Miasto bez polityki, religii i pieniędzy

Miasto bez polityki, religii i pieniędzy.

W tym mieście żyją wolni ludzie, bez polityki, religii, pieniędzy i władzy.

W tym niesamowitym mieście, jest jeszcze przestrzeń życiowa dla każdego z was oprawiona pięknymi widokami, które są częścią idealnego społeczeństwa odrzucającego utopie systemów politycznych, religijnych i ekonomicznych.

W mieście tym, nie ma standardów społecznych, kulturowych, przez co ilość przestępstw spadła do zera.

Ten raj nazywa się Auroville, i jest pierwszym krokiem do zrownoważonej przyszłości rasy ludzkiej.

Pomyśl o miejscu, gdzie nie ma żadnego wrogich człowiekowi czynników stworzonych przez władze, przez co, możesz żyć w spokoju, i nikt nie chce od Ciebie dokumentów, podatków, czy aktów własności …

Miasto zostało założone w 1968 roku, przez ludzi 50 narodowości wywodzących się z różnych kultur, które współdziałają, a nie egzystują obok siebie.

Brak problemów wyłania się z równości społecznej, będacej początkiem wolności, nie istnieją kasty tworzące chorą idee władzy i systemów politycznych, nie ma religii, tworzącej strach i podział, nie ma pieniądza tworzącego chciwość, biedę, strach i zazdrość.

Wszystko funkcjonuje na bazie zróżnicowanego systemu wymiany, któremu nie przyczepiono systemu spekulacji.

Auroville, znajduje się w południowych Indiach, w odległości 150 km, od Chennai w Madrasie.

W tym epickim mieście, budynki wykonane są w oparciu o architekturę eksperymentalną, ponieważ ciągle się one zmieniają i ewoluują. 

Dlaczego.?

Ponieważ, struktura domów ma na celu optymalizację wykorzystania odnawialnych źródeł energii, a ich głównym celem jest: ponowne wykorzystanie materiałów z, których zostały wykonane domy i ich recykling.

Miasto zaprojektowała Mirra Alfassa, nazywana “matką”.

Tak jak w złotej epoce ludzkości, nie powinno być miejsce na Ziemi, które będzie własnością danego państwa lub systemu politycznego lub religijnego, jest to główny aspekt pokoju i harmonii. 

Ktoś, kto się martwo utraceniem czegoś lub zwiększeniem przestrzeni bytowej, zaczyna być niebezpieczny dla innych, a przede wszystkim dla swojego narodu.

Na ziemi, jest tyle wolnego miejsca, że nawet 14 miliardowa populacja nie musiałby gnieździć się w miejskim towarzystwach przemysłowych, hodujących niewolników, patologie, przestępstwa i choroby psychiczne.

Wszyscy ludzie dobrej woli, którzy mają szczere aspiracji, powinni móc żyć swobodnie jako obywatele ziemi.

Ziemia, może być miejscem pokoju, zgody i harmonii, gdzie wszystkie instynkty walki w człowieku zostaną wykorzystane wyłącznie w celu pokonania przyczyn ich cierpienia i nieszczęścia.

Wszystko to, musimy zrobić, aby przezwyciężyć swoje słabości i niewiedzę, będzie to triumf nad ludzkimi ograniczeniami i trudnościami.

Ziemia to miejsce, w którym potrzebna jest duchowość w interesie postępu.

Co to jest postęp.:)

Postęp, to nie technologie dające zysk elitą, lecz zadowolenie z własnych codziennie realizowanych pragnień i namiętności, przez co można wspólnie tworzyć przyjemność z rzeczy materialnych będących dziedzictwem naszych rąk.

To nie są hipotezy, należy szukać prawdy w zakazanej historii, tak obłędnie strzeżonej przez elity świeckie i religijne, tworzące chaos tego świata dla własnych celów.

Eko miasta, to zróżnicowane tereny rolnicze obsadzone przez drzewa owocowe, sady i zboża wszelakiego typu. 

Żadnych fabryk, same warsztaty rzemieślnicze i manufaktury, 15 gospodarstw rolnych o powierzchni 160 hektarów, zapewniają zdrowy rozwój całej populacji Auroville.

50300 mieszkańców pracuje dla siebie, a nadwyżki (2% ryżu i zbóż oraz 50% owoców i warzyw) wymienia na potrzebne im produkty.

Ponadto, miasto jest samowystarczalne pod względem dostaw mleka i przetworów mlecznych oraz owoców sezonowych.

I mogą wam mówić, różne kłamstwa, ale takich miast jest sporo, i są one przykładem pozytywnego rozwoju rasy ludzkiej. 

Zdrowie psychiczne i fizyczne, zależne jest od pozbycia się eksploatującego was pasożyta władzy, tworzącego korzystny dla nich podział religijny, społeczny, kulturowy, czy ekonomiczny …  

Gdyby podzielić Polskę – Lechię, na wyspecjalizowane enklawy gospodarcze, moglibyśmy egzystować bez władzy, religii i pieniędzy, ale to co jest zdrowym podejściem do ludzkiego życia, dla utopijnych władz jest zwykłą utopią, która nie utrzymuje ich partii, religii i rodzin.

Przemyślcie to …

Liga Świata

Dydymus 

P.s 

Znacie stan mojego zdrowia (https://www.facebook.com/ligaswiataeurope/posts/850499398384277), jeśli chcecie mi pomóc (życie, terapia komórkami macierzystymi 28.000 dolarów, lub eutanazja w godziwych warunkach …), i jeśli podoba się wam, to co robię od prawie 20 lat, zawsze możecie wesprzeć nasze działania darowizną, przeznaczoną na konkretny cel … 

08 2490 1044 0000 4200 3844 7097 TMobile 

Advertisements