Dekonstrukcja czasu między nami, za pomocą ideologii hallow-een

Dekonstrukcja czasu między nami, za pomocą ideologii hallow-een …

Na początku istnienia dekonstrukcji, zaraza egoizmu zwana była – złym okiem, broniono się przed nim, za pomocą takich elementów, jak :

Rzeźba apotropaiczna

Rzeźba apotropaiczna ( gr. apotropaion = magiczny przedmiot chroniący przed złym okiem – egoizmem – chciwością, złością, zazdrością … ), jest wyobrażeniem demonicznych zwierząt, karykaturalnych twarzy, splatanych ornamentów …

Tego tym ornamenty, znajdziemy na północnych i zachodach murach domów, sanktuariów, a nawet lóż, świątyń, czy grodzisk …

Wszystko, co dajesz wraca …

https://dydymuswojciech.wordpress.com/2018/10/17/magia-apotropeiczna-czas-miedzy-nami-i-czerwona-nitka-bez-dekonstrukcji-czyli/

Kiedy dekonstrukcja zaczęła od słów i gróźb przechodzić do czynów, zrozpaczeni ludzie stworzyli – magię Apotropeiczną i magię Intencyjną.

W odpowiedzi na to szamani wytworzyli kilka form magicznych :

Magia

Słowo magia pochodzi od Magów (staroperskie maguš, gr.μάγος), szamanów – astrologów – kapłanów zoroastryzmu z ludu Medów.

( Medyk, to nic innego jak szaman rodu Medów … Od owego ludu pochodzi ród dekonstruktorów – Medyceuszy (De’ Medici). Początki rodu zostały wymyślone, aby nadać rodowi socjalistycznych barw – od zera do miliardera … co prawdą nigdy nie było … )

W okresie hellenistycznym, greckie μάγος (magos) mogło być używane jako przymiotnik, lecz przymiotnik μαγικός – magikos, łac. magicus, również jest potwierdzony jako używany w I wieku (Plutarch), typowo występujący w rodzaju żeńskim, w sformułowaniu μαγική τέχνη – magike techne, łac. ars magica – magiczna sztuka.

Słowo magic weszło w użytek w języku angielskim pod koniec XIV wieku., pochodząc od starofrancuskiego słowa magique.

https://ligaswiata.blogspot.com/2018/03/poczatek-kontroli-spoecznej-czyli.html

Kiedy szamani stali się magami, eksploatowała ewolucja magii użytkowej.

Postaram się przybliżyć wam, manipulacje, jakimi poddawany jest człowiek wierzący w utopie dnia codziennego …

Cztery kroki r-ewolucji

Istnienie magii szamańskiej w procesie dekonstrukcji ludzkiej tożsamości :

Krok 1 : Magia duchowa, czyli odciągnięcie człowieka od wiedzy na temat karmy pozytywnej i negatywnej :

Magia duchowa, to prawdopodobnie najstarszy model magii, występujący przede wszystkim w szamanizmie.

Zakłada on istnienie Zaświatów zamieszkanych przez istoty duchowe, takie jak: duchy, demony, anioły itp.

W zależności od konkretnego systemu magicznego mag albo wchodzi (zwykle jedynie umysłem – dzięki transowi lub ekstazie) do Zaświatów i podróżując przez nie podejmuje działania magiczne, albo też tworzy zamknięty obszar (np. krąg), w którym inwokuje świat duchowy lub jego mieszkańców. W tym drugim przypadku duch albo wykonuje powierzone zadania oddziałując na świat materialny z Zaświatów, albo też opętuje maga, który dzięki temu zyskuje dodatkowe możliwości działania.

Wszystkie działania magiczne wykonują tak naprawdę istoty duchowe, mag musi je do tego przekonać lub zmusić do posłuszeństwa swej woli. Odbywa się to przez modlitwy, obietnice posług, przyjmowanie na siebie określonych tabu, a nawet zastraszanie zaklęciami czy duchowymi “zwierzchnikami” danej istoty.

Przykładami systemów magicznych, które stosują ten model, są na przykład: szamanizm, teurgia i goetia. Z adwokatów tego modelu wymienić można np. Salomona, Johna Dee, a z bardziej współczesnych – Aleistera Crowleya.

Istota działania :

Istota magi duchowej przekonuje wystraszonego człowieka o konieczności istnienia namaszczonych przez Boga – ludzi – władzy, którzy kontaktują się z wyjątkowymi bytami, w wyjątkowych światach …

Odcięcie od świadomości, świadomego snu, wiedzy o rodzajach karm, czyni ze stada – użyteczne narzędzia, będące na usługach szamanów, królów i el-it władzy … ( El – 13 – bóg – władca 13 regionalnych klanów, rodów szamańskich … )

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/10/swiadomy-sen/

https://iluzjawladzy.wordpress.com/2016/12/14/wielka-13/

Krok 2 : Magia Energetyczna, czyli dekonstrukcja wiedzy o cymantyce za pomocą wykorzystywania innych jako źródła energii …

Ten model magi, jest prawdopodobnie niewiele nowszy niż model duchowy.

Zakłada on, że świat widzialny przeniknięty jest wszechobecną energią życiową, nazywaną różnie w różnych kulturach: prana, qi, ki, mana, vril, a w Europie: vis vitalis, fluid magnetyczny itd.

Procesy zachodzące w świecie widzialnym są według tego modelu efektem działania owych energii subtelnych, zaś działania magiczne polegają na takim manipulowaniu obiegiem energii, by wytworzyć pożądany efekt w makroskali.

Podobnie jak w poprzednim modelu, również tutaj znajduje zastosowanie magiczny trans wyciszający część umysłu posługującą się logiką, tak by mag postrzegał i działał wyłącznie intuicyjnie.

Model ten jest wykorzystywany przede wszystkim przez wschodnie systemy magiczne i okultystyczne: Hunę, większość odmian jogi, tradycyjną chińską medycynę i Feng shui, Reiki, a także sztuki walki, przede wszystkim Taijiquan i Qigong.

W tradycji Zachodu model ten pojawia się po raz pierwszy u Mesmera w jego koncepcji magnetyzmu zwierzęcego, a następnie w teozofii Bławatskiej.

Na szeroką skalę został spopularyzowany przez ruch New Age.

Istota działania :

Ten model magii przekonuje masy o konieczności ruchowego i pseudo duchowego spożytkowania czasu w ramach wybranych fetyszy.

Energia wytwarzana podczas tych praktyk, przekazywana jest twórcą owych fetyszy …

Magia skierowana przeciw komuś, jest przekleństwem, które przynosi zysk, uzyskiwany za pomocą kapitału ludzkiego. Wasza pseudo wolność, została wytworzona na potrzeby czarnej magii – co sprowadza was w stronę karmy negatywnej.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/09/20/cymantyka-i-mistyka-dla-zaawansowanych-czyli-czym-jest-jezyk-dzwiek-rozdzka-berlo-fletnia-pana/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/tag/karma-negatywna/

3. Magia Psychologiczna, czyli całkowita utrata kontroli nad tożsamością

Model ten w zasadzie nie wyjaśnia, jak działa magia, a jedynie utrzymuje, że za działania magiczne jest odpowiedzialna podświadomość i może ona być programowana w celu osiągnięcia pożądanych zmian.

Programowanie to następuje przez użycie symboli i autosugestię w stanie umysłu, który buddyści nazywają samadhi, a chaoci – gnozą.

Mag bazujący na tym modelu nie potrzebuje w praktyce magicznej istot duchowych czy energii subtelnych – wystarcza mu programowanie w psychice stanów mentalnych.

W praktyce jednak często zdarza się, że magowie posługujący się tym modelem magii przyjmują istnienie duchów lub energii, co miałoby im pozwalać np. ładować sigile energią w celu wzmocnienia bądź przyspieszenia ich działania.

Najbardziej znanym magiem, który stosował magię tego modelu był Austin Osman Spare, którego magia sigili jest w zasadzie odwróceniem teorii kompleksów Freuda.

Polega ona na tym, że mag skupia swoją intencję na sigilu, czyli stworzonym przez niego symbolu graficznym lub dźwiękowym, a następnie zapomina o nim (czyli usuwa ze świadomości).

Sigil zostaje jednak w podświadomości, gdzie tworzy jakby sztuczny kompleks, który zaczyna wpływać na poczynania maga w sposób podobny jak zwykłe zepchnięte w podświadomość lęki.

Psychologiczny model magii stał się popularny najpierw w świecie anglojęzycznym, by w latach 70. zeszłego stulecia stać się dominującym paradygmatem magicznym w zachodnim kręgu kulturowym. Jego wyznawcami byli między innymi: Israel Regardie, Dion Fortune i Peter Carroll.

Istota działania :

Model magii psychologicznej, zakorzenia w człowieku strach i poczucie winy, dzięki takim sztuczkom funkcjonuje religia, polityka i medycyna w tym psychologia i psychiatria …

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/05/28/nowy-porzadek-swiata-cywilizacja-strachu/

https://ligaswiata.tumblr.com/post/136129757307/okultyzm-zygmunta-freuda-kariera-sigmunda/

https://manipulanci.wordpress.com/2018/03/01/stadny-instynkt-trzody-cywilizacyjnej/

4. Magia informacyjna, czyli jak uzależnia się człowieka od współczesnej magii mediów, nauki i technologi

Jest to najnowszy model magii, datujący się na schyłek lat 80-tych, zeszłego stulecia.

Bazuje na założeniu, że istnieje kosmiczna energia, którą można kształtować za pomocą informacji, oraz że informacja jest odrębna od masy i energii, ale może się z nimi wiązać.

Magowie stosujący model informacyjny (nazywani czasem “cybermagami”) w swej praktyce nie posługują się magicznym transem, co odróżnia ich od pozostałych magów.

Raczej w normalnym stanie umysłu posługują się centrami magazynowania i przetwarzania informacji (mózg i czakry wzdłuż kręgosłupa).

Wierzą, że z ich pomocą nadają kierunek przepływowi informacji, która w pożądany sposób kształtuje kosmiczną energię. W odróżnieniu od innych systemów magii, tutaj informacja nie zużywa się, lecz jest kopiowana między systemami energetycznymi.

Tak więc mimo nowoczesnego wizerunku wydaje się, że model ten jest pochodną modelu energetycznego.

Cybermag oprócz praktycznej wiedzy na temat programowania i administrowania systemami informatycznymi powinien być też biegły w medytacji i jakiejś technice rozwijającej system energetyczny, na przykład w Jodze.

Teoria ta jest bardzo młoda i wciąż aktywnie rozwijana, w szczególności przez Iluminatów Thanaterosa. Według Fratra UD, do tej pory osiągnięto znaczne sukcesy przy magicznej komunikacji i uzdrawianiu.

Istota działania :

Łączenie technologi z systemami filozoficznymi i ruchowymi, jest praktykowane od czasu magii energetycznej, ponieważ model ten, nadaje się najlepiej do propagowania kontrolowanej wolności, opartej na iluzji rzeczywistości – połączonej z szamańskim programem – konsumpcji monopoli – wzrastających na ludzkiej głupocie.

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/05/11/kosumpcjonizm/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/09/06/czlowiek-czescia-molocha-monopolu/

O prawdziwym obliczu magii tożsamej z człowieczeństwem, przeczytacie tutaj :

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/07/30/paradoksy-wiary-i-magia-intencyjna/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/15/9-i-magia-intencyjna-czyli-uzasadnienie-teorii-istnienia-dydymusa/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/09/28/zgodnosc-woli-z-czynami-czyli-co-musisz-wiedziec-aby-zaczac-stosowac-magie-intencyjna/

https://dydymuswojciech.wordpress.com/2018/10/17/magia-apotropeiczna-czas-miedzy-nami-i-czerwona-nitka-bez-dekonstrukcji-czyli/

Utopia magii nauki

Władza tworząca magię nauki i władzy, spostrzega ją w następujący sposób :

” Magię spotykamy wszędzie tam, gdzie przypadek, czy wypadek oraz emocjonalne zderzenie się nadziei i strachu rozwijają się na szeroką skalę.

Magia nie występuje natomiast tam, gdzie przedsięwzięcie jest pewne, niezawodne i w pełni podlega kontroli racjonalnych metod i procesów technologicznych.

Dalej, magię znajdujemy tam, gdzie w grę wchodzi niebezpieczeństwo. Nie znajdujemy jej natomiast, gdy poczucie absolutnego bezpieczeństwa całkowicie eliminuje złe przeczucia.

Tu grają rolę czynniki psychiczne. Magia jednak pełni też inną, bardzo ważną funkcję społeczną.

Jak starałem się wykazać w innym miejscu, magia jest aktywnym czynnikiem organizacji pracy i jej systematycznego przebiegu.

Jest też zasadniczą siłą, która reguluje przebieg gry. W związku z tym kulturowa funkcja magii polega na wypełnianiu luk i uzupełnianiu tych bardzo ważnych działań człowieka, które nie zostały jeszcze przez niego w pełni opanowane … ”

Szamani w niejasne miejsca – wstawiali duchy, bogów, demony … aby wywołać w ludziach strach i potrzebę znajdowania na swojej drodze – przewodnika – będącego zalążkiem struktury hierarchicznej – niewolniczej, pełnej fetyszy i leków.

Człowiek akumulatorem postępu opartego na wyzysku

Dla szamanów tworzących iluzje, jesteś formą energetycznego kapitału, którym niczym nie różni się od węgla, wody, ropy czy atomu, źródło pochodzenia owej energii, jest karma negatywna – i stąd zmuszanie człowieka do przyjmowania ideologii władzy, religii, prawa stanowionego – prawa natury – prawa zwierząt, fetyszy … tworzonych przez zmuszanie człowieka, do przyjęcia pozycji egoistycznej – kładącej kres pozycji altruistycznej, opartej na prawie naturalnym – będącym drogowskazem – ewolucji duchowej i karmy pozytywnej.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/07/prawo-natury-a-prawo-naturalne-czyli-czego-nie-wolno-mylic-w-drodze-do-oswiecenia/

LIGA CZAS MIEDZY

Dualizm magii, czyli dzień powstania religii – zagospodarowanie ciała i ducha człowieka

W obu tych formach ludzkiej aktywności jaką stanowi magia i religia, występuje wiara w istnienie świata pozazmysłowego, a więc nie weryfikowalnego drogą doświadczalną.

W magii, podobnie jak w religii, może dojść do personifikacji sił nadprzyrodzonych (np. dżinny, demony itp.), w rzeczywistości modlitwa i egzorcyzm są odmianami magii.

Dualizm zespolony

Zgodnie z nauką większości kościołów, istnieje jednak zasadnicza różnica w kontaktach z tymi siłami pozwalająca odróżnić religię od magii:

W magii, nie dochodzi do złożonego kontaktu psychicznego między sprawującym obrzęd a duchem, do którego się on zwraca (niepowodzenie obrzędu zostanie przypisane brakom umiejętności maga, nie zaś, jak w religii, np. kaprysowi bóstwa).

Istotną różnicą jest także to, że osoba kierująca się myśleniem magicznym, np. szaman, zakłada, że dzięki praktykom magicznym ma wpływ na bieg zdarzeń otaczającego ją świata, a jeżeli napotyka trudności, zakłada, że spotkał się z silniejszą magią, natomiast kierująca się myśleniem religijnym (kapłan) zakłada, że nie jest w stanie wywierać wpływu na istoty duchowe, lecz może je jedynie przebłagać poprzez np. modlitwę.

Myślenie opierające się na magii zakłada więc siłę sprawczą człowieka, natomiast myślenie religijne zakłada, że bieg zdarzeń w świecie jest zależny od istot wyższych, bogów.

Jako, że teza i antyteza została stworzona rękoma trzeciej siły – tylko owa siła – odnosi korzyści z zewnętrznego Boga, demona, egzorcyzmu, ducha, a nawet modlitwy …

Karma negatywna i pozytywna

Istotną różnicą dekonstrukcyjną między magią a religią, jest aspekt soteriologiczny, czyli istotą religii jest zogniskowanie wokół idei życia pozagrobowego.

Ważnym wyróżnikiem religii jest więc zainteresowanie losami duszy po śmierci. Z magią natomiast mamy do czynienia także kiedy mowa o kontaktach ze sferą transcendencji, jednakże jest bardziej pragmatyczna niż religia.

Tworzenie tezy i antytezy, przez formy naukowe i badawcze odciągają ludzi od prawdy, ponieważ prawda, zachwiałaby ideologią magii i trzeciej siły, czerpiących realny zysk z wiary w różne sztuczne, walczące z sobą ideologie.

Według przedstawicieli niektórych wyznań (szczególnie monoteistycznych – jak np. chrześcijaństwo, islam i judaizm) jakiekolwiek stosowanie magii, jest zakazane, ale tylko dla plebsu i najemników (księży …), ponieważ – złe oko i ideologia strachu, wychodzi wprost od hierarchii el-it, która chroni się za plecami żywej tarczy – społecznej wiary.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/09/watykan-czyli-kult-kontroli-plodnosci-niewolnikow/

Wszystkie odniesienia do magii w Biblii – mają tylko jeden cel, a jest nim – odcięcie człowieka od wiedzy i władzy nad samym sobą.

(Człowiek, nie może domyślić się, że może bronić siebie za pomocą magii intencyjnej i nie może wiedzieć, że jest atakowany, za pomocą kilku rodzai magii, mieszającej się z nauką, medycyną, psychologią, polityką, czy technologią …)

Dlaczego ?

Ponieważ wiara w Boga personalnego, wiara we własną tożsamość i świadomy sen, doprowadziłaby do utraty wpływu szamanów religijnych i politycznych, a także jakiejkolwiek hierarchii, na wolnych i równych sobie ludzi …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/26/dowod-na-istnienie-boga-personalnego/

Szczegóły działania czarnej magii :

Księga Wyjścia 22:17: Nie pozwolisz żyć czarownicy.

Idziemy dalej :

Księga Powtórzonego Prawa 18:10-12: Niech nie znajdzie się u ciebie taki, który przeprowadza swego syna czy swoją córkę przez ogień, ani wróżbita, ani wieszczbiarz, ani guślarz, ani czarodziej, ani zaklinacz, ani wywoływacz duchów, ani znachor, ani wzywający zmarłych; gdyż obrzydliwością dla Pana jest każdy, kto to czyni, i z powodu tych obrzydliwości Pan, Bóg twój, wypędza ich przed tobą.

Księga Kapłańska 19:31: Nie będziecie się zwracać do wywoływaczy duchów ani do wróżbitów. Nie wypytujcie ich, bo staniecie się przez nich nieczystymi; Ja, Pan, jestem Bogiem waszym.

Księga Kapłańska 20:6: Kto zaś zwróci się do wywoływaczy duchów i do wróżbitów, by naśladować ich w cudzołóstwie, to zwrócę swoje oblicze przeciwko takiemu i wytracę go spośród jego ludu.

Dzieje Apostolskie 8:9-20: A był w mieście od jakiegoś czasu pewien mąż, imieniem Szymon, który zajmował się czarnoksięstwem i wprawiał lud Samarii w zachwyt, podając się za kogoś wielkiego. A wszyscy, mali i wielcy, liczyli się z nim, mówiąc: Ten człowiek to moc Boża, która się nazywa Wielka. Liczyli się zaś z nim dlatego, że od dłuższego czasu wprawiał ich w zachwyt magicznymi sztukami.

Kiedy jednak uwierzyli Filipowi, który zwiastował dobrą nowinę o Królestwie Bożym i o imieniu Jezusa Chrystusa, dawali się ochrzcić, zarówno mężczyźni, jak i niewiasty.

Nawet i sam Szymon uwierzył, gdy zaś został ochrzczony, trzymał się Filipa, a widząc znaki i cuda wielkie, jakie się działy, był pełen zachwytu.

A gdy apostołowie w Jerozolimie usłyszeli, że Samaria przyjęła Słowo Boże, wysłali do nich Piotra i Jana, którzy przybywszy tam, modlili się za nimi, aby otrzymali Ducha Świętego. Na nikogo bowiem z nich nie był jeszcze zstąpił, bo byli tylko ochrzczeni w imię Pana Jezusa. Wtedy wkładali na nich ręce, a oni otrzymywali Ducha Świętego.

A gdy Szymon spostrzegł, że Duch bywa udzielany przez wkładanie rąk apostołów, przyniósł im pieniądze i powiedział: Dajcie i mnie tę moc, aby ten, na kogo ręce włożę, otrzymał Ducha Świętego.

A Piotr rzekł do niego: Niech zginą wraz z tobą pieniądze twoje, żeś mniemał, iż za pieniądze można nabyć dar Boży.

Dzieje Apostolskie 16:16-20: A gdyśmy szli na modlitwę, zdarzyło się, że spotkała nas pewna dziewczyna, która miała ducha wieszczego, a która przez swoje wróżby przynosiła wielki zysk panom swoim. Ta, idąc za Pawłem i za nami, wołała mówiąc: Ci ludzie są sługami Boga Najwyższego i zwiastują Wam drogę zbawienia. A to czyniła przez wiele dni.

Wreszcie Paweł znękany, zwrócił się do ducha i rzekł: Rozkazuję Ci w imieniu Jezusa Chrystusa, żebyś z niej wyszedł. I w tej chwili wyszedł.

Dzieje Apostolskie 19:19: A niemało z tych, którzy się oddawali czarnoksięstwu, znosiło księgi i paliło je wobec wszystkich; i zliczyli ich wartość i ustalili, że wynosiła pięćdziesiąt tysięcy srebrnych drachm.

Dlaczego tak bardzo ktoś boi się magii ochronnej ?

Przypominam : Czarostwo, to sztuka posługiwania się podstawami materialnymi dla dokonywania przemian magicznych.

Przemiana magiczna służy w magii intencyjnej – ochronie przed zakusami hierarchii, stada oraz jej pojedynczymi przedstawicielami, który neguje prawo naturalne …

Czar – kreśli linie (czára, ‘linja’, czarati i czarziti) – dotąd i ani kroku dalej w moją prywatną strefę – krąg – naturalny krąg – wytwarzany przez biofotony ciała, kontrolowane przez szyszynkę.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/06/tozsamosc-biofotony-i-pole-leptonowe/

Czar, kreśli linie przed złym okiem – zawiścią – zazdrością – złością – zezwierzęceniem słowa, myśli, czynu …

El – ity

Ludzie ci twierdzą, że chroniący was przed wami samymi, bawią się magią za pomocą rytuałów religijnych i namaszczają ludzi za pomocą klątw libacyjnych – chrzest, namaszczenie … (krew,woda,wino…)

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/01/dekonstrukcji-poprzez-libatio/

Po prostu tacy ludzi – boją się utraty władzy i interakcji pomiędzy wolną wolą a strefą duchową tożsamą z równością i wolnością …

Zastanówmy się, kto za pomocą edukacji lustrzanej, strachu i poczucia winy oraz fetyszy – sieje egoizm, doprowadzający do chorób psychicznych opartych na wewnętrznym podziale duchowym ?

Czyż wszystkiego tego nie uczy kościół, szkoła i polityka oraz tradycja przekazywania kłamstwa między wystraszonymi i ułożonymi pokoleniami ?

Magia i magija

Należy podkreślić, iż w języku angielskim na określenie prawdziwej magii, a nie iluzjonistycznych sztuczek, Aleister Crowley wprowadził określenie “Magick” (dodał literę “k” do słowa “Magic”).

W języku polskim zaś wciąż najpopularniejsze jest to pierwsze określenie (“magia”) na określenie obydwu pojęć, tym niemniej jednak tłumaczenia na język polski używają równie często określenia “magija” bądź “magyia” (również wprowadzonego dla rozróżnienia).

Czarostwo i życie, czyli polityka i religia

Czarostwo w okultyzmie szamańskim , jest to sztuką posługiwania się podstawami materialnymi dla dokonywania sztucznych, utopijnych przemian magicznych.

Człowiek – kapitał ludzki
Natura – kopalnia dóbr, zdobywana rękoma kapitału ludzkiego
Fetysz – pieniądz, tytuł, stanowisko, ocena … określająca wartość posiadającego je niewolnika …
Idol – bóg dookoła którego tworzona jest ideologia zniewolenia wiernych …

Wykorzystuje ona następujące rodzaje podstaw materialnych:

Napełnione „mocą”: fetysze, talizmany, pułapki na duchy (np. kryształy kwarcowe lub kryształy soli), amulety, będące nośnikami mocy do wpływania na określone obiekty (np. rzucania zaklęć): proszki, napoje miłosne, figurki woskowe, sznurki z pętelkami, umożliwiające nawiązanie bezpośredniego kontaktu z osobą, na którą chce się wywrzeć wpływ: rozmaite wydaliny, wydzieliny, odpadki biologiczne (np. ślina, włosy, paznokcie), będące źródłem „sił życiowych”: krew, sperma,
stanowiące podstawę do dywinacji: zwierciadła magiczne, kryształowe kule, itp., będące naczyniami dla pewnych eterycznych form i pełniące funkcję broni magicznych: różdżki, miecze, sztylety, strzałki, zaostrzone kości.

Wszystko, to zostało zakorzenione w waszej ideologicznej jaźni … , ponieważ dekonstrukcja zakopuje tożsamość pierwotną i przykrywa ją kolorytem obcej ideologii …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/24/problem-pentagramu-i-heksagramu-oraz-triskelionu/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/08/21/moja-i-twoja-tozsamosc/

Pokolorowana gwiazda, zaczyna wierzyć w kult-ur-ę, bogów, idoli, fetysze, cywilizacje, religie i co najważniejsze w hierarchię, która manipuluje życiem gwiazdy …

Prawda bez cenzury i dekonstrukcji

Jak jest prawda, czyli czas między nami

Dzisiejszy dekonstrukcyjny folklor kultywujący tradycje rodów el-it, ideologii strachu i poczuciu winy, nijak ma się do pierwotnej tożsamości wolnego człowieka.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/06/27/kim-ja-jestem/

Dzisiejszy dualny świat, ma więcej wspólnego z baśniami i horrorami, niż z niewygodnymi i ocenzurowanymi prawdami …

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2018/09/14/baju-baju-juz-nie-bedziesz-w-raju-czyli-polityka-poprawnosci-politycznej-kontra/

Zanim nastała epoka egoizmu zrodzonego z dekonstrukcji, strachu i edukacji lustrzanej, istniał świat altruizmu i ogólnie dostępnej prawdy …

Nie było halloween i duchów, nie było bogów i demonów , ponieważ istniał takie dni jak : czas między nami.

Czymże, jest czas między nami ?

Czas między nami, to bardzo szerokie pojęcie opisujące zrozumienie karmy pozytywnej i negatywnej.

Człowiek świadomy, wie co następuje ;

1. Halloween, to nie święto zmarłych, czy duchów …

2. Czas między nami, to święto świadomej jednostki, która wie ze żyje, żyła i będzie żyła, oraz że umrze, umarła i umiera w każdej sekundzie swego wielowymiarowego jestestwa

3. Jedna dusza, miliardy istnień, istniejących jednocześnie w miliardach światów w różnych czasach i przestrzeniach

4. Świadoma istota pochyla się nad sobą, dążąc nie do życia fizycznego, lecz do świadomej śmierci fizycznej, we wszystkich wszechświatach

5. Dobre życie według reguł prawa naturalnego, dąży do ewolucji duchowej zjednoczenia wszystkich fragmentów duszy i ascendenci, pozwalającej za pomocą doświadczeń – stworzyć z wielu dzieł – jednego twórcę …

Warto się poświecić, propagować wiedzę poprzez świadomy sen, aby ulepszyć świat milionów kopii – jednej jednostki.

Warto abyś z mar twych powstał i świadomie ewoluował bez strachu przed życiem i śmiercią …

Warto żyć w samotności lub w związku hieros gamos z dała od zniewolonego stada, aby mieć czas myśleć, trudzić się i tworzyć …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/10/26/boski-most-czyli-sztuka-wywazenia/

Ogół daje i odbiera, tworzy i żyje w strachu, tworzy i żyje w poczuciu winy, bowiem te elementy pozwalają efektywnie kontrolować stado lustrzanych jednostek, postępujących według reguł poprawności politycznej i prawa stanowionego zwierząt …

Biorąc pod uwagę istnienia karmy negatywnej i pozytywnej, musicie dobrze wybrać i żyć tak aby ewoluować duchowo, bowiem życie niewolnika, to użyteczna amnezja, której kultywujecie, za pomocą wiecznego kultu prokreacji i śmierci.

7 dni tygodnia, 7 planet, 7 grzechów głównych, 7 głównych bogów, 7 archontów … tworzy ciągły strach, poczucie winy i dekonstrukcje wszystkiego, co niesie za sobą prawdę i wartości, odnoszące się do owej prawdy.

Możecie bawić się w wiarę w religijne i polityczne wybory, w halloweenowe i kult-ur-owe zabawy, możecie pokładać nadzieje w ojczyzny handlowe i wojny o wolność … , ale żadna z tych rzeczy, nie da wam prawdy, wolności i wiedzy, ponieważ wszystko, co was otacza w iluzji, tworzy nierozerwalny łańcuch zdarzeń, prowadzących was z piekła do piekła …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/11/18/czym-jest-pieklo/

Jeszcze kilka słów o halloween

Samo słowo wywodzi się ze splotu dwóch słów – hallow, czyli wszyscy swieci i een, które oznacza wigilijny wieczór.

Halloween dla szamańskich el-to religijnych i politycznych ma takie samo znaczenie, co Wielkanoc i Boże Narodziny, a więc …

Mamy śmierć i zmartwychwstanie tak dopasowane do całości, aby niewolnik chciał znów wrócić do piekła, myśląc, że to raj …

Dzięki sprytnemu trickowi, włącza się u ludzi wyrywkowa magia intencyjna, dążąca do karmy negatywnej, która dzięki ideologii prokreacji, pozwala zmarłemu wrócić, przez ciało kobietę do zniewolonego życia …

Alegoria Słońca, Tamuza, Jezusa, Buddy … pozwala człowiekowi wierzyć i mieć nadzieje, ale nie na raj, tylko na piekło …

Na zmianę świętujecie początek śmierci i początek życia, jedno jest drugim, koło tworzy raj kontrolujacych wszystko el-it, propagujących karmę negatywną, przez ideologie prawa natury …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/04/18/wielkanocny-rytual-plodnosci/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/12/20/s-t-n-czyli-jak-skazac-czlowieka-na-zycie-w-watpliwosciach/

Człowiek, nie różni się niczym od roślin, jest produktem sezonowym, którego el-ity, rejestrują, uczą i wykorzystują dla swoich celów …

Ciemność – Światło – Narodziny, dzieciństwo, młodość, starość i śmierć … ciemność … światło …

Od roślin, odróżnia was tylko świadomość śmierci, którą trzeba uwypuklić, aby wytworzyć w was strach i bunt dążący do powrotu do życia, za pomocą zła, czyli egoizmu …

Macie wolną wole, macie dusze i rozum, które wystarczy odblokować, aby pogodzić się z faktem życia dla altruistycznych doświadczeń, które pomogą wam w ewolucji duchowej i ascendencji …

Dydymus
Akademia Filozoficzna Dydymusa
https://pomagam.pl/Dydymus
Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie
https://pomagam.pl/wpz
https://trueshopl.wordpress.com

Advertisements