Berlin, zamach fałszywej flagi

Uwaga, zamach fałszywej flagi w Berlinie. 

Wstęp do uczynienia z polski państwa terrorystycznego.

” Co najmniej dziewięć osób nie żyje, a około 50 zostało rannych, po tym jak ciężarówka wjechała w ludzi, którzy odwiedzali kiermasz świąteczny w okolicach dworca kolejowego ZOO w Berlinie.

Jak podała telewizja ZDF, ciężarówka ma polskie numery rejestracyjne z województwa zachodniopomorskiego. Kierowca zbiegł.

Według niemieckich policji był to prawdopodobnie zamach. 

ISIS przyznaje się do zamachu … ”

Co wam pisałem o fałszywych zamachach i prowokacjach w kraju i za granicą. ?!

Skończył się terror blisko wschodni, teraz obcokrajowcy w Polsce będą szukali polskich terrorystów, po co, dlaczego.?!

Ponieważ rząd, doskonale wie, że w tej sytuacji, nie może skierować przeciwko Polakom, polskiej policji i armii. 

W USA, Niemczech, Szwecji … przeciw mieszkańcom kieruje się jednostki złożone z obcokrajowcow, o zachwianej równowadze psychicznej. 

Europa już wie, że manipulacja tezy i antytezy, nie będzie w Polsce skuteczna, dlatego potrzebne jest zniszczenie wizerunku Polsce na wschodzie i zachodzie.

Jeśli masoneria i elity wschodu i zachodu, będą mieć w Polsce wspólnego wroga, konflikt polityczny zejdzie na dalszy plan.

Polacy “mordują” w Anglii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Polacy są “odpowiedzialni” za morderstwa Żydów, w Polsce “powstawały” obozy koncentracyjne, Polacy “walczą” z demokracją, Polacy są “terrorystami” …

Plotki, plotki, dezinformacje i manipulacje, wprowadzane według stałych schematów, opisanych tu :

http://manipulanci.wordpress.com 

Czytajcie gazety, słuchajcie radia, oglądacie telewizje … Ten sam model prowokacji, dosięgną Polskę w 1935/9 roku. 

Ostrzegałem was, od 2011 roku. 

W 2010 roku, we włoskiej willi Kulczyka wprowadzono plan zniszczenia wizerunku polski oraz zlikwidowania tych Polaków, którzy wiedzą o planie tezy i antytezy nieistniejącego konfliktu politycznego i polityczno – religijnego. 

Pisałem wam jaką ważną role odgrywają animatorzy tego spektaklu – Jarosław Kaczyński, George Soros i ich marionetki takiej jak Ryszard Petru i Beata Szydło, premier polski, świeżo upieczony mason 33 stopnia.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/beata-szydo-agent-nr33.html

Jeśli do zamachu przyznaje się ISIS, oznacza to udział sił specjalnych. Na miejscu jak zwykle mamy Austriacki oddział Cobra.

Co ciekawe CIA, mówiło o zamachu bio chemicznych w okolicach berlińskiego dworca zoo, w dniach 11-18 sierpnia 2016 roku. Widać okolice świąt, są lepszym kreatorem strachu, Amerykanie bombardowali Berlin 23 grudnia 1944 roku … 

https://ligaglobu.wordpress.com/2016/07/25/monachium-falszywa-flaga-psychotronika-i-karty-sim/

Aby was jeszcze bardziej wystraszyć, ISIS, zamordowało przed chwilą ambasadora Rosji (Andrei Karlov) w Turcji. 

P.s. Niemiecka i Rosyjska telewizja rozpoczęły bezpośredni atak na Polskę. Badają sytuacje, aby wykształcić konkretny przekaz … Nie ma znaczenia, czy ciężarówką kierował Polak, ważne jest, że przekaz o polskiej ciężarówce poszedł w świat …

Będziecie się bali, czy zaczniecie brać sprawy w swoje ręce.?! 

Liga Świata

Advertisements