Wybór, którego nie ma

Wybór, którego nie ma

Nazywam się Wojciech Dydymus Dydymski i jako wolny człowiek, wiem, co wyrażają moje słowa, ponieważ moje myśli, łącza się ze wspomnianymi wyżej słowami i działaniami …

Nie uczestniczę i nie biorę udziały w wyborach, ponieważ tylko nieświadomy niewolnik lub zwerbowany i dobrze opłacany fetyszami najemnik, może wybrać sobie co cztery lata nowego pana.

Polityk i ksiądz, nie może nic wam zaoferować i nic wam dać, ponieważ obydwoje niczego nie mają, wszystko co wychodzi od nich, pochodzi z waszych kieszeni i otaczającej wszystkich ideologii, która zabarwia duszę wiernych na kolor tezy lub antytezy, wyznawanego poglądu, niosącego fetyszowy zysk, kosztem wiernych, zahipnotyzowanych wizją ogrzewania się w blasku autorytetu.

Jedyną wybitną, ale niechlubną cechą autorytetu, jest umiejętne żerowanie człowieka na człowieku, za pomocą wyuczonych modeli manipulacji i decyzji autorytarnych, generujących strach.

Jeśli, zastosujesz zbyt silny nacisk ideologii strachu na jednostkę, człowiek nie mogąc wytrzymać prześladowań – zbuntuje się lub popełni samobójstwo, jednak stosując ogólną, naprzemieną presje na tezę lub antytezę wyznawanego poglądu, możesz stopniować zadowolenie i niezadowolenie stada, mającego nielogiczną wiarę, w swój własny ograniczony i kontrolowany wybór.

Pamiętać należy, że niewolnik, nie rozumie idei trzeciej siły, niewolnik głosuje na tezę i antytezę, wybierając zawsze antytezę, jako zaplanowaną za niego – formę buntu.

Dlaczego tak jest ? Ponieważ, idiota woli komuś dopierdolić, niż komuś pomoc … O ile najemników, można przekupić, o tyle niewolników, poprzez chaos, trzeba ogłupić na tyle, aby wybrali owe założone z góry dopierdalanie.

Każda – antyteza, staje się wraz z upływem czasu – tezą i vice versa …

Zastanówcie się, jak wygląda współczesność oparta na strachu i wyspecjalizowanym podziale ideologicznym … ?

Nie ważne, jak nazwiemy system zwany ustrojem wyznaniowym, ponieważ jeśli nie panuje wśród ludzi równości, nie może zaistnieć wolność, czyli swoboda samostanowienia, samoograniczenia i dobrobytu.

Dydymus

Liga Świata

Akademia Filozoficzna Dydymusa

Samostanowienie i Saoograniczenie

https://pomagam.pl/wpz

Advertisements