Wielkie Arkana 22, czyli głupcy i ich świat

Wielkie Arkana 22, czyli głupcy i ich świat

Przedstawiamy państwu złamany i kompletny kod zamachów fałszywej flagi.

Czytam, czytam i nie mogę zrozumieć jak głupcy interpretują iluzoryczny świat, na bazie poprawności politycznej.

Jak to możliwe, że bezmyślne stado, posiada prawo do życia, niepotrafiąc dostrzec utraty równości i wolności na rzecz ładu opartego na kontroli, podziale społecznym i strachu. ?!

“Najinteligentniejsze” tytularnie istoty na świecie, nie tylko nie mają mózgów ani grosza logiki, ale także duszy, która przestrzegałby ich przez złem ludzkiego egocentryzmu.

Wstęp

Arkana Wielkie (łac. arcana – wtajemniczenie, wiedza tajemna), są pełne manipulacji, polegającej na zestawieniu Społeczeństwa pełnego Głupców (karta 0 lub 22/78) z kartą świata (karta 21, odwrócona symbolizuje ogrom cierpień i nieszczęść, dla głupca karta zawsze jest odwrócona ponieważ, głupiec nie potrafi spożytkować równości, wolności oraz szczęścia) oraz z kartą Rydwanu, która symbolizuje dążenie władzy do osiągnięcia konkretnego celu oraz dążenie człowieczeństwa, do katastrofy i utraty kontroli nad sytuacją (karta 7 lub według tarota egipskiego karta 21, oznaczająca proces sądowy gwiazd nad człowiekiem, to Mag karta 1 interpretuje słowa gwiazd i planet).

Zasady prawa gwiazd znajdziecie m.in. tutaj :

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/05/x-syria-osirius-isis-czyli-sposob.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/04/mapa-gupcow.html

Arkana Wielkie, mogą być interpretowane jako zbiór 22 archetypowych sytuacji, postaci i ról, jakich doświadczają ludzie w swojej życiowej wędrówce, której celem, jest oświecenie duszy ezoteryka i mistyka. Na początku tej drogi znajduje się arkan Głupiec, a na końcu arkan Świat.

( Istnieje też tak zwany tarot okultystów – tarot egipski, zwany Tarotem Thota lub Tarotem A. Crowleya . Warto zwrócić uwagę na Minchiate, to talia 97 kart, w tym standardowe 78 kart plus dwanaście kart odpowiadających znakom zodiaku, cztery karty dla żywiołów i trzy karty oznaczające trzy cnoty teologalne.)

Jak się zarzyna bydło na przykładzie zamachu fałszywej flagi w manchesterze

Starsi ludzie pod wpływem strachu i emocji próbują naprawić błędy swego życia, stąd wyznanie tzw : królowej matki Elżbiety o zarzynaniu bydła na ternie Anglii i całej Europy w 2017 roku.

Odsunięta od wystąpień publicznych królowa roju, za jakiś czas wyzionie ducha, a władze przejmie jej syn główny architekt, okultysta i mason Wielkiej Brytanii tzw : książę Karol lub jego syn William.

( W orędziu Królowa wymienia imiona znanych postaci, które są winne : „ najstraszniejszych zbrodni przeciwko naszemu narodowi i naszym dzieciom. ”

Królowa prosi o wybaczenie za ukrywanie faktów i prosi swoich tzw : poddanych o zrozumienie i wybaczenie, ponieważ ukrywała to aby zapewnić sobie bezpieczeństwo …

Rok 2017 według Elżbiety ma być :

” Rokiem uboju, podobnym do tego, który widzieliśmy już w czasie trwania drugiej wojny światowej, ponieważ siły globalnej elity, są gotowe do zrealizowania swoich celów …” )

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2017/03/28/anglia-i-rozwazania-nad-przyszloscia/

Wielkie Arkana i zamachy fałszywej flagi :

Norwegia 22.07.2011 (Wskazanie na : Głupiec – Świat – Rydwan – Sprawiedliwość – karta 11)

Woolwich 22.05.2013 (Wskazanie na : Głupiec – Świat – Papież – karta 5 (Karta 1 w tarocie egipskim Mądrość) – Śmierć – karta 13 – karta 17 w tarocie egipskim – nieudolność)

Bruksela 22.03.2016 (Wskazanie na : Głupiec – Świat – Cesarzowa – karta 3 (Karta 7 – Opieka w tarocie egipskim) – Wieża – karta 16 – karta 19 w tarcie egipskim – więzienie )

Monachium 22.07.2016 (Wskazanie na : Głupiec – Świat – Rydwan – Wieża – karta 16)

Londyn 22.03.2017 (Wskazanie na : Głupiec – Świat – Cesarzowa – Gwiazda – karta 17 – karta 4 w tarocie egipskim – objawienie )

Manchester 22.05.2017 (Wskazanie na : Głupiec – Świat – Papieża (Kapłan) – Gwiazdę)

… (22.12.1913 FED, 22.02.2014 Kijów … )

Karta 17 oznacza Gwiazdę vel Aster-iks, czyli Isis, ESat vel Isztar, która zostanie objawiona.

Zwrócić należy uwagę, że Isztar (Gwiazda karta 17) podobnie jak Cybele (Rydwan karta 7) uważana jest za Wielką Boginię – Boginię Matkę i Królową Roju człowieczego – Wielka Bee.

(Uwagę zwrócić należy także na fakt, że karta Sprawiedliwość, przedstawia siedząca na tronie Isztar w sukni pokrytej jej symbolami. Głupiec jest nieświadomy noszenia symboli Isztar … )

http://ligaglobu.blogspot.com/2017/01/janus-i-faszywy-nowy-rok-oraz-cybele-i.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/05/x-syria-osirius-isis-czyli-sposob.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/05/menora-i-siedem-planet-czyli-czym-jest.html

Brytyjski teatr telewizji rozpoczął się od zamachu sprzed dwóch miesięcy, o którym pisaliśmy tutaj :

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2017/03/28/anglia-i-rozwazania-nad-przyszloscia/

Liczba zabitych w poniedziałkowym zamachu, odnosi się również do Wielkich Arkanów, co odbywa się za pomocą mnożenia świętej liczby, martwych głupców nigdy nie jest za wiele, a społeczeństwo jest coraz bardziej obojętne, ponieważ iluzja tworzy ignorancję, która zaakceptuje każde przedstawienie rytualne.

Dodatkowo, mamy tutaj ślady słonia, które nie tylko ujawnią personalia zamachowca w niedalekiej przyszłości, ale doprowadzą także do ludzi, którzy owy zamach wykonali poprzez podszepty maga.

https://ligaswiata.blogspot.com/2017/01/slady-sonia-faszywa-flaga-i-gwiazdy.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2017/04/swiatowy-dzien-ziemi-lub-miedzynarowej.html

Rytuał

Ariana Grande, jest młodą okultystką, ofiarą programu MK ultra, nosząca pseudonim Little Red; Ari, moonlightbae – zwłaszcza ten ostatni przydomek odnosi się do Isztar i królowej roju.

Jej imię i nazwisko wskazuje na związek z tarotem ( Wielkie Arcana – Ariana Grande ) jej rodziców, którzy dzieciom nadają konkretne imiona rytualne, w celu rozbudzenia myślenia przestrzennego, nakierowanego na konkretne cele i rozwiązania.

Zwrócić należy uwagę na przesłanie – oświadczenie grupy ISIS, :

” Lwy Islamskiego Państwa i Al Sham nadal będą atakowały krzyżowców. ”

Lew, odnosi się do zwierząt ciągnących rydwan Cybele i symbolu zwierzęcego Isztar, oraz herbu jej kapłanki i następczyni, jaką do tej pory jest – królowa Anglii, której symbolem jest Lew.

To przesłanie dotyczy gry, która ma wciągnąć świat zachodu do wojny ze światem bliskiego wschodu.

Gra fałszywy flagi, polega na stworzeniu wymyślonego problemu będącego antytezą władzy.

Jednolity system symboliczny, łączy tezę i antytezę problemu w walce przeciw ludziom, którzy sami poprzez strach, będą żądali ograniczenia praw obywatelskich.

Schemat od tysięcy lat przynosi konkretne rozwiązania, do których zmierza władza, hodująca stada głupców i niewolników, przekładających fetysze nad intelekt i logikę.

Zaprogramowany rój, nie jest zdolny do trójwymiarowego myślenia i stworzenia jedności, mogącej przeciwstawić się władzy i jej najemnikom, poprzez strach przed utratą fetyszy, będących podstawą istnienia kultu cywilizacyjnego, który uzależnia, straszy, zniechęca i dekonstruuje tożsamość wolnego człowieka, poprzez zabranie mu wspomnień duchowych, wartości moralnych i rozwiązań logicznych.

Opinia społeczna, jak twór inżynierii środowiskowej, została przesiedlona z jaskini platońskiej i z teatru misteryjnego do mieszkań, w których głównym elementem, jest obelisk telewizora i ekranów, które tworzą iluzoryczny i magiczny świat cieni, uważanych za rzeczywistość.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/05/nieodrobione-lekcje-slepego-tumu.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/04/epikur-i-dziedzictwo-zaprzysiezonych.html

Wszystko, co was otacza, jest przejawem operacji fałszywej flagi, wystarczy trochę logiki, aby dojść do rozwiązań, które przebudzą na waszych oczach stary świat, który zamknie teatry kłamstw i aktorów, udających waszych władców i szefów.

Spróbuj jeszcze raz przeczytać o powyższych zamachach fałszywej flagi, skupiając się na szczegółach z różnych źródeł, a następnie przeanalizuj daty zdarzeń, poprzez schemat wydarzeń astronomicznych i schemat działań proponowanych przez tarota.

Przykład Prowokacji Gliwickiej

31.08.1939

Cesarz – kapłan (3+1=4) – sprawiedliwość – wisielec (3+9=12)

Druga Wojna Światowa

1.09.1939

Mag – Pustelnik – Wisielec

Mag wprowadza plan działań opartych na podziale – Pustelnik ( Polska ) w ujęciu symbolu samotności i opuszczenia zostaje zostawiony sam sobie – Mag, poświęca naród Polski, czerpiąc z tego konkretne zyski poprzez stopniowe zmiany ustrojowe.

Proponuje zebrać sobie kilka wydarzeń i analizować ich treści.

Zatonięcie Lusitani, Pożar Reichstagu, Wspomniana wyżej operacja Tannenberg, Operacja Ajax, Operacja Gladio, Incydent USS Liberty, Panam Flight 103, 911, Masakra w Port Arthur, TWA Flight 800, Madryt 2004, Londyn 2005, Operacja Cyclone, Wiosna Arabska …

Metoda dekonstrukcji fałszywej flagi Dydymusa działa na każdy zamach, każdą wojnę i rewolucje. Kod fałszywej flagi umarł, używajcie tej metody do rozszyfrowywania wydarzeń na świecie i wytaczania procesów sądowych, bowiem okultyzm stał się bardziej rzeczywisty, niż otaczająca was iluzja.

Liga Świata
Dydymus
Akademia Filozoficzna Dydymusa
Samostanowienie i Samoograniczenie
https://pomagam.pl/ligaswiata

Wszystkie teksty copyright by Liga Świata

Advertisements