Google vs Liga Świata 0:1

Google vs Liga Świata 0:1

Słuchajcie, udało nam się uporać z Alphabetem vel Google (https://ligaziemi.wordpress.com/2017/05/29/ksenofobiczny-i-rasistowski-atak-cenzury-na-wolnosc-slowa-i-mysli/), jednak w obecnym stanie zdrowia, nie jestem wstanie dłużej reprezentować Ligi Świata i samego siebie w tak zwanych sądach.

Mój temperament i zawziętość, może w każdej chwili doprowadzić mnie do finalnego wylewu, dlatego poszukujemy prawnika do współpracy, którego świadomość wychodzi poza nawias poprawności politycznej i fetyszu mamona.

Każdy nasz proces wiąże się z odszkodowaniami, które do tej pory przekazywaliśmy na cele charytatywne (100%). Obecnie jesteśmy gotowi przekazać część reparacji na rzecz firmy prawniczej lub prawnika, którego zadawali część wywalczonych kwot.

W głównej mierzy chodzi nam o walkę z korporacjami, firmami farmaceutycznymi, spożywczymi, mafiami windykacyjnymi, lekarzami, komornikami i urzędnikami państwowymi …

( Angażujemy się w sprawy mające przesłanki świadomego kłamstwa, przekrętu, przestępstwa, oszustwa, wymuszenia, przemocy fizycznej, psychologicznej, zastraszenia i przeniewierzenia oraz niegospodarności urzędników państwowych…

Polacy zapominają o swoich prawach i boją się władzy przez zawiłości prawne i slang prawniczy, podczas gdy społeczeństwo, musi być świadome swoich praw, odważne i odpowiedzialne za los własnej rodziny.

Każdego dnia powinniście masowo składać miliony pism procesowych.

Dlaczego ?

Czy chleby, śmietana i inne produkty spożywcze spełniają normy jakościowe choćby z lat 70/80 … Same reklamy są formą kłamstw : “smak jak za dawnych lat”, a skład chemiczny nie przypomina daru matki natury, a tablice Mendelejewa i wysypisko śmieci radioaktywnych.

Każda sprzedawana wam tabletka nie daje wam obietnicy zdrowia lecz łudzi pozorami działania i niskiej ceny … Większość z waszych dolegliwości, spowodowana jest jedzeniem i spożywaniem tak zwanych leków, alkoholi, kaw i innych produktów których smak ukrywa skutki uboczne …

Cukier, sól, glitaminian sodu, aspartam, konserwanty, orzeszki i cuda niewidy obniżają koszt produkcji i dostosowują produkt do norm chorej psychicznie unii europejskiej, a wystarczy tylko kilka procesów, aby producenci, ministrowie, pr-owcy i temu podobni idioci, zaczęli czuć nacisk opini społecznej … )

Ze swojej strony zapewniamy doświadczenie i znajomość prawa międzynarodowego, prawa tradycyjnego, naturalnego … i kunszt logicznego myślenia i zbierania faktów …

Zapraszamy do współpracy

Google vs Liga Świata 0:1

Liga Świata

Advertisements