Psychiatria, bzdury dla naiwnych

Psychiatria, bzdury dla naiwnych

W psychologii i psychiatrii jest tyle prawdy ile w plotce będacej podstawą kłamstwa i współczesnych relacji międzyludzkich.

Jeśli, na kłamstwie i nie realnych, iluzorycznych zawodach zarabia się najlepiej, dlaczego do medycyny, religii, polityki, edukacji, ekonomii, idei prawa nie dołączyć jeszcze kilku innych będących lustrzanym odbiciem szalonego świata …

Czy, jest możliwe, aby specjaliści od medycyny, mówili językiem bzdur obłożonym zawodowym slangiem.?

Czy bzdury, różnią się czymś od bełkotu psychologii i psychiatrii.?

Dzisiaj, postaram się wam uświadomić, że koncepcja psychiatrii, jest taka samo niedorzeczna, jak koncepcja bzdury, i pomogą nam w tym sami psychiatrzy i psychologowie.

Możemy, zdefiniować psychiatrię jako medyczne podejście do zaburzeń psychicznych.

Psychiatra, tak jak wielu innych psychopatów zwanych lekarzami, zagraża ludziom diagnozami, będącymi podstawą do wydania eksperymentalnych środków farmakologicznych lub umieszczenia zagrażającego systemowi człowieka w szpitalu, będącego formą więzienia reedukującego za pomocą w/w leków.

Zauważ, że szpital, jest miejscem kaźni w której więzień, ma mniej praw, niż normalni więźniowie, skazani na wielokrotne wyroki dożywocia.

Gdy, sąd zatrzyma cię za brak poprawności politycznej względem władzy, lekarzy, systemu, psychiatra ma tzw : prawo podania wszelakich środków farmakologicznych i zastosowania przymusu bezpośredniego do zniwelowania nieposłusznego obywatela.

Zastrzyki, leki eksperymentalne, izolatki, eksperymentalne terapie farmakologiczne, niszczenie psychiki za pomocą izolacji i traumy, to standardowe metody działań w szpitalach psychiatrycznych dla ludzi walczących z medycyną, rządami, edukacją, czy kłamstwem historycznym.

Na 4 niebezpiecznych schizofreników przypada 25 zdrowych ludzi, zniszczonych przez system i niesprawiedliwość społeczną oraz kłamstwa sądów i przeciwników politycznych …

O tyle, ile za morderstwo z niewyobrażalnym okrucieństwem dostaniesz 10,15 czy 25 lat, za naruszenie poprawności politycznej, możesz resztę swego życia spędzić w wariatkowie.

Terapia szokowa (ECT) jest stosowana w stosunku do większości więźniów (nie pacjentów) klinik (obozów) psychiatrycznych. Jest to całkowite wyniszczenie organizmu i zniszczenie naturalnej formy ochrony układu nerwowego.

Na badania psychiatryczne, możesz być skierowany i ty, ponieważ sądy chętnie ulegają opinii lekarzy “ekspertów”, wymuszających pewne anormalne zachowania. Sam byłem świadkiem skierowania na badania psychiatryczne dziewczyny, która upierała się za przepisaniem jej leków homeopatycznych.

Ta sama dziewczyna, po 6 miesiącach przebywania w psychiatryku, była wrakiem człowieka, doprowadzonym do depresji i bezpłodności. Podglądano ją przez 24 godziny na dobę, faszerowano ją lekami i zamykano w izolatce, kiedy powoływała się na prawa człowieka …

Psychiatrzy, dzięki pieniądzom firm farmaceutycznych, dokonali zamachu stanu na ludzką wolność :

” Udało nam się przekonać rząd, że naukowy model zaburzeń psychicznych, jest poprawny politycznie, humanitarny i pozostaje jedynym słusznym wyborem …”

To bzdura, dlaczego.?!

Thomas Szasz :

Wszyscy ludzie, którzy twierdzą, że są zdrowi psychicznie po prostu kłamią i udają, a ci którzy są całkowicie zdrowi są leczeni pod przymusem w sposób brutalny i nie ludzki. Psychiatra służy chorym psychicznie elitą i władzy …

W 1986 roku, filozof i wykładowca na Princeton, Harry Frankfurt, opublikował artykuł zatytułowany : “O wciskaniu kitu.”:

“Jedną, z najistotniejszych cech naszej kultury jest to, że jest pełna bzdur. I każdy o tym wie, w szczególności lekarze, psycholodzy i psychiatrzy … będący częścią tego iluzorycznego gówna i kitu … “.

Kłamstwo, jest świadomym aktem wstawienia fałszu w dyskursie celem uniknięcia konsekwencji prawdy.

Zatem, udawanie ważności danej kwestii, jest formą kłamstwa dotyczącego ukrywanej prawdy.

Tak działają psychopaci, czyli politycy, lekarze w tym psychiatrzy, a także sędziowie, czy farmaceuci, ciągle napotykamy tą sama grupę ludzi kultywujących idee władzy, dzięki etatyzmowi, korupcji i spajającej to hierarchii zawodowej i społecznej …

I tu nie chodzi o prawdę, czy kłamstwo samo w sobie tylko o efekt wywołany na zmanipulowanych słuchaczach, jest to typowa gra osoby chorej psychicznie, tworzącej produkcje artystyczną na rzecz tłumu.

Znów spotykamy się z illuminackim sformułowaniem “Black Star”, to autorytet wymuszony poprawnością polityczną, kreowaną przez media, edukacje, czy anarchię popularności.

https://soundofthenwo.wordpress.com/2016/09/11/david-bowie-duchowy-uczen-aleistera-crowleya/

Tak naprawdę, to sformułowanie dotyczy wyuczonego swej roli aktora, w dowolnej dziedzinie życia.

Na kilometr czuć tu gównem, i nie potrzeba do tego testu sniffa.

Teraz uwaga : Przyczynowość życia, jest zaburzeniem psychicznym i fizycznym przypadkiem niesprawności mózgu.

Z racji tej regułki stworzonej przez filozofa utopistę, powstała ortodoksyjna psychiatra.

Ci sami ludzie nie badają psychologii duchowości człowieka, tylko tworzą tak popularne materiały jak ten, który twierdzi, że depresja jest “tylko” kwestią niskiego poziomu serotoniny w mózgu, a cudowny lek, będzie ten problem rozwiązywał.

Jednak, nikt nie patrzy na wpływ tych tak zwanych autorytetów, na proces wyniszczenia ludzkiej psychiki przez mówione przez nich kłamstw, wpływających na złe samopoczucie powodujące depresje, strach i traumę.

Przez opinie “ekspertów” na temat leków 10% populacji australijskiej bierze antydepresanty, a w Europie i USA ponad 30% społeczeństwa uzależnionego jest od antydepresantów i psychotropów.

Chorzy nie są ludzie tylko pazerni sławy i pieniędzy lekarze, psychiatrzy, neurolodzy i psycholodzy.

Nieistniejące zawody, opinie, nauki, fałszywe autorytety i teorie, oto iluzja wpływające na wasze życie psychiczne.

To, ci ludzie, chcą was zastraszyć i przekonać was do regułki : leki są bezpieczne, potrzebne do życia, a uzależnienie jest minimalnym skutkiem ubocznym …

To samo, można powiedzieć o alkoholu, narkotykach, kawie, nikotynie … tylko z wszystkich tych rzeczy ktoś czerpie zysk, nie zważając ma szkody społeczne …

Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury, a tych bzdur uczy się na wyższych uczelniach, a kretyni mają tytuły, pensje i autorytet społeczny. Iluzja tworzy alternatywną, powszechnie akceptowaną utopie iluzji …

Jeśli autorytety pierdolą tego typu kłamstwa, jak ma się to do poważnych publikacji wolnych specjalistów z zakresu psychiatrii, psychologii, filozofii czy neurologii.?!

Otóż, nikt nigdy nie odważyłby się podpisać pod regułką, że zaburzenia psychiczne u różnych ludzi są identyczne, lub mogą być zredukowane do działania mózgu.

Regułki te, wymyśliły koncerny farmaceutyczne i utrzymywane przez nie “autorytety”, aby sprzedać jak najwięcej leków, reklamowych treści prasowych i książek popularnonaukowych o zerowej wartości edukacyjnej.

Jeśli, dane zaburzenie psychiczne, nie może dotknąć dwóch różnych ludzi, to na jakiej podstawie są wszystkim przepisywane identyczne lekki.?! To samo pytanie można zadać w kwestii szczepień … !!!

I na jakiej podstawie, sądy kierują ludzi i zamykają w klinikach psychiatrycznych, skoro nie ma danych normujących i ujednolicających formy chorobowe, ponieważ one nie istnieją.

Zauważ, że 99% ludzi nazywanych socjopatami, to jednostki niechcące podporządkować się iluzji prawa społecznego, wchodzącego w konflikt z prawem naturalnym.

Pewnikiem jest natomiast fakt, że 99,1% psychopatów to księża, politycy i lekarze oraz farmaceuci i osoby odziane w mundury i togi.

Idąc dalej, psychiatrzy twierdzą, że choroby psychiczne są skutkiem braku równowagi chemicznej w mózgu…

Że, co ?!

Każdy zdrowo myślący człowiek wie, że procesy w mózgu są realizowane poprzez połączenia elektryczne, i to ich zaburzenie powoduje choroby neurologiczne.

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/edward-jenner-i-louis-pasteur-zagady.html

Lekarze, poprzez ludzką głupotę mogą społeczeństwo wpoić dowolną bzdurę ponieważ nie da się a) udowodnić, że coś jest kłamstwem i b) udowodnić, że coś jest prawdą.

Chodzi tylko o wywołanie konkretnego wpływu na słuchaczy, bo nikt z was nie udowodni im kłamstwa, ponieważ: a) psychiatra, lekarz, polityk wie co mówi ?!, b) dokonał prawidłowej oceny sytuacji życiowej pacjenta, obywatela, c) recepta doprowadzi do poprawy życia …

Wasza poprawność polityczna i strach doprowadzają do życia błędne hipotezy, stające się prawdą.

Jak się tworzy wariata

Żaden psychiatra nie ma formalnego modelu zaburzeń psychicznych.

Więc, dni oceny stanu psychicznego w szpitalach i klinikach, są żartem chorego psychicznie lekarza, który eksperymentuje na pacjencie za pomocą leków, które wywołują dane zaburzenia psychiczne w czasie oceny zdrowia danego pacjenta.

Pielęgniarki, zaznaczają na kwestionariuszu najbardziej popularne odpowiedzi, nie mając nic wspólnego z rzeczywistością i rzetelnością.

Co ciekawe w przypadku tzw : depresji w 55-60% podaje się pacjentom placebo, a leki przeciwdepresyjne podawane pacjentom nieznacznie poprawiaja ich stan w 40-53%.

Leki psychotropowe mają niebezpieczne skutki uboczne : zaburzenia seksualne, ogromny przyrost wagi, myśli samobójcze, impuls mordercy … 89 % ludzi biorących psychotropy czeka dzień w dzień, na śmierć …

Pomimo tej całej gadaniny o świadomej zgodzie pacjenta, psychiatrzy nie ujawniają im tych faktów, ani faktu, że psychotropy są najgorszą odmianą narkotyków.

Gdyby, psychiatra był normalny, powiedziałby pacjentowi wprost : psychotrop to narkotyk, uzależni ciebie w oka mgnieniu i będzie cię prześladował, aż do końca życia.

Wiesz, co się stanie gdy odstawisz narkotyki, zaburzenia połączeń elektrycznych w mózgu doprowadzą do zastosowania terapii szokowej (elektrowstrząsów), która przyniesie dowolne wyniki finalne, ponieważ żaden z tych psychopatów, nie ma pojęcia, jak wyglada fala mózgowa zdrowego człowieka i jakie jest napięcie zdrowej komórki …

W samej wspominaj powyżej Australii, w latach 2013/4, przeprowadzono 16.602 terapii szokowej, a w latach 2014/5 przeprowadzono ich 19.365, ponieważ : terapia szokowa, jest przydatną i niezbędna opcją leczenia … Podpisało się pod tym kolegium lekarzy psychiatrów Australii i Nowej Zelandii.

Jak wygląda przydatna i niezbędna metoda leczenia w liczbach : niecałe 5% przypadków, przez przypadek wykazało objawy lekkiej poprawy.

Więc, o co chodzi British National Health Service?!, NHS, płaci 150 dolarów za eksperymentalne tygodniowe sesje terapii szokowej (4 godziny) od pacjenta. Wszystko co przynosi zysk, i nie wymaga wkładu intelektualnego, jest przyjmowane bez zastrzeżeń.

Wszystkie protesty pacjentów zostały odrzucone przez ECT z dopiskiem : bezzasadna odmowa leczenia.

Psychiatria, tego typu, jest pochodną amerykańskich, niemieckich, australijskich, eksperymentów eugenicznych na rdzennych mieszkańcach oby Ameryk, Afryki, Australijczyków i Słowian.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/przerazajace-amerykanskie-korzenie.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/eugenika-w-izraelu.html

Pamiętaj, że jeżeli pacjent i rodzina będą na nie, możecie pozwać każdy szpital i powołać się na ten artykuł, szukając kolejnych danych dowodowych …

Jednak, pamiętaj wygrać, możesz tylko dzięki pozwowi prywatnemu, bowiem trybunał zdrowia psychicznego (mafia wariatów, orzekają o zdrowiu psychicznym zdrowych ludzi, to jest absurd …), ochroni lekarza i jego metody działania.

Musisz, także znaleźć niezależnego lekarza, który nie boi się konfrontacji z opinią lekarzy zrzeszonych, w innym przypadku, mafia sądowa, przyzna rację mafii medycznej.

Jeśli, sąd przyzna racje szpitalowi, pacjent będzie zmiękczony za pomocą elektrowstrząsów i psychotropów. Ratujcie swoich bliskich, o ile nie są oni niebezpieczni dla was samych.

W telewizji mówią o “niezbędnej” terapii szokowej lub o “rozsądnym” wykorzystaniu tej terapii, świadczy to tylko o poprawności politycznej i niekompetencji, która powinna wam powiedzieć wprost : co to za bzdury … !!!

Zarobek ponad wszystko

Głównego psychiatra Queensland [Australia], inkasował za terapię szokową 1500 dolarów dziennie. Na swoim procederze zarobił 4,5 miliona dolarów, żaden z jego pacjentów nie wyzdrowiał, większość cierpi na ataki agresji lub zostało warzywami obojętnymi na jakiekolwiek napięcie, ludziom tym ugotowano mózgi.

Ministerstwo pozamiatało sprawę, pytając się dziennikarzom: o co chodzi.

Jednak sytuacja się zmieniła, kiedy to Don Dale, ujawnił prawdę na temat stosowania terapii szokowej na więźniach obóz koncentracyjnych dla przesiedleńców w Australii.

Obozy w Nauru i Manus Island są kolejnymi obozami eksperymentalnymi, bowiem lekarze psychiatrzy stwierdzili co następuje :

” Nie powinniśmy ograniczać się do kar cielesnych, powinniśmy dyscyplinować przesiedleńców za pomocą metod psychologicznych. ”

Dziwnym zbiegiem okoliczności, mamy w tych obozach powtórkę z słowiańskiego holokaustu drugie wojny światowej.

Jeśli, tego typu metody stosuje się we wszystkich szpitalach, możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że kliniki psychiatryczne są obozami koncentracyjnymi, a tzw : lekarze, nie różnią się niczym, od psychopatów z SS.

Zawód psychiatry, jest głównym graczem w prowadzeniu nielegalnych więzień i przymusowych obozów eksperymentalnych. W zakładach psychiatrycznych przebywa więcej osób niż w więzieniach, a tylko 0,09 % pacjentów jest niebezpiecznych dla otoczenia.

99,91% ludzi nie złamało prawa, a jest torturowanych, przetrzymywanych w izolatkach, narkotyzowanych i poniżanych … Żaden pacjent, nie wie, czy spędzi w zakładzie miesiąc, czy całe życie … Bez sądu, winy, świadków … Totalitaryzm idealny w imię zła zwanego “leczeniem” …

Szpitale psychiatryczne wydają się eliminować zagrożenie z którymi nie daje sobie radzić system : z uczuciami, prawdom, zasadami, z problemami tworzonymi przez system i będącymi formami pułapki na zbyt wrażliwe osoby, widzące iluzje, utopii systemy. Jest to walka z logiką i chęcią osiągnięcia wolności, omijającej prawo systemowe i władze …

Czym jest psychiatria … ?

Psychiatria, to obłędna filozofia, chorych psychicznie zwierząt bojących się utracić władze przez zasady logiki, czy moralności …

Jeśli, nie możesz osiągnąć czegoś przez strach, więzienie …, użyj autorytetu, który wmówi tobie lub sędziemu, potrzebę leczenia ciebie z normalnych form zachowania …

Psychiatrzy mówią często, że ich sposoby leczenia są sankcjonowane przez coś co nazywa się modelem biopsychospołecznym.

I przyjmujecie to wyjaśnienie … ?!

Jednak, chwytając za PubMed okazuje się, że cała wiedza na temat modelu biopsychospołecznego (1600 publikacji) została sprefabrykowana, a cała przygoda z tym pojęciem sięga 2002 roku.

No, ale mamy 1600 publikacji, które tak naprawdę są iluzją, nie istnieją, są farsą potwierdzającą nieistniejąca teorię. Ale was to, nie odstrasza tak jak teoria Darwina, wypociny Einsteina, teoria podbojów kosmicznych, czy zdrowego bio jedzenia …

Jeśli, psychiatrzy powołują się na model biopsychospołeczny, aby uzasadnić swoje działania, to każdy, może stworzyć legendę swojego życia i powoływać się na nią w drodze do kreowania utopijnego świata. Ktoś tutaj potrzebuje pomocy, ale nie są to pacjenci, ale tzw : lekarze.

No, ale przygotowali się na to, żaden lekarz nie podważy swojego dyplomu i żaden sceptyk nie podważy autorytetu lekarza nie posiadając dyplomu – licencji wystawionej przez również iluzoryczny rząd …Iluzja utopii sankcjonuje działanie fałszywych profesji …

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/07/tajemnica-licencji.html

Układ idealny, hierarchia zawodowa trzyma sztamę z rządem, a jeden drugiemu nie da wyrządzić krzywdy, a w razie buntu, hierarchia za pomocą farmazonów wytoczy wojsko przeciw obywatelom.

Z tym, że wystarczy przekonać wojsko do idei prawa naturalnego, aby ochrona rządów i hierarchii znikła jak mur berliński.

Moje poglądy pewnie nie spotkają się z zainteresowaniem poprawnie politycznych wyznawców odwiedzin u lekarzy i autorytetów, mówiących tobie co masz robić, aby być zdrowym, z tym, że pokażcie mi uzdrowionego pacjenta neurologa, psychiatry, czy psychologa …

Raz idąc do lekarza, zaczynasz być uzależniony od wizyt i leków, a więc lekarzy i koncernów farmaceutycznych.
Jeśli tego nie widzisz, jesteś po prostu głupi i naiwny, i to najłagodniejsze określenie stanu twojej psychiki.

Jeśli, samokrytyka powstaje wiele lat po konkretnym wydarzeniu lub nie istnieje, nie możemy mówić o uczciwości, tylko o tuszowaniu faktów i zacieraniu dowodów, i tworzeniu nieistotnych faktów zastępczych mogących uchodzić za samokrytykę.

Szambo polityki, kościoła, psychiatrii, autorytetów …

Daniel Kahneman:

“Wiemy, że ludzie mogą zachować niezachwianą wiarę, gdy przez strach daną jednostkę otoczy społeczeństwo o tych samych wyuczonych poglądach.”

Wszyscy myślą inaczej, ale o tym nie mówią, zachowując wiarę w absurdy. Szkoda takich ludzi i społeczeństw, ale iluzja istnieje, a utopia ustrojów, religii, nauk … , składa jaja pasożytów w waszych głowach.

Prawda, jest zakazana przez strach i wiarę …

Liga Świata
Dydymus

P.s

Co zamiast pigułek. ?

Psycholog dziecięcy Jerome Kagan, w wywiadzie dla magazynu SPIEGEL, skrytykował psychologów, psychiatrów i firmy farmaceutyczne, oskarżając cały ten system o tworzenie fałszywej klasyfikacji milionów nieistniejący chorób z egoizmu i chciwości.

Melancholia, niepokój, pobudzenie, roztargnienie … , są wynikami ludzkiej natury, ale coraz częściej, także chemii zawartej w jedzeniu. Mamy tu przykład połączenia układu lekarzy i firm farmaceutycznych z przemysłem spożywczym i chemicznym …

Jednym słowem, ludzie ci doskonale zdają sobie sprawę z wpływu chemicznego jedzenia na przesadzone stany emocjonalne i na tej bazie powstają nowe leki i choroby.

Jerome Kagan : Jako student, znalazłem z kolegami na strychu stare zbutwiałe biurko, od tego czasu, cały czas jej remontuje, strugam, szlifuje i kształtuje…

… a teraz, jacyś nieudacznicy za pomocą antywartości pieniądza, chcą wmówić ludziom, że tego typu zachowania, są przejawami chorób psychicznych.

Kagan, zajmuje 22 miejsce w rankingu najwybitniejszych psychologów wyprzedzając Carla Junga i Iwana Pawłowa.

Kagan, nie eksperymentował lecz obserwował i sprawdzał reakcje, zadając sobie pytanie : w jaki sposób, kreują się osobowości ludzkie, z jakimi cechami się rodzimy, a które rozwijają się w czasie, co decyduje, że ktoś będzie szczęśliwy lub chory …

W swoich badaniach, Kagan ustaliła, że kształtowanie osobowości w pierwszych trzech latach życia jest nieodwracalne, dlatego tak chętnie lekarze doprowadzają dziecko do traumy poprzez szczepienia.

Nawet dziecko, które cierpi z powodu ogromnych niedostatków w pierwszych miesiącach życia, może rozwijać się normalnie, jeśli nie poddamy je indoktrynacji medycznej i profanacji szczepień.

Kagan, ujawnił metody programowania dzieci od drugiego/trzeciego roku życia : jeśli rodzic nie zadba o odpowiedni dobór słów łączonych z empatią, wrażliwością moralną i świadomością własnego wnętrza, dziecko dostanie się w krąg rówieśniczy innych programowanych dzieci i osób nieświadomie uczących programowania przez własną zależność od systemu.

Ważny dla rodzica jest wrodzony temperament dziecka, który musi być prowadzony, a nie programowany.

20% dzieci mających cztery miesiące wykazuje płochliwe reakcje na nowe sytuacje, przedmioty i osoby.

I te dzieci będą miały tendencje do rozwijania niespokojnych osobowości.

40% dzieci posiada niski próg czułości, i zachowują się w przeciwny sposób : są zrelaksowane, łatwe do pielęgnacji i ciekawe.

Kagan w swej książce : Duch Psychologi, atakuje swój zawód, ostrzegając ludzi przed katastrofalnym wpływem psychologii i psychiatry na ludzi, którzy masowo będą diagnozowani jako cierpiący na choroby psychiczne.

50 lat badań nad pogarszającym się stanem psychicznym dzieci, wykazuje celowe działania psychologów nakierowujących nauczycieli na wyuczoną drogę kształtowania dzieci.

Głównym powodem niepokoju i frustracji tworzących stany depresyjne jest stojący na drodze do wolności, brak równości społecznej i osobowej.

Liczba zdiagnozowanych przypadków zaburzeń deficytu uwagi i depresji wzrosła wśród biednych, hodowanych jak zwierzęta ludzi …

W 1960 roku, zaburzenia psychiczne były praktycznie nieznane wśród dzieci. Dziś oficjalne źródła twierdzą, że jedno dziecko na osiem jest chore psychicznie.

5,4 miliona dzieci w USA i 4,7 miliona dzieci w Europie cierpi na ADHD, które jest wymysłem, ponieważ za ADHD opowiada nieprawidłowy metabolizm dopaminy.

Wszystkie dzieci z ADHD mogłyby być wyleczone w bardzo krótkim czasie, ale chodzi o prawidłową diagnozę, której lekarzom, psychiatrom, psychologom wykonywać nie wolno …

Kryzys zdrowotny wśród dzieci jest straszakiem, za który odpowiadają lekarze, psychiatrzy, psychologowie i nauczyciele.

Bo, czym jest choroba psychiczna : w 79 % to lęk depresyjny, a nowy porządek świata, wytworzył ideologie strachu, której jesteśmy poddawani co dnia.

Przy czym, teraz uwaga ta zdiagnozowana choroba psychiczna nie jest żadną chorobą, tylko naturalnym strachem przed iluzją władzy, szkoły, prześladowań … Chorych psychicznie jest 0,5-3 % danego społeczeństwa, są to osoby niebezpieczne zagrażające sobie i otoczeniu.

Media straszą was tym, że nie jesteście atrakcyjni bo się pocicie, macie gazy, nie macie nowego telefonu, a na wszystko potrzebujecie pieniędzy, leków, seksu, alkoholu i perfum … To jest komercyjny obóz koncentracyjny, zbudowaniu na strachu nie posiadania.

Przez frustracje seksualną powstaje gniew i strach, przez co biedniejsi ludzie stają się zwierzętami, które nie myślą, tylko odreagowują stres przez niepoczytalne romanse i niekontrolowany seks, co ma poprawić wartość tych osób w oczach innych.

Jednak, tak naprawdę te samotne osoby, niszczą same siebie, dążąc od depresji do chorób psychicznych.

Smutek, lęk, gniew, frustracja seksualna na to cierpi 92% społeczeństwa niepotrafiącego zrozumieć nierówności społecznej i braku wolności w dążeniu do swoich marzeń … Nowy porządek świata, zepchną człowieka do roli niewolnika, nierozumiejącego utopijnej rzeczywistości.

I wszystkim tym ludziom, iluzja wydaje się normalnym stanem rzeczy.

Miliony dzieci uważa siebie za gorsze bo zdiagnozowano u nich chorobę psychiczną, i będzie ją miał każdy, kto podważa autorytet lekarza, leków i władzy. Absurd dla większości, to normalność.

Pieniądze przemysłu farmaceutycznego doprowadziły lekarzy i polityków do choroby psychicznej i łapówkarstwa.

Przemysł farmakologiczny ustanawia lekarzom, politykom coraz abstrakcyjniejsze normy zachorowań, które są realizowane poprzez wymyślanie nowych chorób psychicznych i schorzeń na, które sprzedaje się głupim ludziom leki.

Te leki wyniszczają kobiety, mężczyzn, starców i dzieci … Bierz, szczep się, zażywaj, skontaktuj się z lekarzem …

Przemysł farmaceutyczny, jest dziełem przemysłu chemicznego i te dwa kolosy stworzyły zawód psychologa i psychiatry … Jest to, największe kłamstwo w historii świata, sposób pozbywania się odpadów chemicznych w lekach, przyjmowanych przez idiotów, nie leczący się z chorób, lecz zarażających się nimi poprzez leki.

Rodzic, potrafi wyleczyć dziecko poprzez podniesienie mu samooceny.

Przykład dziecko, które się jąka : “nie ma nic złego w tym, że twój umysł pracuje szybciej niż twój język”, dziecko automatycznie zaczyna myśleć : “o rany, jąkam się przez to, że jestem taki mądry” …

W 1987 roku, aby zwiększyć sprzedaż antydepresantów, zaczęto podawać je wystraszonym przez system edukacyjny dzieciom, depresja oparta na lęku i nieistniejące ADHD, stały się złotymi żyłami koncernów farmaceutycznych, najpierw w USA, a potem na całym świecie.

To antydepresanty, stały się powodem epidemii depresji u dzieci w 2002 roku.

Depresja u dorosłych powoduje poważne straty oparte na poczuciu winy, niemowlęta nie są zdolne do określenia własnych emocji, jednak lekarze poprzez szczepienia robią wszystko, aby dziecko w wieku 3/4 lat rozwinęło w sobie poczucie winy i rozczarowanie własną osobą, co prowadzi do zaniżonego poczucia wartości.

I tutaj 4 letnie dziecko przechodzi pierwszą łagodną depresje, potęgowaną stresem płynącym z grupy rówieśniczej …

Chodzi o osiągniecie konkretnego i istotnego celu : alternatywnej drogi rozwoju prowadzącej do choroby psychicznej, i temu jest winne państwo umożliwiające działanie psychologom, psychiatrom i firmom farmakologicznym.

Rodzicie, powinni zatrzymywać dzieci w domu, uczyć je indywidualnie, nie szczepić, a próby tworzenia przez lekarza psychiatrę negatywnej diagnozy wymuszającej w dziecko antydepresanty, powinno być zgłaszane organom ścigania, aby te stwierdziły wpływ finansowy korporacji farmakologicznej na działania danego lekarza.

Depresja, spowodowana strachem odchodzi sama bez potrzeby użycia leków, wystarczą tylko sprzyjające warunki domowe.

Standardy hierarchiczne stawiane dzieciom, ludziom są zbyt wysokie co zawsze będzie skutkowało strachem depresyjnym. Ludzie zamiast walczyć ze swoimi ułomnościami i samymi sobą powinni zacząć walczyć z systemem, lekarzami, politykami w sposób świadomy i niezłomny.

Pamiętaj, psychiatria bada objawy, a nie przyczyny … Jest to kłamstwo, przekręt, fałszerstwo …

Dzięki chemii zawartej w lekach na zaburzenia dwubiegunowe od 15 lat cierpią również dzieci poniżej 19 lat. I wy mówicie, że obozy trzeciej rzeczy były złe… ?! Dziś sami nakłaniacie swoje dzieci / współwięźniów na eutanazje rozciągnięta w czasie …

Zaburzenia dwubiegunowe u dzieci stworzyli lekarze z grupy Massachusetts General Hospital, utrzymywani z pieniędzy firm farmaceutycznych. Skąd znamy ten schemat. W 15 wieku, ci sami elitarni ludzie ubrani w habity, wmawiali przez strach innym ludziom, że dana osoba jest opętana przez diabła lub jest czarownicą na jego usługach.

Ci niby lekarze, tacy jak psychopata Egas Moniz, który ciał płaty czołowe schizofreników, bo myślał, że będzie wstanie ich wyleczyć … Jednak nikt nie zbadał jego sadystycznych zapędów seksualnych … Ten dewiant otrzymał w 1949 roku nagrodę Nobla, wariaci, przyznają te nagrody innym elitarnym wariatom.

Tysiące osób zostało pociętych przez grupy dewiantów symulujących lekarzy, a teraz ty, dajesz niszczyć siebie i swoje dzieci.

Choroba dwubiegunowa jest nieszkodliwa, ale poprzez systematyczne podawanie chemii substancji psychoaktywnej doprowadzić, może każdego człowieka do szaleństwa.

Taka jest historia nowego porządku świata, ci u władzy, psychopaci, wierzą, że robią to, co trzeba, szkodząc tym, którzy nie mają mocy ….

Czy, są jakieś alternatywy w stosunku do leków psychoaktywnych dla dzieci cierpiących na zaburzenia osobowości .?

Dzieciom, które nie dobrze czują się w szkole, niepotrzebne są leki tylko przyjazna atmosfera i korepetycje na odpowiednim poziomie.

Słuchając doktora Kagana, dochodzimy do wniosku, że choroby psychiczne są po prostu wymysłem przemysłu farmaceutycznego.

Jedyną chorobą psychiczną jest schizofrenia oparta na zaburzeniach dwubiegunowych. Chorymi psychicznie nie są dzieci i ludzie ubodzy cierpiący na wykreowany strach podszyty brakiem równości, ponieważ ich zaniżony standard życia, ma odebrać im wolność i godność osobistą.

Jednak psychologowie i psychiatrzy oraz lekarze, nie patrzą na przyczyny jednostek chorobowych, wpychając wszystkich w ręce koncernów farmaceutycznych.

Przez ostatnie 20 lat, doprowadzono do stanu, w którym 1 na 4 osoby jest chora psychicznie.

Ustalono na przykład, że osoba która przechodzi mile w więcej niż 10 minut ma poważną niepełnosprawność ruchową, i dzięki temu wywołano epidemie narządu ruchów u osób starszych.

W rozwoju dziecka, ważną role odgrywa matka, w której ciele pozostają części urodzonych dzieci, dlatego ta, współczuje i wpływa emocjonalnie i duchowo na rozwój dziecka, pozostawiając ojcu role autorytetu moralnego.

(Czy tak jest, spójrzcie na poziomom dzisiejszych rodziców … !!!)

Dlatego to nie szkoła, nie państwo i nie psycholog czy lekarz powinni mieć wpływ na rozwój i wykształcenie dziecka lecz rodzice, mądrzy i inteligentni rodzice. Niestety, jestem zdania, że idiotom powinno się zakazać prawnie spółkowania i płodzenia dzieci.

Advertisements