Scjentologia, operacja Thetan.

Co kryje się za scjentologią oprócz masonerii.? 

Jest to połączenie symboliki rytualnej illuminatów, masonerii, różokrzyżowców, kultu wielkiej bogini oraz technik operacyjnych i technologii MI6/CIA. 

Oznacza to, że kościół nauki jest eksperymentalną agendą CIA, najlepiej obrazuje to poniższa operacja, oczyszczania (prania) umysłu :

” Operacja Thetan : 

1. Thetan jest siłą zewnątrz, która może ale nie musi posiadać ciała w celu kontroli myśli, życia, materii, energii, przestrzeni i czasu. (SH Spec 82, 6611C29) 

2. Chętni znający przyczyny ciągłości życia, myśli, materii, energii, przestrzeni i czasu, uwalniają umysł integrując się z wszechświatem. (SH Spec 80, 6609C08) 

3. Osoba, ta może działać zupełnie niezależnie od ciała. Osoba ta jest teraz samowystarczalna, nie jest zależna od wszechświata istniejącego wokół niej. (SH Spec 66, 6509C09) 

4. Osoba ta, łączy się w rodzinny kolektyw z osobami mogącymi sprostać jej możliwością. (HCOB 12 lipiec 65). 

5. Istota ta działa ponad materią, energią, przestrzenią, czasem, formą i życiem. Operacja wydaje się zakończona jeśli osoba jest “w stanie działać bez uzależnienia od rzeczy”. Thetan, theta jest otoczona grecką literą (Ø), którą Grecy dodają do nowego rzeczownika “myśl”, co może oznaczać “ducha” w nowoczesnym stylu wykorzystywanym do tworzenia słów w inżynierii. (BCR, str. 10) 

6. Działająca osoba thetan rozumie, że musi zostać wyczyszczona oraz zdolna do pracy i funkcjonalnie jako nowa forma życia. (SCP, str. 3) 

7. Ten stan istnienia jest osiągany przez techniki umożliwiające kompletne oczyszczenie umysłu ludzkiego. Prawdziwy OT ma reaktywny bank pamięci, istnieje ponad materią, energią, przestrzenią, czasem i myślą. (HCOB 12 lipiec 65) )

Budowa imperium była częścią strategii wielu grupy religijnych w całej historii ziemi. Ale nikt nie robi tego lepiej w ostatnich latach niż scjentologowie. 

Religia, czyli duchowe zagospodarowanie ludzi.

Od chwili oficjalnego powstania w 1955 roku, sekta masońskich Scjentologów nabyła setki, być może tysiące wartych miliardy dolarów prestiżowych posesji i budynków. 

Wiele pozornie luźno połączonych z sobą oddziałów – kościołów, kupiło 62 obiekty na całym świecie tylko w okresie pięciu lat od 2006 do 2011 roku.

Kościół posiada kilka gigantycznych obszarów wiejskich, które są związane bardziej z kultem złota, mamona, nauki i władzy niż czcią stworzyciela świata.

  
520-hektarowa pustynna posiadłość na wschód od LA, została zamieniona w ośrodek szkoleniowy, zbudowany na wzór ośrodków szkoleniowych służb specjalnych. Metody CIA w tym program MK Ultra, służą przerabianiu ludzi w posłuszne woli Scjentologów maszyny.

Najważniejsze ośrodki szkoleniowe zwane “enklawami miejskimi”, znajdują się w miejscach o dużej gęstości zaludnienia. Sprawdzony psychologiczny aspekt przyciągania i pozyskiwania nowych wiernych przez wszystkie religie świata.

Aby zwiększyć rozpoznawalność i widoczność kościołów zastosowano ponadgabarytowe jaskrawe oznakowanie. Przedstawiciele Kościoła twierdzą, że jest to część strategii kościoła poprawiającej wygląd rewitalizowanych i rekonstruowanych posiadłości.

Co ciekawe większość budynków jest przejmowanych od masonów i lóż masońskich. Plan przejmowania starych budynków i ich remonty ma polepszyć społeczny wizerunek sekty, cenionej przez władze miejskie, fundacje, stowarzyszenia i partie polityczne.

  
Nieświadomy roli scjentologów przeciętny obywatel spostrzega sektę jako potężna, prężnie działająca organizacje religijną, co przyciąga ciekawych, mało zorientowanych i zagubionych. 

(Warto sobie przypomnieć inne sekty i eksperymenty naukowe: 

https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/10/03/weze-z-shangri-la-czlowiek-ktory-walczyl-z-kultem-synanona-i-wygral/

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/02/kapitalistyczna-utopia-dnia.html

http://archiwaipn.hvs.pl/sikorski-wipler-waltz-buzek-inni-czuli-opus-dei/

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/02/badz-czujny-mormoni-i-masoneria.html )

Przewodnik po najbardziej ostentacyjnych nieruchomościach Scjentologów.

  
Kościół posiada co najmniej dwa tuziny zabytkowych nieruchomości w okolicy Los Angeles, w tym cztery z największych budynków na Hollywood Boulevard. 

Niektóre posiadłości takie, jak dawny budynek Hollywood Bank są typowymi przykładami budowli innej masońskiej sekty: ewangelików. Podobny styl budowy reprezentuje sobą : Muzeum Śmierci czy były zakład Psychiatryczny w Hollywood.

  
Ale to nie wszystko, osoby oddające sekcie swoje majątki – rekruci, mieszkają w wieloosobowych pokojach i apartamentach. Osoby te dojeżdżają do pracy nieoznakowanymi autobusami.

Reżyser Paul Haggis, który publicznie ogłosił swoją przynależność do kościoła, mówi, że mieszkała z czterema innymi osobami w jednym z mieszkań scjentologów kiedy po raz pierwszy przyjechał do Los Angeles.

  
Celebrity Centre International, Hollywood, Kalifornia.

Być może najbardziej znanym adresem Scjentologów to wybudowana w1927 roku, replika zamku francuskiego (Normandia) u podstawy wzgórz Hollywood (Hills). 

Hotel pierwotnie nazwany Château Elysée (en.m.wikipedia.org/wiki/Château_Élysée), został zbudowany dla aktorów, którzy potrzebowali długoterminowego zakwaterowania podczas kręcenia filmów w pobliżu. Gospodarzem tego hotelu było wiele hollywoodzkich gwiazd filmu. 

  
Teraz jest to centrum mieszkalne dla akolitów (pl.m.wikipedia.org/wiki/Akolita) i innych scjentologów.

Dla odważnych: Każdy może zjeść brunch w renesansowym budynku restauracji.

Kościół Scjentologii w Los Angeles, Kalifornia.

  
W najbliższym hollywoodzkim sąsiedztwie znajdujemy budynek zwany “szpitalem scjentologów”, który w 1976 roku, został przejęty od Cedars of Lebanon Hospital (commons.m.wikimedia.org/wiki/File:Cedars_of_Lebanon_Hospital.jpg).

W 2010 roku, kościół odrestaurował budynek, wyłożył na sąsiedniej ulicy kostkę brukową tworząc nowy deptak L. Ron Hubbard Way, pozwalający poszukiwać nowych wyznawców psychodelicznej nauki. 

  
Jeśli dobrze spojrzysz napis Scientology pokrywa się z napisem Holywood, i jest w tym dużo racji bowiem kościół nauki przejął od illuminatów i masonów stery nad krainą dezinformacji.

Kościół Scjentologiczny w San Francisco, Kalifornia.

Przełomowanie budynków na całym świecie rozpoczęło się na dobre w 1960 roku. W rzeczywistości, było to w 1968 roku, kiedy kościół przebudował (mało powiedziane), zbudowany w 1909 roku Transamerica Building w San Francisco (pl.m.wikipedia.org/wiki/Transamerica_Pyramid). 

  
Podobnie jak w wielu innych miastach, Centrum Scjentologii znajduje się w strefie dla pieszych o dużym natężeniu ruchu, które jest również popularnym miejscem turystycznym.

Założyciel Kościóła scjentologów, czyli kwatera masońskiej bestii w Waszyngtonie.

  
W 1955 roku L. Ron Hubbard (pl.m.wikipedia.org/wiki/L._Ron_Hubbard , Ron był uczniem Aleistera Crowleya zwanego Bestią.) sam negocjował zakup pierwszego amerykańskiego kościoła, mieszczącego się zaledwie kilka przecznic od Białego Domu. 

Był to kolejny genialny ruch na rynku nieruchomości, który przyczyniły się do pozycji Grupy stającej się nową religią: Budynku Scjentologów znajduje się na “Row Church”, obok siedzib wielu innych wyznań religijnych (en.m.wikipedia.org/wiki/16th_Street_NW_(Washington,_D.C.)).

  
Fort Harrison, Clearwater, Floryda

Mimo, że Hollywood jest duchowym sercem scjentologii, oficjalna międzynarodowa siedziba mieści się w samym śródmieściu Clearwater. Największy kompleks kościelny na planecie służy jako miejsca pielgrzymek i rekolekcji religijnych, w ośrodku tym przebywa ponad 1000 uczniów. 

  
Hotel założony w 1920 roku, popadł w ruinę w latach 60-tych. W 1970 roku został on zakupiony przez Kościół, a w 2009 roku powstało dookoła niego kilka nowych budynków w centrum miasta.

Otwarta w 2013 roku, światowa siedziba Scjentologii, jest jednym z jej nielicznych budynków, które zostało zbudowane od podstaw, chociaż zajęło to ponad 20 lat. Budynek ten zwany jest także Super Power Building, jest to największy budynek w Clearwater.

Co ciekawe w jego wnętrzu znajdziemy symulator antygrawitacyjny.

  
Scientologia, to marzenie okultystów, plan stworzenia tego kościoła zrodził się w głowach założycieli kilku lóż masońskich, którzy stworzyli Universologie, i właśnie na bazie tej utopii powstała Scientologia.

Kto był pomysłodawcą tej pralni umysłów, mającej wpływ na media, rządy i religie.? 

  
Oto lista ojców, i samych znajomych nam masonów, illuminatów, psychologów i dewiantów :

-) Stephen Pearl Andrews (en.m.wikipedia.org/wiki/Stephen_Pearl_Andrews)

-) Aleister Crowley (pl.m.wikipedia.org/wiki/Aleister_Crowley , http://newspaper.hvs.pl/hermetyczny-zakon-zlotego-brzasku-podstawy-wiedzy-rzad-globalny/)

-) Arthur J. Balfour (http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/deklaracja-balfoura-i-syjonistyczna.html , pl.m.wikipedia.org/wiki/Arthur_Balfour)

-) Robert Arthur Talbot Gascoyne-Cecil (Lord Salisbury , pl.m.wikipedia.org/wiki/Robert_Gascoyne-Cecil_(3._markiz_Salisbury))

-) Josef Breuer (pl.m.wikipedia.org/wiki/Josef_Breuer)

-) Sigmund Freud (pl.m.wikipedia.org/wiki/Sigmund_Freud , http://newspaper.hvs.pl/inzynieria-zgody-wydaje-sie-tobie-ze-myslisz-i-decydujesz/ , http://newspaper.hvs.pl/psychologia-nowego-porzadku-rewolucja-deprawacji-wg-frankfurckiej-szkoly-filozoficznej/)

-) Cecil Rhodes (pl.m.wikipedia.org/wiki/Cecil_Rhodes)

-) Alfred Milner (en.m.wikipedia.org/wiki/Alfred_Milner,_1st_Viscount_Milner , http://newspaper.hvs.pl/round-table-grupy-okraglego-stolu/ , http://newspaper.hvs.pl/komitet-300-u-olimpians/ )

-) William Stead (pl.m.wikipedia.org/wiki/William_Thomas_Stead)

-) Reginald Brett (en.m.wikipedia.org/wiki/Reginald_Brett,_2nd_Viscount_Esher)

-) Lord Rothschild (pl.m.wikipedia.org/wiki/Walter_Rothschild_(baron) , http://newspaper.hvs.pl/dynastie-kredytu-lichwy-banki-i-wojny/)

-) Waldorf Astor (en.m.wikipedia.org/wiki/Waldorf_Astor,_2nd_Viscount_Astor)

-) Edward Wood – Lord Halifax (pl.m.wikipedia.org/wiki/Edward_Wood_(1._hrabia_Halifaxu))

-) Philip Kerr – Lord Lothian (en.m.wikipedia.org/wiki/Philip_Kerr,_11th_Marquess_of_Lothian)

-) Lionel Curtis (en.m.wikipedia.org/wiki/Lionel_George_Curtis)

-) Robert Brand (en.m.wikipedia.org/wiki/Robert_Brand,_1st_Baron_Brand)

-) Geoffrey Dawson (en.m.wikipedia.org/wiki/Geoffrey_Dawson)

-) The Rockefellers (ligaswiata.pinger.pl/m/10734443)

-) Joseph Cheesman Thompson (en.m.wikipedia.org/wiki/Joseph_Cheesman_Thompson)

-) Edward Wood, Lord Halifax (Członek Okrągłego Stołu , http://newspaper.hvs.pl/round-table-grupy-okraglego-stolu/ )

-) Philip Kerr, Lord Lothian (Członek Okrągłego Stołu , http://newspaper.hvs.pl/round-table-grupy-okraglego-stolu/)

-) Lionel Curtis (Członek Okrągłego Stołu , http://newspaper.hvs.pl/round-table-grupy-okraglego-stolu/)

-) Robert Brand (Członek Okrągłego Stołu , http://newspaper.hvs.pl/round-table-grupy-okraglego-stolu/)

-) Samuel Hoare (MI 6)

-) Woodrow Wilson (pl.m.wikipedia.org/wiki/Woodrow_Wilson)

-) Colonel Edward Mandell House (pl.m.wikipedia.org/wiki/Edward_Mandell_House)

-) Spencer Fayette Eddy (https://history.state.gov/departmenthistory/people/eddy-spencer-fayette)

-) John Rawlings Rees (en.m.wikipedia.org/wiki/John_Rawlings_Rees , http://historiazakazana.hvs.pl/czarne-slonce-loza-oswieconych/ )

-) Joseph Thompson (komandor, uczeń Sigmunda Freuda)

  
Osoby odpowiedzialne za wkroczenie Scientologów na arenę międzynarodową, czyli :

Vincent Astor Intelligence Network – The ROOM.

-) William Vincent Astor (Członek Okrągłego Stołu , http://newspaper.hvs.pl/round-table-grupy-okraglego-stolu/)

-) William Wiseman (MI 6 )

-) William Donovan (Szef OSS, http://newspaper.hvs.pl/czego-nie-wiecie-jeszcze-o-europie-czyli-jak-cia-jezuici-finansowali-integracje-europejska/ )

-) David Kirkpatrick Este Bruce (Szef OSS w Londynie)

-) Robert Gordon McKay (członek OSS)

-) Charles Suydam Cutting (członek OSS)

-) Frederick Trubee Davison (członek CIA)

-) Somerset Maugham (agent MI 6)

-) Clarence L. Hay (Naval Reserve intelligence agent)

-) William Rhinelander Stewart (U.S. Office of Naval Intelligence)

  
Mniej ważni członkowie projektu :

-) Winthrop Williams Aldrich (syn Nelsona Aldricha, który pomógł FEDowi przejąć USA)

-) Nelson Doubleday (wydawca, przyjaciel agenta MI 6 Iana Fleminga)

-) Barklie McKee Henry (student na Oxford University)

-) Kenneth B. Schley (przyjaciel Duke i Duchess of Windsor)

-) H. Nugent (Przyjaciel Roosevelta)

-) Reginald Fincke 

-) Oliver Dwight Filley (pilot)

-) Kermit Roosevelt Sr. (syn Amerykańskiego Prezydenta Theodore Roosevelta)

-) Theodore Roosevelt Jr. (syn Amerykańskiego Prezydenta Theodore Roosevelta)

Więcej o Scientologach, wkrótce…

Liga Świata

Dydymus

Advertisements