Polityka fikcji, czyli dlaczego nie polecam żywego przykładu manipulacji.

Polityka fikcji, czyli dlaczego nie polecam żywego przykładu manipulacji.
Książka Janusza Szewczaka, 

” Banksterzy, kulisy globalnej zmowy.”, to prawdziwa zmowa władzy do wykreowana drugiego dna teorii nazwanych spiskowymi. 

Książka napisana przez PiSowskiego delegata, językiem mającym dotrzeć do najgłupszych i najmniej inteligentnych odbiorców, czyli poszukiwaczy “gówno prawdy”, dociera do głupków kreując świat absurdu.

Już na samym początku, powinno was zaszokować kłamstwo, stwierdzające że termin banksterzy powstał po kryzysie w 2008 roku. 

  
Co … ?!

Jest to, “wybitne” kłamstwo, mające zwrócić uwagę na ostatnie 8 lat działania antytezy PiSu, bowiem “banksterzy”, pojawili się w slangu amerykańskim w dniu powstania FEDu i po wykreowaniu wielkiego kryzysu w USA i w Niemcech (w czasach współczesnych, termin wrócił do łask w 2001 roku, kiedy już wiedziano, że po ataku fałszywej flagi na USA, nastąpi bankowy kryzys)… 

  
Dlaczego autor tego nie opisał, bowiem to dotyka elit, i wykreowania przez nie dwóch wojen światowych, rewolucji i zniszczenia bliźniaczych wież … Pieniądze zabijanych i bankrutujących ludzi, w tym : Żydów i Słowian sfinansowały faszyzm, komunizm i rządy demokracji …

  
Nie polecam tej książki ponieważ, jest to tworzenie wirtualnej rzeczywistości w oparciu o modny medialnie temat “teorii spiskowych” – niewygodnych, rzeczywistych faktów. 

  
Zniszczenie niewygodnego tematu i zastąpienie jednej teorii, drugą teorią odbiegająca znacznie od prawdy, przedefiniuje spojrzenie na temat banksterów kreowanych m.in. przez sam PiS (spójrzmy na ich powiązania z bankami, na kreowanie prezesów …).

  
PiS, chce zniszczyć ważne społecznie tematy, poprzez ich ośmieszenie (szczepienia, smugi chemiczne, banksterzy, protokoły mędrców Syjonu …), jest to zastąpienie prawdy, półprawdami i gówno prawdami… 

  
Tak działa dezinformacja, manipulacja oparta na tytule, sensacji i wykreowanej tezie zagrożenia życia autora.

  
Natrudzili się PR-owcy i psycholodzy, nic z tego … Jak chcecie napełnić kieszenie partyjnego cwaniaka, kupujcie …

  
Ja polecam wyrzucić do kosza … 

Liga Świata

Prawda jest Prawem

Advertisements