Koniec Polski jaką znacie

Koniec Polski jaką znacie

Po sznurku poprzez kłębek, do prawdy tkwiącej poza zasięgiem rozumu przeciętnego człowieka …

Zorganizowana grupa przestępcza nazywana masońskim prawem i sprawiedliwością (kolory ich logotypu oddają masońskie reguły : męstwo (kolor czerwony), czystość (kolor biały) i sprawiedliwość (kolor niebieski)), dokonuje dekonstrukcji resztek narodu Lechickiego (a kto nie wieży w istnienie Lechii, niech zagłębi się w literaturę XIX wieku, idąc wstecz … ), w imię jedności dzieci rodu Tubal Caina …

Ogólnie rzecz biorąc – przypadki ?

-) traktat Lizboński

-) Grupa VIV i Is-Ra-El, czyli koalicja na rzecz terroru społecznego w krajach Europy centralnej ( https://ligaswiatanews.wordpress.com/2017/08/23/syjonisci-dworscy-i-wyprzedaz-lechii/ )

-) 27.09.2017 B’n’B (Synowie Przymierza – dziedzice Tubal Caina) Polska i B’n’B Rumunia oraz Bractwo Matek, przyznało kilku politykom (PiS, PO, N, PSL), dyplomatom, naukowcom, księża i artystom honorowe członkostwo.

Za co ? Za wspieranie projektów dekonstrukcyjnych, walkę z dyskryminacją, rasizmem i antysemityzmem oraz za promowanie demokracji hierarchicznej.

Co ciekawe, ludzie którzy wręczają sobie nagrody za walkę z dyskryminacją, rasizmem i antysemityzmem, nie są żydami lecz syjonistami walczącymi z Palestyńczykami (prawdziwymi żydami), Arabami (prawdziwymi seniorami) i członkami państw narodowych, którzy toczą walkę o własną tożsamość, godność, wolności i równość z rasizmem syjonizmu.

-) wejście banksterów z JP Morgan do polski, przy jednoczesnym usunięciu Skoków, służących praniu pieniędzy dla najemnych bossów PiS (podobną role odegrał FOZZ, czy Amber Gold)

Jak wiecie polską zarządza
Altria, będąca dzieckiem, czterech właścicieli świata: State Street Corp., Vanguard Group, BlackRock i FMR (Fidelity), firmy te są udziałowcami wszystkich korporacji świata, a 7 właścicieli wielkiej czwórki zasiada w radach nadzorczych FEDu, IMF, Banku Światowego i Europejskiego Banku Centralnego .

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/05/kto-rzadzi-polska.html

-) finansowanie PiS przez Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (ACRE), będących tworem Bractwa Purytan (http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/01/skull-and-bones-niebezpieczna-prawda.html)

-) finansowanie PiS przez koncerny farmaceutyczne i chemiczne (http://popisowy-przekret.blogspot.com/2013/04/pis-finansowany-przez-koncerny.html)

-) Europejska Agencja Leków, ma przenieść się z Londynu do Brukseli, Warszawy, Aten, Dublinu, Amsterdamu lub Bukaresztu … W gestii lobbing Amsterdam i Warszawa, są najsilniejsze …

Miasta wschodnio-europejskie, mogą zostać wykluczone, jeśli nie zmieni się podejście ewoluującego społeczeństwa do homoseksualistów (panaseksualizmu) – dlaczego ?

http://ligaswiata.blogspot.com/2017/03/panaseksualizm-i-6-krokow-spoecznej.html

Ponieważ 70% osób zatrudnionych w EAL, to homoseksualiści odpowiedzialny za chemiczną dekonstrukcje społeczeństwa i masową depopulacje, osadzoną na bazie lekomanii i chemicznej kastracji …

( http://depopulacja.blogspot.com/2017/04/odra-who-usa-polska-czyli-zalazki.html , http://depopulacja.blogspot.com/2017/04/dekonstrukcja-tradycji-na-przykadzie.html , http://depopulacja.blogspot.com/2017/05/redefinicja-rodziny-n-bazie-zmian-w.html , http://depopulacja.blogspot.com/2016/06/who-demoralizacja-dzieci-dowody.html )

-) wykup własności i gruntów rolnych

( Czytaj, po co PiS grunty :

Przejęcie gruntów rolnych w imię „globalnego ocieplenia” ma stać się wielkim biznesem, dlatego ONZ niedawno ogłosiło, że przygotowuje się do stworzenia zielonej armii „klimatycznych sił pokojowych”, które będą interweniować w biedniejszych krajach, chroniąc ich „kurczące się zasoby”. (Rozumiecie teraz politykę PiS)

Międzynarodowe korporacje zrzeszone z zachodnimi rządami i bankami, prowadzą politykę wokół wymyślonej teorii globalnego ocieplenia aby przeprowadzić ludobójczą politykę i przejąć ziemię w dążeniu do sprzedaży kredytów CO2 korporacjom międzynarodowym, które następnie po prostu przenoszą poniesione koszta na konsumenta. )

-) Ustawa Inwigilacyjna (http://ligaswiata.tumblr.com/post/137350082657/ustawa-inwigilacyjna-ostrzegali%25C5%259Bmy-od-2011)

-) Okradanie Polski (https://archiwaipnpolska.wordpress.com/2017/01/14/jak-to-bracia-dewianci-polske-rozkradali/)

PiS pod przykrywką wspierania patriotyzmu i kultury chrześcijańskiej, wprowadza totalitaryzm ubrany w prawo elity do władzy absolutnej (absolutyzmu politycznego), na czym to polega :

Absolutyzm polityczny – pogląd z dziedziny myśli politycznej, według którego jest dobrze uzasadnione, by władza przysługująca jednemu człowiekowi lub grupie ludzi sprawujących ją w państwie przysługiwała im bez ograniczeń, przy czym ma się na myśli ograniczenia prawne, a czasem nawet moralne.

Władzę absolutną, można sprawować w ramach rozmaitych ustrojów i nie jest ona ograniczona tylko do monarchii absolutnej.

Absolutyzm władzy polega nie tyle na formalnej stronie ustroju, lecz na tym kto w rzeczywistości sprawuje władzę i czy osoba lub grupa ją sprawująca jest ograniczona prawnie, np. przez konstytucję, czy też stoi całkowicie ponad prawem.

Wszystko to podszyte jest formami manipulacji opartej na walce tezy z antytezą, czyli dialektyce heglowskiej (dialektyka pana i niewolnika).

Wytworzyła to, elita posiadająca ponad 90% światowych bogactw. Bogactwa te, posłużyły do stworzenia rzadu światowego i nowego porządku świata.

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/02/dowody-zniewolenia-kastowego.html

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/04/dowody-zniewolenia-kastowego-cz2.html

Jeśli przepowiednie proroków i jasnowidzów, są zgodne z prawdą w 85%, to nasze przepowiednie od 1999 roku, są pewnikiem, których zgodność z prawdą wynosi ponad 92%.

Zasada, jeśli odrzucisz wszystkie możliwości, to prawdą jest każde nawet najbardziej szalone twierdzenie, prowadzące do rozwiązania, ponieważ manipulacja i dezinformacja, owinięta jest w kokon przypuszczeń, kłamstw i wypaczeń, których niewinnie wyglądający koniec niezawodnie wiedzie do prawdy poprzez liczne pola minowe, półprawdy …

Ten mówi prawdę, kto nie ma interesu w kłamstwie.

(Popatrzcie na logotypy tych tzw. organizacji, to zorganizowane grupy przestępcze, których korzenie tkwią w tajnych bractwach skupiających potomków Tubal Caina …)

Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie
https://pomagam.pl/ligaswiata

Advertisements