Muggletonianie i masońska teoria płaskiej ziemi

Muggletonianie i masońska teoria płaskiej ziemi.

Ostatnio wielu ludzi pogłębia studia nad teorią płaskiej ziemi, jest to kolejne wygodne zajęcie, odciągające ludzi od prawdy.

Tak jak dzieci, bawią się patykami, tak dorosłym wystarczy rządowa pozorowana wojna, sport, nałogi lub nie wyjaśnione teorie …

Światowy proces dezinformacji.
Teoria płaskiej ziemi (Flat Earth), to masoński dogmat i doktryna tajnych stowarzyszeń.

Wszyscy członkowie, liderzy i kapłani stowarzyszenia ” Flat Earth Society”, są masonami.
Historia niezwykła, czyli globalna dezinformacja.

Teoria płaskiej ziemi, powstała (a raczej odrodziła się) w XVI wieku, za sprawą anarchisty, plebejusza, religijnego ortodoksa Lodowicke Muggletona (http://en.wikipedia.org/wiki/Lodowicke_Muggleton , 1609/98), zaraz po tym, jak na rynku pojawiło się masońskie tłumaczenie Biblii Króla Jakuba.

Muggleton, założył sektę zwaną Muggletonianie, której ideologie wynikają z prac Teozoficznych, takich masonów jak mistyk i gnostyk Jacob Boheme. (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Jakub_B%C3%B6hme)

Third Commission
Jednakże zarys tego planu, wyłożył mu sam John Reeve, który chciał stworzyć Third Commission – Komisję Trzech, kierowaną słowami Boga ( Apokalips św. Jana 11:3 ).

 John Reeve (https://en.m.wikipedia.org/wiki/John_Reeve_(religious_leader)), jako Bóg, Lodowicke Muggelton, miał być ustami Boga, i Aron ( Jacob Boehme), będący Mojżeszem.

Muggletonianie, uważali, że dusza jest śmiertelna, że ​​Jezus nie był częścią Trójcy, że kiedy Jezus umarł, zmarł Bóg w Niebie. Jest to kolejny, opis Boga człowieka i jego prywatnego nieba.

Muggletonianie, twierdzili, że niebo znajduje się 6 mil nad ziemią (jest to jedna z doktryn, teorii płaskiej ziemi); że Bóg ma wysokość od 5 do 6 stóp, i nie wymaga on liturgii.

Poeta, William Blake (Mad Blake, https://pl.m.wikipedia.org/wiki/William_Blake), wpłynął dość mocno na działania Muggletonianów, poprzez graficzne wyobrażenie płaskiej ziemi …

Pod koniec życia artystę zaabsorbowało ilustrowanie biblijnej Księgi Hioba. Ilustracje te wzbudziły podziw i bywają do dziś porównywane do malowideł Rembrandta.

 Jak widzicie Biblia jest dziełem masonów i opisuje Boga człowieka, architekta, który zaplanował niewolnictwo hierarchiczne …
http://www.indiana.edu/~ensiweb/lessons/flaterth.les.pdf

Zwolennicy teorii płaskiej ziemi twierdzą, że wynalazca, osobnik znany jako Parallax ( 1865 rok), którego prawdziwe nazwisko brzmiało Samuel Birley Rowbotham, był twórcą książki : ” Zetetic Astronomy: Earth Not a Globe” ( Obecnie istnieje laboratorium o tej samej nazwie : https://it.m.wikipedia.org/wiki/Laboratorio_di_Zetetica). 


Jednak skrzętnie ukrywa się fakt, że Rowbotham był rycerzem, templariuszem i masonem (spójrz na jego nagrobek).

Więc, kto za tym stoi : Nikolaici, zaprzysiężeni, John Reeve, Ludwika Muggletona, Samuel Birley Rowbotham i Richarda Carlisle (mason głoszący wolność prasy, to za jego namowami, loże masońskie, wprowadziły dzieło Parallax’a, do księgarni, tworząc publiczną debatę na temat płaskiej ziemi).

Rowbotham, był masonem, a także komunistą i socjalistycznym syjonistą. Dlaczego przyjął przydomek Parallax.?

Ponieważ, ciążyły na nim liczne zarzuty wykorzystywania seksualnego kobiet i mężczyzn. W całej Anglii organizował demonstracje, podczas których wykładał masońskie teorie na temat płaskiej ziemi.

Dookoła siebie stworzył zamkniętą, utopijną społeczność. W tym czasie, tworzono wiele eksperymentalnych miast, które w niedługim czasie miały stać się : Miejskim Towarzystwami Przemysłowymi ( dzisiejszymi miastami). 
http://newspaper.hvs.pl/rzeczypospolita-sztabinska-droga-do-judepolonii/
http://czuwajacy.blogspot.com/2016/02/kapitalistyczna-utopia-dnia.html

Masonka, Lady Anne Elizabeth Blount Mould (Pseudo : Zeteo), wdowa po Rowbothamie, była świetnym propagatorem teorii płaskiej ziemi. 

Na początku 20 wieku, założyła ona nawet uniwersytet Zetetica, którego celem było głoszenie teorii płaskiej ziemi, w oparciu o pisma biblijne.

Uniwersytet wydawał nawet pismo, pod tytułem “Ziemia nie jest okrągła”. Wdowa po Rowbothamie, była wegetarianką, feministką i członkiem brytyjskiej elity i korony. Jej mąż był przez całe swoje życie, członkiem Zakonu 9 baronów.

Jezuita, brat John Alexander Dowie.

John Alexander Dowie, był szkockim ewangelistą, uzdrowicielem, który głosił w Australii i Stanach, teorie płaskiej ziemi. Założył on loże Zion (Illinois), czyli powszechny i ​​apostolski Kościół.

Loża Zion, był rodzajem obozu koncentracyjnego, w którym idee kaznodzieja, były wpajane do głów wiernych za pomocą bata.

Symbolem loży Zion, był “masoński kompas”, noszony na szyjach wszystkich wiernych.

Dowie był wielkim Mason, a dziełem jego życia, było propagowanie teorii płaskiej ziemi, była to ważnym elementem globalnej dezinformacji. 
” Zbyt wielu ludzi, znalazło się zbyt blisko prawdy, należy dać im coś co jest i prawdą i wielkim kłamstwem … I wilk syty i owca cała … ”

Brat masoński Wilbur Glenn Voliva.
Voliva, zyskał rozgłos, w 1914 roku, kiedy to w czasie swoich wykładów, oferował 5000 dolarów każdemu, kto udowodni, że ziemia jest płaska.


Te dowody, posłużyły pózniej do budowania znanych wam teorii, które tak chętnie oglądacie na You Tube. 

Szerzenia kłamstwa, nigdy nie było tak proste, podatne na dezinformacje ofiary psychomanipulacja, same szukają potrzebnego im do życia narkotyku …
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Wilbur_Glenn_Voliva

W 1923 roku, został pierwszym ewangelickim kaznodzieją, który głosił przez radio, że ziemia jest płaska. Słyszano go nawet w Australii, kiedy opowiadał, że ziemia oddalona jest od słońca o 3000 mil.

Voliva, był tak jak jego ojciec i dziadek wielkim mason, jego rodzina wzbogaciła się, w czasach Wielkiego Kryzysu, dzięki czemu wybudował Zion City. Była to przez krótki czas, mekka wszystkich syjonistów. 

Brat Samuel Shenton.
Samuel Shelton, był członkiem Królewskiego Stowarzyszenia Astrologicznego, mieszczącego się przy Królewskim Towarzystwie Geograficznym. 

Shelton założył w 1956 roku, Flat Earth Society, była to tylko zmiana nazwy, ponieważ FES powstało na bazie Zetetica Society.

Przez kilkadziesiąt lat łatał on teorie swoich poprzedników, zbierając materiały propagandowe. FES, ma ponad 100 aktywnych członków. Samuel do teorii dodał aspekty Kabalizmu.

Brat Kenneth Charles Johnson.

Brat Charels Johnson, zwolennik Nowego Porządku Świata, członek Mebru Rotary, był zwolennikiem masońskiego egocentryzmu.

Doktryna syjonizm komunistycznego, symbolizowana jest przez pięcioramienną gwiazdę, którą znajdziemy również w logu FES. 

I uwaga, hasło tej masońskiej organizacji brzmi : In Veritate Victoria, odnoszące się do hasła Zaprzysiężonych i Saturna.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/05/kult-smierci-i-zota-era-czowieczenstwa.html

Saturn-El-ijah

Ostatnim życzeniem Shentona, było objęcie przez Johnsona roli przywódcy jego organizacji.

Johnson ogłosił się ostatnim ikonoklastą masońskim, którego wizerunek jest ukrytym wizerunkiem Boga, niosącego władze, człowieka nad człowiekiem.

Symbolem tego jest krzyż, symbolizujący ukrzyżowanie ludzkości dla dobra elit. Johnson, był wychowany jak Nazarejczyk. 

Jednym z ulubionych haseł, członków FES jest : “Deprogramming The Masses Since.”

Psyops, psychomanipulacja i ataki psychotroniczne.

” Z wszystkich was, uczynimy masonów, bowiem sami tego zechcecie … ”

Tłumaczę wam od dawna, że celem elit, jest przekształcenie ludzi pod względem moralnym, duchowym i genetycznym, tylko wykształcony i posłuszny mason, zgodzi się na przekształcenie gatunku ludzkiego na drodze ewolucji, w nową użyteczną elitom, formę życia. 

http://depopulacja.blogspot.com/2016/04/kamstwa-kamstwa-i-jeszcze-raz-kamstwa.html

Manipulacje zakrojone na tak gigantyczną skale, wydają się nie realne, bowiem nikt nie uwierzy w rozmach przygotowanych planów. 

700 tysięcy organizacji, jest kontrolowanych, sterowanych przez masońskich lalkarzy, sukces ich działań, polega na jednolitym procesie działań, dążących do tego samego celu, różnymi drogami.

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/03/masonska-symbolika-kotwicy-czyli-martwa.html

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/02/symbolika-banknotu-200-zotowego.html

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/02/two-ball-cane-wszyscy-uzytkownicy.html

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/06/pandemonium.html

I tak na koniec, nowe pokolenie dezinformatorów masońskich, wykluło się z masońskiego jajka chaosu.

Chodzi mi tutaj o Włocha mieszkajacego w Kalifornii, Jerena Campinelle aka JCampy vel Michaela Moriarty … Bogaty, przystojny mason, manipulator, dezinformator i twórca nowego ruchu Jeranizmu, wkłada do głów młodym ludziom totalne kłamstwa, mówiąc o walce z NWO.

Campinella, jest wychowankiem Jezuickiego college’u Bellarmine Collage Preparatory ( bcp.org), i jest poszukiwany międzynarodowym listem gończym, za wyłudzenia, kradzieże, oszustwa, a mimo to, dubajska masoneria oraz Jezuici, dali mu azyl i mnóstwo pieniędzy, na propagowanie Jeranizmu.  

Najpierw kościół – Nikolaici, wpajali ludziom, że ziemia jest płaska, a teraz ich uczniowie, aby odciągnąć uwagę ludzi od prawdy, znów kreują to samo kłamstwo, w akcie dezinformacji … 

Obiecuje wam, że dojdziemy do prawdy, i żadne fałszywe ślady, kamienie dezinformacji, nie zniszczą prawdziwej drogi …

Liga Świata

Więcej zdjeć : https://plus.google.com/u/3/+LigaŚwiata/posts/jD2E1pZBVmP

Advertisements