Kongres 590

Kongres 590

Na syjonistycznym kongresie gospodarczym, wśród jego gości, zaczęła krążyć ciekawa ulotka o następującej treści :

” Musimy wprowadzić w Polsce nowe prawo na fundamencie prawa naturalnego, bo obecnie funkcjonujące w Polsce talmudyczne prawo, oparte na systemie wierzeń Marcina Lutra, nie jest godne osoby ludzkiej ”

, która zbulwersowała znanego syjoniste Jarosława Gowina, który wchodząc na mównicę powiedział, ze strachem i gniewem w głosie :

” … Proszę, by nie przekazywać antysemickich bredni … ”

Kongres 590, odbywa się w dniach 16 i 17 listopada w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Jednym z najważniejszych wydarzeń Kongresu 590, będzie ogłoszenie laureatów Nagrody Gospodarczej Prezydenta Andrzeja Dudy. Na miejscu będzie także premier Beata Szydło – znany agent 33 :

https://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/beata-szydo-agent-nr33.html

Jest to, kolejna nagroda elit dla elit, służąca wyzyskowi ludzi przez ludzi.

Jeśli jesteśmy przy nagrodach za lojalność wobec elit, warto tu wspomnieć, iż obywatel Duda w ostatnim czasie jest obsypywany międzynarodowymi masońskimi orderami i nagrodami, żeby nie być gołosłownym :

Jak się bawi i nagradza masoneria

Andrzej Duda został odznaczony Orderem Białej Róży Finlandii zwanym dawniej Krzyżem Mannerheima … w istocie jest to symbol przynależności i lojalności wobec zjednoczonej masonerii i i różnych wcieleń różokrzyżowców …

Order Białej Róży Finlandii (fin. Suomen Valkoisen Ruusun ritarikunta, szw. Finska Vita Rosens orden) – obecnie, od czasu zaprzestania nadań Orderu Krzyża Wolności, w praktyce najwyższe odznaczenie masońskich elit Finlandii, przyznawane za zasługi wojskowe i cywilne od 16 maja 1919 roku.

Order Białej Róży Finlandii został ustanowiony przez Gustawa Mannerheima, regenta ówczesnego Królestwa Finlandii 28 stycznia 1919 roku, gdyż jedyne do tej pory fińskie odznaczenie, Krzyż Wolności, przestało być nadawane w czasie pokoju, po zakończeniu wojny domowej.

16 maja tego samego roku oficjalnie potwierdzono statuty odznaczenia. Wielkim Mistrzem (prawda, że dobitne stwierdzenie) jest każdorazowy prezydent Finlandii.

Order mogą otrzymać obywatele fińscy lub obcy za zasługi dla kraju (loży narodowej), może także być nadany za dzielność na polu bitwy. Świętem orderu jest Dzień Niepodległości Finlandii, 6 grudnia.

Order posiada pięć klas według znanego schematu Legii Honorowej, od Wielkiego Krzyża do Kawalera II. klasy, oraz jednoklasowy, nadawany kobietom (masonkom), Krzyż Zasługi orderu (Suomen Valkoisen Ruusun ansioristi) i trzyklasowy medal (Suomen Valkoisen Ruusun mitali), ze złotym, srebrnym lub brązowym krzyżem.

Zaprojektowane przez fińskiego artystę Akseli Gallen-Kallela insygnia orderu to Łańcuch orderowy, oznaka i gwiazda I. i II. klasy oraz medale. Łańcuch, przysługujący wśród obywateli Finlandii tylko prezydentowi państwa, lecz także nadawany wybranym głowom państw obcych, składał się do roku 1963 z 9 heraldycznych róż i 6 prostych złotych swastyk, jednego z symboli ludowych Finlandii.

W tym roku zastąpiono skompromitowany przez nazizm symbol swastyki stylizowanymi gałązkami jodły.

Jednak główny motyw orderu, ukazuje odwrócony pentagram będący symbolem żeńskiej siły prokreacji, nowych masońskich bohaterów …

Oznaka orderu, to emaliowany na biało z wąskim złotym obramowaniem krzyż kawalerski (braterski za zasługi niszczenia człowieka przez braci masońskich). Biały kolor oznacza dokładnie to samo co białe rękawiczki :

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/10/czyste-rece-i-brudna-robota-czyli.html

W medalionie środkowym awersu znajduje się na niebieskim tle emaliowana na biało róża, rewers jest gładki, nieemaliowany.

Między ramionami krzyża znajdują się złote lwy fińskie z godła państwowego. Od I. do III. klasy krzyże są złote, przy IV. i V. klasie srebrne. Order jest noszony na ciemnoniebieskiej wstędze.

Gwiazdy I. i II. klasy są pięciopromienne, srebrne (przy gwieździe I. klasy promienie srebrne przeplatają się ze złotymi) i noszą w swym centrum medalion środkowy oznaki, otoczony złotym napisem “Isänmaan hyväksi” (Dla dobra ojczyzny) na niebieskim tle. Krzyż Zasługi jest srebrny i nieemaliowany, medale są srebrne z nałożonym na nie nieemaliowanym złotym, srebrnym lub brązowym krzyżem orderu.

Przy nadaniach za zasługi wojenne oznaka otrzymuje skrzyżowane miecze między ramionami krzyża (podłożone pod lwy) lub położone na gwieździe pod medalionem środkowym. Order może być także nadawany z brylantami, którymi ozdabia się obramowanie medalionu oznaki i gwiazd.

Iluzje kongresu 590

Gospodarska wizyta Morawieckiego w sklepie Lewiatan :
“Patrz, jakie niskie ceny” … brakowało tylko malowania trawy, gejowskiej parady i Macierewicza opowiadającego o silnej armii …

Same promocje! I to takie, o jakich pomarzyć mogą biedni mieszkańcy wszystkich polskich miast. Wszystko po złotówce albo po 50 gorszy. Napój energetyczny Black za złotówkę. Napój Frugo za 50 groszy. A dwulitrowy karton soku Tymbark za 2 złote … Aż się chce robić zakupy.

Jednorożce i ubarwiona rzeczywistość rodem z Korei Północnej, sugeruje całkowite oderwanie elit i elit biznesu od rzeczywistości, jeśli na bazie takich szopek kreuje się ideologie raju i system podatkowy dochodzimy do kresu amoku i ludzkiej obłudy w której żyją elity żyjące na koszt wykorzystywanego społeczeństwa niewolników …

Po powrocie do Warszawy na fali amoku, ministrowie będą mogli opowiadać o kulcie sukcesu i potrzebie zastąpienia Polaków napływową siłą roboczą z Ukrainy.

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2017/08/23/syjonisci-dworscy-i-wyprzedaz-lechii/

https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/imigranci-i-masoni.html

https://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/polska-i-5-milionow-obcokrajowcow.html

Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie
https://pomagam.pl/ligaswiata
https://trueshopl.wordpress.com

Advertisements