Dziwny rok 1973, czyli słów kilka o programie MK Ultra, terroryzmie, fałszywej fladze oraz Oldze Hepnarovej

Dziwny rok 1973, czyli słów kilka o programie MK Ultra, terroryzmie, fałszywej fladze oraz Oldze Hepnarovej

W czasach terroryzmu fałszywej flagi najlepiej sprzedawanym towarem jest strach pokazany z perspektywy poprawności polityczny i autorytetu, który ukazuje wam sztuczne przyczyny danego zjawiska …

Jak łatwo oskarżyć i podsumować ofiarę dzięki słowom tzw. autorytetów, lekarzy, psychiatrów, nauczycieli oraz służb specjalnych.

Jak łatwo z dziecka zrobić mordercę, kata i psychopatę, aby za pomocą jego zbrodni odwrócić uwagę opinii społecznej od działania rządu, układu, tajnego bractwa … 

Olga Hepnarova, to 22 letnia dziewczyna z dobrego domu, która nagle postanawia zabić. 

Nic nie dzieje się przypadkiem, bowiem przypadków nie ma

Oparty na prawdziwych zdarzeniach film, możecie obejrzeć w polskich kinach, jednak nie jest on nakręcony z perspektywy tragedii osoby objętej działanie programu MK Ultra, lecz poprzez pryzmat poprawności politycznej i autorytetu osób, którzy całej sytuacji próbują nadać aspekt fałszywej realności. 

24-letnia Olga Hepnarová była ostatnią kobietą w ówczesnej Czechosłowacji, na której wykonano karę śmierci. 

Uciszono ofiarę wojskowego programu badawczego, na której przez kilkanaście lat testowano terror psychotroniczny. Martwa ofiara nie powie już ani słowa w swojej obronie …

https://bronpsychotroniczna.wordpress.com

Przebieg zdarzeń 

Mamy ciepłe lato 1973 roku, 22 letnia Olga wypożycza ciężarówkę i podekscytowana wyrusza na trasę po Pradze aby spełnić swoje (zaprogramowane) marzenie …

Marzenie młodej kobiety podobne jest do marzeń terrorystów zaprogramowanych na wykonanie konkretnego zadania. 

Chociaż wtedy nie nazwano Olgi terrorystką, jej działanie jest identycznie jak to, podjęte przez marionetki służb specjalnych – terrorystów w Nicei, czy Berlinie …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/01/06/gwiazdy-falszywa-flaga-i-slady-slonia/

https://panlogika.wordpress.com/2017/01/04/terrorysta-od-kolyski-az-po-grob/

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2016/12/20/polish-truck-to-dezinformacja/

Ciężarówka wpada na przystanek (Aleja Obrońców Pokoju), Olga jako zaprogramowany predator, ma za zadanie zabić jak najwiecej osób czekających na tramwaj.

Na miejscu giną 3 osoby, kolejne 5 w drodze do szpitala. Ciężko rannych jest 12 osób. 

– Hamulce się zacięły, czy co? Na Boga, zasnęła pani za kierownicą? – krzyczeli do niej policjanci, na których przyjazd Olga spokojnie czekała w aucie. 

– Nie, nie zasnęłam, hamulce są sprawne. Umyślnie wjechałam na chodnik. To moja zemsta na społeczeństwie za to, jak traktowało mnie przez całe moje życie – odpowiedziała.

Jak to możliwe, by dziewczyna “z dobrego domu” mogła zaplanować taką zbrodnię? 

Na to pytanie stara się odpowiedzieć Romana Cílka w reporterzu pt. “Ja, Olga Hepnarová” i nakręcony na jego podstawie film w reżyserii Petra Kazdy i Tomáša Weinreba z Michaliną Olszańską w roli głównej.

Olga była dzieckiem z tak zwanego “dobrego domu”. Ojciec pracował w banku, matka była dentystką. W czasach, kiedy półki sklepowe świeciły pustkami, a słodycze były na wagę złota, w domu czteroosobowej rodziny (Olga miała siostrę) niczego nie brakowało. 

Etap Pierwszy : Depresja podstawą do prania mózgu 

Jednak problemy zaczęły pojawiać się wcześnie. Im Olga była starsza, tym bardziej oczywiste było, że dziewczynka nie jest podobna do innych dzieci. 

Nie potrafiła zaprzyjaźnić się z kimkolwiek, z trudem przychodziła jej rozmowa z rówieśnikami, więc zaczęła ich unikać. W ósmej klasie podstawówki praktycznie przestała przychodzić do szkoły. 

Miała problemy, o których nie chciała i być może nie potrafiła nikomu powiedzieć. Była ekscentryczna, zamknięta w sobie, a to budziło konsternację i niechęć. Gdy miała 13 lat, pokłóciła się z matką, nie pierwszy raz – nigdy nie były sobie zbyt bliskie. 

Etap Drugi : Podżeganie do samounicestwienia 

Tym razem kobieta powiedziała córce, że Olga nie byłaby w stanie popełnić samobójstwa, bo to wymaga odwagi, której dziewczynie brakuje. Dla Olgi to było jak wyzwanie. Po nieudanej próbie samobójczej rodzice jakby się ocknęli i wysłali ją na badania. 

Etap Trzeci : budowanie osobowości schizofrenicznej 

Zakład psychiatryczny w latach 70. nie był właściwym miejscem dla nadwrażliwej dziewczyny. Nie umieszczono jej w izolatce, Olga każdego dnia spotykała się ze schizofrenikami, z osobami dotkniętymi różnego rodzaju paranojami. 

Źle znosiła ich towarzystwo, w końcu postanowiła uciec. Nie udało się. Dziewczynę za karę nafaszerowano lekami i pobito, przywiązaną pod prysznicem.

Etap Czwarty : Kreacja Predatora

Dla czystej satysfakcji z zadawania innemu człowiekowi bólu, bo przecież nie w ramach leczenia. Tym bardziej, że psychiatrzy orzekli, że Hepnarová jest zdrowa i może opuścić szpital. Dziewczyna nie wróciła do domu – wysłano ją do ośrodka opiekuńczego dla dzieci w Opařanach, gdzie skończyła szkołę. 

17-letnia Olga sama siebie nazywała “kaleką seksualną”, badający ją psychiatrzy orzekli natomiast, że nie jest ani homoseksualna, ani heteroseksualna. 

Choć dziś postrzega się ją jako lesbijkę, dziewczyna romansowała przelotnie zarówno z mężczyznami, jak i kobietami. Przyjmowała ich w swoim skromnym domku, bardziej przypominającym barak niż cokolwiek innego. Do domu jednak nie chciała wrócić. 

Zanim stała się słynną morderczynią, próbowała popełnić inne przestępstwo. Jako 19-latka wzięła kanister benzyny i w nocy podpaliła rodzinne gospodarstwo we wsi Zábrodí, o które, jak twierdziła potem Olga, bez przerwy kłócili się rodzice. 

Dziewczyna miała nadzieję, że ogień szybko się rozprzestrzeni – w środku spała jej starsza siostra i dwóch najemców. Nie udało się, pożar został w porę ugaszony. O tym, że to sprawka Olgi, świat dowiedział się dopiero 3 lata później, kiedy przyznała się do czynu podczas badania psychiatrycznego.

Etap Piąty : Wpajanie myśli za pomocą podszeptów, potrzeb i uwarunkowań sprawczych 

Ponadprzeciętnie inteligentna, stroniąca od ludzi, Olga zakochała się w samochodach. Prawo jazdy zrobiła tuż po skończeniu szkoły, szybko zatrudniła się też w Zakładach Transportowych Poczt i Telekomunikacji. 

Jej samochód stał się jej azylem. W nim rozmyślała o krzywdach, jakie ją dotykają ze strony innych, czytała modnych wówczas egzystencjalistów, albo po prostu wpatrywała się nad zdobytą jakoś ludzką czaszką, którą położyła przy kierownicy. 

“Piekło to inni”, powtarzała za Sartrem Hepnarová i bardzo chciała uwierzyć w jego słowa. – Jestem psychopatką, ale oświeconą. Pewnego dnia zapłacicie za swój śmiech i moje łzy – mówi bohaterka Olszańskiej w jednej ze scen filmu.

Etap Szósty : Autorytet podsumowuje działania predatora na podstawie hipotez wyjętych z rękawa (magia sprawcza iluzji świata), wedle zasady służb specjalnych : martwy winny, dobrym winnym

“Przypuszczamy”, że “cierpiała” na zespół Aspergera. “Oczywiście nie wiemy tego na pewno”, ale “wiele na to wskazuje”. 

( Słowa kody i słowa slogany, tworzą iluzje w taki sam sposób jak tworzone są teorie naukowe … Zawsze z każdego słowa i teorii można się wycofać …)

Była ponadprzeciętnie inteligentna, a z jej listów, które czytałem, wynika, że miała też jakiś talent literacki. 

Niewielką przesadą byłoby stwierdzenie, że gdyby usiadła i napisała książkę o tym, jak sfrustrowana, samotna dziewczyna przejechała ciężarówką ludzi na przystanku, może uznano by ją nawet pisarką egzystencjalną. 

Zespołu Aspegera w tamtym czasie nie diagnozowano. Wiadomo natomiast, że Olga przez całe życie czuła się “nękana”. 

Była przekonana, że wszyscy ludzie, całe społeczeństwo, w którym przyszło jej żyć, nieustannie ja karze – za to, czego nie zrobiła i co zrobiła. 

Jej doświadczenia w zakładzie zamkniętym, brak bliskości ze strony innych, szczególnie rodziny i każde niepowodzenie utwierdzało ją w tym przekonaniu. 

Niemal dziesięć lat po pierwszej próbie samobójczej Hepnarová miała w sobie dość odwagi, by targnąć się na swoje życie raz jeszcze, tym bardziej skutecznie. 

Ale już jej to nie wystarczało. Palące poczucie krzywdy i wyobcowanie sprawiało, że dziewczyna pragnęła zemsty. Za własny ból chciała ukarać wszystkich. Postanowiła zabijać.

Rozważała różne scenariusze. 

Wykolejenie pociągu ekspresowego, odpalenie ładunku wybuchowego w pomieszczeniu pełnym ludzi… Takich czynów dokonać jednak nie tak łatwo. 

Mogłaby też zdobyć broń maszynową, stanąć po środku Placu Wacława i po prostu zacząć strzelać do ludzi. Kusiło ją to rozwiązanie, ale i ono ostatecznie odrzuciła – co, gdyby po jednym, dwóch strzałach ktoś ja obezwładnił? 

Kilka ofiar to było dla niej za mało, ona wymordowałaby całe społeczeństwo, gdyby tylko mogła. 

W końcu zdecydowała się na rozwiązanie dla niej najprostsze – wjechać ciężarówką w tłum ludzi. Bez problemu wynajęła samochód. 

9 lipca 1973 roku pożegnała się ze swoim ukochanym samochodem – po prostu pozwoliła mu stoczyć się z urwiska w przepaść. 10 lipca bez problemu przebyła jazdę próbną ciężarówką i wystała do prasy listy, w których wyjaśniała motywy swojego czynu.

Jestem samotnikiem. Człowiekiem zniszczonym przez ludzi. Mam wybór – zabić siebie albo innych. Wybieram zemstę. To zbyt proste, by opuścić ten świat cichym samobójstwem. (…) Mój wyrok: Olga Hepnarova zostanie ofiarą swojego własnego bestialstwa, skazaną na karę śmierci.

Etap Siódmy : List Pożegnalny 

Fragm. pożegnalnego listu Hepnarovej
– To był akt rozpaczy, nie zemsty. Nie składałabym tego też na karb jakiejś choroby psychicznej – powiedziała Michalina Olszańska podczas kręcenia zdjęć do filmu. – I chociaż zaplanowała te zbrodnie, to ja traktuję je jako zbrodnie w afekcie – dodała. 

Olga Hepnarová była ostatnia kobietą, która została skazana w Czechach (ówczesnej Czechosłowacji) na karę śmierci. Powieszono ją 12 marca 1975 roku. 

Takie celowe działania wg. Programu MK Ultra Monarch, są przykładem tego co robią naprawdę szpitale psychiatryczne z normalnymi, często zagubionymi ludźmi, dobry winny to martwy winny, osadzony przez autorytet władzy, lekarzy i przez osąd nic nie rozumiejącego społeczeństwa.

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2016/10/23/psychiatria-bzdura-dla-naiwnych

Co chciano ukryć przed oczami zszokowanych ludzi 

Przejdźmy do interesujące faktów roku 1973, dlaczego film został poświęcony strachowi przed ofiarą systemu, a nie tysiącom ginącym w wojnie ludzi z elitami.?

Dlaczego, ludzie w poszczególnych krajach mieli skupić się na sprawach lokalnych, dlaczego spadło tyle samolotów, dlaczego astronautyka łączy się z wznoszeniem obelisku WTC, dlaczego każdy lot w kosmos łączy się z wypadkiem samolotu :

8 stycznia – została wystrzelona radziecka sonda księżycowa Łuna 21 wraz z pojazdem Łunochod 2.

22 stycznia – 176 osób zginęło w katastrofie jordańskiego Boeinga 707 w nigeryjskim mieście Kano.

15 lutego – doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Henry Kissinger przybył z wizytą do Pekinu.

19 lutego – w katastrofie należącego do Aerofłotu samolotu Tu-154 w Pradze zginęło 66 osób.

21 lutego- izraelskie myśliwce zestrzeliły nad półwyspem Synaj samolot pasażerski Libyan Airlines; zginęło 108 osób.

28 lutego – w katastrofie samolotu rządowego pod Szczecinem zginęły wszystkie 18 osób znajdujących się na pokładzie, w tym minister spraw wewnętrznych Wiesław Ociepka i 6 członków delegacji MSW Czechosłowacji.

5 marca – 68 spośród 182 osób na pokładzie zginęło w katastrofie hiszpańskiego samolotu DC-9 pod francuskim Nantes.

16 marca – w Leuenbergu w Szwajcarii większość europejskich Kościołów luterańskich i reformowanych oraz Kościoły ewangelicko-unijne, waldensów i braci czeskich podpisały Konkordię Leuenberską.

17 marca – pałac prezydenta Lon Nola w stolicy Kambodży Phnom Penh został zbombardowany przez pilota sił powietrznych; zginęło 20 osób, prezydent ocalał.

19 marca – 62 osoby zginęły w Wietnamie Południowym w katastrofie samolotu C-54 miejscowych linii lotniczych.

24 marca – ukazał się album The Dark Side of the Moon angielskiej grupy Pink Floyd.

3 kwietnia – została wystrzelona radziecka stacja orbitalna Salut 2.

Motorola zaprezentowała na Manhattanie w Nowym Jorku pierwszy przenośny telefon, który był prototypem współczesnego telefonu komórkowego, o nazwie DynaTAC (DYNamic Adaptive Total Area Coverage).

4 kwietnia – oficjalne otwarcie kompleksu World Trade Center w Nowym Jorku.

6 kwietnia – NASA wystrzeliła sondę kosmiczną Pioneer 11.

10 kwietnia – 108 osób zginęło w Szwajcarii w katastrofie samolotu pasażerskiego Vickers Vanguard 952.

12 kwietnia – należący do NASA samolot pasażerski Convair 990 Galileo zderzył się nad Sunnyvale w Kalifornii z morskim samolotem rozpoznawczym Lockheed P-3 Orion. Łącznie w katastrofie zginęło 17 osób.
11 maja – 63 osoby zginęły w katastrofie należącego do Aerofłotu samolotu Ił-18 koło Semipałatyńska (obecnie Semej) w Kazachstanie.

14 maja – NASA: na orbitę okołoziemską wyniesiono amerykańską stację kosmiczną Skylab.

18 maja – 100 osób zginęło w katastrofie samolotu Tu-104 w mieście Czyta na Syberii.

23 maja – Efraim Kacir został prezydentem Izraela.

25 maja- na amerykańską stację orbitalną Skylab przybyła pierwsza załoga.

3 czerwca – 14 osób zginęło w katastrofie samolotu Tu-144 podczas Paris Air Show.

4 czerwca – zakończyła się misja radzieckiego, sterowanego z Ziemi pojazdu księżycowego Łunochod 2.

22 czerwca – zakończyła się pierwsza załogowa misja na amerykańskiej stacji orbitalnej Skylab.

26 czerwca – 9 osób zginęło w wyniku eksplozji rakiety Kosmos 11K65M na radzieckim kosmodromie w Plesiecku.

11 lipca – 123 osoby zginęły, 11 zostało rannych w katastrofie brazylijskiego Boeinga 707 pod Paryżem.

20 lipca – japoński Boeing 747 ze 145 osobami na pokładzie został po starcie z Amsterdamu uprowadzony przez trzech terrorystów palestyńskich i jednego członka Japońskiej Armii Czerwonej do libijskiego Benghazi.

22 lipca – 78 osób zginęło, a 1 została ranna w katastrofie lotu Pan Am 816 u wybrzeży Tahiti.

25 lipca – wystrzelono radziecką sondę Mars 5.

31 lipca – w katastrofie samolotu DC-9 na lotnisku Logan w Bostonie zginęło 89 osób.

5 sierpnia – dwóch palestyńskich terrorystów z ugrupowania „Czarny Wrzesień” ostrzelało pasażerów na lotnisku w Atenach, zabijając trzy i raniąc 55 osób.

6 sierpnia – amerykański bombowiec B-52 omyłkowo zbombardował kambodżańskie miasto Neak Luong. Zginęło 137 osób, a 268 zostało rannych.

9 sierpnia – została wystrzelona radziecka sonda Mars-7.

13 sierpnia – w katastrofie samolotu Sud Aviation Caravelle pod La Coruną w Hiszpanii zginęło 85 osób.

18 sierpnia – w katastrofie samolotu An-24 w Baku zginęło 56 osób.

27 września – rozpoczęła się załogowa misja kosmiczna Sojuz 12.

28 września – arabscy terroryści z grupy As-Sa’ika opanowali w Bratysławie pociąg z 39 radzieckimi Żydami, jadącymi z Moskwy do Wiednia. Z pięcioma zakładnikami udali się na lotnisko w Wiedniu, skąd, po spełnieniu ich żądań, odlecieli do Libii.

30 września – w katastrofie samolotu Tu-104B pod Swierdłowskiem zginęło 108 osób.

13 października – w katastrofie samolotu Tu-104B pod Moskwą zginęło 119 osób.

31 października – Związek Radziecki wysłał w kosmos satelitę Bion 1, pierwszego biosatelitę serii Bion.

3 listopada – NASA: w kierunku Merkurego i Wenus wystrzelono sondę Mariner 10.

16 listopada – na amerykańską stację orbitalną Skylab przybyła trzecia i ostatnia misja załogowa.

17 listopada – Ateny: wojsko dokonało masakry nie stawiających oporu studentów politechniki, protestujących przeciwko rządom junty.

25 listopada – grupa oficerów dokonała bezkrwawego zamachu stanu w Grecji, obalając prezydenta Jeorjosa Papadopulosa; początek końca rządów czarnych pułkowników.

3 grudnia – sonda kosmiczna Pioneer 10 przeleciała w odległości 130 tys. km od Jowisza, przekazując na Ziemię 300 zdjęć planety i szczegółowe dane na temat jego magnetosfery.

16 grudnia – w katastrofie należącego do Aerofłotu samolotu Tu-124 pod Wilnem zginęło 51 osób.

17 grudnia – 32 osoby zginęły w ataku 5 terrorystów palestyńskich na terminal lotniska Fiumicino w Rzymie i samolot amerykańskich linii Pan Am. Terroryści uprowadzili następnie samolot niemieckiej Lufthansy i odlecieli do Kuwejtu, gdzie poddali się władzom.

18 grudnia – wystrzelono załogowy statek kosmiczny Sojuz 13.

22 grudnia – w katastrofie belgijskiego samolotu Sud Aviation Caravelle w pobliżu marokańskiego miasta Tetuan zginęło 106 osób.

https://panlogika.wordpress.com/2017/01/06/falszywa-flaga-gwiazdy-i-slady-slonia/

Dziwny ten 1973 rok, jeśli przejrzycie dane statystyczne, zobaczycie więcej dziwnych sytuacji, morderstw, zamachów, jednak ludzie mają skupiać się na strachu lokalnym, odciągającym oczy ludzkie od niebezpiecznych faktów.

Tworzenie trwogi w ujęciu iluzji mikro świata opanowanego przez psychopatów, będących ofiarami władzy, systemu i służb specjalnych, jest celem tych, którzy chcą panować nad narodami nie wtrącającymi się w sprawy elit, astronomii, geopolityki, czy podboju globalnego za pomocą idei nowego porządku świata…

Tematy zastępcze, zawsze są tematami bezpiecznymi, bowiem tego typu plotki nie zaszkodziły jeszcze nikomu przy władzy …

Czechy miały Olgę, my Ewę, a ile takich ofiar spoczywa jeszcze w lodówkach, czy uśpieniu nie wiedząc jaką role im przypisano … 

Na waszej dzielnicy, pracy i uczelni, nie kończy się świat, bowiem gra z ludźmi prowadzona jest w skali całego świata, a wy otwieracie oczy dopiero wtedy kiedy odłamek prawdy trafi w wasz dom i rodzinę, jeśli elity za pomocą najemników, manipulacji i techniki walczą z całym światem, cały świat musi zacząć walczyć z nimi …

Dydymus 

Liga Świata

Advertisements