Sześcian i kult Saturna

Sześcian i kult Saturna 

Słuchając tych wszystkich bzdet o szatanie, diable vel Lucyferze, nie mogę uwierzyć, że istnieje na świecie jakikolwiek system edukacji.

W dzisiejszych czasach, system edukacji nie jest systemem wiedzy lecz systemem wstecznej reedukacji psychologicznej lub dezinformacji dostosowującej ludzi do wykonywania konkretnych służalczych ról społecznych .  

https://manipulanci.wordpress.com/2016/03/13/manipulacja-procesem-nauki/

Więc aby liznąć trochę wiedzy i dawnej mądrości, musimy pójść w stronę nauk oświeconych i cofnąć się w czasie do “ciemnego” średniowiecza.

Oto naszym oczom i zmysłom ukazuje się prosta prawda, zabita przez świecką i religijną hierarchie oraz system tajnych bractw wykorzystujących przewagę powszechnie ośmieszanej wiedzy.

Ośmieszanej, bo tylko coś ośmieszanego nie jest tabu, a więc nie pragnie tego wasze osobowe i stadne ego.

Saturn vel El

Słowiańskie i semickie starożytne cywilizacje, mówią o Bogu Saturnie, który był również nazywany m.in. El. 

Kult śmierci, istniał i istnieje pod wieloma zmienionymi formami we wszystkich religiach i kulturach tego świata. 


Łatwo rozpoznać ten jedyny prawdziwy kult na ziemi przez symbol czarnej kostki. (*)

Dlaczego oddaliście elitom władze nad światem … ?!

Tzw : “Elity”, to kapłani, wybrani przez ludzi, do ratowania ziemi przed katastrofami naturalnymi. Mieli oni zapisać prawdę historyczną i znaleść sposób ratowania ziemi przed podobnymi wydarzeniami kosmicznymi. 

Jednak z biegiem czasu, ego wzięło górę nad zdrowym rozsądkiem i dzięki temu powstały kasty, niewolnictwo, różnice rasowe, różnice społeczne, pieniądze, władze świeckie i władze religijne … 

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/05/kult-smierci-i-zota-era-czowieczenstwa.html

Z biegiem czasu, nastąpiło również rozwarstwienie elit na władze świecką (Zaprzysiężonych) i władze religijną (Nikolaitów). Te dwie enklawy władzy siłowej, rywalizują z sobą o wpływy, jednak w stosunku do ludzi działają razem bez cienia litości i łaski. 

Czarne słońce 

Saturn, zwany jest również czarnym słońcem, ponieważ pierwotne słońce zmieniło się w brązowego karła wycofującego się po przegranej bitwie o Gaję. Bitwa ta, rozegrała się o wpływ pól energetycznych nad ziemią pomiędzy Saturnem, a jego synem Ra – Słońcem.

Jednak, walka o ludzkie umysły trwa nadal …

Nikt wam tego nie uzmysłowi, ale pomimo rozerwania fizycznej więzi z ziemią, Saturn nadal silnie oddziałuje na Gaję i ziemię.

Jak to działa :

Saturn, Isis, to energia kobieca, macierz, materia, czarne słońce, noc i władca zimowego przesilenia.

Słońce, Ra, to energia męska, ojciec, duch, dzień, wzór stworzenia i władca letniego przesilenia.

Pierścienie Saturna stworzone są z zamarzniętej wody wyciągniętej z ziemi podczas rozerwania heliosfery.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/05/kult-smierci-i-zota-era-czowieczenstwa.html

Is – Ra – El

Obie te energie tworzą Is – Ra – El, siłę życia. 

Elity tworząc Izrael, stworzyły na bazie tajnych bractw, państwo życia i zniszczenia. Nowe państwo było niszczone i samo niszczy życie, tak jak zrobił to Saturn.

Saturn, walcząc ze słońcem, zniszczył powierzchnie Gai za pomocą gigantycznego tsunami, zniszczył planetę Ikar (Fajeton) oraz stworzył życie pod ziemią Gai i planetę Wenus. 

Wszystko to, nie odbyło się na przestrzeni milionów lat jak chcą wam wmówić nauczyciele i naukowcy, ale w ciągu ostatnich 65 tysięcy lat. 

Jak to możliwe … ?! 

Powiedziano wam, że zbadano skały i kości dinozaurów, jednak jeśli pod ziemią Gai istniały ogromne enklawy posiadające własne ekosystemy, to były one starsze od tego, co istniało na powierzchni Gai. 

Kiedy ~ 65 tysięcy lat temu pierwsi pra ludzi wylądowali na powierzchni enklawy zwanej Ziemią, musieli ją terraformować i oczyścić z gatunków niebezpiecznych dla rasy ludzkiej. O pierwszych pra ludziach porozmawiamy w innym tekście, jednak możecie nazwać ich gigantami lub tytanami. 

Ważne jest to, że aby człowiek mógł egzystować w nowych warunkach bytowych, musiał szybko ewoluować, stąd nagłe zmniejszenie wzrostu oraz szybkości i inteligencji. 

Zyskując na inteligencji i szybkości, utraciliśmy na długości życia oraz na odporności, było to spowodowane odmiennym środowiskiem życia, symulującym tylko życie na planecie Gai. 

Przez naturalną katastrofę zmienił się układ nieba, Saturna przesunął się na 6 miejsce w układzie planetarnym, sobota stała się 6 dniem tygodnia (choć przez wieki była 7 dniem tygodnia), symbolem Saturna stała się liczba 6, a jego symbolem astrologicznym stał się koziorożec, kojarzony znów z Szatanem.

Rolniczy symbol Słowian 666, otrzymał swoją antytezę, powiązaną przez spreparowane plotki nie z Saturnem, ale z Szatanem. Temat szatana był zakazany, więc ludzkie ego zapragnęło tabu, które zostało wam dane przez tych, którzy chcieli za pomocą przesądów i strachu wami rządzić i władać. 

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/05/666-i-sowianie-czyli-jak-dobro-zmienic.html

Człowiek, nie mógł dowiedzieć się, że zło, powstaje na skutek braku samoograniczenia własnego ego. 

Szatan był i jest potrzebny idei religii i polityki, jako łatwo wytłumaczalny powód istoty zła, które naprawdę narodziło się z wynaturzenia egocentryzmu elit, traktujących zwykłych ludzi jako niewolników i użytecznych, chroniących ich wojowników. 

Każda planeta ma swoje pole energetyczne, które wpływa na nas i naszą planetę oraz jej wnętrze. 

Saturn, poprzez odwrócone pole magnetyczne i nadal aktywny rdzeń, wpływa negatywnie na ludzi i naszą ziemską enklawę.

Saturn, uważany jest za planetę materializmu, pieniędzy, władzy oraz hierarchicznej potęgi, do której nie dochodzi się za pomocą ciężkiej pracy, dyscypliny i odpowiedzialności lecz za pomocą idei pochodzenia i siły …

Kult Saturna, to autorytet, brak ograniczeń i tyrania osadzona na rządzie globalnym i tajnych stowarzyszeniach, kontrolujących ludzi za pomocą przewagi wiedzy i za pomocą strachu, pochodzącego z wykreowanych kłamstw. 

Kult Saturna, ukryty jest w idei i terminologii hierarchii, polityki, religii i władzy autorytarnej.

Saturn vel Chronos, jest również bogiem czasu i karmy, które uregulowały wszystkie kwestii życia niewolników … Czas, liczby i litery, to sztuczne kody, wpływające na stan masońskiej nauki, kultury i technologii.

Nie macie żadnej tożsamości, poza tożsamością niewolniczą, opartą na pieniądzach, religii, służalczości i konsumpcji … 

Dlatego mówiąc o niebezpiecznych, rewolucyjnych ideach samostanowienia, czy o samoograniczeniu, równości i wolności, umieram w samotności, ponieważ medycyna eksperymentalna, nie leczy lecz zabija i uzależnia od systemu i jej produktów. 

Normalnego człowieka, nie można wywyższyć lecz trzeba go po cichu zabić, ośmieszyć, zniszczyć …, zakopując jego wrogie dla władzy idee. 

580 razy usuwano z Wikipedii moje nazwisko, Ligę Świata i niebezpieczne dla władzy określenia samostanowienia i samoograniczenia, logiki równości i wolności, abyście nie mogli przebudzić się ze strasznego snu …

Żona Saturna – Lua

Saturn, będąc w znaku skorpiona (znak X), ma szczególnie silny wpływ na : pieniądze, władze, zniszczenie i seks. 

Z Saturnem, kojarzona była rzymska bogini Lua (Lua Mater, Lua Saturni), której później nadano imię Ops (żona Saturna, kojarzona z Maryją, jej imieniem nazwano także oddziały manipulujące waszymi umysłami Psy Ops), była ona boginią zniszczenia, rozwiązłości, rozluźnienia i zmazy, którą było można zesłać na wrogów. 

Według skandynawskich mitów, Saturn nazywany był Odynem, którego synem jest Thor – kojarzony z Jowiszem.

Ciąg dalszy w tekście :

Skazać człowieka na życie w wątpliwościach
Liga Świata

Dydymus

P.s

(*) Lord Tysiąca Imion

Saturn, znany jest także jako Lord Tysiąca Imion ( Shiva, Is (np. Is-rael to hierarchiczni synowie Saturna), Szatan, Lucyfer, Ish, Isa, Jezus – słońce był synem Saturna vel Chrystusa, Isha, Jischak, Ram, El ( Abraham ), Set, Shaitan, Issa (Imię Jezusa – Syna Saturna w Tybecie)

ISA (Shiva – Saturn) jest obecny w wielu słowach i znajdziemy pierwotną nazwę w imieniu proroka Izajasza, a także w licznych innych nazwach, takich jak Iscah, Iskariota, owski, Ishbah, Jiszbaka, Ishbibenob, Iszboszet, Ishi, Ishiah, Ishijah, Ishma, Izmael , Ishmaiah, Issachar, Isshiah, Ishui, Ishmerai, Ishod, Ishpan, Ishtob, Ishuah, Ishuai, Ishui, Ismachiah, Ismaiah, Ispah…

Główne bóstwo sanskrytu Shiva (lub Siva vel Saturn) zostało poddane transliteracji na hebrajski jako Sheva, Saby, Seba, i Saba. Batszeba, Beersheva, Joseph, Elisabeth, Jehosephat, Jehoshabeath, Jozafat, Jehosheba.

Jo-Seph oznacza nazwę siedmiu , Eli-sheva oznacza Bóg jest siódemką, “Mój Bóg jest siedemką”

Shaveh i Shavshah, odzwierciedlaja aspekty starożytnych hebrajskich słów Sheba lub Sheva.

Istotnym jest pokazanie procesu transliteracji jakie wystąpiło w historii, widoczne w następujących słowach oznaczających siedem:

Sanskryt Shiva = Hebrew Sheba = niemiecki Sieben = angielski Seven.

Siódmy dzień wypoczynku Hebrajczyków szabatu, został nazwany od postaci Sheba (lub Shiva-Saturna), tak też było z jedenastym miesiącem Shebat. 

Jest to, to samo bóstwo, posiadające różne imiona. Saturn jest rzeczywiście znany jako Pan Tysiąca Imion, jest wszędzie, każda religia to regionalny odpowiednik jednej globalnej religii. 

Duża liczba inicjacyjnych imion wśród starożytnych Hebrajczyków potwierdza zwiazek z Kultem Saturna.

Droga hinduizmu Shaivite, była jednym z oryginalnych katalizatorów dla uformowania judaizmu w regionie Canaan-Palestyny.

Potwierdzają to liczne hebrajskie nazwy, które mają swoje korzenie w słowiańskim, a potem hinduskim panteonie, jak słowa z sanskryckiego źródła, które ujawniają wszechobecność świadomości Boga.

Hindusi inicjowali swoich wiernych dając im imię i mantrę. Imiona takie jak Jorama lub Horam, Eli-sabeth, Jo-Seph to związki słowne składające się z dwóch słów oznaczających jeden aspekt albo inne bóstwo. 

Niektóre imiona, jak można dostrzec naśladują mantry hinduskie skompresowane do jednego nazwiska. Je Ram, na przykład, dwa imiona dla Boga, często śpiewane przez hindusów.

Imię Je-rem-IAH zawiera trzy Bóstwa . Je i IAH (lub jah) oznaczają Jehowie. Rem jest transliteracją hinduskiego bóstwa RAM lub Ramy.

Imię Elisabeth, jest na przykładem Eli i sabeth, które, jak Sabbath, ma swoje źródło w imieniu Saba Śiwy. 

Krishna jest Chrystusem , Chrystus to Issa , Issa to Isa a ten jest Shivą, a Shiva jest Saturnem.

Kabała 

Saturn jako semicki bóg “El”. 

El – Saturn był źródłem wielkiego tsunami i powodzi, która zmusiła przeniesienie praludzi z zalanej ziemi do jej wnętrza.

El reprezentowany jest przez Black Cube, który widnieje od dnia oddzielenia ziemi na wizerunku Saturna (czarny sześcian).

Kaaba ( “Sześcian”) to budynek w kształcie sześcianu zlokalizowany w Mekce, w Arabii Saudyjskiej. Pielgrzymi otaczają czarny sześcian siedem razy podobnie jak siedem pierścieni otacza Saturna.

Saturn, jest siódmą planetą, a soboty (szabat) jest siódmy dniem tygodnia. Tak naprawdę, Saturn był szóstą planetą, ale stał się ojcem planety Wenus. 

Saturn związany jest z Ying i Yang, penisem i waginą, Binah (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Bina) i Shakti (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Chochma), dlatego Saturn związany jest z płodnością. 

Advertisements