Samobójstwo, czy morderstwo ?!

Samobójstwo, czy morderstwo … 

Słów kilka o Polskim Obozie Koncentracyjnym  

Co, skłania ludzi do samobójstw, lub kto ich morduje za pomocą działań prawnych, psychologicznych …?!

Czy jest to bieda (99 % winy państwa), cynizm władzy (100 % w.p), ataki psychotroniczne (jedno “samobójstwo” na cztery, i dwa zgony “naturalne” na pięciu zmarłych, 100 % w.p) nadwrażliwość na kontrole społeczną i zasady postępowania z człowiekiem w systemach hierarchicznych i warunkach obozowych (100 w.p), lichwa (100% w.p), poprawność polityczna (100 % w.p), religijny obłęd (100 % winny kościoła), mobbing kastowy (100 % w.p), wyzysk seksualny ( 50 % winy państwa, 25% winy mediów, 25% ludzkiej głupoty), manipulacja psychologiczna (100 % w.p), strach i utracony system godności (100% w.p), brak lojalności bliskich (100% w.p), brak wierności (50% w.p), cyber-przemoc (85 % w.p, 15% ludzkiej głupoty) choroba społeczna, zwana ignorancją, czy może sztuczne jak i sam pieniądz zadłużenie (100 % w.p) … 

Te logiczne fakty, z którymi nawet nie można polemizować, każą nam jasno zrozumieć, iż choroby psychiczne poza chronioną schizofrenią i psychopatią, nie istnieją, a za wszystkimi ludzkimi dramatami, stoi system władzy hierarchicznej i znieczulica społeczna, posuwająca się do granic absurdu, w którym urzędnicy, komornicy, sędziowie, bliscy … są winni współudziału w kreowaniu tragedii będacej zwykłym morderstwem …    

Tego uczą was filmy, media, zdemoralizowane prawo, tego uczy was pozorna anonimowość i siła urzędu, bezkarność za zbrodnie psychologiczne, za którymi stoi wasze obudzone ego, będące przyczyną wszelakiego zła. 

Zrobicie wszystko, aby być posłusznymi wobec władzy nadrzędnej, aby zarabiać na nieszczęściu innych, aby utrzymać iluzje statusu społecznego, nawet kosztem własnej duszy … 

Przecież jako sędzia, komornik, urzędnik, minister, puszczający (a) się chłopak lub dziewczyna, nic nie zrobiliście … ?! 

Naprawdę.?! Może warto na nowo spojrzeć na zasady, wartości, na zasady moralne i prawo naturalne … 

Zasługujecie głupcy na śmierć … lub na wygnanie, na śmierć bowiem tylko bezmyślny potwór skazuje przedstawiciela swego gatunku na cierpienie i śmierć, co odbiera wam ostatki człowieczeństwa i przypisuje wam tytuł mordercy. 

Żywa iluzja

Jeśli coś nie istnieje, jest iluzją, a jednak funkcjonuje przy aplauzie władzy i chorego społeczeństwa, w celu ochrony morderców oraz w celu spychania winy działania władz na ludzi, a także w celu przetrzymywania niewygodnych ludzi w eksperymentalno farmakologicznych izbach tortur, niszczących ludzką psychikę i ludzki umysł, tylko po to, aby zniszczyć wiarygodności danej osoby.

Musicie być świadomi faktu, że psychiatria tworzy nowe choroby na potrzeby farmacji, rządu i wojska.

Zakłady psychiatryczne, będące więzieniami przerabiającymi zdrowych ludzi na psychopatów i schizofreników oraz warzywa, nie mogące zaszkodzić władzy, korporacjom oraz kłamstwu, tuczom się na waszej bezradności i głupocie, bowiem w żaden sposób nie możecie autorytetom udowodnić manipulacji dążącej do powstania fałszywego zawodu …

http://depopulacja.blogspot.com/2016/10/psychiatra-bzdura-dla-naiwnych.html

Kabaret obłędu 

Narodowy Program Ochrony Zdrowia Psychicznego zanotował wzrost ilości samobójstw o 60 %. !!!

Wszystkie te zdarzenia zostały spowodowane przez metody deprawacji społecznej, manipulacji psychologicznej, czynniki wyniszczające zasady moralne, czy broń psychotroniczną …

Według danych Komendy Głównej Policji w 2011 roku, samobójstwo w Polsce popełniło 3 839 osób. 

Każde samobójstwo ma winnego i jest nim w 89 % system hierarchiczny i kultura deprawacji społecznej, jeśli samobójstwo jest morderstwem, to prawo broni winnych, nazywając działania urzędów błędem.

Jednak błąd, to konkretny urzędnik, człowiek działający za pomocą systemu prawnego stworzonego przez rząd. W innym przypadku winna jest osoba, której system moralny został zniszczony przez deprawacje i demoralizację, spychającą moralność kosztem egocentryzmu w niebyt.  

Samobójstwo, to najokrutniejsze morderstwo, bowiem zepchnięto już bezbronnego człowieka, do ucieczki w niebyt przed prześladowaniem i torturami psychicznymi … 

Fiasko iluzji, czyli zarobić na samobójstwie – zdalnym morderstwie

W tym samym roku, ruszył zaplanowany do 2015 roku, Narodowy Program Zdrowia Psychicznego, który miał zredukować liczbę samobójstw. Najwyższa Izba Kontroli właśnie opublikowała dane świadczące o spektakularnym fiasku tego przedsięwzięcia.

Okazuje się, że w 2015 roku, gdy Narodowy Program Ochrony Zdrowia Psychicznego był na finiszu, liczba samobójstw w Polsce poszybowała do 6 165 rocznie. To o 60 proc. więcej niż w momencie startu Programu.

Samobójstwa, samobójstwa spożywcze realizowane przez konsumpcje zatrutej wody, napoi i wywarów chemicznych dodawanych do jedzenia w postaci konserwantów, aspartamu … , samobójstwa farmakologiczne, uzależniające człowieka od trucizn, działających sprzecznie z zasadami filozofia funkcjonowania ludzkiego organizmu, samobójstwa honorowe dokonywane przez ludzi zabijanych przez niewiernych partnerów, poprzez brak miłości, szczerości oraz brak lojalności … 

Takie “samobójstwa”, są odpowiedzią ludzkiej duszy na działanie państwa, rządu, urzędników, producentów leków, żywności … i zdemoralizowanych ludzi, którzy pozbyli się zasad, uczciwości, moralności, wierności, uczyć i prawdy …   

Dla mądrego człowieka, każde samobójstwo jest morderstwem, do którego morderca przymusza denata, za pomocą tortur psychicznych, trucizny …

” Jako winnych porażki Programu NIK wskazuje zarówno rząd, jak i samorząd, które nie przeznaczyły środków finansowych na realizację Programu, w tym m.in. powstanie Centrów Zdrowia Psychicznego. 

Oto przykład: minister zdrowia zamiast zaplanowanego miliona złotych, które miał przekazać na Program podczas całego okresu jego trwania, wysupłał zaledwie 114 tys. zł.”

Kurwa, takie bzdety wypisują dziennikarze zależni od poprawności politycznej, danej partii, czy z bojaźni o własne stanowisko i status społeczny uzależniony od uległości względem hierarchii na szczeblu lokalnym i narodowym. 

Żaden program i żaden pieniądz, nie uratuje żadnego człowieka, za to potwierdzi potrzebę istnienia psychiatrii, stanowisk, uwypukli nieistniejący problem, dzięki czemu zwiększy się finansowanie ministerstwa zdrowia, zakładów psychiatrycznych, a zakłady farmaceutyczne rozwiną produkcje tworząc nowe miejsce pracy.

I tak oto z ludzkiej tragedii, morderstwa przypisywanego ofierze uczyniono farsę … tak jak z całego waszego iluzorycznego życia. 

Samobójstwa, są morderstwami, za które winne bezpośrednią i pośrednią ponosi władza, która tworzy bezrobocie, głód, bezdomność, demoralizację dorosłych i dzieci poprzez zmianę definicji zasad moralnych, wartości i poprzez zmianę słowa wolność w nałóg i popęd … 

Psychopaci wami rządzą i was mordują, chroniąc swoje iluzoryczne stanowiska pracy oraz cały iluzoryczny, utopijny system hierarchiczny niszczący wolność przez brak równości. 

Znęcają się nad wami, torturują was, tróją, zabijają w zamachach fałszywej flagi, opowiadają wam bzdety o potrzebie tolerancji wobec zła, zmuszają was poprzez reklamy i artykuły do lekomanii i szczepień, do manipulacji psychologicznej własnymi dziećmi i zatracenia własnej wartości na rzecz konsumpcyjnego standardu życia. 

Dano wam czarną technologie motoryzacji za pomocą, której ginie 2900 osób rocznie. 

Jeśli dodamy ilość ofiar samobójstw, morderstw, ofiar technologii, szczepień, lekomanii, ataków psychotronicznych, zgonów spowodowanych przedawkowaniem chemii zawartej w napojach i produktach spożywczych … liczba ofiar przekroczy ponad 70 tysięcy rocznie, to ofiary polskiego obozu koncentracyjnego.

Upadliśmy tak nisko w swojej obojętności, bezradności i ignorancji, że dla was, to tylko czysta statystyka, show must go on, igrzyska muszą trwać dalej na potrzebę mediów i poprawności politycznej … do czasu, kiedy sami tą statystykę zasilicie.

Mamy eksperymenty medyczne, wojskowe, tuszowanie wyników zgonów przez lekarzy, mamy bezdusznych urzędników, sędziów … skazujących ludzi na śmierć na mocy jednego podpisu, ludzie, czy bogowie bawiący się waszym życiem ?!

Polska, Niemcy, Rosja, USA … , to państwa handlowe, będące obozami śmierci, obozami koncentracyjnymi, i jeśli czegoś nie zrobimy, depopulacja będzie trwał dalej przesuwając kolejne granice ludzkiej głupoty, bezradności i ignorancji w stosunku do totalitaryzmu, który może was już dziś oskarżyć, zniszczyć i zabić, w imię prawa elit do manipulowania waszym życiem. 

Liga Świata

Samostanowienie i Samoograniczenie 

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/czarna-psychologia-internetu.html
http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/swiatowy-oboz-koncentracyjny-zywnosc.html
http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/bierzesz-leki-ryby-i-ptaki-maja-problem.html
http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/wi-fi-i-elektrosmog.html
http://depopulacja.blogspot.com/2017/01/smog-i-smugi-chemiczne.html
http://depopulacja.blogspot.com/2016/11/wiadomosci-podprogowe.html
http://depopulacja.blogspot.com/2016/11/toksyczna-bron-polityczna-czyli-sow.html

Advertisements