Media, manipulacje, teza i antyteza, podział społeczny 

Te kilka rzutów ekranu, pokazuje jak bardzo jesteście podatni na podział i dezinformacje, manipulacje oraz sensacje. 

Sami stawiacie się w roli agitatorów wspierających tezę lub antytezy nieistniejącego konfliktu politycznego.

Autorzy wykazują swoją użyteczność względem państwa, dzieląc ludzi i namawiając ich do wspierana danej strony wymyślonego konfliktu – problemu (tezy lub antytezy).

Czytając tego typu czasopisma, strony www : musicie chcąc, czy nie chcąc, stanąć po danej stronie konfliktu, promując tezę i antytezę konfliktu oraz aktorów nazywanych politykami.

Niby czytacie, to co powinno uczynić was odpornymi na manipulacje, a robicie dokładnie to, co ustaliły Protokoły Mędrców Syjonu, czy Heglowska zasada Manipulacji .. :

PMS:

WAŚNIE PARTYJNE

Naród pozostawiony samemu sobie, czyli parweniuszom z własnego społeczeństwa, sam siebie doprowadza do ruiny wskutek waśni partyjnych, wywołanych przez ubieganie się o władzę i godności, oraz wskutek wypływających z tego zaburzeń.

ZASADY I PODSTAWY RZĄDU

Hasłem naszym jest siła i podstęp. W sprawach polityki zwycięża tylko siła, zwłaszcza jeśli ukryta jest poza zaletami, niezbędnymi mężów stanu. Gwałt powinien być zasadą, podstęp zaś i obłuda – przepisami dla rządów, które nie chcą złożyć korony u stóp przedstawicieli jakiej nowej potęgi. 

ABSTRAKCJA WOLNOŚCI (wybór kontrolowany)

Abstrakcja wolności dała możność przekonania tłumu, że rząd jest niczym innym, jak tylko administratorem z ramienia właścicieli kraju, czyli – narodu, oraz że można go zmieniać jak zniszczone rękawiczki.

ADMINISTRACJA NA POKAZ I „RADCY TAJNI”

Administratorzy wybierani przez nas z pośród tłumu w zależności od ich zdolności niewolniczych, nie będą osobami przygotowanymi do rządzenia, dlatego tez z łatwością staną się w grze naszej pionkami kierowanymi przez uczonych naszych i doradców genialnych, specjalistów kształconych od dzieciństwa w sztuce rządzenia sprawami całego świata.

„GADANIE” PARLAMENTARNE. PAMFLETY i NADUŻYCIE WŁADZY

Niewyczerpane gaduły zamieniły posiedzenia parlamentów i zgromadzeń administracyjnych na konkursy krasomówcze. Śmiali dziennikarze i bezceremonialni pamfleciści napadają codziennie, na personel administracyjny. Nadużycia władzy przygotują upadek ostateczny wszelkich instytucji i wszystko runie do góry nogami pod ciosem oszalałego tłumu.

HzM:

1. Tworzenie kryzysu : 

Ci, którzy mają wpływ i moc, mogą stworzyć silny kryzys dzielący społeczeństwo na dowolną ilość opcji. 

Wszystko to, powstaje na bazie gróźb i stworzonych z pełną premedytacją, niepożądanych skutków działania dowolnej antytezy.

2. Wymuszanie reakcji: 

Poprzez efektowne fale terroru wśród ludności danego państwa lub grupy państw, zachęca się ludzi do czynnego sprzeciwu wobec terrorowi, kryzysowi lub problemowi, stworzonemu tylko po to, aby zmusić ludność do odpowiednich działań w celu usunięcia kryzysu.

3. Zaproponowanie rozwiązania: 

Zaprezentuj rozwiązanie w ogólnie dostępnej wiadomości publicznej. 

Pomysł, który zazwyczaj byłby nie do przyjęcia, zostaje w ciężkiej sytuacji przyjęty i jest bardzo korzystnych dla tych, którzy stworzyli owy kryzys.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/zasady-nazistowskiej-propagandy.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/protokoy-medrcow-syjonu-1896-r-zobacz.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/12/reguy-dla-radykaow.html

http://manipulanci.wordpress.com

Naprawdę ludzie jeszcze długo, będziecie czytali i nic nie rozumieli …?!

Aby z kimś wygrać, trzeba go zepchnąć do niebytu, a nie gloryfikować go poprzez linki, komentarze i krzyki.

Dydymus

Liga Świata

Advertisements