Francuska Farsa – Masonka vs Iluminat

Francuska Farsa Masonka vs Iluminat

Masonka i Iluminat, urządzili wyborczy cyrk poprawności politycznej, który skutecznie odsuwa naród od głównych pytań logicznych.

Emocje, amok, fanatyzm, dezinformacja, wzięły znów górę nad zdrowym rozsądkiem kolejnego wielomilionowego narodu, wierzącego w iluzje władzy, religii i stanowisk.

39 letni Emmanuel Macron, jako marionetka George Sorosa (ukryta ręka mistrza steruje poczynaniami ucznia), poprowadzi Francje do szaleństwa postępu, dekonstrukcji i seksualnego upadku.

( Macron, jest tzw : chrześcijańskim syjonistom. Kształcił się w liceum jezuickim w Amiens, następnie w paryskiej szkole średniej Lycée Henri-IV.

Uzyskał dyplom DEA z zakresu filozofii na Université de Paris X, został także absolwentem Instytutu Nauk Politycznych w Paryżu oraz École nationale d’administration.

École nationale d’administration (ENA), to francuska uczelnia wyższa, w której kształcą się elity polityczne kraju.

Została założona w 1945 roku, w Paryżu przez masona Charles’a de Gaulle’a. (o ENA pisałem m.in, tutaj : https://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/beata-szydo-agent-nr33.html?m=1 )

W 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej w ramach kontrolowanego przez rodzinę Rothschildów Rotschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012 roku. Tam został marionetką Sorosa i powiernikiem życzeń Rotschildów. Zajmował się m.in. zakupem przez szwajcarskie przedsiębiorstwo Nestlé filii koncernu Pfizer.

Jego żoną jest Masonka Brigitte Trogneux, najmłodsza córka (w sumie w domu było sześcioro dzieci) francuskich producentów czekolady, Simone Pujol (z domu) oraz Jeana Trogneux.

Marka Trogneux powstała jeszcze w XIX wieku. Cukiernicza firma chwali się tradycją pięciu generacji, a jej produkty można zamówić w sieci. Także do Polski. Obroty są liczone w milionach euro.

Macron miał 15 lat, a jego żona 39, kiedy zaczęli swój związek. W Stanach Zjednoczonych i nie tylko, to pedofilia, we Francji, to akceptowalne … )

Czy Marine Le Pen, byłaby lepszym wyborem, jeśli człowiek w ogóle, może brać pod uwagę wybór innego człowieka na swego pana i jego sitwy na swego kata ?!

( Marine Le Pen, to Masonka czystej krwi po ojcu (ludobójca, najemnik, chrześcijański syjonista, mason i Iluminat – uczył się w kolegium jezuickim Saint-François-Xavier w Vannes, następnie studiował prawo oraz nauki polityczne na Uniwersytecie Paryskim.) i matce.

Jej byłym mężem był purytański pielgrzym Franck Chauffroy Integrysta.

Integryzm (z łaciny integer – nietknięty, cały) – zachowawczy nurt niechętny postanowieniom Soboru Watykańskiego II.

Integryzm oznacza postawę przeciwną osłabianiu tzw. tradycji katolickiej (depositum fidei) oraz dostosowywaniu prawd wiary i (propagowanego przez modernistów) sposobu ich nauczania dostosowanego do okoliczności wynikłych z laicyzacji świata współczesnego dokonanej w wyniku przyjęcia zasady rozdziału państwa od Kościoła.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/02/historia-chrzescijanskiego-syjonizmu.html )

Jeśli tłum kretynów ulega propagandzie wpadając w rytualny amok, to konsekwencją tego transu, jest wybór pomiędzy nacjonalistyczną kontrolą, a zdemoralizowanym postępem genderyzmu i tolerancją wobec zła, który oznacza upadek logiki, wolności i racjonalności, bo czymże jest poświęcenie własnej wolności, dobra i dobrobytu społecznego na rzecz elit i władzy elit nad narodem ?!

Narody postępują jak chorzy psychicznie masochiści, biorący kredyt w banku, godząc się aby nielegalna firma windykacyjna przejęła kontrole nad ich długiem i kontrolowała ich za pomocą tortur psychicznych, najść i nagabywania, w celu wyciagnięcia jak największych pieniędzy, na rzecz skarbu państwa przez podatki, opłaty i manipulacje …

Fanatyzm świętowania własnej porażki w rytm rytualnej muzyki i ferii kolorowych flag oznaczających władze elit nad ludem, oznacza spotkanie Boga z wyznawcami.

Wielokulturowość, poprawność polityczna, dekonstrukcja rodziny przez mniejszości LGBT, genderyzm kontra totalna kontrola, ideowość i polityczno religijna poprawność narodowa …

Ustrój deprawacji z Ustrojem wyzysku, nigdy krzywdy zrobić sobie nie pozwolą, bowiem jeśli ktoś żyje kosztem całego społeczeństwa, wytwarzając własny byt siłą czyjejś niewolniczej pracy, to wasze śmieszne teatralno emocjonalny życie, przestaje władzę interesować …

Dlaczego ?! Ponieważ najemnicy władzy zrobią wszystko dla utrzymania własnej dobrze płatnej iluzji, która wytwarza nierozwiązywalne problemy na fundamencie, których funkcjonuje etatyzm, władza, państwo, kościół i kłamstwo.

Wszystko będzie ewoluowało do stanu szaleństwa, którego rozwiązaniem będzie kolejna wojna światowa …

Ważne dla władzy jest to, że to widownia teatralna obserwuje sceną bogów i celebrytów przekładając antywartości i emocje ponad prawdę i rzeczywiste problemy.

Hakerzy tworzący wątek poboczny sztuki teatralnej, pracujący dla jednego i drugiego kandydata, tworząc udane formy dezinformacji, którymi żyje prasa i społeczeństwo.

Wiadomo było, że reprezentujący świat arabskich szejków i światowej finansjery pupilek Sorosa i loży Iluminatów prezydentem zostanie, niezależne od tego co powiedzą ludzie, bowiem wynikami nie rządzą ludzie, lecz sondaże, układy i pieniądze …
Fundusze marionetki Sorosa przepływały przez Caribbean International Bank tworząc z oszusta i nieporadnej marionetki – “zaradnego finansistę” i “męża stanu” – cokolwiek to znaczy w świecie prawdy i logiki …

Grupa Macron według naszych informacji powstała z pieniędzy George Sorosa, Rotschildów i ponad 30 arabskich szejków, potrzebujących oddanego sługusa, którym stał się użyteczny najemnik, członek wielkiej loży Emmanuel Macron.

Dziennikarze przed wyborami, dostali zakaz poruszania pewnych tematów na temat obojga kandydatów, ponieważ poprawność polityczna, nie uwzględnia prawdy, którą należy potraktować jako kłamstwo, dla dobra kraju handlowego, jakim jest Francja.

O co chodzi, o 2500 maili wysłanych przez Sorosa do wszystkich kandydatów na stanowisko prezydenta Francji. Teatr polityczny, opiera się na sfabrykowanych decyzjach podejmowanych przez Fundacje Społeczeństwa Otwartego.

Ten globalny Think Tank, prowadzi zakulisowe działania geopolityczne, nakręcając spirale napięcia i demoralizacji oraz dezinformacji, przez co teatr polityczny przybiera realnych kształtów przez zamachy, nieporozumienia i formy dzielenia społecznego w danych krajach i pomiędzy nimi.

Soros, stoi za przemieszaniem się ogromnych armii Ukraińców po Europie i bliskim wschodzie, co staranie ukrywają ruchy najemników syryjskich i tureckich …

Chciałbym wam przypomnieć, że są to znane od setek lat praktyki stosowane przez ród Rotschildów, który obecnie ukrywa się za plecami Sorosa.

http://ligaswiata.blogspot.com/2017/02/iluminaci-geneza.html

95% filmów, zdjęć, zamachów, sytuacji związanych z naporem bliskowschodnich emigrantów, jest formą zabójczego heppeningu, ukrywającego prawdziwy cel Sorosa – rozmieszczania siły najemnej budującej zarzewia nieporozumień społecznych, religijnych i kulturowych.

(Polska pod protektoratem PO i PiS, nie ma na celu przyjmować uchodźców z bliskiego wschodu (żołnierzy wahhabizmu), lecz uchodźców z Ukrainy, których przybyło tylu, że śmiało możemy mówić o wymuszonej multikulturowości.

Agenci PO i PiS płacą i zlecają werbownikom masowy pobór jednostek najemnych przyjeżdżających do polski.

Wśród wielu robotników, przyjeżdzają także byli żołnierze – ukraińscy i rosyjscy, tworząc rynek najemników i potencjalnych terrorystów, gotowych do walki po każdej ze stronie wymyślonego przez władze konfliktu, do którego dojdzie prędzej, czy później.

Miejscem werbunku jest m.in. portal VK, G+, Twitter i Facebook. Kto obserwuje wie, że polskie firmy otworzyły ponad 150 tysięcy miejsc pracy, nie jak mógłoby się wydawać, dla Polaków lecz właśnie dla Ukraińców. “Polskie” firmy, proponują im wyższe stawki niż Polakom.

Co to oznacza, wyższe wynagrodzenie dla Ukraińców, ale przy nasyceniu rynku (200-350 tysięcy) pensje zaczną spadać nie tylko dla Ukraińców, ale także dla Polaków, dopasowując wynagrodzenie do oczekiwań pracodawców, pragnących jak zwykle kształtować rynek zatrudnienia budowany na regułach niewolniczych pensji głodowych (za mało aby żyć, za duzi aby umrzeć ).

Obecne wyższe wynagrodzenie dla Ukraińców, będzie skutkowało podziałem społecznym i konfliktem, prowadzącym do otwartej wojny, w której pojawią się specjalnie uwypuklane konflikty społeczne i historyczne, prowadzące do schematów znanych z Niemiec, czy Skandynawii …

Twórcy tych schematów dobrze wiedzą, że konflikt na lini chrześcijaństwo – islam jest zbyt abstrakcyjny, aby mógł wywołać wrzenie, natomiast przebudzony dawny “diabeł”, może wywołać zamieszki i ruchy nacjonalistyczne, dążące do konfliktu, terroryzmu i wojny.

Rok temu pisaliśmy : https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/YAf3gTLPwX6

Liga Świata

Artykuł szybko znikł z sieci i wyszukiwarek. )

Wolna hakerów, psychologów, dezinformatorów i dekonstruktorów rzeczywistości za pomocą nowych pojęć balansujących na granicy obłędu, to standard.

Jeśli wszystko jest niewiarygodne, to nikt nie oskarży wariatów o to, że bawią się społeczeństwem, za jego niemą zgodą. Strach to potężna siła.

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/05/28/nowy-porzadek-swiata-cywilizacja-strachu/

Wszystko, co może być prawdziwe, może dziś być operacją destabilizacyjną, zapoznajcie się z tymi słowami, bowiem usłyszycie je w najbliższych wyborach – polskiej forsie wolności.

Coś, co jest prawdą i zostało w tak zwany nielegalny sposób zdobyte, jest dowodem, a dowód winy przestępcy zawsze będzie ukrywany, więc nielogiczne stwierdzenie : naruszenia tajemnicy korespondenci, zakrawa na żart, mający zamknąć usta prawdzie, dzięki sztuczkom dekonstrukcji i manipulacji prawnej.

Logika, powinna być wyznacznikiem prawdy w rozgrywkach z politykami … i dlatego, tak bardzo wszystkie oszołomy boją się Ligi Świata, bowiem logika wyklucza stwierdzenia bazujące na manipulacji …

W manipulacji nazwanej : Fałszywymi wiadomościami, chodzi o to, aby zdyskredytować prawdę i móc ochronić przestępców za pomocą perswazji prawa dążącego do aresztowań ludzi szerzących ową prawdę.

http://ligaglobu.blogspot.com/2017/02/cenzura-pod-przykrywka-faszywych.html

( Do akcji dołączyła rok temu Wikipedia, fałszującą powoli wszystkie istotne wpisy, usuwając przez marionetki redaktorów wpisy niezgodne z doktryną kulturowo – cywilizacyjną. Spróbujcie porównać wpisy z trzech źródeł : Wiki Polska, Wiki Niemcy, Wiki Anglia, na temat korzeni polski, historii świata, korporacji i kluczowych wydarzeń …

Kolejny etap dekonstrukcji słowa trwa … 12.367, tyle razy usunięto wpisy Ligi Świata z różnych form Wikipedii na całym świecie – Samostanowienie, Prawo Naturalne, a Prawo Natury, Samoograniczenie, Równość, a logika Wolności … )

Liga Świata
Prawda jest Prawem
Samostanowienie i Samoograniczenie

Advertisements