Wiadomości podprogowe

Wiadomości podprogowe

Niewidzialny świat dobra i zła.

Reklama, polityka, wiadomości i zdrowie.

Ukryta perswazja, czyli umiejętność wpływania na czyjeś nawyki kupowania, okazała sie tak skuteczna, że w 1956 roku W. Howard Case, prezydent Amerykańskiego Stowarzyszenia Działów Reklamy ostrzegł ludzi reklamy, że ich działalność, można równie dobrze uznać za niezwykle nieetyczną:

„Arogancja w kształtowaniu i wpływaniu na ludzki umysł poprzez techniki jakich używamy, spowodowała głęboki niepokój w naszych umysłach”.

Percepcja podprogowa (subliminalna) , to oddziaływanie na mózg informacją, bez świadomości jej spostrzegania.


Dotyczy to bodźców wzrokowych lub słuchowych, które trwają zbyt krótko, by mogły zostać świadomie zarejestrowane (w przypadku percepcji wzrokowej oznacza to bodźce trwające krócej niż 0,04 sekundy) albo są ukryte wśród innych bodźców, bardziej wyraźnie odczuwalnych.

” Człowiek jako element stada, umysł grupowy, jest łatwy do kontrolowania i sterowania według naszej woli. I dzieje się tak bez wiedzy tych ludzi… ”

Edward Bernays

http://depopulacja.blogspot.com/2016/11/toksyczna-bron-polityczna-czyli-sow.html

Zawsze, gdy mamy do czynienia z wyborem, możemy świadomie zdecydować, jaką decyzję podjąć, w zależności od wolnej woli i pragnień.

Mimo naszej nieświadomości dalej analizujemy podprogowe informacje reklamowe w taki sam sposób jak w przypadku danych otrzymanych normalną drogą.

Wizualne obrazy podprogowe są niewidoczne podczas oglądania reklamy w normalnym tempie. Oczywiście wiedząc czego należy szukać bardzo szybko wyłapujemy dane klatki na, których należy się skupić.

” 99% gospodarstw domowych posiada przynajmniej jeden odbiornik telewizyjny. Obecnie przypada 2,24 telewizora na rodzinę. Ludzie oglądają telewizje przynajmniej 7 godzin dziennie. 66% ludzi je przed telewizorem. Aż 30% dzieci do lat 3, jest uzależnionych od telewizora, w grupie wiekowej 5-8 lat, aż 47% dzieci posiada własny telewizor.!

Typowe dziecko spędza 3,5 minut tygodniowo na rozmowie z rodzicami i 1680 minut przed telewizorem.!

W instytucie Tavistock stwierdzono już w latach 50-tych ,że do wychowania dzieci potrzebny jest tylko telewizor. Kłamstwa podawane przez pseudo autorytety, stają się wiarygodnym faktem. Tak kształtuje się obecnie “wiedzę” …

Specjalista od masowego prania mózgów, L. Wolfe, wyjaśnia :

“Tavistock pokazał, że ofiary masowego prania mózgu nie zdawały sobie sprawy, że ich środowisko był kontrolowane przez media.

Ogromna ilość źródeł informacji, podających lekko zmodyfikowane komunikaty, wpływa na zamaskowanie fałszu, dając widzom poczucie realności zachodzących sytuacji i bezpieczeństwa …”

https://manipulanci.wordpress.com/2016/03/14/historia-manipulacji/

Słuch

Bodźce słuchowe opierają się na intensywności powtarzanych treści oraz podawaniu ich na tak niskiej częstotliwości ,że mózg nie jest wstanie świadomie ich dekodować i rejestrować. Stąd tyle zamachów, zabójstw i morderstw poprzez wpływ muzyki, radia i telewizji.

Reklamy podsuwają nam korzystne sugestie podprogowe : relaks, pozytywnie myślenie, zwiększenie samooceny, redukcje depresji, próbę zwiększenia naszych sportowych wyników… Jeśli myślisz, że kupując piwo poprawiasz sobie samoocenę, nastrój …, to jesteś w błędzie, jak to mówi mój znajomy z marketingu :

” Wszyscy kupujący poprzez spoty reklamowe to idioci, o bardzo niskim poziomie inteligencji i odporności na wpływ opinii osób trzecich… Jebać ich wszystkich ,na zwierzęta nie warto zwracać uwagi … Tylko niedorozwoje oglądają telewizje i wierzą w reklamy, gazety i media … ”

Stacje telewizyjne, agencje reklamowe … doskonale wiedzą, że najlepszym i najdroższym pasmem reklamowym jest wieczór i ranek. Dlaczego.? Ponieważ nasze senne marzenia wraz z wiadomościami podprogowymi, mogą wpłynąć na przeprogramowanie naszego mózgu.

Rano wyskoczysz do Saturna, w sklepie kupisz na spróbowanie piwo, nową kawę, po piwie nowe leki …
Myśli, że to Ty podejmujesz decyzje ? … Przestań być śmieszny …

Negatywny wpływ na ludzki umysł.

“Szkolnictwo powinno się starać zniszczyć wolną wolę na tyle skutecznie, by uczeń opuszczający szkołę nie był już nigdy w stanie myśleć… ”

Teraz ponad pół wieku od wprowadzenia “wiadomości podprogowych” do mediów, systemu łączności, wiadomości … Można kierować społeczeństwem za pomocą zaczarowanego fletu, magii, niesłyszalnych dźwięków i ukrytych obrazów …

http://ligaswiata.pinger.pl/m/13240014

Vince Packard : „Z powodu energicznych prób zmiany naszych działań, niektórzy z “ukrytych doradców”, utożsamiani są ze stanowiskiem, że człowiek istnieje tylko po to, by nim manipulować”. ”

Wiedząc o tym nadal kupujecie to, co wam się każe kupować, wybieracie tych, których wam się nakazuje wybierać i milczycie, bo każe się wam milczeć…

Więc, czego oczekujecie skoro pragniecie być hodowani,kontrolowani, wychowywaniu w poczuciu poprawności politycznej i tresowani na wiernych niewolników systemów.?!

Badanie przeprowadzone w 1991 roku wykazało, że 62% Amerykanów uważa, że są codzienne atakowani wiadomościami podprogowymi, mającymi na celu zmianę ich decyzji.

” To jest dochodowy interes niezależnie czy mówimy o handlu czy polityce. Klienci i wyborcy powiedzą zawsze “tak”, kreowanym przez nas produktom, politykom, myślom, wydarzeniom …”

Scott O. Lilienfel, Steven Jay Lynn, John Ruscio i Barry Beyerstein.

Wierzymy ministerstwom, fundacjom, reklamom, studenci wierzą kłamstwom wypowiadanym przez profesorów …

” Biorąc pod uwagę promowanie przekazów podprogowych, zmieniono sposób spostrzegania świata przez uczniów i studentów.

O ile w 1983 roku, w fałszywe opinie i badania wierzyło 59% studentów, to już w 2003 roku, w te same bajki wierzyło 83% ,tak zwanej inteligencji.


Ci inteligenci wierzą w mit globalnego ocieplenia, terroru i zagadnienia psychologii, niszczącej ich umysł i moralność… ”

http://newspaper.hvs.pl/seksualizm-i-deprawacja-niszczycielem-dzieci-i-kobiet/

http://newspaper.hvs.pl/psychologia-nowego-porzadku-rewolucja-deprawacji-wg-frankfurckiej-szkoly-filozoficznej/

http://newspaper.hvs.pl/inzynieria-zgody-wydaje-sie-tobie-ze-myslisz-i-decydujesz/

Nauka i problemy

Na podstawie badań przeprowadzonych w 1999 roku, przez M.Epleya, pokazano w jaki sposób, podsuwać naukowcom rozwiązania ich problemów.

Chodzi o przekazywanie starych technologii wykorzystywanych przez stare ziemskie cywilizacje nowemu pokoleniu, tak aby naukowcom wydawało się, że to ich własne dokonanie.

W tych eksperymentach pokazuje się naukowcom różne filmy i zdjęcia z ukrytymi słowami, wzorami i opisami. Ukryte w rozbłyskach światła porady bardzo szybko wpływały na rozwiązania problemów z ,którymi nie radzili sobie naukowcy.

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/11/resident-virus-apokalipsa.html

Inżynieria Zgody

” Bernays był bratankiem [siostrzeńcem] Zygmunta Freuda, (fakt, o którym nigdy się nie wspomina), i opracował technikę „inżynierii zgody”.

Kiedy Zygmunt Freud przeniósł się do Wielkiej Brytanii, on również, potajemnie związał się z Tavistock Institute.

Według Colemana, Bernays był :„Pionierem wykorzystania psychologii i innych nauk społecznych do kształtowania i formowania opinii publicznej, tak aby społeczeństwo myślało, że produkowane opinie były jej własnymi”. ”

Nie wiedząc dlaczego, naukowcy poddani doświadczeniu nagle rozwiązywali problemy przewyższające ich stopień wiedzy, a nawet inteligencji.

Od 1992 roku, w taki sposób podaje się ludziom wyniki wyborów za pomocą ukrytych słów.

Nie potrzeba słów, które wprost opisują daną partie, ponieważ aby odgadnąć zakodowane słowo takie jak np: “credo” wystarczy podać widzowi takie słowa pomocnicze jak : religia, modlitwa czy ksiądz…

Limen

Limen (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Limen), to wąski zakres działania bodźców wzrokowych i słuchowych, które mają ukryć główne słowo lub frazę.

Jest to pierwszy próg opierający się na słowach kojarzących się z frazą docelową.

Teraz należy dostarczyć przez dłuższy okres czasu bodźce ,które mają dotrzeć do drugiego progu świadomości.

W tym momencie mózg, rozumie już z czym ma do czynienia, a człowiek, wie już, co widział i słyszał.

Jednakże jeśli bodziec jest na tyle dyskretny, że organizm nie może go zidentyfikować za pomocą fizjologii czyli przez receptory oka lub ucha, mózg przekształca dany bodziec w myśli, które pchają człowieka do danych uczuć lub wykonywanych czynności.

Wiadomości, które znajdują się w szarej strefie znajduje się pomiędzy progiem detekcji i rozpoznawania, i jeśli nie będziemy dostatecznie ostrożni, mogą one wpływać na emocje i zachowania.

Bertrand Russell, socjalista i członek Fabian Society ( Żółw, to symbol Fabian Society, niezwykle potężnej organizacji, która działa od ponad wieku w kierunku stworzenia rządu światowego.

http://newspaper.hvs.pl/wielka-kabala-i-kontrola-umyslow/

Rząd Globalny

http://newworldorder.hvs.pl/zabojstwo-biedoty-sposobem-na-zrownowazony-budzet

Mottem Fabian Society jest: “When i Strike, i Strike Hard”.

Filozofią Fabian Sociecty jest realizowanie wszystkimi możliwymi środkami planu zwanego dziś : New World Order.

Fabian Society, to bardzo stara grupa stworzona w Anglii w 1884 roku, w celu utworzenia jednego, globalnego państwa socjalistycznego. ( na wzór Chin)

Stowarzyszenie swoją nazwę zaczęrpnęło od nazwiska rzymskiego generała i mistrza strategi Fabiusa Maximusa (en.m.wikipedia.org/wiki/Fabius_Maximus), którego starannie zaplanowana strategia polegała na cierpliwości i powolnym gnębieniu swoich wrogów.

“Fabian Society” używa taktyki zmian rozłożonych w czasie, aby powoli przetworzyć rzeczywistość systemową, obyczajową, kulruralną …

…. W tolerancje wobec zła i wypaczenia pojęć i wartości.

Stan ten osiąga się poprzez zderzenie tezy i antytezy. Tworzenie idei wschodu i zachodu , komunizmu i kapitalizmu , socjalizmu i demokracji … To szablon działań, w którym zmieniają się slogany przy pozostawionym systemie władzy hierarchicznej i represjach wobec narodu.

Tak naprawdę każdy system polityczny i religijny jest kastowym socjalizmem.

Ich oryginalnym emblematem była tarcza z wilkiem w owczej skórze trzymającym flagę z literami FS.

Dziś międzynarodowym symbolem Fabian Society jest żółw, z poniżej wypisałem hasłem: “. Kiedy uderzymy, to mocno uderzymy”.

Fabian Society otwarcie mówi o naukowo planowanym społeczeństwie i wspieraniu eugeniki w drodze do sterylizacji.

http://newspaper.hvs.pl/psychologia-nowego-porzadku-rewolucja-deprawacji-wg-frankfurckiej-szkoly-filozoficznej/) w Anglii.)

Russell postawił pytanie jak najlepiej kontrolować ludzi i manipulować nimi „dla dobra społeczeństwa”.

W swojej książce z 1953 roku „The Impact of Science on Society (Wpływ nauki na społeczeństwo), Russell wysunął teorie, że arystokratyczna elita, może wykorzystać nowe, fantastyczne metody kontrolowania umysłów: “Należy oczekiwać, ze osiągnięcia psychologii dadzą rządom większą kontrole nad jednostkową mentalnością niż dotychczas… ”

Polityka i przemysł reklamowy, używają dziś złożonych fraz i wiadomości o bardzo słabym poziomie intensywności, lub silniejszych bodźców o charakterze zaćmionym.

Przedstawiciele branży są zainteresowani tylko wchodzeniem wprost do ludzkiej świadomości, ponieważ tylko w ten sposób ,można kontrolować marionetki przez bodźce podprogowe.

” Ludzie wybierają nieświadomie, bez własnej woli produkty, towary, usługi i polityków… ”

Psychologia przyznaje, że wiele procesów umysłowych odbywa się bez naszej wiedzy, przez co nie możemy ich monitorować i kontrolować.

“Ale co sie stanie, jeżeli jeszcze nie uświadomione masy nie chcą zaakceptować celów swoich panów.? Co wówczas.? Czy powinno się im wyprać mózgi.?

Odpowiedź Bertranda Russella daje świadectwo wypaczonym poglądom elity, która w rzeczywistości nic nie obchodzą prawa czlowieka:

” Nawet jeżeli wszyscy będą nieszczęśliwi, będą wierzyli, że są szczęśliwi (rozwój kraju, wyższe pensje, relacje w chorych związkach …), ponieważ rząd powie im, że tak jest. ”

W szokujących fragmentach książki, można dopatrzeć się opisów przypominających nazistowskie eksperymenty rasowe, Bertrand Russell sugeruje również, że selekcja genetyczna, może okazać się konieczna w rozwoju doskonałego społeczeństwa:

” Można przypuszczać, ze System będzie następujący: może z wyjątkiem rządzącej arystokracji, 95% mężczyzn i 70% kobiet będzie wysterylizowana…

Sztuczne zapłodnienie będzie z reguły przedkładane nad naturalna metodę. Jeżeli niewysterylizowani będą chcieli doznać rozkoszy miłości, będą musieli poszukać wysterylizowanych partnerów. ”

http://zanimkupisz.hvs.pl/ektogeneza-i-sztuczne-lono-witamy-w-swiecie-bezdusznych-matryc/

Wykorzystanie podświadomości do kontrolowania stad obywateli wymyślili Zygmunt Freud i jego siostrzeniec Edward Bernays.

http://newspaper.hvs.pl/inzynieria-zgody-wydaje-sie-tobie-ze-myslisz-i-decydujesz/

Prymitywne pragnienia seksualne, działające ponad naszą świadomością kontrolują nasze wybory. Jednak tego typu twierdzenia były tylko początkiem manipulacji naszymi umysłami…

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/07/sadomasochizm-bdsm-manipulacja-i.html

Za pomocą reklam popcornu i Coca Coli, wprowadzono nowe metody wpływania na ludzki umysł.

Wiadomości podprogowe trwające 1/3000 sekundy zachęcały widzów do zakupu tych produktów tak skutecznie, że nie mogli oni zrozumieć po co kupują dane produkty.

Trwający 6 tygodni eksperyment zakończył się sukcesem, ludzie stali się zombie, których pragnienia, opinie i myśli były kreowane sztucznie.

Były profesor psychologii, Brian Wilson Key (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Wilson_Bryan_Key), opublikował kilka książek, stwierdzających, że specjaliści od reklamy podprogowej spiskują, aby wpływać na decyzje publiczne za pomocą wprowadzenie ukrytych obrazów seksualnych w reklamie.

Key argumentował, że ukryte obrazy mogą wpływać na odbiorcę, konsumenta, wyborcę …, natychmiast lub w określonym czasie. FCC (Federalnej Komisji Łączności), ogłosiła, że tego typu działania są sprzeczne z interesem publicznym.

Ponadto, aby uspokoić opinię publiczną, stowarzyszenie przemysłowe ograniczyło ilość spotów reklamowych, prosząc reklamodawców o zaprzestanie manipulowania opinią publiczną przez ukryte wiadomości.

Z tego powodu, w telewizji publicznej w Kanadzie, (CBC) w 1958 roku przeprowadzono test reklam, szukając w nich wiadomości podprogowych. Sprawdzono też w tym programie, działanie reklam podprogowych, proszą widzów o dzwonienie na ukryty w reklamach numer telefonu.

440 Hz (ISO 16)

W latach 80-tych, pojawiła się teoria przekazywania negatywnych wiadomości podprogowych poprzez muzykę. Wiadomości te wpływały na zwiększenie tendencji samobójczych i obniżenie norm moralnych u dorosłych i młodzieży.

W 1985 roku naukowcy John Vokey i J. Don, stwierdzili wpływ wybranych fraz tekstowych połączony z muzyką o częstotliwości 440Hz na wyobrażenia związane z treściami religijnymi i seksualnymi.

(Na całym świecie muzyka został dostrojona do częstotliwości 440 Hz przez International Standards Organization (ISO), która poparła go w 1953 roku.

Ostatnie odkrycia dotyczące wibracji natury i wszechświata wskazują, że współczesny, międzynarodowy standard pitch, może generować niepożądane zachowania antyspołeczne, wynikające z kontrolowanych przekazów do świadomości człowieka.

A= 432 Hz, znany jako Verdiego ‘A’, jest standardem strojenia, który jest matematycznie spójny z wszechświatem.

Muzyka opierająca się na 432 Hz transmituje korzystną uzdrawiającą energię, ponieważ jest to czysty dźwięk podstawowej matematyki całej natury.

Zmiana standardu strojenia z 432 Hz do 440 Hz było podyktowane nakazem nazistowskiego ministra propagandy Joseph Goebbels.

Użył go, aby ludzie myśleli i czuli w taki sam sposób, stając się więźniami globalnej świadomości.

Następnie w 1940 roku, Stany Zjednoczone wprowadziły standard 440 Hz na całym świecie, i wreszcie w 1953 roku stał się standardem ISO 16.

Co to jest 440 Hz?

440 Hz jest nienaturalną, średnią częstotliwośćcią tuning, z której usunięto tzw: świętą symetrię drgań.)

Anthony Greenwald badacz z University of Washington w 1991 roku, przeprowadził badania nad kasetami podprogowymi wpływającymi na poprawę ludzkiej pamięci i poczucia własnej wartości. Badania zakończyły się sukcesem, ponieważ 54% osób odczuło pozytywne wyniki badań.

Podczas wyborów prezydenckich w (USA) 2000 roku, stwierdzono, że George Bush zastosował w swoich reklamach sprytny chwyt podprogowy, co wpłynęło na jego wygraną. Co ciekawe jego konkurentem był jego brat krwi Al Gore.

Przez bardzo krótki czasu, w 24 sekundzie spotu reklamowego pojawiło się słowo szczury nałożone na nazwisko Gore’a. Cztery ostatnie litery w słowie “biurokraci” zostały zmienione również na szczury.

Tupet branży reklamowej nie zna granic, Bob Garfield z magazynu Advertising Age stwierdził :

” Reklamy podprogowe istnieją tylko w umysłach ludzi. Nikt w branży reklamowej, nie zadał by sobie trudu aby wtłaczać ludziom reklamy do podświadomości …”

Bill Cook, powiedział z kolei, że podprogowe reklamy są częścią kultury popularnej, astrologii i uprowadzeń przez kosmitów … ???

Neuromarketing

Oczywiście, że reklamy podprogowe zostały w raz rozwojem nauki i techniki przekształcone już w latach 70 i 80-tych w neuromarketing. (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Neuromarketing , https://en.m.wikipedia.org/wiki/Neuromarketing)

Wiadomości podprogowe 440 Hz.

Wszyscy ludzie słuchają muzyki, i dlatego jest to najbardziej rozpowszechniony sposób manipulacji ludzkim umysłem.

Częstotliwość 440 Hz, wpływa na zachowywania psycho-emocjonalne, zamieniając ludzi w posłuszne, doskonale wyszkolone zabawki – zombie.

Nikola Tesla, jeden z największych umysłów ludzkości powiedział o wszechświecie, energii, częstotliwości i wibracji:

“Jeśli chcesz znaleźć tajemnice wszechświata, musisz myśleć w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji.”

W 1953 roku International Standards Organization (ISO – https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Międzynarodowa_Organizacja_Normalizacyjna), czyli Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna wprowadziła standaryzacje częstotliwości (https://en.m.wikipedia.org/wiki/A440_(pitch_standard)) dla muzyki do wyżej wymienionej częstotliwości.

440 Hz

Częstotliwość A= 432 Hz, znana jako Verdiego ‘A’ jest spójna z częstotliwością całego wszechświata.

Muzyka oparta na częstotliwości 432 Hz posiada korzystną energię dla człowieka i wszystkich żywych organizmów.

Istnieje teoria, że zmiana częstotliwości z 432 Hz na 440 Hz była podyktowana odkryciami naukowymi trzeciej rzeczy i wpływem propagandy podprogowej na tłum. Wielkim zwolennikiem programowania społecznego był
nazistowski minister propagandy Joseph Goebbels.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/zasady-nazistowskiej-propagandy.html

Już w latach 40-tych używano programowania podprogowego aby ludzie myśleli i czuli w sposób grupowy.

W 1940 roku, Stany Zjednoczone wprowadziły standard 440 Hz na całym świecie, i wreszcie w 1953 roku stał się on standardem ISO 16.

Wojna przeciwko podświadomości człowieka.

W artykule zatytułowanym ” Kult sterowania muzyką “, dr Leonard Horowitz (http://drlenhorowitz.com) pisze:

“Przemysł muzyczny oferuje ludziom narzuconą częstotliwość, która jest, ” stadnym programatorem, doprowadzającym ludzi do agresji, chorób oraz nadpobudliwości emocjonalnej i społecznej …”

Po prostu trzeba wyjść na ulicę i się rozejrzeć. Co widzisz? Dzieci idące do szkoły, kobietę pchająca wózek, człowieka spacerującego z psem, biegacza… I co oni wszyscy mają ze sobą wspólnego.? Odtwarzacze mp3, iPody, telefony…, stała kontrola w domu, na spacerze, w markecie … wszędzie .

Nawet jeśli zdejmiesz słuchawki muzyka jest w radiu, super marketach, restauracjach, klubach, służy za podkład do filmów, reklam … ,muzyka jest wszędzie i inwigiluje Twoje życie …

Wiele osób, nie zdaje sobie sprawy z szkodliwości komunikatów podprogowych, a nawet gdyby mogli je “zobaczyć” to i tak 99,9% ludzi je zignoruje, walcząc z nwo, grają w gry, słuchają muzyki, oglądają hollywoodzkie filmy … Stając się coraz posłuszniejszym żołnierzem armii zombie.

Kiai

Kiai jest elementem japońskiej sztuki kiaijutsu, której nazwa oznacza umiejętność oddziaływania psychicznego (także terapeutycznego), a więc hipnotyzowania ciszą i wewnętrzną siłą. (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kiai)

Zastosowanie technik kiai podanej do świadomości odbiorcy w bardziej skomplikowanym utworze muzycznym , z intensywnością 2-3 cykli na sekundę, może wywołać wylew krwi do mózgu słuchacza lub jego śmierć.

Jest to więc cześć programu broni psychotronicznej. Właściwie zmodyfikowany sygnał dotrze do Twojego radia, telewizora, odtwarzacza i zabije Cię bez pozostawienia śladu.

http://bronpsychoyroniczna.wordpress.com

(Artykuł ten powstań w wersji oryginalnej w dniu mojego wylewu krwi do mózgu.)

Badania naukowe wykazały niedawno, że słuchając piosenek przy częstotliwości 440 Hz, mózg ludzki generuje agresywne zachowania u mężczyzn, przenoszone do relacji rodzinnych, seksualnych …

Przemysł muzyczny osadzony na normie ISO 16 (440Hz) ,używa legalnej broni, stając się częścią rynku militarnego.

Zastanawiacie się dlaczego muzyka znanych gwiazd wywołuje coraz większą agresje, jest przewodnikiem po krainie używek i narkotyków, powodem zbrodni i patologii. ?!

A jest tak, ponieważ parapsychologia wkroczyła do świata mediów zastępując wiadomości podprogowe i neuromarketing.

Cymantyka

Cymatyka, jest nauką, która zajmuje się badaniem wpływu dźwięku na materię (studiuje stosunki między polami, wibracjami … https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Cymatyka).

Na początku 18 wieku niemiecki fizyk Ernst Chladni (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ernst_Chladni), “ojciec akustyki”, zajął się Cymantyką.

Do głównych obszarów badań Chladniego, należały doświadczenia z drgającymi strunami i płytami.

Chladni ustalił, że prędkość rozchodzenia się fal podłużnych w licznych metalach i drewnie, a także prędkość dźwięku w szeregu gazów, ma konkretną dynamikę wibracji .

Od jego nazwiska pochodzi nazwa zjawiska zwanego figurami Chladniego.

W 1967 roku, prawie trzysta lat później, Hans Jenny (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hans_Jenny_(cymatics) ), szwajcarski lekarz, artysta i naukowiec, publikuje tekst: Cymantyka i dynamika fal i drgań.

Jenny przez 14 lat prowadził eksperymenty, polegające na umieszczeniu ziaren piasku w pojemniku pełnym płynów, dzięki odpowiedniej częstotliwości drgań piasek układał się w dowolne kształty tworząc małe dzieła sztuki.

Tak zwane słowa – kształty, były tworzone za pomocą konkretnej kombinacji dźwięków.

Zachodzi tu zależność między cymantyką a cząstkami kwantowymi.

Podobny wpływ na dna mają dźwięki o odpowiedniej częstotliwości zwane słowami – regenerującymi organy. Odpowiednia częstotliwość jest kierowana do tej części dna, która dla naukowców nie odgrywa żadnej roli i jest niewykorzystywanym śmieciem.

Wynika z tego, że fale są rzeczywistymi słowami komunikującym się z wszechświatem, naturą i rzeczami ożywionymi jak i nie ożywionymi.

To fala, której nadano konkretną częstotliwość tworzy widzialną rzeczywistość.

Dualizm cząsteczkowo – falowy, niszczy zagadnienia fizyki kwantowej, proponując nam rozwiązanie problemu pierwotnej wibracji tworzącej rzeczywistość.

Dr H. Jenny twierdzi, że ewolucja jest wynikiem wibracji, wpływającej na komórkę, będącą podstawą wszelakiego życia.

I doktor Jenny i Rosyjscy oraz Chińscy naukowcy twierdzą, że ciało można naprawić za pomocą dźwięku, o ile pozbędziemy się smogu elektromagnetycznego. Wystarczy tylko odpowiednia częstotliwość tworząca falowe słowo aby uzdrawiać organy i wpływać na rzeczywistość.

Piasek na metalowej płycie (tonoscop, przekształca zakres wybranych drgań dźwiękowych w różne kształty, dzięki czemu w ciągu kilku minut piasek zamienia się w druk i stronę dowolnej gazety lub książki.

Jeśli ktoś wypowie słowo “AUM” ( w którym należy uwzględnić tradycje ezoteryczną, opartą na dźwięku pierwotnym), odtwarzany obraz z tonoscopu pokaże okrąg z wieloma piramidami w wewnątrz.

Uzyskany obraz jest podobny do starożytnego symbolu Śrijantra ( lub śrićakra ), jest to jeden z symboli bogini Tripura Sundari, wykorzystywany jako pomoc w medytacji m.in. w śiwaizmie kaszmirskim.

Ma formę jantry lub mandali utworzonej przez dziewięć połączonych trójkątów, otaczających bindu. Ponieważ podstawowych trójkątów jest dziewięć, symbol ten nazywany jest również nawajonićakra. Cztery z tych trójkątów skierowane w górę symbolizują boga Śiwę, zaś pozostałe pięć, skierowane wierzchołkiem w dół reprezentują żeński element Śakti.

Dziewięć trójkątów przeplata się, tworząc 43 mniejsze trójkąty, które symbolizują skomplikowaną sieć, czyli cały stworzony wszechświat. Całość ma być wyobrażeniem adwajty czyli jedności.

Najważniejsze abyście zrozumieli, że kształt jest funkcją częstotliwości.

Innymi słowy, wszystkie substancje, które występują w naturze, w całym wszechświecie są formami treści stworzonymi przez kosmiczne pola energetyczne.

Sir Peter Guy Manners, stworzył narzędzia pozwalające lepiej zrozumieć cymantykę.

Każda forma ma gęstość, kształt pojedynczego koloru rezonującego w określonym zakresie częstotliwości.

Ponadto stworzył on bazę danych o częstotliwościach rezonujących i wpływających na zdrowe tkanki, porównani to z częstotliwościami rezonującymi w chorych tkankach.

W procesie sympatycznego rezonansu, zastosowano na chorych tkankach częstotliwość fal dźwiękowych odpowiedzialnych za zdrowe tkanki, doprowadzając do ich samoregeneracji.

Zasada ta opiera się na technologii Binauralnej, w której fale mózgowe zaczynaja rezonować. Wpływ dźwięku i błysków światła na układ nerwowy człowieka obserwowano od czasów starożytnych (szamani).

Rumi, Kabir, Hafiz, Pitagoras, Sokrates, Platon … zajmowali się dziedzictwem Egiptu i Sumeru. I cała ta wiedza przybyła na ziemie z Gai.

Firmy jakie spostrzegamy, są tylko odpowiedzią na wibracje pierwotną.

Cymatyka, jest zdefiniowana jako sposób leczenia za pomocą dźwięku.

W zasadzie oparto to na tym, że każda żywa komórka organizmu jest kontrolowana przez pole elektromagnetyczne, które rezonuje w określonych częstotliwościach dźwięku.

Gdy ciało jest zdrowe, częstotliwości te są stacjonarne i stabilne, ale wszelkie zaburzenia lub choroby, naruszają harmonię ciała w obszarze zagrożonym, który generuje zwiększony rezonans.

Podstawowa zasada Cymatyki opiera się na założeniu, że :”presja na środowisko wywierana jest przez propagację fal i materii reagującej na te naciski w postaci zależności od częstotliwości fal.”(Por Opris).

Cymantyka zajmuje się również procedurami terapeutycznymi mającym na celu rozwiązanie różnych form dolegliwości poprzez pobudzanie organizmu.

Mowa tu o terapii integracyjnej i holistycznej.

Efekty dźwiękowe są ściśle związane z polami elektromagnetycznymi (światło), dzięki medycynie energetycznej, można by w ciągu jednego dnia uzdrowić świat, co na to lekarze i rządy.?! Wysyłają ludzi mówiących o tym do wariatkowa, bowiem łamie ro zasadę poprawności politycznej.

http://depopulacja.blogspot.com/2016/10/psychiatra-bzdura-dla-naiwnych.html

Medycyna energetyczna opiera się na biologii ciała i nie ingeruje w jego wnętrze modyfikuje tylko układ fal i ich częstotliwość naprawiając organizm przez właściwe warunki bytowe wytworzone na potrzeby organizmu.

Zależność pomiędzy światłem i dźwiękiem jest syntetyzowana przez dr. sir Guya Mannersa Petera.

Leki elektro – energetyczne jako świadome informacje dostarczane są w formie światła za pośrednictwem nerwu wzrokowego.

Światło bezpośrednio stymuluje szyszynkę, która jest organem foto-reaktywnym, odpowiedzialny za produkcję różnych czynników neuro-humoralnych.

Szyszynka jest podłączona do podwzgórza, które pośredniczy w, podświadomych procesach życiowych organizmu.

Podwzgórze przekazuje informacje do autonomicznego układu nerwowego lub kory mózgowej.

Podwzgórze przekształca także światło pulsacyjne w elektromagnetyczne neuro-chemiczne przekaźniki oddziałujące bezpośrednio na przysadkę mózgową.

To, z kolei, rozwija i wydzielają hormony, które stymulują wydzielanie innych hormonów w organizmie, aż do osiągnięcia homeostazy.

Nieświadomy umysł przez czyste wibracje odwołujące się do kolorów i dźwięków przez układ neuroendokrynny wpływa na układu równowagi w organizmie.

Ponadto, czyste światło i dźwięk harmoniczny stymuluje “ekstatyczny” mózg poprzez inicjowanie i stymulowanie najsilniejszego naturalnego opium: endorfiny.

Światło i dźwięk mają kluczowe znaczenie w realizacji funkcji ośrodkowego układu nerwowego oraz układu autonomicznego, a tym samym w osiągnięciu zdrowia dla całego kompleksu umysł-ciało.

Dla, prawdziwego uzdrowienia i równowagi ciało ludzkie musi trwale przekształcić stan psycho-afektywny i psycho-logiczny w stan fizjologiczny.

Podkreślając związek między światłem i dźwiękiem, można znaleźć bezpośrednią korespondencje między 7 kolorami widma słonecznego, a 7 nutami i 7-organicznymi kompleksami hormonalnymi ciała.

W Niemczech dokonano dwa lata temu niezwykłego doświadczenia, od 17 letniego chłopca pobrano próbkę dna i zgrano towarzyszący mu dźwięk o odpowiedniej częstotliwości.

Chłopiec zginął przypadkowo, ale naukowcy wciąż słyszeli w dna ten sam dźwięk nazywany rekordem życia.

Później zmieniono częstotliwość dźwięku towarzyszącego dna 40 letniego mężczyzny na dźwięk wyizolowany z ciała 17 latka.

Niespodzianka.? Mężczyzna niemal stał się nastolatkiem. Odmłodziła się jego skórę i włosy wróciły do naturalnego koloru.

Tylko głupcy pragną słuchać kłamstw od morderców i zdrajców. Musicie nauczyć się przyjmowania brutalnej prawdy, bo inaczej umrzecie w nieświadomości możliwości człowieka i jego organizmu.

Żądajcie wycofania wifi, GSM, i innych systemów falowych na rzecz wolnego przepływu fal, świat można urządzić za pomocą przekształcenia naturalnych fal występujących w przyrodzie.

Żądajcie prawdy, to wy jesteście mieszkańcami ziemi, a równość dążąca do wolności nie akceptuje żadnej władzy.

Liga Świata
Dydymus

Advertisements