Co zrobicie …

Co zrobicie …

  
Naród skończonych idiotów najpierw kryje wizerunek Putina przyjaciela Tuska, po czym uważasz go za wroga iluminatów …

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/czy-putin-wciaz-jest-masonem-i.html

Głupi naród nigdy nie powinien się wtrącać w pozorowaną wojnę bestii, okupujących Polskę. Jedni oskarżając drugich, jednak to wy idziecie do więzień, i to wy opłacacie swoich sztucznych przyjaciół, i prawdziwych wrogów.

  
Oto mieszkańcy wymyślonej 1100 lat temu – polski, państwa handlowego, w którym człowiek jest bogiem człowieka …

X (X.4.X)- to znak wielkiej, mrocznej tajemnicy, nie dostępnej dla głupków, szukających taniej sensacji, kosztem nieskomplikowanej prawdy.

Co zrobicie masonom, Kaczyńskim, Tuskowi i Macierewiczowi, licznym rządom handlowym, służbom specjalnym, członkom międzynarodowej grupy najemników z Black Cube … ?!

  
… Jeśli dowiecie się, że nie było żadnego smoleńskiego wypadku i katastrofy … ?!

Co zrobicie, wiedząc, że atak na Ukrainę, upadek niejednego samolotu …, miał wciągnąć Polskę, do kolejnej zimnej wojny …

  
Początkiem ograniczenia swobód obywatelskich, miał być tak zwany spontaniczny, zaplanowany i “racjonalny wybór”, pseudo patriotów z zorganizowanej grupy przestępczej PiS.

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/04/dowody-zniewolenia-kastowego-cz2.html

  
Dobra zmiana, to zmiana warty przy wiecznym korycie wymyślonej władzy. Koło fortuny, dotyka tylko elit, spychającej ludzi, na same dno egzystencji.

Co zrobicie, będziecie krzyczeć, naginać rzeczywistość, za pomocą dostarczonych wam przez wywiad zdjęć satelitarnych, raportów, nagrań, wklejać sentymentalne obrazki, nieść flagi i krzyże.?!

  
Sekty religijne, utopie ustrojowe, ludzie bogowie i sunący w ciszy lub hałasie niewolnicy i ofiary.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/04/techniki-kontroli.html

Może pocałujcie Kaczyńskiego, Dudę i Macierewicza w dupę … Wytworzycie kolejną dezinformacje poprzez slogan : PO-lszewicy … Marketing szeptany mający, napędzić poprzez nienawiść dla jednych, szacunek dla drugich … Brak wyboru, to już dokonany, zły wybór.

  
Zamiast zniszczyć całą hierarchie, wybieracie nowych panów poprzez nakaz autorytarny.

http://manipulanci.wordpress.com

Po niewolnikach służących hierarchii, można spodziewać się wszystkiego, już pełzacie przed mesjaszami i bogami, zamiast walczyć o własną godność, samostanowienie i dobrobyt …

  
Po co wam dobrobyt i prawda, po co wam prawda, macie swojego pana księdza, pana polityka, pana szefa, Boga hierarchii i własne nałogi i głupotę.

Hal-leluja i do przodu, na oślep i do końca, oddając życie za sprzedany kraj, obcą tożsamość religijną i dom postawiony na terenie, żerującego na was państwa handlowego … ?!

  
1. Wszystkie zdjęcia satelitarne dostarczone wam, z taką ochotą przez siły specjalne, pochodzą z 10 kwietnia 2010 roku lub przed 1 kwietnia.

Ciekawe jest to, co widać na zdjęciach z 5-8.04.2010 roku, oraz to, co możecie zobaczyć na doskonałych jakościowo zdjęciach, z lat 2003 -2008 roku, potem technologia nagle, zrobiła duży krok do tyłu. Nic nie pokaże, sami znajdziecie, zobaczcie (np nigdy nie istniejącą : Stacje – RSBN) i ocenicie.

  
2. Powołujący się na katolicyzm, bracia Kaczyńscy, wykorzystali tylko nazwę religii okultystycznej, do podporządkowania sobie głupiego, zniewolonego narodu, posiadającego fałszywą tożsamość. Rój imbecyli i głupków, prowadzonych przez masonów, polityków, księży i animatorów na śmierć (X).

https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/DhvtN2zsxDH

  
3. Do ludobójstwa, a może i nawet samoofiarowania ~ 90 osób, doszło na terenie państwa handlowego, nazywanego Polską. Wykasowano wszystkie połączenia telefoniczne, sms od osób dzwoniących do domu. Wszystkie połączenia telefoniczne wykonywane były z terenu polski.

  
4. Gdzie podziały się prawdziwe zdjęcia satelitarne smoleńska z dni 5 -9 kwietnia. A takich zdjęć, w szczególności z dni 8 – 9 kwietnia powinno być mnóstwo.

Dlaczego.?! W dniu 8-9 kwietnia, odbyła się ogólnoeuropejska akcja antyterrorystyczna, ćwiczenia z których powinno być dostępnych kilka tysięcy zdjęć … ?!

  
Cała hierarchiczna Europa, bała się pokrzyżowania ich dalekosiężnych planów.

Każde, zakrojone na taką skale działania, są relacjonowane przez prasę i telewizję, ale nie w tym przypadku. Bowiem nie mogliście, uśpienie snem śpiących rycerzy, zobaczyć wielu transportów, w tym wraku samolotu, czy budowania inscenizacji smoleńskiej.

Dano wam w tym czasie tematy zastępcze : https://nl.m.wikipedia.org/wiki/April_2010 , macie krótką pamięć wtedy gra odbywała się po drugiej stronie – do więzienia i pod trybunał mieli iść Ziobro, Kaczyński, gra podobna do tej prowadzonej w Norymberdze, zobaczymy wreszcie skazane marionetki (*) … http://www.wprost.pl/newsroom/2010-04-08/kalendarium.html

  
Nawet policja nie miała prawa zatrzymywania niektórych samochodów, ciężarówek i chłodni.

(*) http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/protokoy-medrcow-syjonu-1896-r-zobacz.html

  
5. Gdzie podziali się reporterzy, którzy relacjonują odloty i przyloty samolotów rządowych. ?!

Żadna gazeta, nie przegapi tego typu zdarzenia, chyba że zgodnie z doktryną porozumienia prasy z komitetem 300 i klubem Bilderberga, ta nie wtrąca się, w rządowe działania przygotowawcze zamachów fałszywej flagi.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/podziekowanie-grupy-bilderberga-i.html

  
6. Co zrobicie, jeśli dowiecie się o podziękowaniach zespołu Macierewicza dla izraelskiej grupy Black Cube i nie tylko … Black Cube, jest odpowiedzialna za symulowanie wypadku samolotowego, a właściwie za symulowanie upadku ludzi z dużej wysokości.

  
7. Co zrobicie, jeśli członkowie Black Cube, byli agenci mosadu, pracującym ręka w ręka, z rządem polskim, rosyjskim, FSB i CIA, doprowadzili do telewizyjnej transmisji, opartej na zasadach szoku przyszłości. ?!

https://manipulanci.wordpress.com/2016/03/14/historia-manipulacji/

  
8. Zginęły liczne marionetki, nawet te masońskie marionetki, których stopień wtajemniczenia, nie pozwolił dojrzeć prawdy.

9. Grupa Black Cube, kontrolowała przebieg dezinformacji, przeglądała wyszukiwarki, komentarze, kasowała zdjęcia, kontrolowała linie telefoniczne, niszczyła informacje z poczt głosowych, smsy, maile i mms, zakłócała połączenia satelitarne, kontrolowała publikacje internetowe, dostarczając ich autorom, coraz to nowych wątków. Sensacja, szok, i chaos, wygrały z zdrowym rozsądkiem i zakopaną prawdą.

  
Grupa Black Cube, miała i ma pełen dostęp do polskiej i rosyjskiej infrastruktury informatycznej.

10. Niewolnicy nie zasługują na prawdę, żyją w swoim wymyślonym świecie pracy, podatków, celebrytów, obrazków i sensacji … Wszystkie dane na temat lotu do smoleńska zostały sfabrykowane na podstawie wcześniejszych lotów, cała komunikacja z więżą była mistyfikacją, nagraną w czasie symulacji …

  
Jeśli przestępca kontrolujący ich życie, staje się ich bohaterem, a okradające ich państwo, jest ich ojczyzną, to żyjemy w dwóch, różnych krajach Polsce i Lechii …

Niewolnicy lub Wolni Ludzie ?!
Głupcy lub Mędrcy ?!
Kłamstwa lub Prawda ?!

  
Na początku było słowo, bo każde słowo, to szyfr składający się z masońskich liter, a wy nawet nie wiecie o czym mówię … !

  
A jeśli nie wiecie, ci którzy wiedzą, uważają, że mają prawo wami rządzić i wami grać, czerpiąc z waszej nic nie wartej egzystencji kolosalne zyski.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/03/wygnani-sowianie-grupa-brahm-i-grupa.html

Podlegacie kontroli, której zasad, nigdy nie zrozumiecie, ponieważ dobrowolnie, oddaliście się elicie, mogącej zrobić z wami wszystko, w czasie wojny i pokoju, bo wojna to pokój, w którym ludobójstwo, ofiary, morderstwa i terroryzm, stają się z ukrywanej, jawną formą brutalnej prawdy.

  
Przyjdzie dzień, w którym wszyscy przyznacie nam racje, i oby to był dzień w, którym ludzkość będzie jeszcze istniała.

Nie mam ochoty uświęcać przeciętniaków, dewiantów…, uważających się za samozwańczą elitę państwa handlowego …

  
Państwo i kościół, chcą wywłaszczyć obywateli, zniszczyć rolnictwo i wymusić wynajem, kosztem prywatnej własności …

Najwybitniejszymi przedstawicielami narodu polskiego nie są pasożyty lecz obywatele Lechii, którzy nie powinni pracować dla państwa, lecz dla siebie …

Liga Świata
Dydymus

P.s

Ten tekst, wykazuje tylko ślepą wiarę tłumu, w sensacyjne teksty dotyczące rządzącej nimi elity bogów.

  
Masońskie gry, zamachy, rozgrywki fałszywej flagi w ogóle, nie powinny zaistnieć w głowach mądrych ludzi.

Widać to, po rozbieżności w ilości wejść, między wartościowym tekstem : https://www.facebook.com/Liga.Swiata.Polska/posts/847358618707618 , a tekstem, który opisuje śmierć, niepotrzebnych już państwu handlowemu marionetek, wkręcających aktem swej śmierci Polaków w kolejną zimną wojnę i wewnętrzne konflikty .

W Polsce nie były potrzebne zamachy fałszywej flagi, ponieważ Polacy zawsze chętnie sami się dzielą, dając wymyślonym wrogom, możliwość bezproblemowego działania i kreowania niszczącego naród prawa. Przypomnę tylko rozbiory, liberum veto, rok 1410, 1945, 1989 …

  
Wy (Polacy – to taki żart, naród bez tożsamości, pozbawienie pola niewolnicy. A kiedyś byliście Lechitami panami Pola), zawsze “wygrywacie”, tylko zysk czerpie ktoś inny, ktoś silniejszy, kto się nie boi was okradać – tak wasi wypędzeni przodkowie z grupy A-bra/h/m …

Niewolnik utrzymujący własnego pana i kata, za pomocą darów własnego “pola”, to szczyt głupoty.

P.s.2

Czekałem 6 lat, aż ktoś mi powie, dlaczego brzoza miała złamać metalowe skrzydło.? Zaraz, zaraz Wojtek, przecież brzoza to masoński (tak wszystkie symbole masońskie są symbolami pra Słowian) symbol. !

Tak, ale nagle w kwietniu 2010 roku, zaczęły znikać informacje o masońskiej brzozie, a pojawił się w Google, sprytny dezinformator …

Brzoza symbol masoński, reprezentujący : nowy początek, nowe zadanie, oczyszczenie …

Litera B (Beith lub Beth) w alfabecie hebrajskim jest symbolizowana przez , brzozę. Kiedy używany jest ten symbol, to przedstawiciel nowego porządku, zmiany odradzają się i dążą do nowych celi . Szeregi zostają oczyszczone …

  
Brzoza to takie specyficzne drzewo, mające niekiedy wszystkowiedzące oczy, z drzewa można budować domy, osadzać w nim narzędzia ale i tworzyć z niego trumny.

Brzoza to przed wszystkim dla rytu Szkockiego ( Grupa Rusa) :

Wzrost
Odnowa
Stabilność
Inicjacja
Zdolność adaptacji

Co mówią nam o brzozie wygnani przestępcy słowiańscy z grupy Rusa (przełóż ten tekst na ludzi, wygonionych na lodowiec) :

Słuchaj uważnie i pozwól sobie na usłyszenie szeptu transformacji i poczuj jak rośnie twoja dusza pośród gajów brzozowych.

Brzoza jest wysoce adaptacyjna i jest w stanie wytrzymać trudne warunki z obojętnością. Dowodem tej adaptacji jest łatwość odradzania dużych obszarów lasów po pożarach.

Jasna i piękna, brzoza jest pionierem, odważnie zakorzenionym i rozpoczynającym na nowo ożywić zniszczony krajobraz.

Jest to potężna metafora naszego życia. Brzoza prosi nas filozoficznie : idź tam, gdzie nikt inny nie pójdzie (dobrowolnie lub w inny sposób, np. w kierunku śmierci).

Brzoza śpiewa z wraz z nami :
” … oświetlimy drogę tym, którzy nieświadomie, podąża za nami … ”

  
Paradoksalnie, brzoza będąc doskonałym symbolem odnowienia, jest także symbolem stabilności. Druidzi (grupa Rusa) uważali brzozy jako element długo uświęconej tradycji.
Brzoza jest symbolem słońca, daje pasje, energię i niesie za sobą wzrost.

Druidzi stosowali korę brzozy jako podpałkę (to nie jest przenośna, naród zapłonął)

  
Brzoza służy jako doskonały zapalnik, zacznie się palić nawet gdy jest wilgotna. To sprawia, że brzoza jest królową ognia rozpalając inne gatunki drzew.

Taka analogia, brzoza za pomocą paleniska, powinna rozpalić ogień w sercach naszych bliźnich … (Nie was tylko członków grupy Rusa i A-bra/h/m)

  
Dokładniej …?!

Brzoza przypomina nam, że nawet jeśli umiera w nas duch, wystarczy iskra namiętności, która napędzi nas ku boskości.

Advertisements