Prawdziwa twarz kłamcy i psychopaty : Elon Musk

Prawdziwa twarz kłamcy i psychopaty : Elon Musk

Psychopaci zmuszając nas do zmiany definicji rzeczywistości poprzez trendy technologiczne i nacisk prawny oraz społeczny.

Przykładem manipulacji na skalę globalną jest postać pseudo “geniusza” Elona Muska (Space X, to Fake, samochody to wynalazek Tesli – osoby, a nie firmy), masona, okultysty, agenta mistrzów dezinformacji, który zawdzięcza wszystko materiałom dostarczonym mu przez FBI.

http://ligaziemi.blogspot.com/2016/07/polska-grafen-i-musk-czyli-jak.html

Elon Musk, odwiedził Dubaj w związku z oficjalnym wejściem samochodów Tesla na ten rynek.

Zaproszono go również na World Goverment Summit 2017, gdzie poruszył kilka ciekawych tematów:

– wszyscy żyjemy w wirtualnej symulacji,
– zagrożenia związane ze sztuczną inteligencją oraz potencjalny sposób na ich “uniknięcie”.

I właśnie ten drugi temat, jest elementem, do którego dążą elity za pomocą psychopatów pokroju agenta Muska.

Transhumanizm

Musk, zapytany o największe wyzwania, z którymi nasza cywilizacja musi się zmierzyć w nadchodzącej przyszłości, odpowiedział:

” Jednym z najbardziej niepokojących zagadnień jest sztuczna inteligencja.

Programy takie jak Deep Artificial Intelligence lub Artificial General Intelligence, mogą pozwolić na osiągnięcie sztucznej inteligencji, która zdecydowanie przekroczy możliwości najinteligentniejszego człowieka na świecie.

Jest to, niebezpieczna sytuacja… ”

Ale jak zwykle, zwykły człowiek nie ma nic do powiedzenia, bowiem :

” Rządy muszą uregulować rozwój Ai, w taki sposób, aby nie mogła ona stanowić zagrożenia dla ludzi …

Ludzie, mogą zatracić się w swojej pracy i przestać zdawać sobie sprawę z tego co robię … ”

Panie Musk, jest pan doskonałym agitatorem i mówcą, takim jak agent Hitler, Chaplin, czy Crowley …

Jednak, “mowa” służąca do wciskania ludziom technologii, ma tak naprawdę konkretny cel, wymierzony właśnie przeciw wszystkim ludziom …

Za wszystkimi Pana słowami, kryje się niewypowiedziane dążenie do zarazy transhumanizmu, technokracji i totalitaryzmu.

” Rozwój sztucznej inteligencji, technologii dąży do połączenia jej z ludzkim mózgiem i organami … ”

” Ludzie, muszą się połączyć z maszynami albo przestaną być istotni liczącymi się w procesie ewolucji … ”

O tyle o ile ewolucja w przypadku człowieka nie istniała przez dziesiątki tysięcy lat, to powołano ją do życia wraz z fałszywą teorią Darwina, eugeniką, transhumsnizmem i genetyką i cybernetyką …

( Chcąc kogoś przekształcić, wymyśl powód tego przekształcenia, a jest nim ewolucja kontrolna, wymuszająca podział społeczeństwa na nowe cyber-kasty, cyber-rasy i cyber-gatunki, czyli cyber – niewolników pozbawionych podstawowych praw ludzkich… )

Ewolucja rodzaju ludzkiego, została zaprogramowana w ramach negatywnego programu postępu rozwojowego.

Bowiem tylko wynaturzenie rodzaju ludzkiego, może go całkowicie podporządkować rasie panów, elit, psychopatów, masonów i dewiantów, udających samo-stanowiącą elitę naszego gatunku.

” Dokąd idziemy.? Do bliższego połączenia biologicznej inteligencji ze sztuczną inteligencją.

W czasach gdy będzie istnieć zagrożenie rozprzestrzenienia się AI na szeroką skalę, ludzie będą mogli stać się bezużyteczni, więc aby tego uniknąć, należy scalić nas ze sztuczną inteligencją… ”

” W niedługim czasie wdrożymy interfejs, łączący sztuczną inteligencje z mózgiem biologicznym.

Struktura będzie opierać się na wysokiej przepustowości danych, dzięki czemu, osiągniemy symbiozę pomiędzy ludźmi, a sztuczną inteligencją.

Będzie to rozwiązane problemu, ludzkiej użyteczności, a raczej obecnej bezużyteczności … ”

” Ludzka użyteczność “, temat ten nieustannie pojawia się u “władców” wszystkich ludzi, którzy wymyślili idee transhumanizmu, genetyki i eugeniki w celu poprawy wydajności zwierząt roboczych, zwanych przez pomyłkę człowiekiem.

Czy nie wpisuje się to w koncepcje wielkiego architekta, projektującego sztuczny, wirtualny i utopijny świat hierarchii, czy nie wpisuje się, to w projekt cywilizacji, kultury i urbanistyki masońskiej. ?!

A wy ludzie, stoicie jak wiejskiego głupki, gotowe na przyjęcia każdej mody i technologii, każdego techno – piętna, aby wykreować i dopasować się do świata poprawności politycznej ,masońskiego filmu i szalonego komiksu …

Jesteście wariatami, zagrażającymi życiu całego społeczeństwa oraz przyszłych pokoleń.

Jeśli, nie zaczniecie myśleć i walczyć z hierarchią, będziemy dążyli do zatrzymania szaleństwa poprzez gwałtowną zmianę klimatu, która położy kres ludzkiemu szaleństwu na setki lat.

Da to naturze szanse odbudowania się, poprzez doprowadzenia człowieka do formy pierwotnej pozbawionej szaleństwa egocentryzmu.

” Już dziś komputer mogą się komunikować z prędkością trylionów bitów na sekundę, podczas gdy człowiek piszący smsa na swoim telefonie, komunikuje się z prędkością dziesięciu bitów na sekundę.

Wspólna ewolucja ludzi i sztucznej inteligencji, to przyszłość, bowiem sztuczna inteligencja, wielokrotnie przekroczy nasze możliwości intelektualne, i jeśli nie pójdziemy w przyszłość jako jej cześć, maszyny uznają nas za niepotrzebny element ewolucji … ”

I dlatego, zamiast uczyć ludzi wyrażania myśli przez bogate słownictwo i kontakty duchowe, dajecie ludziom emotikony podnoszące ilość przesyłanych bitów na sekundę .. ?!

Dydymus vs Musk

Zaraz, czyli chce się nas zmusić do przyjęcia czegoś, czego zapragniemy przez strach i modę, tylko po to, aby kontynuować sukces cywilizacji masońskie opartej na konsumpcjonizmie i władzy elit na plebsem … ?!

Czyż nie tak agencie Musk … ?!

A może, trzeba zrównać z ziemią wszystkie fabryki, laboratoria, zakłady zbrojeniowe … i pójść z powrotem w stronę natury, cofnąć się w rozwoju technologicznym, do czasu powstania użytecznej myśli o technologii biologicznej, opartej nie na tranzystorach, procesorach i sztucznej inteligencji, ale na możliwościach związanych z parapsychologią, która uwolni ludzki umysł od problemu kłamstwa, nauki, konfliktów i władzy człowieka nad człowiekiem. ?!

Tak, od lat proponujemy wam zastąpienie cywilizacji i kultury oraz urbanizacji masońskiej opartej na hierarchii, ideą moralności filozoficznej, samostanowienia i samoograniczenia…

Na czym lepiej wyjdzie świat, natura i człowiek ?! Na braku równości i wolności, na kłamstwie idei władzy, czy na mądrej odpowiedzialności i zdrowej żywności oraz na środowisku wolnym od kłamstw … ?!

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2017/02/zastapienie-kultury-i-cywilizacji.html

Musk, chce dla swoich panów i sponsorów, przygotować raj, kosztem ogólnospołecznego piekła transhumanizmu i technokracji …

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/htranshumanizm-ostateczna-rewolucja.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/01/technokracja-czyli-masonska-utopia.html

Po co, wymieniać dane pomiędzy człowiekiem a maszynom. ?!

Po co, integrować maszynę z człowiekiem, dlaczego mamy myślec w sposób użyteczny, kontrolowany i posłuszny władzy … ?!

Skoro ewoluujemy duchowo, możemy być równi i wolni oraz możemy przejść od systemu hierarchicznego do samostanowienia i senatu społecznego, dającego dobro i dobrobyt społeczny każdemu, kto wyciągnie logiczne wnioski z dotychczasowego panowania idei kastowych na ziemi.

Po co, nam sztuczna inteligencja i program tworzenia robotnika doskonałego, pozbawionego duszy, uczuć i mądrości oraz logiki. ?!

Jeśli potrzebujecie żołnierzy i robotników, aby jedni kontrolowali drugich i bronili władzy przed zemstą społeczeństwa, to zrozumcie, że przegraliście, jeśli nie zatrzymacie obłędu, my zatrzymamy was, bowiem warto się poświecić dla dobra matki ziemi, nawet jeśli oznacza to wyeliminowanie egocentryzmu człowieka …

Jeśli dla was, ewolucja to proces czysto fizyczny oparty na ciele, procesorach i oprogramowaniu, nie mamy z sobą o czym rozmawiać, bowiem od tysiącleci, człowiek ewoluuje tylko w sposób duchowy, a tacy ludzie jak wy, poszli w złym kierunku egocentryzmu i zachowania władzy nad życiem i śmiercią, tylko po to, aby wystraszona, zdominowana i ubezwłasnowolniona większość służyła psychopatycznej mniejszości.

Czarne scenariusze, czarne budżety, apokalipsy, religie, podziały, kłótnie, wojny i kryzysy, to wasze ciągłe i nieustające plany dominacji nad zniewolony gatunkiem robotników, wojowników i służących.

Wy już przyszłość zaplanowaliście, pokazaliście nam ją w filmach i książkach, bowiem każdy mason, to hierarchiczny bóg architekt i bóg konstruktor, tworzący dom chaosu i zniszczenia, transformacji alchemiczno-technologicznej gatunku ludzkiego.

Wasz plan :

Technokracja i transhumanizm, spowodują zlikwidowanie 15-30% miejsc pracy, a to wytworzy ostatni kryzys gospodarczy dążący do wojny, ludobójstwa i chorób dziesiątkujących rodzaj ludzki.

Aby “uratować” człowieczeństwo, sztuczna inteligencja i cyber przeszczepy dokonają eutanazji rodzaju ludzkiego, włączając kolejne martwe duchowo jednostki, do internetu użytecznych rzeczy i maszyn.

Chcecie tworzyć byle jaką użyteczną formę bytu, nie posiadającego własnego jestestwa.?!

Głupcy, jeśli przestanie istnieć reguła duszy : ja jestem, ja istniejemy, w różnych formach bytów alternatywnych i równoległych, przestanie istnieć również życie i ewolucja duchowa, której jesteśmy nierozerwalną częścią, zdobywająca doświadczenia dla symbionta szyszynki.

To nie są teorie naukowe, bzdety, zmuszające was do wielbienia nieomylnych autorytetów, ale są to cząstki niewygodnej prawdy, wiedzy niesionej od tysiącleci …

Zastanówcie się dokąd pędzą stada zaganiane przez elity … ?!

Każde stado służy jakiemuś celowi … !!!

Zamiast być anonimowym członkiem pędzącego na oślep stada, napędzanego naporem autorytetu władzy, zacznij być wolnomyślicielem, bowiem tylko wtedy, wolne jednostki staną na drodze elit dążących do pełnej kontroli nad ginącym gatunkiem człowieczeństwa.

Liga Świata
Dydymus
Samostanowienie i Samoograniczenie

Advertisements