Ksenofobiczny i rasistowski atak cenzury na wolność słowa i myśli

Ksenofobiczny i rasistowski atak cenzury na wolność słowa i myśli

Z racji politycznego, rasistowskiego i ksenofobicznego ataku globalnego brandu Google na Ligę Świata i moją osobę, zgłaszam do organów ścigania wniosek o ściganie właścicieli korporacji Alphabet : Larry’ego Page’a i Sergeya Brina.

Naruszenie idei wolności słowa i myśli poprzez liczne próby wymuszenia zachowań poprawnie politycznych, naruszają prawo naturalne, oraz prawo jednostki do wyrażenia logicznych i prawdziwych opinii, stanowiące o równości i wolności, każdej żywej jednostki.

Zachowania antypolskie i antyludzkie, kierowane są w stosunku do osób przejawiających niechęć do struktur władzy, co stanowi o braku równości wszystkich wolnych jednostek względem siebie.

Nietykalni korzystający z ideologii prawa i licencji zawodowych, a co za tym idzie, uwazają się za lepszych od tych, którzy walczą o prawo do życia i równego traktowania.

Czyż nie jest to faszyzm, masonizm, iluminatyzm, rasizm i ksenofobia w czystej postaci, skierowana przeciw najbiedniejszym, najsłabszym i tym, którzy mówią prawdę, pomimo rzeczywistego i wirtualnego ucisku cenzury … !

Anonimowość zgłoszeń, anonimowość oskarżeń, anonimowość wyroku, stanowi o przeniesieniu antyprawa sądów elektronicznych, do świata wirtualnej przemocy, gdzie siła silniejszego i majętniejszego, bierze górę nad mądrością i logiką postępowania … !

Wirtualizacja kontaktów człowieka z maszyną, doprowadziła do szaleństwa w którym człowiek zmuszany jest do zderzenia z wszelakiej maści internetowymi botami, ograniczającymi dostęp do żywej struktury firmy, co czyni jej właścicieli i pracowników bezkarnymi … !!!

Firmy bazująca na bezprawnym (szantaż umów) handlu danymi wolnych osób, dopuszczają się kradzieży owych danych i kontroli osobowej, za pomocą wymuszonych umów, regulaminów, hardware’u i software’u dostarczanego m.in. przez korporacje Alphabet i Facebook.

Żadna forma łamania prawa i wolności oparta na ideologii prawa stanowionego, nie stanowi opinii wyrażanej przez większość społeczeństwa. Prawo generowane przez sitwę jest formą gwałtu dokonywanego na narodzie, społeczeństwie i wolnej jednostce.

Prawo państw handlowych i korporacji, nie może zagrażać wolności osobowej i społecznej, a jeśli takowe prawo neguje prawa naturalne, społeczeństwo musi zmusić dany rząd i korporacje do przestrzegania woli społeczeństwa.

Większość linków strumienia oficjalnego zawiera fałszywe treści o charakterze dekonstrukcji zjawisk społecznych oraz dane zawierajace kłamstwo propagandy, jednym słowem – główny gracz na rynku wyszukiwarek i trzej główni gracze portali społecznościowych, cenzurują internet usuwając prawdę za pomocą ideologi fałszywych wiadomości zagrażających ideologii tzw : władzy. !!!

Pieniądze, zarobione na naszych danych osobistych i danych użytkowych (poozenue, biometria, dane lokalizacyjne) nie są dzielone po równo pomiędzy firmę Alphabet, a człowieka uczestniczącego w strukturze piramidalnej, ponieważ całości zysku, jest przywłaszczana przez piramidę finansową, która niczego nie produkuje, lecz zleca istniejącą marginesową produkcje podmiotom trzecim …

Czy Alphabet vel Google, czy Apple … nie wykorzystują słabszych i biedniejszych przez dumping cenowy i płacowy !!!

Państwa handlowe, akceptują bańki finansowe pokroju Facebooka, Twittera czy Google, dając im prawa wirtualnych państw, kontrolujacych wirtualne i rzeczywiste życie większości społeczeństwa.

Żądam wprowadzenia czynnika ludzkiego w kontaktach z klientem, bowiem chowanie się korporacji za regulaminami i anonimowymi osądmi, jest formą rasizmu, ksenofobii oraz przestępczego postępowania osadzonego na idei sądu kapturowego.

Ksenofobiczne i rasistowskie oraz całkowicie nielogiczne działania korporacji Alphabet zainteresują z pewnością prasę i media, przeczulone na wszystkie działania sprzeczne z ideą wolności jednostki i działania propolityczne, negujące działania organizacji działających wedle zasady : pro publico bono.

Przemoc stosowana na bezbronnym człowieku, jest niemym krzykiem, jednak prawda i logika obronią się same przed każdą armią psychopatów, sitwą, urzędem, państwem i korporacją …

Jak Google człowiekowi, tak człowiek … firmom, które go lekceważą, prześladują i torturują …

Z poważaniem

Wojciech Dydymski
Liga Świata ( login na Google Plus + ligaswiata – profil zablokowany bez podana przyczyny !!!

P.s

Trwa masowe usuwanie i cenzurowanie treści tworzonych przez Ligę Świata.

Niszczenie serwerów, usuwanie danych z listy wyszukiwań, problemy z otwieraniem stron i blogów … , to walka Goliata z Davidem …

Jeśli nie staniemy się jedną siłą, prawda znów zacznie znikać, tak jak znikają anomalie w świecie kłamstwa i szaleństwa.

Istniejemy od 1989 roku, od 1999 roku działamy w internecie, już pierwszego dnia naszego działania zniszczono nasze blogi na nieistniejących już platformie vox, później niszczono nasze treści na moblog, napisano … , cenzurowano nasze treści nawet na serwerach komercyjnych takich jak home, czy nazwa …

Firmy, które nam pomogły, nagle przestawały istnieć, świadczy to tylko o jednym logicznym fakcie : narodziło się coś, co przez logiczny przekaz, zagraża ideologii cywilizacyjno kulturowej, będącej zwykłym kłamstwem.

Dążcie do struktur poziomych, odkrywajcie swoją tożsamość, odrzucając chore ideologie narzuconej tradycji.

Wolność i równość, jest podstawą ludzkiego bytu …

Z uwagi na liczne ataki, dokonaliśmy w dniu dzisiejszym małego przekształcenia, które pozwoli nam dalej funkcjonować oraz kontratakować i niszczyć kłamców, najemników, i tych którym wydaje się ,że fetysz daje władze.

Cześć z was dostanie imienne zaproszenia wzywające do działania, lojalności i odpowiedzialności za siebie, ród i tożsamość Lechicką …

Wkur..li nas … w ciągu kilku ostatnich miesięcy uruchomili urzędy, banki, lichwiarzy, wirtualne oddziały prewencyjne, próbujące zniszczyć ludzi, za pomocą działań chroniących strukturę władzy przez zastraszenie, wymuszenie, przemoc psychiczną …

System boi się czegoś, czego działanie próbuje zatuszować …

Advertisements