Cenzura pod przykrywką ” fałszywych wiadomości “

Cenzura pod przykrywką “fałszywych wiadomości”!

Witamy w państwie policyjnym, totalitaryzm puka do waszych drzwi.

http://ligaziemi.blogspot.com/2016/03/10-etapow-utworzenia-panstwa-policyjnego.html

Ostatnio tłumaczyłem wam, czy grożą wam etykiety społeczne, pierwszym atakiem na waszą wolność, będą czerwone etykiety z ostrzeżeniami kreowane przez masońskiego Facebooka.

http://depopulacja.blogspot.com/2017/02/etykiety-spoeczne-czyli-sposob.html

Nie chodzi tutaj o wiadomości viralowe, reklamowe, czy pornografię polityczną, ale o ataki na wiadomości alternatywne, opisujące prawdę na temat życia, historii, medycyny, czy religii …

Znaleziony prosty sposób aby zachować poprawność polityczną kreowaną przez autorytety kontrolujące porządek kultury i cywilizacji masońsko-hierarchicznej.

” Etykiety ostrzegawcze, służą zmianie spostrzegania rzeczywistości na taką jaką życzy sobie władza.

Reedukacja, przedefiniowanie sposobu myślenia, wymuszenie poprawności politycznej, polega na wpłynięciu na osobę trzecią, która ma przybrać odpowiednią, dozwoloną postawę społeczną … i odrzucić prawdę w imię wyższej idei społecznej jaką jest totalitaryzm i cenzura … pokazano wam kilka sprefabrykowanych wiadomości, aby przyzwyczaić was do właściwej postawy obywatelskiej …”

Zmanipulowana grupa ludzi będzie donosiła oraz kwestionowała prawdę, poprzez poprawność polityczną, ukrytą pod słowem złośliwość i obowiązek obywatelski.

Pracownicy Facebooka, uczą się tak jak członkowie służb specjalnych i tajnych bractw samokontroli i kontroli społecznej, w celu wymuszenia budowy społeczeństwa stadnego, kreującego ideologie świadomości globalnej, zależnej i zniewolonej.

Wytyczne dostarczone w sposób odgórny kształtują rzeczywistość i wymuszają dany typ zachowań, tresując konfidentów i idiotów, stosujących zasadę poprawności politycznej i uprzejmego donosicielstwa.

Cenzura nie dotyczy : reklam, kłamstw wiadomości rządowych, religijnych i osób podlegających ochronie prawnej i kastowej …

Mark Zuckerberg – mason, zwerbowany przez NSA, wielokrotnie podkreślał, że : ” arbitrzy nie chcą prawdy i ufają trzeciej stronie “.

Trzecia strona wymusza poprawność polityczną, kłamstwo i manipulacje psychologiczną.

Czasy, w których kłamcy, dziwki, sitwy oraz zorganizowane grupy przestępcze, tworzą Międzynarodowy Kodeks Zasad i Kontroli Faktów, przyprawiają o wymioty.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/podziekowanie-grupy-bilderberga-i.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/protokoy-medrcow-syjonu-1896-r-zobacz.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/07/poprawnosc-polityczna-dekonstrukcja-i.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/07/wytwornia-teorii-spiskowych-czyli-jak.htm

http://ligaziemi.blogspot.com/2016/07/upadek-prasy-czyli-spotkanie-wydawcow.html

Kto będzie sprawdzał fakty.?!

Fakty, nie następują w sposób naturalny, lecz są tworzone na potrzeby prasy, o czym jasno informuje nas porozumienie wydawców medialnych z grupą Bilderberga, która tworzy fakty polityczne, społeczne i historyczne, dopasowane do źródeł poprawności politycznej i zasad władzy hierarchicznej.

Kolejną zaporą dla prawdy, jest udział w procesie gloryfikacji kłamstwa, masoński instytutu Poyntera ( Instytut Modern Media, Tampa Bay Times, John S. and James L. Knight Foundation) , który tworzy fakty na potrzeby Klubu Rzymskiego, ONZ, 300 …

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Poynter_Institute

Założycielem Instytutu Poyntera, jest Nelson Poynter, członek Skull and Bones (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Nelson_Poynter) i twórca wielu fałszywych autorytetów, którzy za swą pracą otrzymali kolejną masońską nagrodę dla poprawnie politycznych psów i suk, jaką jest Pulitzer .

Jak będzie się podchodziło do wiadomości … ?!

Otóż, dziennikarze będą kreowali rzeczywistość, za pomocą ukrywania artykułów, niosącego za sobą prawdziwe fakty.

Jak będą kreowane fałszywe fakty, i jak będzie przebiegał proces cenzury :

1. Silnik Facebooka odnajdzie odpowiednie strofy, tagi i etykiety, sprzeczne z ideą poprawności politycznej i z artykułami napisanymi przez niewolników uchodzących za dziennikarzy.

2. Na bazie porównania, artykuł zostanie oznaczony w FB, a Google i inne wyszukiwarki przestaną go tagować w sieci.

3. Poynter, wyznaczy właściwą drogę podjętego tematu, kreując obraz danej sytuacji za pomocą odpowiednio o-tag-owanych artykułów, wyszukiwanych na pierwszych 2-3 stronach wyszukiwarek.

Jeśli ktoś ma monopol na zakłamaną prawdę, dostęp do pieniędzy, technologii i do wykreowanych autorytetów, nie trudno ubrać fałsz, w piękne i przyciągające ludzki wzrok stroje.

” Będziemy wykorzystywać skargi, dla dobra naszej Wspólnoty (zauważcie, nie dla dobra społeczeństwa, ale dla dobra wspólnoty, mafii, chcącej ochronić swe interesy) oraz wysyłać ostrzegawcze sygnały do organizacji, które przekazują fałszywe informacje.

Artykuł taki zostanie oznaczony, a dana organizacja zostanie ostrzeżona o zachowaniach sprzecznych z interesem dobra publicznego.

(zauważ, że ludzie mówiący prawdą, z automatu, stają się organizacją, działająca przeciwko masońskim kłamstwom)

Linki do danych tekstów, nie będą pojawiały się w wynikach wyszukiwań. ”

” Facebook sprawia, że użytkownicy mogą nadal pisać, co chcą, nawet jeśli mówimy o fałszywych wiadomościach. Ostrzeżenia dotyczą zakwestionowanych historii, których nikt nie powinien dalej rozpowszechniać. ”

Vice dyrektor Facebooka, Adam Mosseri.

Wszystkie sieci społecznościowe, znajdują się pod dużą presją : mają kontrolować wolność słowa, mają promować kłamstwo i konsumpcjonizm, tępiąc prawdę i wolno-myślicielstwo, na którym bazuje niebezpieczna dla elit i rządów, prawda.

Jeśli, ktoś tworzy nową definicje prawdy, moralności, zasad, odwołując się do absurdu, kłamstwa, zła i demoralizacji, sam staje się przestępcom, którego działania poprzez monopol idą w kierunku totalitaryzmu i cenzury.

Te działania zostały stworzone ponad 200 lat temu, i są rozwijane i dostosowywane, do nowych form komunikacji i nowych form publikacji, aby władza elit nad plebsem, mogła ewoluować wraz z systemem nagród i kar.

Jeśli, organizacje dziennikarskie, rządowe, społeczne i instytuty, tworzą własne definicje zjawisk społecznych, tworzą także monopol kreujący informacje i opisowy schemat poprawności politycznej, tworzącej schemat wykreowanej prawdy w świecie kłamstw i przeinaczeń.

Za pomocą dowolnego materiału, można manipulować opinią społeczną, wystarczy tylko położyć nacisk na powszechność dostarczanej informacji zbudowanej na :

– autorytecie,
– idei podziału i
– sensacyjnym wątku pobocznym

Przykład : Autorytet prezydenta stwierdza, że jest obiektywny, na co, nie może zgodzić się prawica i lewica, smaku całej sytuacji dodaje fakt, zwielokrotnienia kosztów utrzymania prezydenta w tej kadencji …

Oto cała tajemnica, na którą dajecie się nabierać, każdego dnia, każdego miesiąca i każdego roku …

Ktoś powie wam, a właściwie zastosuje sztuczki marketingu szeptanego :

” Facebook stara się zmniejszyć zyski finansowe, uzyskane poprzez reklamę towarzysząca fałszywym wiadomościom …”

Zauważ, że zysk z reklam zostanie podwojony poprzez fakt zagospodarowania idiotów, bawiących się w poprawność polityczną, którzy poprzez strach, będą unikać czerwonych etykiet, udając się do źródeł informacji sugerowanych przez Facebooka i jego masońskich kolegów.

Portal posługujący się masońskim logotypem jąder i penisa, nie powinien być traktowany przez was poważnie, ponieważ nie stać go na utrzymanie realnej obsługi, nie dzieli się z wami zyskami i wyłudza od was dane osobowe, dodatkowo etykietuje wasze myśli i nastroje …

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/02/two-ball-cane-wszyscy-uzytkownicy.html

Cóż robić, skoro większość społeczeństwa nie umie czytać, stosuje emotikony i ogląda zdjęcia i filmy viralowe, a za wzór do naśladowania wybiera gwiazdy i bogaczy, czytając prasę i telewizje masońską, opartą na takowej cywilizacji i kulturze.

Ogarnijcie się zacznijcie chodzić do bibliotek, kupować grunty rolne i jednoczyć się ponad podziałami społecznymi, politycznymi i religijnymi, walcząc z własną głupotą, strachem i poprawnością polityczną …

Liga Świata

Advertisements