Tajemnica licencji

Tajemnica licencji

Jeśli rząd, zabiera podstępem twoje prawa, aby sprzedać je tobie z powrotem w formie licencji, świadczy to o złodziejstwie, płatnej protekcji, a także o wymuszeniu monopolu państwa handlowego na obywatelu.

Rządy, traktują ludzi jak prywatną własność, będącą surowcem odnawialnym. Przez tysiące lat rządy, wytworzyły wyrafinowane metody wydobywania bogactw od ludzi. 

Wasza praca to wasze bogactwo, a szefowi tej czy tamtej firmy oraz rządowi państwa handlowego, nic do tego … !!!

Ale, że nie myślicie, tylko dajecie się wykorzystywać i okradać, staliście się, statystykom, niewolnikami, których praca jest formą zysku władz, bowiem podatki, firmy oraz hierarchia zawodowa pozwalają was kontrolować i żyć na wasz koszt … 

Firma – podatek – zajęcie mienia poprzez dług, wojnę – wywłaszczanie – rozdzielenie ziemi od nieruchomości poprzez podatek gruntowy – niewolnictwo hierarchiczne – banki – banki centralne – podatki regionalne – prawa – nadania – licencje – zezwolenia – uprawnienia – korporacje żyjące z pracy ludzi – świadectwa – hierarchiczność zawodowa – spekulacja cenowa – lichwa – spekulacja towarowa …

Tak korporacjonizm państw handlowych, wytworzył konsumpcjonizm, wpychając do niego wszystko, co może być ukradzione, a następnie przez głupich ludzi ponownie kupione i ponownie sprzedane, z zyskiem dla spekulanta i lichwiarza jakim jest państwo. 

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/05/konsumpcjonizm.html

Wielkie Strzyżenie owiec 

1% populacji, jest utrzymywana przez 99% niewolników. Utrzymujecie wojny regulujące waszą populacje, wojny zabierające państwom bogactwa naturalne i wojny eksperymentalne służące tworzeniu lub przełamywaniu sztucznych kryzysów oraz tworzeniu nowych form chemicznego ludobójstwa i represji, niewolących ciała, dusze i umysły niewolników wystraszonych wojną.

Dopóki istnieje hierarchii i pieniądz, nigdy nie zabraknie powodów, do wytworzenia podstępu i prowokacji służącej idei wojny lub rewolucji.

Nie macie pojęcia, jak podatki napędzają lewiatana władzy, korupcji, spekulacji, wyzysku i jak utrzymują sitwy, majątki, tajne bractwa ich banki, firmy i armie. 

Złożoność przepisów, prawa, regulaminów, tworzy żywy organizm samoobrony urzędów przez człowiekiem. 

Żywy organizm bestii, potrafi wymusić posłuszeństwo obywatela względem państwa, kościoła, urzędu i korporacji … ,ale jest to tylko teoria, wyświechtany slogan, i propaganda mająca budzić lęk i strach przed bezdusznymi urzędami. 

Łączenie sił wszystkich organów ochronnych elit, to stary wojskowy manewr okrążający człowieka. Jest to strzelanie w nogi biegnącemu pod górę obywatelowi. 

Abyś miał jak najmniej do powiedzenia kraje łączą siły w celu opodatkowania każdego aspekty życia. Firmy nie należące do międzynarodowych władz, są obciążone podwójnie, aby nie stanowiły zagrożenia do monopoli. A jeśli firma mimo to rokuje, należy ją zniszczyć lub przejąć … Agencje rządowe działają w sforach, aby wzajemnie wycierały ślady swego negatywnego, zmasowanego działania.

Pieniądze, nie stymulują gospodarki, ale karmią władze i ich pupili dokarmianych z podatków i kar, nakładanych na społeczeństwo w formie ostrzeżeń.  

Licencja jako wymuszanie, czyli hodowanie kur

Ulubionym zajęciem państwa, oprócz kasowania opłat i podatków, jest licencjonowanie, każdego, kto chce coś zrobić, stworzyć lub coś wyprodukować.

Licencja, to samonapędzający się interes świadectw, szkoleń, dokumentów … , utrzymujący człowieka w pełnej gotowości, do znoszenia tylu jaj ile potrzebuje od człowieka, przepraszam kury, cwane państwo. 

Licencje, to także podatki, coroczne opłaty, raty, przeglądy, tytuły … obłęd tytularnego wyzysku, który pozwala państwu, rżnąć każdego naiwniaka, chcącego udoskonalić swoje zdolności zawodowe …

Pojęcie licencjonowania, może wydawać się miłą formą udokumentowania naszych zdolności, ale tak naprawdę, jest szokującym sposobem łupienia i kontrolowania ludzi. To państwo, stwierdza, czy się na czymś znasz poprzez kursy, szkolenia, dyplomy i przede wszystkim pieniądze, które zanosisz nieomylnym cenzorem w pysku. 

Ba, licencja stwierdza, że twoje działania są zgodne z prawem, i nie są niebezpieczne dla ludzi, ale nikt nie wystawia licencji psychopatom udającym polityków, urzędników, księży, lekarzy, sędziów, nauczycieli … 

Czyli psychopata, złodziej i cwaniak tworzy prawo licencyjne, ustanawiając swoich chorych psychicznie popleczników – specjalistami w danej branży, aby oni wydawali licencje, świadectwa, kreując zysku władzy przez absolutnie nielegalne działanie licencjonowania form zarobkowych, zawodowych …

Licencjonowanie prywatnych domów, zabudowy na prywatnych działkach, opłaty sądowe, urzędy mierzące działki, ulice, szamba, płoty, urzędy licencjonujące produkty spożywcze … 

Licencjonuje, się wszystko, co przynosi zysk państwu, a nawet to, co jest niemoralne, jest opodatkowane pośrednio, przecież i kurwa płaci podatek za lokal, vat za prezerwatywy …

I my, mówimy tu o sprawiedliwości, o konstytucji, o podatkach, które tak naprawdę, kreują życie pasożytów wyzyskujących i kontrolujacych nasze życie.

Nawet umierając i po śmierci, płacisz podatki za trumnę, ziemię, nagrobki i licencje utrzymującą grób rodzinny.

30% pracowników musi posiadać licencje, pozwalająca praktykować własny zawód. W 1950 roku, było ich tylko 5%, a dziś mamy 800 zawodów licencjonowanych przez rząd.

Czy, licencja ochroni osoby pracujące przy wyciekach gazu, więc w jaki sposób rząd ma wpływ na bezpieczeństwo ich zawodu. 

Czy licencja lekarza, ochroni cię przed błędem w sztuce, skoro lekarza broni sitwa kolesi … ?! Czy prawo jazdy ochroni kierowcę lub pieszego przed wypadkiem, a może zrobi to licencja crash testowa twojego auta ?! … 

Abstrakcje tworzące zysk licencyjny, są tylko dowodem utopii pazernego państwa. 

Licencja, nie chroni konsumentów, ale ma ochraniać przed konkurencją zawodową ze strony ludzi, nie posiadających państwowej licencji. 

Teoretycznie, w wielu przypadkach, chronimy poprzez licencje bandytów w kitlach, togach, zasiadających w studiach telewizjach i redakcjach …  

Państwo, pragnie kontroli i podporządkowania licencjonowanych piesków, muszących iść państwu na rękę … 

Ludzie, poprzez strach, wspierają państwo w wielu przestępczych działaniach, bowiem ukrywanie nielegalność działań państwa handlowego, jest współudziałem w zniszczeniu równości, a tym samym wolności każdego obywatela. 

Licencjonowanie, wiąże się z praktykom zawodową, sitwą stowarzyszeń zawodowych oraz tajnych bractw. 

Tylko w Poznaniu, oprócz zaledwie kilku legalnych lóż masońskich, klubów biznesowych, istnieje ponad 300 tajnych organizacji, skupiających wysokiej rangi urzędników, lekarzy, sędziów, policjantów, wojskowych, działających w formie ukrytych syndykatów, tworzących zysk ich członkom, poprzez zmowy i negatywny wpływ urzędów, korporacji … na obywatela, pracownika, klienta …  

Ludzie ci lobbują, kreują prawa, tworzą wytyczne dotyczące zakazu konkurencji … ,wszystko to jest tuszowane, przez maskowanie osób działających dla syndykatów. Ręka, rękę myje, wspólne interesy, zyski, morderstwa, przejęcia i ogromne zyski … 

( Podam tylko jeden przykład, towarzystwo Dębu, istniejące w całej wielkopolskie. )

Dzisiaj, aby pozbyć się konkurencji, wystarczy tylko zarzut działania, przeciw bezpieczeństwu publicznemu, aby odebrać komuś zlecenie, kontrakt, posadę, a nawet majątek. ( będzie o tym reportaż )

Wiecie, że od kilku lat, trwa walka o przecięcie rynku muzykoterapii, tak muzykoterapii. Licencja, może już tutaj nie pomóc, bowiem cwaniaki, chcą aby muzykoterapia jako terapia, weszła do ustawy dotyczącej zdrowia publicznego, a tym samym, będą się nią mogli zajmować tylko lekarze …

Rola państwa, przypomina role rodziny mafijnej, wymuszającej posłuszeństwo, za pomocą wezwania, zastraszenia, licytacji lub skazania obywatela na śmierć zawodową i społeczną. 

Licencjonowanie, jest jak pieniądz, nie daje ci żadnego zysku, jest to papier o ustalonej fałszywej wartości, wartości która przekłada się na zysk dla rządu i jego popleczników. 

W ten sposób, można ustalić wartość każdej rzeczy, która zamieni się w konkretny zysk państwa, ponieważ to wasza praca i jej wynik, nadaje pieniądzom ich wartość. 

Sprzeciw

Każda forma licencjonowania, może być skutecznie zakwestionowana w sądzie, jako forma wymuszenia. 

Boicie się, jak cholera prawda.?! 

Pomyśl logicznie, i wskaż na formę zysku osiąganego przez państwo, nawet jeśli powiesz, że na tym zarabiasz, to zarabia na tym przede wszystkim państwo, opodatkowując ciebie, firmę, klienta, usługę … licencja, tylko kontroluje twoją prace i twój zysk. 

Licencja, jest formą powiadomień typu push dla rządu o twoich zarobkach, nowy niewolnik jest na tyle głupi, aby godzić się na dane formy opodatkowanych wymuszeń, czyli haraczy.

Rząd, jest sprytnym złodziejem, ustanawia prawo, aby zabrać ci naturalne formy zarobkowania, działania, tworzenia… , aby sprzedać je tobie w formie odnawialnej licencji, tworzącej wieczny zysk państwa.  

UWAGA

Orzecznictwo jest farsą literacką, ponieważ :

Żadne państwo, nie może konwertować wolności do praw, płatnej licencji …, będącej czystem (wy)zyskiem państwa tworzonego na bazie wyzysku człowieka przez człowieka. 

Jeśli wolność, to równość, to nie ma prawa istnieć, żadna hierarchia, tworząca reguły wyzysku człowieka przez człowieka, za pomocą tytułów, stopni oraz form prawnych i hierarchicznych.

Zrozumiałeś niewolniku, tylko tyle potrzeba, abyś stał się wolnym człowiekiem. 

Jeżeli państwo, przekształca wolność w prawo lub przywilej, obywatel ma obowiązek zignorować i walczyć o równość społeczną, będąca odpowiednikiem wolności. 

Dobrze to zapamiętaj. 

Na tej podstawie logicznej, możesz odmówić wnoszenia opłat podatków, opłat licencyjnych, ponieważ prawo, przywilej, łamie prawo równości, wolności i przekłada się na zysk (państwa), przez wyzysk (obywatela).

Państwo, nie może łamać zasad wolności, poprzez wyzysk obywatela prowadzący do braku równości. 

Wystarczy pozew zbiorowy, aby uzasadnić amoralne zachowania państwa w stosunku do obywatela. 

Państwo tworzące podstawy hierarchii, znosi prawo równości, a bez prawa równości, nie istnieje żaden przejaw wolności osobistej i społecznej. 

Czy, jest jakiś odnośnik, jakiś precedens, oczywiście, że jest, chodzi o sprawę : Fred Shuttlesworth (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Fred_Shuttlesworth), kontra City of Birmingham, Alabama, USA 262 373.

Człowiek ten poświecił wiele, ale wy macie prawo zacząć walczyć o swoją wolność masowo. 

Wszystko dookoła was jest iluzją : rządy, kościoły, podatki, licencje … , tylko trzeba mieć jaja, i siłę, bo kłamstwa i przestępców, nie wolno się bać … 

Zabrali wam wolność i dobrobyt, a świat pogrąża się w amoku szaleństwa. 

Zmieniają krajobraz waszego życia, każą wam płacić za wasze domy, nie płacą za wasze śmieci, każą wam płacić za deszczówkę i łamią wasze prawa, każą wam jeść zatrute pokarmy, pić zatrutą wodę, oddychać zatrutym powietrzem, mówiąc o tolerancji i demokracji, obniżają z roku na rok wasz standard życiowy, podnosząc swój poziom życia, kosztem waszego ubóstwa i strachu …

A wy, nazywacie to ustrojem, demokracją, tolerancją i wolnością, jeśli tak myślicie jesteście wariatami, masochistami i debilami, dającym się okradać w imieniu prawa psychopatów do władzy i zysku generowanego poprzez wasze życie.

W normalnym świecie, mogą istnieć tylko darmowe certyfikaty społeczne, generowane przez ludzi wyznaczających opinie na temat danej usługi i danego produktu, sygnowanego imieniem i nazwiskiem twórcy. 

Te darmowe certyfikaty są najlepszą licencją sprawdzająca kwalifikacje zawodowe człowieka. 

Dzisiaj, sitwa wystawiająca licencje zawodowe, tworzy zamknięte kręgi mafijne, ograniczające konkurencje i tworzące spisek cenowy, sprzężony z internetowymi opiniami, blokującymi prawdziwy przekaz społeczny.

Myślcie, walczcie, bo nikt wam niczego nie da, nie załatwi i nie wprowadzi, nie ma reform, może istnieć tylko nowy początek samostanowienia.

Hierarchii tworzy własny zysk na waszej głupocie i bezradności. 

Zamiast stawiać własne domy, stawiacie masonom wille, piramidy i pomniki.

Liga Świata

Dydymus