Syjoniści dworscy i wyprzedaż Lechii

Syjoniści dworscy i wyprzedaż Lechii

Oto trzy informacje, których nikt nie skojarzył z planem dekonstrukcyjnego podboju polski.

Kolejny raz wam tłumacze, że logika każe łączyć fakty, spraw teoretycznie ze sobą niepowiązanych, ponieważ prowadzi to oszałamiających zazębiających się “zbiegów okoliczności”.

Sprawa nr.1

Kim jest trzecia siła tworząca podział Grupy VIV (symbol dualny podzielony trzecią siłą).

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2017/03/05/balans-dualizm-przeciwienstwo-i-tryptyk/

Utworzenie dwóch grup roboczych: ds. walki z terroryzmem oraz wspierania współpracy technologicznej zapowiedzieli w środę szefowie rządów państw V4 i premier Izraela na spotkaniu w Budapeszcie.

„Premier Netanjahu wysunął propozycję, by utworzyć wspólną grupę roboczą ds. walki z terroryzmem. Przyjęliśmy ją” – poinformował gospodarz spotkania, premier Węgier Viktor Orban na wspólnej konferencji prasowej pięciorga premierów, w tym premier Polski Beata Szydło.

„Zaproponowałem więc utworzenie grupy roboczej, która wypracuje sposoby współdziałania w walce z rozwijającym się na świecie terroryzmem. Mam wrażenie, że razem zrobimy więcej” – dodał.

Netanjahu: obiektywnym interesem Europy jest współpraca z Izraelem w obszarze walki z terroryzmem

Wniosek, czyli o co tutaj chodzi :

A) oficjalne wprowadzenie mossadu i IDF na teren Europy wschodniej i centralnej, co przekłada się tworzenie gier terrorystycznych na naszym terenie

https://ligaswiata.blogspot.com/2017/01/slady-sonia-faszywa-flaga-i-gwiazdy.html

B) Wspieranie współpracy technologicznej, opiera się na :

– oszacowaniu wartości polski bogactw naturalnych

– stworzenie międzynarodowych think tanków powiązanych z zachodnimi korporacjami odpowiedzialnymi za kradzież bogactw naturalnych

(patrz Rumunia :
https://vigilinclinaverat.wordpress.com/2016/02/12/mason-george-friedman-chce-na-sile-uzyskac-rumunskie-zloza-gazu/)

– wprowadzenie międzynarodowego programu geoinżynierii opartego na mobilnych jednostkach typu HARP oraz zdalnym manipulowaniem strukturą pogodową – efekt widzieliście kilkanaście dni temu nad polską

https://bronpsychotroniczna.wordpress.com/2016/10/24/elf-e-t-gwen/

https://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/beata-szydo-agent-nr33.html

Sprawa nr.2

Z kim to spotkał się Jarosław Kaczyński kilka dni temu ?

Największą lożą masońską w Polsce, jest zakon Redemptorystów, powiązany z lożą B’n’B (jeśli ktoś jest ciekawy współpracy ojca Rydzyka z B’n’B, niech sprawdzi fakt prasowy – dziwnego zaginięcia Rydzyka podczas podróży do Austrii (Różokrzyżowcy) i Niemiec (B’n’B) – inicjacja).

Ta sama loża, jest naczelnym koordynatorem działań PiS, której członkowie tworzyli PZPR, KOR, PC …

Najliczniejszą grupą działaczy PiS, są tak zwani syjoniści dworscy będący przedstawicielami organizacji masońskich średniego szczebla, którzy są tolerowani przez władze cienia.

Organizacje syjonistyczne, podszywające się pod organizacje żydowskie, nie mają oficjalnego mandatu na reprezentowanie Żydów palestyńskich i społeczności żydowskiej w Polsce.

Jednak to nie przeszkadzało masońskim braciom Kaczyńskim prowadzić rozmów z takimi ludźmi jak Sergiusz Kowalski (jak zwykle w tego typu przypadkach nazwisko Kowalski zostało stworzone w latach 1939-1968 …)

( 13 organizacji żydowskich, podpisało oświadczenie na mocy którego sprzeciwiają się one spotkaniu Kaczyńskiego z przedstawicielami organizacji syjonistycznych …)

Kaczyński spotkał się z Arturem Hofmanem, przewodniczący Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego “Żydów” w Polsce oraz z Jonnym Danielsem, spadochroniarzem mossadu, który wszędzie gdzie się pojawi odgrywa role reprezentanta polskich Żydów.

Człowiek ten, to aktor dbający tylko i wyłącznie o swój PR, który ma go wkręcić w układy lobbystyczne oparte na powiązaniu z politykami polskiej prawicy.

Osobom wprowadzającą Danielsa, jest ojciec Rydzyk uwiarygadniający postać szpiega w oczach marionetek pragnących fetyszu mamona.

Daniels pojawił się w Polsce po rozmowie Rydzyka z ambasadorem Izraela ( rozmowa odbyła się w ambasadzie Izraela ).

Gra polegająca na tworzeniu antysemityzmu za pomocą grup teatralnych, takich jak ONR, jest próba skłócenia Polaków i odciągnięcia ich od ważnych spraw politycznych.

Na spotkaniu z Kaczyńskim oprócz Hofmana i Danielsa, był obecny również syjonistyczny rabin odłamu ortodoksyjnego Chabat-Lubawicz.

Macierewicz za pieniądze naiwnych podatników zbroi bojówki ONR, tworząc sztuczny antysemityzm, aby terroryzować i kontrolować społeczeństwo podzielone za pomocą indoktrynacji mediów i kościelnej propagandy .

Wszystkie te osoby zgromadzone wokół Kaczyńskiego to aktywni działacze B’nai B’rith.

To właśnie B’n’B kontroluje organizacje ludzi spotykających się z Kaczyńskim, to B’n’B założyło KOR i PiS oraz TSKŻ ( organizacja ta poprzez oficjalną delegalizację masonerii reprezentowała jej interesy w PRL).

https://archiwaipnpolska.wordpress.com/2017/01/14/jak-to-bracia-dewianci-polske-rozkradali/

Sprawa nr.3

Tajne spotkanie Kaczyńskiego z Poroszenką, odbyło się w Warszawie gdzie główny reprezentant B’n’B na Polskę, zrugał prezydenta Ukrainy.

Jarosław Kaczyński miał bezpośrednio oskarżyć Ukrainę o chamski brak wdzięczności.

Tak jakby Lech Kaczyński został zabity za jego aktywność na Wschodzie – pisze ukraiński tygodnik “Zerkało Nedeli”.

( Powiązania braci Kaczyński z Ukrainą : https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/prawdziwy-ojciec-kaczynskich.html )

W istocie chodzi o płynność przechodzenia bogactw naturalnych w ręce zachodnich korporacji.

Ważnym elementem w tej chorej geopolityce, jest niszczenie rdzennego drzewostanu, czego dowody znajdziecie w każdej gazecie i w każdym programie informacyjnym …

Większość z was pomyśli – jedno z drugim nie ma nic wspólnego, są to zbyt odległe od siebie sprawy …

Jednak …

Spróbujmy połączyć drzewa, bogactwa naturalne i geoinżynierię …

Ten sam proces zniszczenia społeczeństwa rdzennego poprzez wysiedlenie spowodowane nagłymi zmianami pogodowymi dosięgły mieszkańców Haiti :

– wyrąb drzew
– kradzież bogactw naturalnych
– masowy wysiew nasion gmo
– erozja najżyźniejszych terenów rolniczych

Te cztery elementy spowodowały zmianę klimatu potęgowaną działaniem mobilnych i zdalnych HARP-ów.

Haiti, jest niszczone przez kolejne katastrofy “naturalne” i na przestrzeni 100 najbliższych lat, czeka ją los Wyspy Wielkanocnej …

Naprzemienne dzialania zorganizowanych grup przestępczych sterowanych przez psychopatyczne marionetki doprowadzi do szybkiej dekonstrukcji środowiskowej i narodowościowej resztek państwa (państw) słowiańskiego …

Wasze dzieci, będą wspominały nasze słowa, zastanawiając się dlaczego strach i ignorancja ich przodków nie pozwoliły wam działać i walczyć, z tymi którzy chcą żyć na wasz koszt …

Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2017/02/03/historia-syjonizmu-chrzescijanskiego/

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2017/02/27/jarmulka/

Advertisements