult Śmierci Saturna, stworzył bardzo ważny element współczesnego świata jakim są, wojny rytualne o podłożu okultystycznym, w którym ogromną role odgrywa deprawacja, bestialstwo budząca najniższej zwierzęce potrzeby drapieżnika, zamieniającego się w raka, zarazę gatunku ludzkiego i całej ziemi. 

Ten okultystyczny rytuał, przepełniony jest seksualny spełnieniem wynikającym z aktów sadomasochistycznych, pedofili, składania rytualnych ofiar, eksperymentów medycznych i ludobójstwa. 

Ludzie przez strach, stają się bezbronnymi marionetkami władzy, władców i religii, odreagowującymi własne zniewolenie poprzez bestialstwo, kierowane w stronę niewinnych i bezbronnych istot.

Głupota ludzi, wynika z braku wiary we własne możliwości i umiejętności koordynowania swoich działań w momentach zagrożenia życia.

Strach, panika, współzależność od oprawcy, nie pozwalają stadu na przemyślaną rewolucję, pomimo znacznej przewagi liczebnej.

Ta, sadomasochistyczna zabawa, jest realizowana również w czasie pokoju przez rządy, religie i ich system prawny, pozwalające elitom żerować na bezradnym i wygładzonym społeczeństwie…   

Ludzie, nie mają pojęcia o tym jak zostali zaprogramowani, trik polega na obawie o życie i strachu przed śmiercią . 

Religie i hierarchia, wmawiały wam potrzebę umiłowania życia, poprzez strach przed śmiercią. 

Wszystko, z czego mieliście się cieszyć, zamieniono w strach. Demony, nie pozwalają wam umrzeć, delektując się torturowaniem ciała i duszy … A wy zamiast uciec w inny wymiar, poddajecie się torturom i okrutnym ludziom, czerpiących zysk z waszego strachu. 

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/05/nowy-porzadek-swiata-cywilizacja-strachu.html

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/06/mentalnosc-zniewolonego-narodu.html

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/06/horror-to-sztuka-ktorej-nikt-nie.html

95 % ludzi, ma naturę ukrytych masochistów, przez co drapieżniki mogą ludźmi sterować, manipulować i ich torturować … 

Demoralizacja idąca w stronę bestialstwa, nazywana jest postępem, seksualizm rozluźnia normy społeczne, a wyższe klasy społeczne przez media i literaturę, nadają postępowi obraz rozwijającego się zepsucia. Zepsucie przez deprawację i demoralizację, prowadzi do okultyzmu i kolejnej rytualnych wojen … 

Boicie się tego, i pragniecie tego, przez włączenie wojny w nurt fantazji erotycznych, bazujacych na sadomasochizmie. 

Ten sam schemat postępu, realizowany jest przez inne narzędzie zaprzysiężonych internet, postęp staje się absurdem autodestrukcji i pozornej anonimowości … Taka anonimowość, nazywana jest cichą wojną, którą łatwo zamienić na realny konflikt podzielonego społeczeństwa … 

Potrafimy określić, profil psychologiczny osoby, grupy na podstawie ukrytych pragnień seksualnych. Zawartość gromadzonych materiałów na tablicach profili internetowych przekazuje nam, etap zepsucia moralnego względem zła i agresji ukrytej w przesłaniach podprogowych.

Robi to również, każda korporacja (w tym państwo handlowe) pracująca dla rządu światowego w tym fb, google, czy apple, … 

5% ludzi to nauczyciele zła, deprawatorzy, umiejący przekształcić ludzką dusze w strach i pragnienie władzy i pożądania. 

Wojsko, policja, służby specjalne, werbują ludzi pod kątem schorzeń psychicznych, ciekawość, uległość, odwagi i tabu, leżące na granicy strachu. 

Co jest ważne, a czego nie zauważasz, przez manipulacje i zepchnięcie indywidualisty do roli stadnej miernoty:

– każdy człowiek przez egoizm, chce być najważniejszy niezależnie, czy realizuje to, przez idee dominacji, czy też uległości.

– osoby przez własne kompleksy, uważane za mniej atrakcyjne, poprzez dominacje lub uległość, w sferze seksualnej, chcą odegrać kluczową rolę w życiu innego człowieka.

– bestialstwo, jest formą władzy pozbawionej dobra, czyli empatii. Eksperymenty są formą bestialskiej ciekawości, osiągniętej przez siłę, władze i manipulacje.

– nie ma osób uległych, są tylko osoby, które poprzez uległość, chcą poczuć zainteresowanie swoją osobą, lub ulegają poprzez ciekawość, demoralizację, bierność, obojętność lub strach.  

– uległość, płynie tak jak dominacja z egocentryzmu, dążącego do realizacji własnych celów, kosztem innego człowieka, płynność nazwy, jest tylko, potrzebnym nam słowem, będącym formą wabika. 

– strach przed zdradą, opuszczeniem, samotnością, każe spojrzeć w stronę dominacji, aby w ten sposób zatrzymać partnera przy sobie i kupić sobie lojalność poprzez ideologię.

Zauważ, że w dzisiejszych sztucznie wykreowanych na potrzebę zła, czasach, ludzie czują zagubienie, samotność, poprzez brak prawdziwej odwzajemnionej miłości, ortodoksyjnej lojalności i prawdy.

Bdsm, zostało stworzone przez elity, jako forma odreagowania i tandetnego erzacu, zastępującego miłość przez różne skrajne formy demoralizacji, dającej namiastkę bliskości z drugim człowiekiem. Zauważ, że pragniesz prawdy, zaufania, a osiągasz to przez siłę, kłamstwo i fałszywą ideologie. 

Nauczono cię nie być idealnym, na potrzebę nieidealnego świata kłamstw. 

Jeśli media, literatura, mają na ciebie zgubny wpływ zastanów się nad formami przyjmowanych przez ciebie treści, będących trucizną dla naszego umysłu, ciała i duszy.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/06/stymulowanie-ludzkiej-ciekawosci-czyli.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/06/trzy-madre-mapy-mizaru-kikazaru-iwazaru.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/04/odkrycie-prawdziwych-podstawowych.html

Zastanów się nad sadomasochizmem hierarchii, grup, reguł religijnych, partyjnych, stadnych odruchów … 

Dziwnym zbiegiem okoliczności, bdsm, homoseksualizm, feminizm, transseksualizm, prostytucja rytualna i zarobkowa …, są częściami rytuałów i obrzędów okultystycznych, w których seks, łączy się z życiem, krwią, nasieniem i śmiercią …

Ukryte obrzędy seksualne, prowadzą to różnych chorób, zdrad, zazdrości i są przymusowo tolerowane, a nawet promowane przez władze … 

Nie ma żadnych przypadków, wszystko wydaje się promowaniem zła, kosztem moralności i społeczeństwa, aby w majestacie prawa przeprowadzać krwawe, seksualne obrzędy prowadzące do obłędu, demoralizacji i psychopatii … 

Zobacz, że portale erotyczne zostały stworzone z tego samego powodu, z jakiego tolerujemy zło demoralizacji i przemocy … Obudzono w nas demona, który jest zagubionym zwierzęciem, błagającej o trochę prawdziwego uczucia, prawdy, wierności i poświecenia … 

Mścimy się, na samych sobie poprzez brak możliwości ulokowania uczyć w rękach kogoś, kto tak jak ,my wyrzeknie się siebie dla kogoś, dla nas.

Staliście się niewolnikami, tak zdemoralizowanym, że nałogi i popędy stały się namiastką wolności, której nigdy nie zaznaliście i nie zaznacie, dopóki nie uwolnicie się od poprawności politycznej, religijnej i tolerancji względem zła. Jeśli nie dojdziecie do indywidualizmu i samoograniczenia przez empatię i moralność opartą na równości będacej początkiem wolności … Dojdziecie do pustki, zniewolenia i zła.

Wolny człowiek, to istota wolna od popędów, nałogów, hierarchicznego, religijnego i grupowego obłędu. 

Wolny człowiek, to istota honorowa, empatyczna, lojalna i wierna, kreująca swoją legendę i niezwyciężoną idee miłości do jednej i tylko jednej istoty, bowiem nie istnieją towarzysze, przyjaciele, istnieje tylko popęd innych mężczyzn do naszej kobiety, i zazdrość innych kobiet pchająca ich ciała do naszego mężczyzny …

Tylko związek, daje nam szanse poznania siebie i drugiej osoby, która musi przez poświęcenie stać się nami.

Jeśli, nie jesteś wstanie w ciągu całego życia, poznać nawet siebie, nie zawracaj sobie głowy tłumami przyjaciół, bowiem to prowadzi do zwad, zdrad, nałogów i współdzielenia zła rozrastającego się w grupach i rozszerzających się społecznościach.

W twoim życiu jest tylko miejsce na ciebie i twoją miłość do kogoś, kto poświecił się dla Ciebie …

Bóg prowadził mnie w różne dziwne miejsca, dając mi szanse szerzenia prawdy i zniechęcania ludzi do powrotu na właściwa drogę … 

Oburzacie się, gdy większość z was nazywam zwierzętami, więc zróbcie coś, abym zaczął nazywać wam ludźmi, a władza zaczęła się was bać …

Pamiętajcie, światem dyrygują psychopaci, ubrani w stroje władców, prowadzący was do wojny, demoralizacji i ludobójstwa, waszym zadaniem jest działanie przeciwko nim, dla dobra, waszych dzieci.

Głupi ludzie, chcą przywództwa i pójdą za każda iluzją siły. Mądrzy ludzie, staną się siłą niszczącą każdą iluzje przywódców, przechodząc do samostanowienia.

Nie hoduj w sobie poczuliście winy, bowiem tak, rodzi się uległość wobec nauczycieli, ludzi, partnera, władzy …, przekładająca się na poczucie winny i uległość seksualną.

https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/KE8xEsQuHar

W normalnym związku, w którym istnieje wierność, lojalność, miłość, oddanie i poświęcone, jesteś dla kogoś Bogiem, aby ktoś, mógł być dla Ciebie, Boginią domowego ogniska.

I nie szukaj fałszywych ideologii, idoli, gwiazd, celebrytów, świętych i autorytetów …, bo ich po prostu nie ma, wszystko jest w Tobie, drugim człowieku, w prawdzie, zaufaniu, poświeceniu i związku. !!!

Liga Świata

Dydymus

P.s 

W Polsce, prawie 2,8 mln, osób zarejestrowanych jest na portalach erotycznych, których poziom, odpowiada poziomowi polskiego społeczeństwa, umierającego na najstraszniejszą chorobę świata : głupotę i demoralizację. 

Od 12 lat, obserwujemy tego typu portale, które z portali erotycznych stały się internetowymi domami publicznymi, kreującymi łatwy zarobek budowany na najniższych instynktach i zagubieniu. 

35% osób, przebywających na portalach erotycznych, to dzieci i prostytuująca się młodzież, w wieku 16-23 lat. 

Przez te 12 lat, udało nam się przez strach, rozmowę, psychologię, uratować 20 tysięcy osób, idących w stronę zagubienia seksualnego, które wypacza naturę ludzką i nie pozwala znaleść stałego partnera oraz zachować wierności, bowiem internet tak jak anonimowy sklep, uzależnia mało inteligentnych ludzi od zepsucia, demoralizacji i postępującego upadku.

Nie zawiedzie cię tylko śmierć. 

Na tym świcie nie znajdziesz sobie miejsca, jeśli nie umiesz być zupełnie sam, lub z kimś, komu tak jak sobie, bezgranicznie zaufasz. Piekła nie ma, w piekle państwa handlowego już się urodziłeś, zawalcz więc o własne niebo …  

Jeśli, ktoś nie jest częścią twojej duszy, twojej psyche, nigdy nie powinien stawać się częścią Twojego ciała … , bowiem jest to pasożyt, żyjący Twoją energią i nadzieją.

Gdy dobrzy ludzie, nic nie robią, zło tryumfuje, a tortury i przemoc psychiczna, są najlepszym sposobem zatrzymania kogoś w piekle.

Złe myśli, są tylko myślami, i nie musisz ich realizować, od tego masz rozum, samoograniczenie i odpowiedzialność oraz dusze. 

Jeśli odrzucisz samoograniczenie, zło zrani Twoją duszę, a wyrzuty sumienia uczynią z Twoich myśli, drapieżną broń samozniszczenia i destrukcji innych wypchanych prze Ciebie, w to samo szambo zepsucia. Zazdrość szkodzi dobrym ludziom, tal jak zaszkodziła Tobie …

Bóg cię nie skaże, nie oskarży, i nie rozgrzeszy, bo użytecznego Boga stworzyli ci, którzy chcieli kontrolować wszystko łącznie z bogiem, a bóg jako twórca wolnej woli i równości, a więc wolności nie stworzyłby reprezentującej go hierarchii, łamiącej zasady równości, a tym samym wolności …

Człowiek, nie zabija ani nie pieprzy się dla kraju, człowiek robi to, ponieważ marzy o posiadaniu władzy nad drugim człowiekiem, zwierzęcy egoizm, zabijaj człowieczeństwo i duchowość … 

Oto prawda, za która zabiją mnie politycy, księża, kłamcy i głupcy, dla których wojna, władza, gwałt i dominacja … , są jedyną formą relaksu dla psychopatów, mówiących ci brednie o prawdzie, religii, ustroju, tolerancji, mowię nienawiści i demokracji. 

Wierzę, w obronę duszy i wolności, dlatego odkryje przed ludźmi wszystkie wasze tajemnice i zniszczę wszelakie formy władzy … 

Uważaj komu i w co wierzysz, nie myl pożądania z miłością, i duszy drugiego człowieka z jego słowami, bo te bywają zwykłym kłamstwem …

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/seksualna-magia-illuminatow-magow-i.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/magia-telegonii.html?m=1

Advertisements