Zasady i komentarze

Nie szanujecie mnie i nie przestrzegacie moich zasad, zasad mojego domu.

Komentarze plus używanie specjalnych ikon facebooka, jest jednoznaczne z opuszczeniem grona moich znajomych. 

Dla mnie like, to forma potwierdzenia tego, że miałeś powód, aby dodać mnie do znajomych. 

Po co mi 2000, czy 10000 tysięcy znajomych …?! Dostaje 100 lików, czyli tylko tyle, jest zainteresowanych tym co robię. Reszta to obserwatorzy, złodzieje, dezinformatorzy kreujący na bazie tego co robię, nowe teksty wprowadzające podział … 

Nie szanujecie mojej pracy …

Ze znajomych wylatują również wszystkie osoby, które kolejny raz popierają kradzież naszych grafik, tekstów i wykorzystanie ich w celach zarobkowych, przez tego typu twory jak : alternews …

http://ligaglobu.blogspot.com/2016/05/oszusci-cwaniaki-i-zodzieje.html

Albo coś jest ideą, albo sposobem na zarobkowanie, przez złodziejstwo … Tego typu strony, niczego nie tworzą, ich autorzy są złodziejami, kradnącymi cudzą własność intelektualną. 

Tak żyje też mainstream, który albo zatrudnia marionetki, albo wykorzystuje ludzie dla własnych celów.

To jest właśnie nwo, demokracja, socjalizm … system, który żeruje na ludziach poprzez pośredników, nie tworzących i nie produkujących nic, ale żyjących z profitów, reklam i kradzieży pomysłów innych osób.

Pisałem o tym tutaj (http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/11/faszywy-system-zaleznosci-posredniej.html), jest to fałszywy system zależności pośredniej. 

Jakbyście czuli się, gdyby ktoś z waszego zakładu pracy, wynosił wasze produkty, i dzięki temu żył lepiej od was. Nie zrozumie tego nikt, dopóki nie będzie ofiarom pośrednika.

Gdyby istniała uczciwość, a nie anarchia która tak bardzo kochacie, Pan XX przyszedłby, napisał maila, Wojtek, mam trudną sytuacje finansową, nie reprezentuje żadnej organizacji, portalu, ale pod swoim nazwiskiem chce przedrukowywać twoje teksty i dodać do nich reklamy. 

Mowię, w porządku, i nasza relacja wygląda tak jak powinien wyglądać uczciwy świat. 

A jaka jest prawda, Pan XX, w dupie ma nwo, prawdę i zasady, tworzy fałszywy portal, kradnie poczytne teksty, wy dajecie mu lajki, a on umieszcza na portalu, setki reklam. 

I teraz autor, nie ma za co żyć, a cwaniak żyje za pomocą ukradzionych tekstów. Autor według was, jest tym, który ma żyć dla idei i żywic złodziei i pośredników. ?! Chory system u chore społeczeństwo …

Gdyby te 100 lików, zamienić na 100 płyt miesięcznie, nie musiałbym co miesiąc kombinować, jak żyć … 

Przez takich ludzi, autorzy nie mają z czego żyć, a czytelnicy są oszukiwani, i stawiają przed wyborem podziału …

Skończyły się czasy wykorzystywania naszych tekstów przez złodziei, pierwsze pozwy zostały wysłane …  

Żadnej strona, nie ma zezwolenia na publikowanie naszych tekstów, grafik i cytatów. 

Jeśli według was, tak ma wyglądać wolność, tworzona na bazie anarchii, to dziękuje za dalszy udział w grupach osób, które nie szanują tygodni oraz miesięcy pracy takich ludzi jak ja. 

Samostanowienie i samoograniczenie, równość i dopiero wolność. 

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/ostatnia-uwaga-na-temat-komentarzy.html

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2016/07/19/liga-swiata-wewnetrzny-regulamin-korzystania-ze-stron-i-profili-internetowych

Liga Świata

Advertisements