Historia manipulacji.

Historia manipulacji : Instytut Tavistock.
“Panowie” politycy, celebryci i kapłani, to że naród śpi nie oznacza, że my przestaliśmy was obserwować … 

Nowe metody manipulacji. 

Tavistock Institute For Human Relations. Barany idą na śmierć.

Po opracowaniu zasad i celów rewolucji politycznej i kulturowej, mistycy z Frankfurckiej szkoły filozoficznej połączyli swoje siły z Tavistock, w celu opracowania nowych metod manipulacji opartych na nowych źródłach komunikacji.   

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/rewolucja-deprawacji-kobiet-i-modziezy.html

” Widziałem zrównoważonego i pewnego siebie biznesmena, który wyszedł z laboratorium z szerokim uśmiechem na ustach. 

W czasie ok. 20 minut, zaczął cierpieć na skutek samoistnych tików nerwowych i znalazł się na skraju załamania nerwowego. 

To zachowanie zostało uruchomione przez kontrolowany dotyk płatka jego prawego ucha. W pewnym momencie opuścił głowę schował ją w dłoniach, mamrocząc : Boże, przestań! A mimo to, w dalszym ciągu wykonywał każdą dyspozycję eksperymentatora …. ”

S. Milgram, 1963 r.

Fakt spisku. 

Planetarny spisek jest przedmiotem fascynacji społecznej, choć większość ludzi jest biernymi ofiarami manipulacji medialnej i społecznej. 

W ostatnich latach ujawniono wiele działań ludzi, podających się za nasze rządy, kapłanów, nauczycieli i celebrytów.
Przerażającą bronią w walce z ludzkością jest manipulacja ludzkimi umysłami, już dziś większość ludzi jest kroczącymi drogami obłędu wariatami wspierającymi religie, partie, celebrytów, psychologów i uzależniającą ich umysły technologie …

Kontrola psychiczna rodzi się w jaźni kontrolowanego, jako element prawa społecznego i formę zachowania spokoju. Ci ludzie naprawdę w to wierzą, uważając wolność i równość za absurd. 

  
Wiele osób wątpi w spisek elit, myśląc że przekracza to ich rozumowanie logiczne. Ludzie nauczyli się wierzyć katom w ich słodkie słowa, zapominając o wojnach, podatkach, rewolucjach i deprawacji społecznej. 

Dobre słowa, w ustach uśmiechniętego kapłana i polityka, to jak szczał gołą dupą w twarz. 

Dowód

Wielu z was, wymaga dowodów, ale kiedy je znajduje zaprzecza istnieniu spisku lub traktuje go jako problem, przerastający możliwości zwykłego człowieka. 

  
Oto dowód negatywnego działania nauki na wasz umysł, odebrano wam możliwość kreatywnego tworzenia form obrony przed niewolącym was systemem.  

Najgłupsze pytanie świata : Kto to zrobi …?! Ty, ty, bo jesteś takim samym obywatelem polski i świata jak każdy inny człowiek, masz prawo głosu, protestu i działania. 

Nikt za ciebie nie wywalczy prawa do wolności. Skoro się boisz, zadaj sobie pytanie : co zmieniono i co zniszczono w tobie przez proces edukacji i manipulacji. ?!

Społeczeństwo wykreowane na podobieństwo sportowej konkurencji, nie ma czasu na rozwiązywanie istotnych problemów własnej wolności.  

  
Programowanie osobowe.

Paradoksalnie wszyscy dokładnie wiedzą, że są programowani, jednocześnie zaprzeczają istnieniu programowania osobowego. 

Bernard Levin ujawnia w swojej książce “Czas Perspektywy i morale” :

“Profilowanie” mózgu, to skuteczna broń w wojnie psychologicznej.

W żargonie spiskowców, techniki wpływu i manipulacji nazywane są “profilowaniem”. 

Kiedy zrozumiemy, jak jest to łatwe do osiągnięcia, każda forma indywidualna i grupowa na wszystkich poziomach hierarchii, poprzez indukcję odruchów warunkowych, zostanie zaprogramowana, a przecież nie jest to żadna wielka tajemnica.

  
Profilowanie, to technika opracowana w 1922 roku w Wielkiej Brytanii, na zlecenie Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. 

http://newspaper.hvs.pl/krolewski-instytut-spraw-miedzynarodowych/

Major John Rawlings Reese założył na bazie Uniwersytetu w Sussex, największą na świecie “pralnie mózgów” – Tavistock Institute of Human Relations. 

Instytut ten, stał się później zalążkiem punktu dowodzenia Psychologicznej Wojny prowadzonej przez Wielką Brytanię. 

Wszystkie badania były przeprowadzone nie na świnkach morskich, ale na osiemdziesięciu tysiącach żołnierzy wziętych do niewoli przez armię brytyjską.  

  
W instytucie Tavistock, John Rawlings Reese opracował metody manipulacji masowej przeznaczone dla, ludności USA, metody te miały przekonać amerykańskich obywateli do wzięcia udziału w wykreowanej przez Wielką Brytanie i USA, II wojnie światowej. 

Po sukcesie prac prowadzonych pod kierunkiem dr Kurta Lewina, ustalono, że Office of Strategic Services – OSS, poprzednik CIA (Central Intelligence Agency) musi uznać tego typu działania za “konieczność”, w czasach rozwijających się pod kierunkiem rządów – mediów.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/podziekowanie-grupy-bilderberga-i.html

Podczas wojny Kurt Lewin został dyrektorem biura badań nad nalotami. RAF jak psychodeliczny ludobójca skoncentrował się na bombardowaniu niemieckich dzielnic robotniczych, pozostawiając nienaruszone taktyczne cele wojskowe, czyli fabryki zbrojeniowe. 

  
Należy tutaj zauważyć, że fabryki amunicji po obu stronach wymyślonego konfliktu należały do międzynarodowych banksterów.

Ideą bombardowania dzielnic nasyconych pracownikami cywilnymi było zniszczenie morale niemieckich robotników. Powtarzam nie rządu, nie wojska ale robotników.

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/02/kapitalistyczna-utopia-dnia.html

Lewin i jego zespół stworzył plan docelowy, twierdząc, że jeśli nocne bombardowania Royal Air Force zniszczą 65% niemieckich domów robotniczych, morale cywilów upadnie. 

  
Niemcy realizowali ten sam plan niszcząc morale polskich robotników. 

Dokument opisujący cały plan został przygotowany przez Prudential Assurance Company. Royal Air Force pod dowództwem marszałka Arthura Harrisa Traversa, zwanego także “Bomber” zrealizowała plany Lewina, zakończony terrorystycznym bombardowaniem Drezna, w którym zostało zmasakrowanych ponad 125 tysięcy ludzi, głównie osób starszych, kobiet i dzieci. 

Prawda o nalotach grozy wywołanych przez “Bomber – Harrisa” na niemieckich cywilów pozostawała w ścisłej tajemnicy i wyszła na jaw wiele lat po zakończeniu II wojny światowej.

  
Później, po wojnie, NATO nakazało Sussex University na stworzenie drugiego centrum “prania mózgu”, instytucji, która została zintegrowana z Psychological War Office w Wielkiej Brytanii.

Głównym celem tego środka było ukierunkowanie badań nad grupami społecznymi na potrzeby zastosowań wojskowych. 

  
Szok przyszłości. 

O co tu chodzi.?! 

O kreację “szoku przyszłości”, o psychologię naukową zaprojektowaną do manipulowania dużymi grupami ludzi poprzez ekspozycję na wstrząsające wydarzenia i szybkie zmiany sytuacji, mające na celu powodować panikę, dezorientację i niepewność wśród ludności.

Doskonale tutaj wpisują się zamachy fałszywej flagi, czyli kreacje sceniczne opisujące działania wymyślonych terrorystów.

  
SPRP Sprue Aegis – ćwiczenie ludzi w podejmowaniu właściwych decyzji.

Sprue było jedną z wielu wewnętrznych instytucji utworzonych w ramach działania instytutu Tavistock.

Tworzenie sztucznych kryzysów, następnie “zarządzanie” nimi, czyli ćwiczenie ludzi w podejmowaniu “właściwych decyzji”, było wykreowaniem sztucznej rzeczywistości, w której ludziom wydaje się, że decydują o swoim losie, dzięki temu są łatwiejsi w obsłudze.  

  
Zastanówcie się nad kolejnym szkoleniem, czy szkolisz się, czy jesteś szkolony i tresowany.

FEMA i sztuczne wstrząsy.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/fema-100-miast-ktore-zostana.html

W Stanach Zjednoczonych istnieje agencja zarządzania kryzysowego – Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego, w skrócie FEMA.

FEMA, odegrała ważną rolę w manipulowaniu opinią publiczną w czasie kryzysu stworzonego przez umyślną rozbiórkę w czasie rzeczywistym wież World Trade Center w dniu 11 września 2001 r.

  
Sztuczne kryzysy to : “Przyszłe wstrząsy”, opisane jako seria zależnych od siebie wydarzeń, które mają miejsce tak szybko, że ludzki mózg, nie może wchłonąć wszystkich zmian wpływających na sytuacje. 

Nauka wykazała, że ​​istnieją jasno wyznaczone granice liczbowe wpływające na charakter zmian, do których ludzki umysł może sobie poradzić. 

Zatem continuum wstrząsów, powoduje, że grupy docelowe muszą wybierać jeden wariant, zachodzących zdarzeń, odrzucając to co jest niepewne. 

  
Strach

Umysł konfrontuje niejednoznaczne możliwości, i próbuje w całkowitej dezorientacji znaleść sens bezsensownej przemocy.

To doprowadziło do medialnej ekspansji (realnych i filmowych) seryjnych morderców, gwałcicieli i porywaczy dzieci, co generuje uczucie strachu, bólu i rozpaczy. 

Następnie zainstalowano proces ogólnej apatii, bezwładu i obojętności wobec wszelkich zmian. 

  
Taka grupa staje się łatwa do kontrolowania i będzie posłusznie wykonywać rozkazy bez przeciwstawiania się władzy.

Prosty przykład : internauci.

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/czarna-psychologia-internetu.html

Przyszłe wstrząsy.
“Przyszłe wstrząsy”, i instrukcja obsługi, definiowane są jako:

“Zaburzenia fizyczne i psychiczne spowodowane przez nadmierne obciążenia nałożone na mechanizm decyzyjny ludzkiego umysłu.” 

Podobnie jak przeciążenie obwodu elektrycznego spali bezpiecznik, tak ludzki umysł “spali bezpiecznik normalnego zachowania i ograniczeń”, nawet jeśli policjant, lekarz, orientują się, że morderstwo, samobójstwo, powstało na skutek manipulacji nie ujawni tego w obawie przed śmiesznością.

  
Rozumiecie teraz dlaczego Kajetan.P, i kilka osób było tak silnie szukanych, choć sprawy innych podobnych osób są przemilczane przez media. 

Eksperymenty tego typu są przeprowadzane od lat 20-tych XX wieku.

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/02/pierwszy-rytua-medialny-era-psychologii.html

Marihuana i inne narkotyki.

  
Jednym z tematów badanych w Spruit jest wprowadzenie i rozpowszechnienie lekkich i ciężkich narkotyków poprzez medialną promocje, “zakazanych leków”. (Większość seriali i filmów dotyka problemu narkotyków, a problem eskalowany jest w wiadomościach … Nie ma was odstraszyć ale zachęcić … )

Ponieważ dana grupa docelowa była stosunkowo młoda, jest to najbardziej trudny do opanowania temat.

Cud Beatlesów.

  
Najbardziej skutecznym sposobem manipulacji było stworzenie : “Cudu Beatlesów”, to opatentowany wynalazek Instytutu Tavistock, oparty na “deficycie fragmentacji-adaptacyjnej”. 

Ta opracowana przez profesora Willis Harmon metoda polega na umieszczeniu, “ciała” w dobrze działającej konspiracji, ta przeraźliwie wyniszczająca metoda, działa niezależnie od grupy społecznej, tworząc sztuczne wyobrażenie własnej woli. 

W dużych grupach demograficznych dochodzi do niemoralnych zachowań antyspołecznych polegających na wyniszczaniu osobowym poprzez bierny lub aktywny udział w grupie przestępczej, formalnej, nieformalnej, grupie współuzależnienia …

  
To, co zaczęło się wraz z zaprogramowany sukcesem grupy The Beatles, było całkowitym sukcesem. W czasie występów grupy dystrybuowano próbki LSD, tworząc kontrolowany potok narkotyków zalewających koncerty, kluby, uzależniając coraz to nowe grupy społeczne … 

Wszystko to nie byłoby możliwe bez współpracy z mediami, wszystko było pokazywane pod płaszczykiem “nowych pomysłów” i “nowej kultury”, które rozwijały się w świecie “sztuki”, nowych bogów -celebrytów i “muzyków” … 

  
Dziś wykorzystano model nielegalnej konspiracji – medycyny alternatywnej, do wprowadzenia marihuany kontrolowanej przez główne firmy farmaceutyczne. Stworzyliście dzięki “własnej woli”, rynek zapotrzebowania przez kształtowanie pozytywnego obrazu narkotyków.

Zupełnie za darmo telewizja promowała LSD, kokainę, a teraz promuje marihuanę przez sitcomy i nadużywany wyraz : “nielegalna/e” (uprawa, zażywanie). Wszystko dzięki “nowej sztuce”, “nowej kulturze”, “nowej modzie”, wystarczy dodać do tego kontekst : rockowej muzyki, nocnych klubów, medycyny alternatywnej … 

  
Wszystko stworzone w jednym laboratorium manipulacji. Jesteś cool, walczysz z systemem, kreujesz walkę z rakiem, zdrowo się odzywasz, aktywnie żyjesz, masz “wolną wolę” … 🙂 cool imbecylu, cool … Szukasz nieistniejącej nadziei w hierarchii kościoła, strukturze rządów, sadów i partii … będąc bardzo naiwnym niewolnikiem.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/t-sprawiedliwosc-nieistnieje.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/protokoy-medrcow-syjonu-1896-r-zobacz.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/do-kogo-nalezysz-niewolniku.html

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/zabojcy-zrobia-wszystko-abys-uwierzy-w.html

Wystarczą tylko bodźce podprogowe, z dobrze dobranymi słowami kluczowymi, abyś robił to co ci każą … Walczył z samym sobą. 

  
Jeszcze człowiek, czy już pies.

Ekstrapolacja eksperymentów z ludźmi dokonanych przez Pawłowa na psach, doprowadziła do stanów nerwicowych.

Stary dowcip mówi, że jeśli ktoś zapytałby psa Pawłowa, co myśli o swoim panu, ten powie że : 

“Oto, co stworzyłem – odruch warunkowy. Kiedy światło świeci głupi pan przynosi mi jedzenie.”

Badanie pokazuje, że negatywne warunki bytowe są często przedmiotem nierównowagi życiowej, które są trwale zainstalowane w systemie nerwowym.

  
Program przygotowany przez grupę Milnera i Fabian Society, prowadzony przez fundacje Sorosa, w tym fundacje Batorego :

http://nowy-porzadek-swiata.blogspot.com/2013/05/zabojstwo-biedoty-sposobem-na.html?m=1

https://newspapernwo.wordpress.com/2014/03/31/round-table-grupy-okraglego-stolu/

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/george-soros-caa-prawda-o-niszczycielu.html

Reklama

Opierając się na tej zasadzie wytworzono rynek reklamy psychologicznej.

  
Reklama ma na celu wpływania na zwykłego człowieka, nazwanego konsumentem. Odruch warunkowe są zależne od dobrze dobranej sugestii.

Reklama próbuje utworzyć jeden schemat myślowy, prowadzący do ukrytych schematów odruchów warunkowych. 

  
Reklamy nie przekonują, one uderzają w system nerwowy, pozostawiając trwalszy obraz manipulacji niż zawarta w nich sugestia.

Częste powtarzanie kreuje obsesję i pilną potrzebę posiadania rzeczy, produktu której nie potrzebujemy : leku, partii, alkoholu …

  
Reklama, jest odbiciem politycznej propagandy, która wskazuje, że masy są na drastycznie niskim poziomie intelektualnym.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/czestotliwosci-pracy-mozgu-czyli-jak.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/dowody-zastosowania-broni.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/bron-neuro-elektro-magnetyczna.html

Zasady posłuszeństwa

W związku z tym użycie dwóch ważnych zasad: niekończące się powtarzanie tych samych haseł, obrazów, prześladujących rytmicznych dźwięków tworzy zmęczenie umysłowe, które ma sprzyjać posłuszeństwu wobec woli tego, który zainicjował projekt.

  
Drugą zasadą jest to, że większość ludzi jest skłonna wierzyć w rzeczy, które lubi, nawet jeśli opierają się one na nierealnej motywacji, ważne że wpływają one pozytywnie na wykreowany stan emocjonalne.

Mamy więc do czynienia z prawdziwymi parapsychicznym żartem, prawdziwym gwałtem psychicznym wywieranym na jednostki i masy. (Popatrz na działania NP i PiS, PO, farsa mająca przejąć całkowitą kontrolę nad ludzi, niewidzącymi faktu zabierania im wolności…)

Kiedy dziennikarz pisze artykuł polityczny, gdy polityk podpisał jakiś tam dokument czy dekret, gdy obywatel złoży swój głos do urny wyborczej, gdy przeciwnicy polityczni kłócą się i atakują siebie nawzajem … 

  
http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/protokoy-medrcow-syjonu-1896-r-zobacz.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/raport-nssm-200-charytatywne-zabojstwo.html

Tworzą wykreowane odruchy warunkowe, zaprogramowany teatr nie mający nic wspólnego z rzeczywistością, wolnością i prawdą. 

  
“Czym tak naprawdę charakteryzuje się nasza era, w której symulujemy realne procesy życia.?! 

Życie i jego zasady zostały wykreowane, człowiek jako uległy instrument znalazł się w rękach hierarchicznych dyktatorów, a raczej uzurpatorów, którzy korzystając z wiedzy, mniej lub bardziej intuicyjnych praw psychologii, i niesamowitych osiągnieć technicznych, nie posiadając żadnych skrupułów moralnych sprawują władze nad narodami ubezwłasnowolnionych ludzi.

Ludzie ci codziennie dokonują działań będących formami prawdziwego gwałtu psychicznego. ”

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/rewolucja-deprawacji-kobiet-i-modziezy.html

  
Odświeżanie odruchów warunkowych.

Odruchy warunkowe co pewien czas muszą być odświeżane, dlatego też kreuje się potrzebę negacji, a nawet protestów uwalniających siłę tkwiąca w bezradnym tłumie …

Jeżeli odruch warunkowy nie jest “odświeżany” od czasu do czasu, traci swoją skuteczność; gdy bunt przybiera formę zdarzenia zewnętrznego (w tym celu został stworzony “Szok przyszłości”), należy przez “szok przyszłości”, stworzyć kreacje strachu, uniesienia lub dezorientacji.

  
(Patrz na spektakl smoleński wykreowanie zimnej wojny, sztuczną zmianę wart partyjnych …)

Łańcuch działań.

Łańcuch działań zawsze wiąże niewolników uzależnionych psychicznie od systemu. Nie wiecie, o co chodzi w manipulacji politycznej, religijnej, polityce finansowej, kreacji smoleńskiej … 

  
Prowadzi ona do dezorientacji, bowiem tylko 5% ludzi jest wstanie obejść techniki manipulacji za pomocą własnego umysłu, nie ulegając procesom kłamstwa.

Większość społeczeństwa kształtuje swoje opinie powierzchownie i w sposób przemijający (ciągle powtarzacie te same brednie, nie potrafią odnaleźć niewygodnej prawdy – dajemy ją wam, docencie to…). 

Akcja – reakcja, prawda mądrzy ludzie.?! Żyd – akcja, rząd, pieniądze – akcja, islam – akcja, prawda – bierność, potrzeba działania – bierność, walka – bierność, siła – strach…

  
Pojęcia niezgodne z fałszywym systemem pojęciowym.

Wszystkie prawdziwe problemy społeczne przechodzą bez zauważenia, w przeciwieństwie do kłamstwa i sensacji. Wszystko co jest prawdą i nie jest wam znane nie będzie rozpoznane przez was system odruchu warunkowego. Dlatego odrzucacie działania ligi świata, są niezgodne z systemem zniewolenia pojęciowego. 

Wynika stąd, że irracjonalność jest głównym kreatorem świadomości publicznej. 

  
Niewidzialne ręce psychologii w rękach hierarchii odciągają ludzi od spostrzegania prawdziwego stanu rzeczy.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/historia-rzadu-swiatowego-przyczynek-do.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/iluminaci-w-cieszy-i-cieniu.html

Wraz z coraz większą złożonością “problemów” współczesnego społeczeństwa przemysłowego, łatwiej jest wprowadzić działania doprowadzające do absurdalnej sytuacji działań polityków, grup i mas.

  
Większość z tych sytuacji kreowanych przez sprytnych manipulatorów oparta jest na pozorach rzeczywistości naukowej (nieistniejący problem co2, globalnego ocieplenia, nieistniejących wirusów kreowanych dopiero poprzez szczepionki …).

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/zika-wasnoscia-fundacji-rockefellera-od.html

Kontrola społeczna w mediach.

Pavlov przypisuje duże znaczenie w kształtowaniu i stymulacji odruchów warunkowych przez słowa.

Wpływ propagandy odbywa się za pomocą odnoszącej oczywisty sukces kreacji medialnej. 

  
Poprzez “Newsy” w telewizji, gazetach, czasopismach dla kobiet (bardzo skuteczne w prezentacji najbardziej dramatycznych rzeczy), … , wprowadzane są do domów, a tym samym do umysłów widza rzeczy, które ci się podobają lub spodobają.

(Zobacz co robi PiS aby odsuną. Was od polityki kładzie nacisk na media, odruch warunkowy pragnie znanych programów, tytułów … PO zatrzymał, a PiS odświeżył odruch warunkowy.) 

  
Ale co zrobić aby coś się tobie spodobało, coś co jest mało popularne, a co musisz zaakceptować w imię tolerancji …?

https://mowanienawiscinieistnieje.wordpress.com/2016/03/01/antysemityzm-nie-istnieje/

https://mowanienawiscinieistnieje.wordpress.com/2016/02/27/mowa-nienawisci-nie-istnieje/

Najpierw grupka całkowicie “niezależnych” dziennikarzy osadzonych, w różnych ośrodkach dezinformacji prasowej, pisze teksty na temat wszystkich punktów spostrzegania danego najcześciej nieistniejącego wcześniej problemu, a nawet tworzy jego historyczne podwaliny pod kątem religijnym, politycznym … 

Problem zaczyna żyć własnym życiem nabierając znaczenia w różnych grupach społecznych.

  
Następnie proces jest powtarzany, aż do pokonania oporu publicznego na wszystkich poziomach manipulacji, co może nawet wpłynąć na prawa narodowe i międzynarodowe – np. abstrakcyjny problem antysemityzmu, czy tzw. mowy nienawiści. 

Dziennikarz musi być przede wszystkim “duchowym muzykiem”, musi wiedzieć jak śpiewać, zmieniać tonacje i wpływać na głębokie instynkty człowieka.

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/szczepienia-rzetelnosc-prasy.html

  
To on musi spowodować świadome masowe odruchy warunkowe, które kreują lub hamują pewne określone działania społeczne. 

Prasa, poprzez dobrze ukształtowanego niewolnika i zbiór sprefabrykowanej informacji wytwarza tendecyjne stany emocjonalne.

  
Na żywo.

Inną metodą manipulacji jest organizowanie rozmów, konferencji, debat przekazywanych na żywo.

Grupa “ekspertów” promuje produkt, partie, pomysł … pod pozorami realnej “dyskusji”. (Dokładnie widać to na przykładzie polskich, rumuńskich, brazylijskich partii.)

To rekrutuje uczestników poprzez tezę i antytezę, za i przeciw, poprzez punkt i kontrapunkt dyskusji i zmusza do wyrażenia poparcia lub sprzeciwu. 

  
Wszystko to kończy się bez osiągnięcia dowolnego wniosku, ponieważ nie chodzi o wykreowanie wniosku, ale o wykreowanie propagandy zamontowanej w umysłach widzów.

Ta praktyka, wykreowana na początku lat sześćdziesiątych, stała się standardową metodą kreowania manipulacji w polityce.

Oprócz mediów, innym ważnym obszarem manipulacji psychicznej jest program programowania eksperymentalnego oparty na, “sondażach”. 

  
Sondaże

Badania (sondaże) zostały przeznaczone do tworzenia nieistniejącej lecz dopiero kształtowanej opinii mającej zaistnieć w głowach mas. 

Po co kreować reklamę, skoro badania wykreują opinie poprzez wskazanie wam wyników wyborów, wybór przekonania, opcji, zdania … 

  
Wiele z tego, co czytamy w gazetach czy zobaczymy w telewizji po raz pierwszy, zatwierdzone zostało w ramach kampanii wyborczych. Schemat kampanii NP, PiS, PO został przywieziony w teczce przez członka komitetu 300.

https://newspapernwo.wordpress.com/2014/03/31/komitet-300-u-olimpians/

Procedura ta nazywana jest “budowaniem opinii publicznej.” 

Jest to pełna manipulacji, bo za pomocą tysięcy specjalistów, ofiar nauk społecznych ,kreowane są opinie według własnego uznania, podawane później przez agencje informacyjne.

  
Ludzie, ci mogą tworzyć nowe opinie publiczne na każdy potrzebny im temat, wystarczą dwa tygodnie, aby informacje zostały rozpowszechniane na całym świecie. 

Proste idee tej metody kreacji uwarunkowań społecznych, sprawdzają w pierwszym etapie jak otwarta jest publiczność na wytyczne polityczne wysyłane w świat przez komitet 300-tu.

  
(Komitet 300-tu, jest organizacją zarządzającą strukturą hierarchii władzy w świecie. Organizacja ta transcendentuje granice ludzkiego bytu. Wszystkie rządy i osoby prywatne, będą wierzyły tej silnej i pewnej siebie organizacji.

Działania tej sitwy obejmują swym zasięgiem finanse, obronę, religię, prowadzenie partii politycznych wszystkich kolorów i opcji.)

  
Ludzie są nazywani : “grupami docelowymi ludności”. Sondaże rzeczywiście mierzą ich odporność na to, co podawane jest w wiadomościach – a są to odbijające ludzkie samopoczucie dyrektywy, wysyłane z najwyższych szczebli niewidzialnej władzy, do rządów narodowych. 

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/rosja-ukraina-i-syndykat-zbrodni-unii.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/czy-putin-wciaz-jest-masonem-i.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/beata-szydo-agent-nr33.html

W zależności od wyników uzyskanych przez zastosowaniem barometru opinii społecznej, wprowadzane są poprawione metody programowania i odpowiednie odchylenia manipulacji skierowane w kierunku grup docelowych. 

Ludzie żyją z przekonaniem, że są dobrze poinformowani, ale nie zdają sobie sprawy, że ich opinie, są rzeczywistością stworzoną przez grupy instytucji badawczych. 

  
Myślenie wydaje się znajdować na właściwym miejscu, co daje nierzeczywiste poczucie kreowania własnego zdania, mogącego wpłynąć na społeczne sankcjonowanie pewnych narzuconych rozwiązań. 

W procesie wszyscy kreatorzy “wolnego zdania” korzystają z mediów, gazet i sondaży. Nikt nie pokłada wiary we własny umysł, w kreowanie własnego osądu pozbawionego idei hierarchizacji, wpadając w krąg manipulacji i propagandy.

  
Proces klimatyzacji

” Wiadomość osiągnęła umysł człowieka znajdującego się pod wpływem programowania osobowego, to nie jest normalna, rzeczywistość, lecz klimatyzowane pomieszczenie dające poczucie zimnego dnia … ”

To wszystko jest częścią skomplikowanego procesu wpływania na opinię wyprodukowaną przez instytut Tavistock. 

  
Jednym z ekspertów sondażowych jest Daniel Yankelovich, członek Komitetu 300 i patron firmy Yankelovich, Skelly, & White, Inc.

(https://en.m.wikipedia.org/wiki/Daniel_Yankelovich)

Yankelovich nie boi się powiedzieć, że sondaże są narzędziem do zmiany myślenia opinii publicznej. 

  
Pomysł zainspirowany był książką “Trend Report” Daniela Naisbitta, napisaną na zamówienie Klubu Rzymskiego. W tej książce opisane są wszystkie techniki budowania opinii publicznej wykreowanych przez komitet 300.

Rząd Globalny

Naukowcy uczestniczący w procesie warunkowania są szumnie nazywani “inżynierami społecznymi” czy “nowymi uczonymi nauk społecznych” i odgrywają kluczową rolę w tym, co możemy zobaczyć, przeczytać i usłyszeć.

  
Inżynierami społecznymi “starej szkoły” byli m.in.: K. Kurt Lewin (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kurt_Lewin), Hadley Cantril (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hadley_Cantril , ten od inwazji z Marsa), Margaret Mead (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Margaret_Mead), Derwin Cartwright, Stanisław Mika (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Stanisław_Mika) i Lipssitt Lewis, który wraz z Johnem Rawlingsem Reesem, utworzył trzon nowych specjalistów nauk społecznych w Tavistock Institute.

W czasie II wojny światowej, setki naukowców pracujących pod kierunkiem Kurta Lewina, kopiowało metody przyjęte przez Reinharda Heydricha z S.S. 

  
Jak wiemy, OSS (Office of Strategic Services), było prekursorem CIA i jej działanie zostało oparte na metodologii Hetdricha (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Reinhard_Heydrich).

Maszyna

Rządy Wielkiej Brytanii i USA mają już gotową maszynę, która przyniesie nam nowe otwarcie New World Order. 

  
“Maszyna”, to sposób symbolicznego przekształcenia ludzkości w mega rój. Ta maszyna działa i jest rozwijana od 1946 roku.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/htranshumanizm-ostateczna-rewolucja.html

https://dydymusteorie.wordpress.com/2016/02/20/mega-roj-proces-przeksztalcania-ludzkosci/

  
Na przykład Niemcy i Japończycy, wielcy przyjaciele Amerykanów przed drugą wojną światową stali się w ciągu niespełna dwóch lat ich śmiertelnymi wrogami. 

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/amerykanski-holokaust.html

Uwarunkowanie nienawiści, strachu i zagrożenia przerodziło się w panikę, doprowadzając ludzki umysł do wyrażenia opinii o przyłączeniu się do wojny. 

  
Opierając się na informacjach, które zostały podane Amerykanom, ci byli przekonani, że wrogami są naprawdę Niemcy i Japonia, to najpewniejszy sposób, aby zignorować prawdziwego wroga, którym był ich własny rząd. 

Stosunkowo niedawno przeprowadzono dwa inne proces klimatyzacji stworzone pod czujnym okiem specjalistów z instytutu Tavistock. 

  
Ukierunkowano Amerykanów i cały świat na zagrożenie płynące z bliskiego wschodu, w ciagu dwóch tygodni, za pośrednictwem środków masowego przekazu cała opinia publiczna wyrażała swoje poparcie dla USA i Francji. We Francji i USA użyto metody szoku przyszłości do stworzenia postterrorystycznej wizji świata.

Główny wariant zastraszenia został zasiany 11.września.2001 roku, natomiast powtórzono odruch warunkowy, we Francji poprzez wielopoziomowy proces manipulacji…

  
Tak jak w przypadku inwazji na Japonię, tak teraz wytworzono pretekst inwazji na Irak …

Stary wymyślony wróg.

Czasami trudno obudzić starego wroga, jednak wystarczy obudzić odruch warunkowy, aby odżyła idea zimnej wojny. Idea niebywale realnego spektaklu smoleńskiego i inwazji na Krym, wykreowała idee nowej zimnej wojny. 

  
Od lat kłócicie się o coś, nigdy nie miało miejsca ,zapominając o tym co jest najważniejsze o przyszłości polskiego obywatela. Jesteście nic nie wartym tworem własnego strachu i własnej głupoty.

Nie widzicie nic, co jest ważne, prawdziwe i realne. Żyjecie światem wymyślonych postaci i tytułów . 

  
Zachowujecie się tak, jak ludzie kreujący sobie w głowie obraz drugiej wojny światowej: trzy niszczące siebie roje, nie dostrzegają udziału USA, Francji, Rosji i Wielkiej Brytanii, zamiast nazwać ich okupantami nazywamy ich bohaterami. I nie chodzi tutaj o narody lecz o ich kryjące fikcje rządy.

Widzimy więc, jak historia się powtarza, a ludzie zaślepieni programowaniem indywidualnym i zbiorowym odgrywają rolę nieświadomych niczego marionetek.

  
Wraz z dniem odtajnienia rządu światowego, realizowany będzie program dalekiego zasięgu ( programy krótkiego zasięgu, są tak podobne, że jest zakaz przekazywania informacji na temat kroków innych państw, dlatego piszę wam o Rumunii i Brazylii, dwie partie, te same problemy, ci sami wrogowie, identyczni ludzie na prawicy i lewicy, tak samo wyglądające wybory, wypowiedzi, te same marionetki, problemy z przeszłością, i nikomu nie wydaje się to podejrzane … ), mający za zadanie wyeliminowanie ludzkiego umysłu, ciała i duszy oraz ostatnich pragnień wolności

https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/11/26/faszysta-mason-johannis-prezydentem-rumunii/

https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/11/09/ponta-johannis-masonskie-marionetki/

https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/10/13/rumunii-wladze-uprawiaja-soje-genetycznie-zmodyfikowana/

Atak na duszę, składa się z serii eksperymentów wchodzących w ramy etapów planowanych, stosowano je do tej pory, na małą skalę, w takich miejscach jak Bethseda Naval Hospital i więzieniu Vacaville w Kalifornii. 

Wolność jest podstawowym prawem kreowanym przez Boga, została ona osłabiona przez religijną i świecką hierarchie, jednak teraz dochodzimy do punktu zwrotnego do wytworzenia trzech kast społecznych : religijnej, świeckiej i niewolniczej. 

  
Tęsknota do wolności leży w duszy i sercu każdego człowieka, jednak zabrano wam rozum, przez co nie rozumiecie już prawdziwej idei wolności, czego dowodem jest bierna zgoda na działanie hierarchii.

Eksperymenty miały i mają miejsce w ZSRR, Wielkiej Brytanii, Chinach i USA, próbowano zagłuszyć pragnienie wolności, doprowadzając do stworzenia tępego, bezdusznego, zagubionego społeczeństwa, to poczucie zagłuszenia wolności, ogarnia cały świat … 

  
Kreujemy nowy świat, nowe idee, nowe pojęcia i nowy obraz wolnego społeczeństwa. 

My – ludzie, czy oni i ich hierarchie. 

Liga Świata

Dydymus

Advertisements