Trzej jeźdźcy apokalipsy

Trzej jeźdźcy apokalipsy

Elon Musk (University of Pennsylvania, Mason, Bractwo Purytańskich Pielgrzymów) – Transhumanizm i Technokracja

Mark Zuckerberg (Phillips Exeter Academy w Exeter, Mason, Bractwo Purytańskich Pielgrzymów) – Propaganda i Dezinformacja oraz Cenzura

Bill Gates (Harvard University, Mason, Philosophical Society, Phi Beta Kappa Society (1776), Secret Union – Bowdoin, Brown, Harvard, Union i Yale …) – wytworzenie drogi do Transhumanizmu i Technokracji przez depopulacje

http://ligaziemi.blogspot.com/2017/02/prawdziwa-twarz-kamcy-i-psychopaty-elon.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/htranshumanizm-ostateczna-rewolucja.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/01/technokracja-czyli-masonska-utopia.html

http://ligaglobu.blogspot.com/2017/02/internacjonalistyczny-manifest-marks.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/technologie-zabijania-billa-gatesa.html

Bill Gates, zapowiedział w sposób otwarty pandemie, która ma pochłonąć ponad 30 milionów istnień ludzkich w mniej niż rok.

Jego wystąpienie podczas Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium, skupiło się na bioterroryzmie i epidemiach, które mają zebrać krwawe żniwo.

Panie Gates, kto produkuje wirusy, jeśli nie prywatne i wojskowe laboratoria … ?!

Dzieje się tak od antyku, … średniowiecza, kiedy to asasyni i najemnicy – dziś nazywani służbami specjalnymi, na zlecenie elit tworzyły zarazy takie, jak czarna śmierć, czy hiszpanka …

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/skrytobojcy-illuminati.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/flouryzacja-kontrola-mas.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/zika-wasnoscia-fundacji-rockefellera-od.html

Microsoft, Tesla, Facebook, Apple, Google … powstały tylko po to, aby zbierać i konsolidować zbiory kontrolne o ludziach i ich upodobaniach …

( Kontroluj, twórz problemy i rozwiązuj je, aby ludzie chcieli utrzymywać władze morderców i nierobów.

Napędzaj do działania i korzystaj z ludzkiej ignorancji, strachu, chciwości, głupoty i uległości …

Tego uczą tajne bractwa, korzystania ze stada jak z własności, użytecznej rzeczy najemników i robotników … )

Firmy te, zostały stworzone przez takie formy cienia jak : Black Rock, State Street, Vanguard Group, FMR – Fidelity, które należą do : FEDu, IMF, Banku Światowego i Europejskiego Banku Centralnego.

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/05/07/kto-rzadzi-polska/

Bill Gates, nie mówi o technologiach i oprogramowaniu, lecz skupia się na depopulacji gatunku niewolniczego, który został skatalogowany i poprzez własną ignorancje, modę, trend i głupotę.

Pandemie, to cel wymuszonej przez geopolitykę – globalizacji.

Slogany opowiadają o znikaniu granic, jednak ludzie są sprzedawani do innych państw handlowych poprzez wytworzenie złych warunków bytowych dla konkretnych grup społecznych.

Transport, służy przemieszaniu się wojsk, kreacji konsumpcjonizmu i migracji niewolników pomiędzy państwami handlowymi – obozami regionalnymi.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/fema-100-miast-ktore-zostana.html

Wszystkie te zgubne aspekty cywilizacyjne i kulturowe, stworzone przez masonów, są idealnymi warunkami do depopulacji nadmiernego stada niewolniczego i dostosowanie go do nowych warunków technicznych i cywilizacyjnych, przez transhumanizm.

Zawyżona liczba populacji ludzkiej była potrzeba do stworzenia złudnego obrazu zniszczenia świata przez rewolucje przemysłową, a teraz 7 miliardów istnień ludzkich, ma zniknąć, tworząc przestrzeń życiową dla elit i 500 milionów niewolników, przekształcanych w użyteczne i posłuszne maszyny.

Scenariusz mega pandemii, jest już gotowy i przygotowany do wdrożenia.

Patrząc na usilne próby przekonania ludzi do istnienia różnych form wirusów grypy, a także na wdrażanie ustaw szczepionych przez państwa zależne od doktryn globalnych, możemy wywnioskować po ruchach migracyjnych wojsk, że w ciągu najbliższych kilku/kilkunastu lat, uderzy w nas epidemia, dążąca do globalnej pandemii poprzez szczepienia “ochronne”.

Ten scenariusz został już przetestowany w latach 1918/19, kiedy to na Hiszpankę zmarło ponad 100 milionów osób.

Wszyscy terroryści rządowi, są kreowani przez was, ponieważ poprzez strach, ignorancję i obojętność, nie stać was na odpowiedzialność, samoograniczenie i samostanowienie w skali jednostkowej i społecznej.

Jeśli w świecie konsumpcji, narody stały się użytecznym towarem, pracującym na rzecz elit oraz narodowych i ponadnarodowych obozów pracy, to liczba owych niewolników, może być kształtowana wedle zapotrzebowania elit.

Największym patogenem tego świata, jest elita, która w ciągu 10-15 lat, położy kres gatunkowi ludzkiemu.

95% bogactw tego świata należy do elit, 99 % chorób, jest tworzonych przez laboratoria najemników wojskowych i laboratoria korporacyjne należące do owych elit …

Więc, jakie macie szanse przeżycia bez akceptacji planów elit … ?!

Nie ma szalonych terrorystów, bo gdyby oni istnieli, nie byłoby już elit tworzących iluzje i piekło tego świata.

Zastanówcie się, kto dysponuje odpowiednimi środkami finansowymi i technicznymi, aby stworzyć wirusa, dezinformacje, manipulacje, terroryzm, czy szczepionki i żywność zmieniającą ludzki genotyp.?!

Logika odpowie wam na wszystkie pytania, a poprawność polityczna, strach i posłuszeństwo nie uratują was i waszych dzieci od choroby oraz śmierci.

Nie ma zagrożenia ze strony natury, jeśli nikt nie majstruje przy atmosferze, genotypie roślin, ludzi oraz zwierząt, jonosferze i płytach tektonicznych.

Prawda Panowie masoni, prawda Panie Gates, Musk i Zuckerberg … ?!

Moje słowa, są tak niebezpieczne, że warto byłoby mnie zabić, jednak boicie się stworzenia męczennika, mogącego wywołać ruch społeczny oparty na prawdzie pozbawionej strachu …

Grozicie nam panowie cenzurą, pandemią, wojną, technologią, genetyką, eugeniką, terroryzmem, poprawnością polityczną … , zmuszacie nas do finansowania swoich obrzydliwych planów, prawdę nazywacie teoriami spiskowymi i chorobami psychicznymi, aby tylko zagwarantować sobie wieczną władze nad gatunkiem ludzkim …

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/07/wytwornia-teorii-spiskowych-czyli-jak.html

Wielkie majątki, najemnicy, idea cywilizacyjno – kulturowa i religijna, ogromne wpływy i pseudo charytatywna działalność, nie pomogą wam, ponieważ nic, co jest w waszych rękach, nie należy do was lecz do społeczności tego świata.

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2017/02/ewolucja-wartosci-negatywnej.html

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2017/02/zastapienie-kultury-i-cywilizacji.html

Zło wcielone – wasz egocentryzm, przegra z dobrem – altruizmu, bowiem to słuszność idei, może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba wyznawców poprawności politycznej i strachu.

Brudne ręce i nieczyste intencje doprowadzą do wojny, przed która nie ochronią was schrony, prawa, naukowcy i najemnicy.

Wy globaliści, internacjonaliści, aktorzy, gardzący nami, profanami i światowcami … wasze masońskie gesty i symbole nie robią na ludziach mądrych żadnego wrażenia, są formą pustej ironii, komedii i dramatu, który dotyka gatunek ludzki jak zaraza i pandemii kultury i cywilizacji masońskiej.

Masoński świat jest nudny i składa się z ciągłych powtórek programów, wojen, rewolucji i podatków oraz egocentryzmu i anty wartości zabierających życiu radość i duchowy wymiar altruistycznego człowieczeństwa.

Liga Świata
Dydymus
Samostanowienie i Samoograniczenie