S-T-N, czyli jak skazać człowieka na życie w wątpliwościach

S-T-N, czyli jak skazać człowieka na życie w wątpliwościach

” Człowiek, który nie marzy i nie wierzy w prawdę i miłość, nie wierzy już w nic … spróbuj władzą i pieniędzmi kupić prawdę miłości i poświęcenie nie podszyte rozkazem lub obowiązkiem … ”

Bądź posłuszny wobec przedstawiciela elit aby uzyskać to czego pragniesz, lub tylko się tobie wydaje, że czegoś pragniesz, oddając siebie za garść fetyszu kary lub nagrody …

Po kilku słowach o choince, czas na kilka słów o Mikołaju vel Gwiazdorze vel Saturnie, Szamanie, Świętym …

http://ligaziemi.blogspot.com/2016/12/choinka-w-aspekcie-prawdy-i-kamstwa_10.html

Zauważ, że najpierw wmawia się wam, abyście uwierzyli w coś nie logicznego, aby po chwili odebrać wam wszelakie marzenia.

Jeśli na dziecku wymusza się wiarę w Mikołaja, Jezusa … dziecko przestaje wierzyć w siebie i Boga oraz prawa naturalne oraz moralne.

Jednak mimo tej przewrotnej manipulacji nadal wierzycie i propagujcie mit dobrej istoty tworzącej wasze marzenia.

O co w tej całej manipulacji chodzi ?

Nauczeni rozczarowania, godzicie się na każdą iluzje, jaką zgotuje wam hierarchia

Nauczono nas naginać prawdę do realiów uśrednionych przez hierarchie, to uśrednione realia, to kłamstwo posiadające dwie warstwy: warstwę naczelną dla elit i warstwę pozorną sprzedawaną ludowi prostaków, chcących żyć marzeniami i fantazjami opartymi nie na prawdzie ale na konsumpcji

Jeśli wolnemu narodowi i wolnemu człowiekowi zabierze się równość i wolność, traci on także tożsamość, która zostaje zastąpiona iluzją dla niewolników.

Zabawki, auta, gadżety …

Koncept Mikołaja, Bożego Narodzenia, naczelny twór konceptualny Jezusa … wskazuje niewolnikowi role społeczną, opartą na wierze w hierarchię i ludzi bogów, będących autorytetami ich zakłamanego życia.

Wszystkie kultury zostały stworzone, zdekonstruowane i podbite, a ich tożsamość została dostosowana do wielowymiarowych świąt hierarchicznych.

Święty jest sezonowym archetypem starego, mądrego, brodatego druida.

Wizerunek Święty Mikołaja, został nam wpojony przez machnięcie czarodziejskiej różyczki podań, literatury propagandowej, prasy, wydawnictw i magów z “Hollywood”.

Przesilenie zimowe związana jest z zodiakalnym Koziorożcem i przypisaniem mu Saturna, jako planetarnego znaku ochronnego.

Saturn, to król zodiaku (12 dni świąt) i ojciec wszystkich bogów. To właśnie jemu przypisane są Saturnalia ( Saturn / Słońce ) – Boże Narodzenie ( Chrystus / Jezus ) – Yuletide ( Odyn / Thor ) …

SaTurN – SaTaN – SaNTa

Bóg ojciec, zawsze o władze musi zawalczyć ze swoim synem, bowiem władza rodzi się z walki, pozostając w rękach tej samej lini krwi …

Saturnalia, były starożytnym rzymskim świętem na cześć boga ojca Saturna.

Początkowo uroczystości rozpoczynały się 17 grudnia na terenie świątyni Saturna i trwały do 23 grudnia.

Saturnalia zbiegały się w czasie z przesileniem zimowym, przez co święta te, zostały wzbogacone o różnorakie symbole wiążące się z ogniem, płomieniem i świecami, chodzi tu o moc powracania światła słonecznego po przesileniu.

Mamy tutaj również do czynienia z ukrywanym przed ludźmi faktem zwycięstwa słońca (Ra) nad ojcem Saturnem .

No ale cóż, ma to wspólnego z Saturnem … ?! Chodzi oczywiście o kult naszego pierwotnego Słońca Polarnego, zwanego pierwotnym Czarnym Słońcem lub Bogiem Ojcem.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj :

https://vigilinclinaverat.wordpress.com/2016/05/05/kult-smierci-i-60-tysiecy-lat-klamstw/

Dążenie do wyjścia z ciemności przesilenia zimowego obrazowane jest symboliką światła, świecy, pochodni, czy płomienia wskazującego powrót ciepła i jasności przesilenia wiosennego.

Świątynia Saturna na Forum Romanum, stworzyła stereotyp wigilii – uczty rytualnej i stereotyp wręczania stereotypowych fetyszy, jako nagród za oddanie i propagowanie niewolniczej idei cywilizacyjnej i konsumpcyjnej.

Dar, został zastąpiony darem nowej wartości, przekreślającej wartości duchowe i moralne …

Dar nowej wartości – dar nowego sezonu, jest przeciwstawny duchowości i wartości mądrości … rodzic nie przekazuje dziecku wartości moralnej i życiowej, tylko fetysz twierdzący, że konsumpcjonizm i mamon, wygrał z duszą i mądrością …

Wręczanie wyrobów garncarskich, zabawek lub woskowych figurek nazywanych Sigilaria na dzień świecy było formą przekazywania prezentów rytualnych (gag) nazywanych białymi słońmi.

Ten rytuał oznaczał szerzenie idei komercji i konsumpcji, jako podstawy istnienia cywilizacji niewolniczej.

Dla kapłanów ogień i słońce symbolizowały wiedzę i prawdę, reszta ludu, była oślepiana światłem i prefabrykowanymi uniwersalnymi schematami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie … Hodowla oparta na fetyszu, ewoluowała aby dotrzeć do dzisiejszych czasów …

Narodziny niezwyciężonego słońca to slogan, tworzący autorytet ludzi posiadających blask gwiazdy, dzięki społecznej naiwności, tworzącej majątek gwiazd wyrażony w fetyszu mamony, wiary i uwielbienia … nie przenosicie tych wartości wiary na siebie, oddajecie ją ludziom wykorzystujących wasz dar tworzenia rzeczywistości, przychylnej dla nich …

Gdyby wiarę przenieść na siebie, partnera i rodzine, każdy życzyłby innemu tego, czego sam pragnie … ale że oddaliście swoje możliwości obcym wam osobom, utrzymujecie duchowo, mentalnie … celebrytów, księży, polityków … – kapłanów żyjących na wasz koszt …

NOEL ( od łacińskiego Natalis -umiera każdy dzień ) oznaczy narodziny Boga, nie tego boga, którego macie w swojej jaźni, tylko boga człowieka którego ojciec – Bóg jego jaźni pokazał mu drogę do sterowania innymi ludźmi.

Dzień słoneczny traw od narodzin słońca – świtu, po nieuchronną śmierć o zmierzchaniu na horyzoncie (śmierć słońca – droga do podziemnego grobu) – cykl życia słońca – jest to ezoteryczna prawda tajemnicy śmierci …

Każdego dnia umierasz i odradzasz się o świcie … jednak nie szukasz informacji o sobie i o swoim partnerze, rodzinie, ale o obcych sobie ludziach – gwiazdach twojego zdekonstruowanego życia …

Wigilia Bożego Narodzenia, to rytuał narodzin Boga, który zmartwychwstaje wraz z przesileniem wiosennym …

Cykliczna, powszechna idea śmierci i narodzin bogów słonecznych inspirowała władców, poetów … , którym filozofowie podszeptywali kalumnie, aby wyzwolić w nich użyteczną manię wielkości … władcy poprzez idee mnożenia i dziedziczenia wartości hierarchicznych, odradzali się jak słońca na firmamencie wiecznej władzy …

Ci ludzie byli i są bóstwami takimi jak ich poprzednicy Odyn, Saturn, Jezus i Ozyrys … ta narracja istnieje i jest zakorzeniona w waszych zdekonstruowanych umysłach.

Sol Invictus ( “The Unconquered Sun”) był pierwotnie syryjskim bogiem, który później został przyjęty, jako naczelny bóg (25 grudnia (7 i 3)) Cesarstwa Rzymskiego za panowania cesarza Aureliana.

W czasie Żydowskiej Hanukahi, zapala się minore ogniem z centralnego świetego płomienia (szamasz), który jest archetypem starożytnego semickiego Boga słońca – Saturna.

https://swiatowaliga.blogspot.com/2017/05/menora-i-siedem-planet-czyli-czym-jest.html

Symbolem Saturna (Szamasza), jest uskrzydlony dysk słoneczny i krzyż oraz czwarty symbol zodiaku.

Jest, to uniwersalna wiedza o cyklach natury, takich jak egipski cykl (słoneczny, sezonowy, roczny) Horusa, Ra, Seta i Ozyrysa – przesilenie zimowe, wiosenne, równonoc wiosennej, przesilenie wiosenne …

Boże Narodzenie – CHEER:

Mieszkańcy skandynawskiej i germańskiej części Europy, obchodzili 12 dniowy rytuał przesilenia zimowego o nazwie Yule (Julblot, jólablót, midvinterblot, julofferfest).

Nazwa Yule ewoluowała przez dekonstrukcje słowa do Holly – Jolly, czyli do Bożego narodzenia

Jolly : wesoły, radosny, naturalnie szczęśliwy, słowo do pochodzi od starofrancuskiego jolif – uroczysty, wesoły i staronorweskiego – jol – święto zimy.

Joy – radować się, jubileusz, rocznica

Jubilare – krzyczeć z radości

Praktycznie wszystkie nowoczesne tradycje są pochodnymi – Yule – ale nie zawierają w sobie tożsamości człowieka przez dekonstrukcje rytuałów i słów.

Tradycje Jul obejmują przystrajanie jodły, kładzenie w palenisku odpowiednio przygotowanej kłody drewna, wieszanie w domostwach jemioły i ostrokrzewu, dawanie prezentów oraz ogólnie rozumiane świętowanie i radowanie się.

W czasach przedchrześcijańskich germańskie plemiona pogańskie świętowały Jul od późnego grudnia do wczesnego stycznia, ustalając czas świętowania wg kalendarza księżycowego.

Podczas procesu chrystianizacji, po przyjęciu kalendarza juliańskiego czas rozpoczęcia święta Jul ustalono na 25 grudnia, by odpowiadało ono świętu obchodzonemu przez chrześcijan, zwanemu Bożym Narodzeniem.

Z tych powodów, terminy „Jul” i „Boże Narodzenie” często używane są zamiennie (kończąca się dekonstrukcja), szczególnie w kolędach, np. Jul, jul, strålande jul.

Bóg się rodzi – dotyczy przebudzenia natury i czynników odpowiadających za odnowienie regenerację ludzkiego organizmu .

Bóg przebudzenia natury, kojarzony jest z innym imieniem Odyna – Jólner

Boże Narodzenie przed dekonstrukcją nazywało się Szczodre gody lub Julblot, czyli święto ofiar.

Znaczenie tego święta odnosi się do błogosławieństwa kiełkujących upraw, po dekonstrukcji odnosi się ono do kiełkowania idei władzy człowieka nad człowiekiem …

To samo święto, oddziałuje na późniejsze wiosenne święto zmartwychwstania przyrody zwane w oryginale świętem pojednania (jubileuszu pojednania) lub jarymi godami

Ojciec zimy, to król Holly Jolly zwany gwiazdorem lub Świętym Mikołajem.

Mitologiczna i mistyczna postać króla Holly, reprezentuje drugą połowę roku i jest w opozycji do króla Oak …

Dwie bitwy nieskończoności jasności i ciemności, ciepła i zimna, życia i śmierci … Oak, jest silny jednak u szczytu swej władzy ulega sile króla Holly, który od czasu przesilenia jesiennego, nabiera mocy, a stół obraca się na korzyść króla Holly.

Ta swoista para postrzegana jest, jako podwójny aspekt męskiego bóstwa ziemi – często przedstawionego jako dualizm oblicza Janusa.

https://vigilinclinaverat.wordpress.com/2017/01/01/janus-i-falszywy-nowy-rok/

Co więcej Oak i Holly, są odpowiednikiem rogatego, dzikiego władcy – Boga Cernunnosa ( Pan, Odyn, Woden … ).

Myśl, słowo, działanie … prawdziwa tożsamość potwierdzona jest w licznych działach pisanych w języku staronordyckim

( Odyn (Odin) – najwyższy z bogów nordyckich z dynastii Azów, bóg wojny i wojowników, bóstwo mądrości, władzy, poezji i magii.

Był mężem bogini Frigg i ojcem Thora. Całą trójkę bogów czczono w Świątyni w Uppsali. Wraz z Freją przewodził poległym wojownikom w Walhalli. W mitologii germańskiej znany również jako Wotan/Wodan. Współcześnie czczony przez neopogańskie Asatru i tradycje Odalizmu. Odin, Wotan, Alfadir, Blindi, Weratyr, Widar, Ygg, Kruk, Szary …

Czasami uważa się, że pierwotnie Odyn był chtonicznym demonem, niewchodzącym w skład panteonu, który potem zdegradował Tyra i Thora.

Odyn, to najstarszy syn Borra i olbrzymki Bestli, wnuk Búriego. Z tego samego związku przyszło na świat jego dwóch braci – Wili i We.

Odyn, był jednym z Asów, zwanym Alfödrem, Ojcem Bogów nazwany dopiero przez Snorriego Sturlussona w Eddzie Prozaicznej i pod wpływem chrześcijaństwa.

Małożonką Odyna była Frigg. Jednym z dzieci Odyna i Jörd (ziemi, znanej także jako Fjórgyn, Hlodyna) był Thor.

Do potomstwa Odyna zalicza się także Baldura, który przyszedł na świat ze związku z Frigg. Nie wiadomo kto był matką jego brata, Höda.

Synem Odyna i olbrzymki Gunnlödy był Bragi. Śmiertelna kobieta o imieniu Rind urodziła Odynowi syna Waliego a Grid Widara. Edda Poetycka wymienia również Meiliego, Skjólda oraz Wólsunga wśród potomstwa Odyna. Kochanką Odyna była Freya. )

Wśród wielu innych imion Odyna, znajdujemy brodatego Boga o imieniu Jólfadr, którego nazwa odnosi się do ” ojca Yule ” i Jólnir – “ten Yule”.

I znów Holly Jolly, kojarzy się nam z Yule – z wakacjami natury – Holly Joll, to poświęcone sabbatowi dni, mające swe korzenie w tożsamości rdzennej i wyrażane są w sformułowaniu : przetrwać, wyjść całemu, bez szwanku, zdrowym, zamknąć coś w sejfie.

Chodzi tu o stworzenie całości nowego roku na bazie hibernujących plonów przyrody, które przetrwają zimę w sejfie mądrości natury …

Ludzie od dawien dawna wiedzieli, że hibernujące (przesilenie zimowe, wakacje natury) przyroda jest żywa, pełna światła i trzeba w dniach wakacji natury, utrzymywać w sobie światło nadziei w najciemniejszych dniach roku, czekać na odrodzenie.

Szczęśliwych świat – Holly Jolly, niech w waszych sercach narodzi się nadzieja ponownego narodzenia życia i światła …

Szamanizm

Święty nosi kolory arktycznych szamanów – biały, czerwony i czarny, porusza się saniami ciągnionymi przez renifery i wkłada muchomory (Amanita muscaria) do komina aby te wyschły …

Szamani otaczali się dziećmi, którzy pomagali mu polować i zbierać dary natury, które były składowane w dużych workach.

Dary dla całej społeczności przygotowywały wioski do wakacji przyrody – myśl wypoczynkowa, co więcej, dzieci zbierały już w tamtym okresie jajka, zdobiąc je na przyjście wiosny …

Renifery i szamani lubią jeść muchomory, co czyni renifery silniejszymi i wynosi je ponad śnieg i tworzy u szamana trans, unoszący jego wizje …

Amanita muscaria, można znaleść w ciemno zielonych lasach iglastych (północna szerokość geograficzna – biegun północny) i jest to typowa ozdoba na iglakach w waszych domach.

Saturna Santa i ST (Satanic)

Saturn (Santa) jedzie po niebie w saniach zaprzęgniętych w smoki … Saturn, to bóg pogromca, którego symbolem jest kosa lub sierp, a jego alterego przejawia się w postaci kostuchy, ojca czasu, starego Boga, pierwszego Boga, który zabija czas i przenosi śmierć i zniszczenie na zbiory sezonowe …

Sarurn, to kombajn dusz, jest ojcem trudnych lekcji – które dyscyplinują świadomą ludzkość :

Saturn nakłada na nas ograniczenia i rzuca nam pod nogi przeszkody, które musimy nauczyć się pokonywać. Saturn, to wielki przeciwnik ludzkości, latający nas za złe zachowanie …

Saturn, Santa i Szatan wszystkie pochodzą z od tego samego wspólnego korzenia etymologicznego S-T-N.
Saturn, Szatan, Santa.

https://ligaswiata.blogspot.com/2016/10/twoj-bog-diabe-czyli-saturn.html

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2016/12/30/szescian-i-kult-saturna/

Powtarzaj to sobie na głos STN. Teraz zauważ, że St. Nick pasuje do satanic … St. Nick, to ta cześć naszego mózgu, która poprzez podszepty i manipulacje, dekonstrukcje potrzeb, tworzy nasze przerośnięte ego.

Wasz St. Nick, Szatan został użyty za pomocą dekonstrukcji słowa i dopasowany, do sztucznej ogólnospołecznej tradycji, wniesionej poprzez cywilizacje hierarchiczną …

Tak zwane przypadki, wymagają badań etymologicznych i historycznych, wychodzących poza wpływ dzisiejszej nauki i źródeł bibliograficznych, tworzonych na potrzeby scalonej historii obłędu tradycji.

Hebrajski szatan, to człowiek działający przeciw innemu człowiekowi, czerpiąc z tego zyski własnego – ego. S-T-N tworzy spisek i przeciwstawia się wolności i równości, to idea utrudniają działanie przeciwnikom pragnącym spokoju, ciszy i wolności.

Dosłownie S-T-N, to ten, który rzuca coś w poprzek i tworzy inną ścieżkę – dekonstrukcje – w celu osiągnięcia własnych korzyści.

S-T-N, to wszystkie osoby i użyteczne rzeczy, tworzące idee sprzeczną z ideą wolności i równości społecznej (technologia, polityka, religia, nauka, ewolucja fizyczna …)

S-T-N, to brak zgody i wolnej woli, to ideologia trzeciej siły, cywilizacji, hierarchii, wyzysku, władzy, S-T-N, ma swój początek w obserwacji sił astronomicznych rodzących ideologie władzy człowieka nad człowiekiem.

Rok rolniczy, rok świadomy, jest przeciwnikiem roku astronomicznego i zodiakalnego.

Saturn, jest władcą koziorożca – dzięki czemu, ideologia Pana, została użyta do dekonstrukcji myśli, słów i działań.

Tak zwane : Dzieci Capricornucopia, to dzieci hołdujące przejawy własnego ego znajdziecie ich w kościołach, partiach, w wojsku, urzędach …

Pokolenie po pokoleniu, dzieci koziorożca, pragnęły zaszczepić społeczeństwom całego świata – ideologi władzy elit nad społeczeństwami, tworząc ze swoich przodków bogów, świętych i króli …

Mądrość, w rękach upośledzonych psychicznie dewiantów oznacza śmierć wolnej woli, słowa i myśli.

S-T-N, to ojciec archetypu Winter Solstice – zimowego przesilenia (zobacz, jak media chętnie używają zwrotu przesilenia – rządowego …).

Odin, Mikołaj, Holly Jolly king, Saturn, Santa … świętość hierarchii nie ma nic wspólnego z prawdziwym życiem, to gra teatralna, pokazująca siłę seksualności, genetyki rodzinnej i moc władzy, tworzącej najemników i niewolników pracujących na rzecz elit.

Kozi róg, róg obfitości powstaje dzięki waszej naiwności, za pomocą waszej wiary w iluzje i jest przykładem waszej nieprzejezdnej lojalności względem twórców iluzji więzienia cywilizacyjnego.

Krampus, jest rogatą, antropomorficzną figurą folkloru, która zdekonstruowana, wytworzyła fauna w czasie panowania twórców Saturnaliów.

Faun przychodzi do dzieci, które źle się zachowywały (porządek i wychowanie cywilizacyjne) i przenosił je do piekła – poprzez mini urazy psychiczne, spowodowane karami kształtującymi niewolnika …

Faun, jest antytezą Mikołaja, ale czyż kara, nie jest nagrodą ?!

Krampus, towarzyszy świętemu Mikołajowi w Austrii, Bawarii, Chorwacji, Czechach, na Węgrzech, w Słowenii i w północnych Włoszech, a w Polsce macie swego Turonia.

Zauważ, że S-T-N, ma zawsze swego pomocnika, wyłaniającego się z egocentryzmu przynależności do kogoś większego i lepszego – tak wykorzystuje się najemników i niewolników, do tworzenia sitw, zależności, spisków, zespołów, autorytetów … pragnących fetyszu mocy, władzy, mamona, tytułu …

Podział społeczny wynika z reguły gry tezy z antytezą – ta zmowa – in cohoots, zwana grą w dobrego i złego gliniarza, realizowana jest na polu zawodowym, politycznym, religijnym …

Wystarczy tu przykład Papieża, będącego odpowiednikiem archetypu świetego Mikołaja, możecie się bawić podarowanymi zabawkami, jeśli przestrzegacie reguł religijnej sitwy …

Możecie bawić się w “wolność”, jeśli przestrzegacie prawa do wiary w demokracje, socjalizm … i prawo narzucone przez elity …

Zabawki was kontrolują i sprowadzają wasz zainteresowany wzrok na ewolucje i postęp nauki, medycyny, edukacji, polityki religii …, co jest przejawem głupoty i wiary w potrzebę dekonstrukcji nazywanej postępem ewolucjonarnym …

Pokolenie, nierozumie następnego pokolenia, człowiek nie rozumie człowieka, rodzic nie rozumie dzieci … sami tego chcecie … czym szybszy postęp, tym szybsza dekonstrukcja …

Krampus, jest znany jako Black Peter – Czarny Piotruś, a to nawiązuje do opowieści dekonstrukcyjnej o Piotrusiu Panu.

Temat uprowadzonych dzieci do szkół janczarów, jest znany na całym świecie.

O co tu chodzi ?

Otóż, każdy system hierarchiczny, ma do wykonania bardzo ważne zadanie zapewniający byt wielopokoleniowej władzy – należy kształcić dzieci w taki sposób, aby rodzicie mieli na nie jak najmniejszy wpływ.

Socjalizm, komunizm, nacjonalizm, demokracja … pragnie wychowywać wiernych sobie niewolników, najemników, którzy aby dobrze wykonywali swą role,?muszą przejść swoiste pranie mózgu, polegające na zastąpieniu spójności myśli, słów i działań, działaniami niezgodnymi z myślami tożsamymi z duszą, bowiem niewolnik, powtarza słowa i działa bez użycia własnych myśli …

Tym jest edukacja – szkołą janczarów dla nieświadomych najemników i niewolników …

Opowieść o Piotrusiu Panu ewoluuje i w wielu państwach świata, państwo pragnie odbierać dzieci rodzicom … aby owe dzieci zapewniły dostatni byt elitom.

Saturn, Cronos, to nic innego jak EL, który konsumuje swoje dzieci dla dobra swego bytu … dzieci tyranów, tacy jak syn EL – Baal, tworzą państwowe obozy koncentracyjne zwane obozami pracy – kar i nagród …

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2016/12/30/szescian-i-kult-saturna/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/05/10/kontrola-umyslu-za-pomoca-idei-edukacji/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/06/26/nakaz-odbicia-kulturowo-cywilizacyjnego/

Kananejczycy, oddali swe dzieci, aby strawił je ogień Baala … Robicie to każdego dnia, a wasi rodzice, oddali was, aby strawił was ogień poprawności politycznej i strachu.

To działanie ma także aspekt mieszania krwi poprzez ideologie pedofili, strachu przed władzą tworząca kary i nagrody, ideologia kochanka dziecka – kształtuje ludzkie spojrzenie na świat ksr i nagród … sadzacie dzieci na kolanach S-T-N, tworząc gwałt moralny i strach przed siłą idei strasznej hierarchii, która karze i nagradza za umiejetność wyrażania poprawnie politycznych sloganów i poglądów …

Ktoś, kto reprezentuje świst zmarłych (Santa), dostaje się do domu za pomocą komina – paleniska – ognia, który trawi ludzkie dusze, demonizuje człowieczeństwo i uzależnia od idei kar i nagród …

Święty – Sanct – święty konsekrowany, stworzony za pomocą wyroku podsumowującego życie człowieka zależnego od idei hierarchii, jest nagradzany za działanie kreujące ową idee.

Owa idea, ma gromadzić wiernych – baranki ofiarne, dookoła pasterzy kreujących ich los.

Clausula, to zamknięcie, zakończenie, wynikające z argumentacji prawnej, stworzonej przez elity …

A więc, kim jest Claus ? Rzeczownik z imiesłowu – claudere … zamknąć do czasu zawarcia umowy, podpisania certyfikatu, napisałeś już list do Mikołaja, podpisałeś się, Mikołaj już wie, za co oddasz mu dusze i jak zmieni niewinny altruizm poprzeć ciekawość i strach w egoizm …

Rytuał cyklu, odnowienie przyrzeczeń, dążenie do rozwiązań podsycanych i podszeptywanych przez elity …

Klauzula Saturna, kończy wasz pobyt na ziemi, kończy cykl czasu, cykl rozkładu, który czyni z naszej niewinności, wyblakły szary papier wspomnień dobrego życia według reguł elitarnej sitwy dekonstruującej wasz umysł, wiedzę i świat duchowy …

Ho, Ho, Ho frajerzy … patrzący tam , gdzie wskazuje palec władzy …

Muner

Saturnalia, stworzyły ideologie Munera – poświęcenia publicznego realizowanego przez elity na rzecz dobra Rzymu.

Jest to wstęp do ideologi charytatywnego piekła … w którym elita bierze odpowiedzialność za los plebsu, prowadzonego na sznurze biedy, przykładem munery, są zawody gladiatorów, igrzyska, czy działanie WOŚP – gry mającej stworzyć z najemnika elit, bohatera poświęcającego się dla plebsu, ale kto doprowadzi ludzi do roli plebsu, kto spowodował biedę i kto żyje na cudzy koszt … ?!

Karnawały (Carnavale), takie jak przeróżne święta narodzenia, jubileusze, saturnalia … to nic innego, jak uczty rytualne, święta zdekonstruowanych głupców … szukających prawdy w amoku zagubienia …

Wszystkie kulty religijne, są przejawem władzy człowieka nad człowiekiem – lojalności dla poświęcenia dla innego człowieka, wynika to z rytuału krwi, obecnego wszędzie tam, gdzie od człowieka wymaga się parafki (podpisu dna) łączącej go z kultem wiary człowieka w człowieka …

Pobogłosław, wyłania się proto – germańskiego – blodison – święta krew, podpis krwią i proto – słowiańskiego – sław imię Boga, i tutaj należy spojrzeć na fakty, społeczność zależna od hierarchii władzy, składała na ołtarzu krople swojej krwi – swoisty podpis akceptujący reguły życia hierarchicznego …

Akt rytualny, czy akt notarialny zawierany z człowiekiem w dniu jego urodzin, zawiera jego grupę krwi, co podkreśla akt rzeczenia się dziecka na rzecz elit …

Ofiara rytualna staje się częścią formy służalczej, względem inicjatorów i architektów danego systemu cywilizacyjnego.

Jeśli oddajesz się sam, to bóg – dusza – szyszynka, błogosławi akt auto-oddania przez sygnaturę z własnej krwi …

Ten symbol, ukryty jest w łacińskim słowie immolare – bowiem, jest to poświęcenie na rzecz pomysłu grupy osób – sitwy, tworzącej iluzje cywilizacji. Posypać posiłek krwią – oznacza poświecić żywność … Poświęcacie żywność i inne dobra trudu dla władzy człowieka nad człowiekiem.

Ofiarowanie ofiary, to wybieg, ponieważ zamiast składania ofiary w formie darów, poświęcasz i ofiarowujesz samego siebie, czyli niewolnika, który produkuje owe dary …

Tym samym, jesteś darem, składającym trud swojego wysiłku fizycznego i umysłowego na ołtarzu władzy hierarchicznej …

Imadło łamie twój kręgosłup moralny, zastępując go prawem i atrapą sumienia, rozgrzeszanego przez regułki, chwalące kult hierarchiczny …

Nie można rezygnować z samego siebie z własnej logiki i siły myśli, słów i działań na rzecz dekonstrukcji i władzy człowieka nad człowiekiem …

Można poświecić się partnerowi, rodzinie, ale nie można poświęcać siebie, swego trudu aby żyć w świecie gry teatralnej (jaskini platońskiej) i problemu wykluczającego dobrobyt przez strach i prawo elit do władzy nad twoim życiem i dobrem prywatny i naturalnym.

Cykle dzień i noc, lato i zima, światło i ciemność, wiedza i mądrość … nie należą do świętych elit, ich praw i reguł …

Świętujesz wtedy, gdy masz na to ochotę, kiedy masz co jeść, masz w co się ubrać i masz gdzie się schronić … Bóg, jest z tobą, jest w tobie i żadna hierarchia nie ma prawa, ustalać praw bazujący na ideologi władzy człowieka nad człowiekiem, co przenosi prawa człowieka do własności i bogactw naturalnych w ręce elit.

Jak chcesz tworzyć dobrobyt kiedy wszystko jest tezą i antytezą, podziałem, w którym króluje wiara w fetysz zależny od stopnia wtajemniczenia w arkana manipulacji, strach rodzi strach, prawda klęczy przed kłamstwem, a absurd drwi z logiki i altruizmu.

Mity o przodkach elit, stały się waszą wiarą, alegorie wypełniają wasz świat chorób psychicznych … i gdzie w tym wszystkim, jest człowieczeństwo tożsame z prawdą … ?!

Ponadczasowe zdekonstruowane kłamstwo, tworzy iluzje rzeczywistości, nie tworzy się filmów o faktach, tylko filmy o kłamstwach, wymyślonej rzeczywistości …

Zamiast kupić kawę w Starbucksie, frytki w Mac Donaldzie, czy paczkę Marlboro, zainwestuj we własną wiedzę … bo wiedza pokazuje prawdę, której ignoranci nie dostrzegą.

Świętujecie miłość do żony i rodziny, unikajcie miejsc kultu, kochajcie Boga mieszkającego w każdym z was i negujecie prawo elit do życia na nasz koszt …

Wesołego Święta Mądrości …

Dydymus
Akademia Filozoficzna Dydymusa
Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczebie
https://pomagam.pl/ligaswiata
https://pomagam.pl/afd

( Teks jest częścią publikacji AFD’2013 – Rytualna Gra )