Anglia i rozważania nad przyszłością

Anglia i rozważania nad przyszłością

Pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie na temat zamachu fałszywej flagi w Anglii.

Znów mamy powtórkę schematu pokrywającego się z kalendarzem iluminatów (22 Marca : 322 : http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/01/skull-and-bones-niebezpieczna-prawda.html , http://ligaswiata.blogspot.com/2017/01/slady-sonia-faszywa-flaga-i-gwiazdy.html ).

Dodatkowej pikanterii dodaje fakt pojawienia się na miejscu zdarzenia Radosława Sikorskiego, masona, członka Bullingdon Clubu (https://archiwaipnpolska.wordpress.com/2014/02/16/radoslaw-sikorski-322-czaszka-piszczele-europie-klub-bullingdonu/) i uczenia szkoły janczarów.

Wygląda to jak gotowiec sprefabrykowany przez Mi6 (SIS), który za jednym zamachem kreuje strach społeczny, czci przesilenie wiosenne, zwiększa ochronę kasty rządzącej, tworząc ze świadka, autorytet społeczny, który wraca jako celebryta na salony medialne jako bohater.

Dziwnym zbiegiem okoliczności, ten sam człowiek jest tajnym pomysłem platformy na przedefiniowanie władzy opartej na wybielonym autorytecie, cieszącym się światowym szacunkiem międzynarodowych hien.

Jak wiecie instytuty badania opinii publicznej, odwaliły kawał dobrej roboty, wynosząc ranking wydumanego popracia dla PO do poziomu PiS.

Zrobiło to ponieważ zapomnieliście już poprzednie wpadki, a wykręcone wzburzenie społeczne pozwoliło szczurom wrócić do koryta.

PiS zrobiło już swoje – zdemolowało resztki polskiej gospodarki, aby ukryć faktyczne cele swego działania, polegającego na zwiększeniu kontroli społecznej .

https://archiwaipnpolska.wordpress.com/2017/03/01/ignorancja-i-zapomnienie-czyli-dlaczego-niczego-nie-wolno-zapominac/

Pozorne fakty poboczne

Śmierć Dawida Rockeffelera, według naszej opinii będzie miała konsekwencje geopolityczne, których wielkim finałem będzie śmierć królowej angielskiej, bowiem na światło dziennie wypłynęła tajna instrukcja na wypadek jej śmierci.

” 91-letnia Elżbieta II to najdłużej panująca głowa państwa na świecie.

Brytyjska królowa wstąpiła na tron w 1952 roku. Co jednak stanie się, gdy jej zabraknie? Okazuje się, że istnieją tajne instrukcje dotyczące tego, w jaki sposób poinformować naród o śmierci monarchini. Ujawnił je dziennikarz Sam Knight.

Brytyjczyk zdradził w swoim artykule, że scenariuszy postępowania po śmierci Elżbiety II jest kilka. Posiada je Pałac Buckingham, rząd i główny publiczny nadawca, czyli BBC.

Większość z nich zakłada, że królowa odejdzie po krótkiej chorobie. Nad stanem jej zdrowia czuwać będzie gastroenterolog, profesor Huw Thomas.

To od niego będzie zależało, kto odwiedzi monarchinię i jakie informacje zostaną podane do wiadomości publicznej. Gdy głowa państwa zamknie oczy na zawsze, na tronie zasiądzie jej syn – Karol, książę Walii.

Pierwszy o śmierci Elżbiety II dowie się jej prywatny sekretarz, Sir Christopher Geidt. To on skontaktuje się z premierem i przekaże mu smutną wiadomość.

Urzędnicy, korzystający z tzw. bezpiecznych linii usłyszą tajne hasło „Most London Bridge jest opuszczony”, oznaczające odejście królowej.

Niedługo po tym informacja ta dotrze do 15 innych krajów, w których monarchini jest głową państwa, a także 36 krajów Wspólnoty Narodów, których jest symbolicznym zwierzchnikiem.

Zanim o śmierci Elżbiety II dowie się jej naród, wiadomość trafi do gubernatorów, ambasadorów i premierów państw.

Z szafek wyciągnięte zostaną czarne przepaski, które nosi się na lewym ramieniu.

Do BBC, ale też i innych światowych mediów w tym samym czasie trafi informacja prasowa o odejściu królowej.

Z Pałacu Buckingham wyjdzie lokaj w żałobnych szatach, który na bramie umieści specjalne obwieszczenie. Strona internetowa obiektu stanie się czarno-biała. W radiu poleci stonowana muzyka. Prezenterzy telewizyjni wystąpią w czarnych garniturach z czarnymi krawatami.

Brytyjczycy wcześniej skończą pracę, zaś piloci samolotów o tragedii poinformują pasażerów. Pogrzeb Elżbiety II ma odbyć się dziewięć dni po jej śmierci – schemat pochówku kapłanek, kapłanów i faraonów. ”

Anglia, wraca na tron anglosaskiej konspiracji, ponieważ Ameryka musi w cieniu i ciszy przygotować się do gwałtownych zmian społecznych.

322 i fałszywa flag

“Teatralny Atak” w Londynie jest najkrwawszym tego tylu zdarzeniem w Anglii od 12 lat.

Oczywiście, jak zwykle wszystko odbyło się według kodeksu okultystycznego, który twierdzi, że aby mogło się coś narodzić, coś innego musi umrzeć, z tym że nie chodzi o słowiański rytualny zgon zimy i narodzenie się Pani wiosny, ale o krwawy spektakl rytualny, uwiarygodniony przez autorytet świadka, władzy i mediów …

“Zamach” na Westminster Bridge, nie przypomina zamachu lecz przedstawienie pełne rannych osób, plastiku, manekinów i zniszczonych przedmiotów.

( Tego typu akcje tworzone są przez oddziały Psyop. Dlaczego, tym razem w Anglii.?

Doskonale wyreżyserowany przez BBC dramat telewizyjny miał dwa cele :

– uciszenie sprawy Brexitu
– wyciszenie skandalu GCHQ Wiretap

Sprawa poboczna

– przywrócenie szpiega na eksponowane stanowisko w rządzie polskim

Akcja została sprefabrykowana przez agentów CIA, MI6, MOSSAD, DGSE i GID.

Kolejny raz wmówiono wam, że za atakami stoją muzułmanie.

Rok temu (23.03.2016), pojawił się raport :

” Oś Terroru – Raport Milenijny ”

Który wykazał, że za wszystkimi atakami terrorystycznymi i rewolucjami w państwach arabskich, stoją państwa zależne od osi anglosaskiej.

Oś anglo-amerykańska reprezentowana jest przez głównych graczy: USA, Wielką Brytanię, Kanadę, Australię, Nową Zelandię i Izraela.

A także przez Europejskie państwa członkowskie NATO, takie jak Niemcy, Francja, Polska, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Luksemburg, Kraje Skandynawskie i Holandia.

W realizacje planów są także wymieszane państwa azjatyckie : Japonia, Korea Południowa, Tajwan i Filipiny.

W skład przyjaciół AAA wchodzą : Arabia Saudyjska, Turcja, Egipt, Pakistan, Kuwejt, Jordania, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Katar.

Rząd Światowej Przestrzeni Cienia, kooperuje z antytezą systemową opartą na potędze Rosyjsko – Chińskiej.

W Anglii aresztowano osoby, które sugerowały kłamstwo zamachu i wskazywały na użycie kilkunastu manekinów … )

Całość została rozegrana za pomocą modelu wykreowanego przez Tavistock Institute of Human Relations :

– profilowanie mózgu

– szok przyszłości, psychologia naukowa zaprojektowana do manipulowania dużymi grupami ludzi poprzez ekspozycję na wstrząsające wydarzenia i szybkie zmiany sytuacji, mające na celu powodować panikę, dezorientację i niepewność wśród ludności.

– sztuczne przyszły wstrząsy – seria zależnych od siebie wydarzeń, które mają miejsce tak szybko, że ludzki mózg, nie może wchłonąć wszystkich zmian wpływających na sytuacje.

Nauka wykazała, że istnieją jasno wyznaczone granice liczbowe wpływające na charakter zmian, do których ludzki umysł może sobie poradzić.

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2016/03/09/historia-manipulacji/

Zdarzenia związane z operacją fałszywej flagi, mają na celu oszukanie opinie publicznej i wykazanie użytecznej roli władzy i wykreowanie antytezy opartej na negatywnych odczuciach.

Skąd powstała ideologia fałszywej flagi? Piraci chcący zbliżyć się do obcego statku wykorzystywali fałszywe bandery do przeprowadzenia udanego abordażu.

Manewr ten od czasów antycznych wykorzystywany jest przez władze do szerzenia manipulacji społecznej, opartej na udowodnieniu plebsowi, że władza jest niezbędna do tworzenia bezpiecznej ostoi państwa hierarchicznego, będącej w rzeczywistości iluzją, akceptowaną przez człowieka, który jest terroryzowany i wychowywany za pomocą idei strachu i obaw.

Każdy atak “terrorystyczny”, zwiększa władze elit i umniejsza wolność społeczną, za pomocą fałszywych idei wpajanych społecznie.

Na ten przykład, pod pretekstem zamachu bombowego, brytyjski minister spraw wewnętrznych chce znieść szyfrowanie aplikacji WhatsApp, która posłużyła “zamachowcom”.

Jednakże szyfrowanie nigdy nie było skuteczne, bowiem chodziło tylko o oficjalne udzielenie władzy pozwolenia, na wgląd w wasze prywatne informacje.

Zawsze chodzi o “dobrowolną zgodę” (zdobytą podstępem), na działania władz, sprzeczne z prawem naturalnym.

Masonka Amber Rudd, brytyjska minister spraw wewnętrznych, należy do tej samej loży masońskiej co Anne Applebaum. Sikorscy, Amber Rudd, Andrew Marr oraz wybrane osoby odpowiedzialne za Facebook – WhatsApp GB i BBC News, są powiązani ze sobą za pomocą przynależności do Bullingdon Club.

Mamy więc do czynienia z pięknym teatrem iluzji, udającym rzeczywistość.

Tem sam minister spraw wewnętrznych dodał :

” Potrzebujemy pomocy ze strony portali społecznościowych, Google, Twittera, Facebooka i innych osób na całym świecie, aby zahamować działania terrorystyczne … ”

Tutaj należy powiązać fałszywy terroryzm z ostatnimi wypowiedziami wielu masońskich autorytetów …

Dlaczego ?

Ponieważ, ciekawe jest uderzenie portali społecznościowych w artykuły niosące prawdę, których autorzy nie przestrzegają poprawności politycznej i iluzji kłamstwa, sprzedawanego przez media mainstreamowe …

Jeśli zaczniecie łączyć teoretycznie nie powiązane ze sobą fakty, zobaczycie jak działają elity, kreując międzynarodowy spektakl iluzji …

http://ligaglobu.blogspot.com/2017/02/cenzura-pod-przykrywka-faszywych.html

http://ligaglobu.blogspot.com/2017/02/internacjonalistyczny-manifest-marks.html

http://ligaglobu.blogspot.com/2017/02/trzej-jezdzcy-apokalipsy.html

Liga Świata

Advertisements