CERN, okultystyczny rytuał na cześć Saturna 

CERN, okultystyczny rytuał na cześć Saturna 

Europejska Organizacja Badań Jądrowych (CERN), rozpoczęła wewnętrzne dochodzenie mające na celu znalezienie i usunięcia szpiega, który rozpowszechnił w internecie nagranie przedstawiające tajny rytuał okultystyczny, bractwa zaprzysiężonych i bractwa węża.    

Nagranie zostało wykonane w nocy, na terenie kampusu w Genewie. Kontrowersyjny film przedstawia inscenizacje rytualnego zabójstwa kobiety.

Materiał jest nakręcony z perspektywy widza, który z ukrycia obserwował ceremonię z okna. Wydaje się jednak, że był o wszystkim poinformowany i czekał na aktorów przedstawienia rytualnego. W kulminacyjnym momencie, widz rzuca kilka epitetów i ucieka.

Moim prywatnym zdaniem, tego typu filmy promocyjne, mają za zadanie wzbudzenie ciekawości i strachu.

Ceremonia została odprawiona przed posągiem Boga Shivy (vel Saturna, o tym niedługo w artykule :   Dylatacja czasu i co z tego wynika, czyli jak połączyć wiele informacji w logiczny ciąg niewygodnej prawdy.), który jest symbolem zniszczenia, chaosu i CERNu.

” Te sceny były sfilmowane na naszym terenie, bez oficjalnej zgody uczestników całego zajścia.  

CERN, nie tolerują tego typu działań, które mogą generować nieporozumienia w międzynarodowej grupie naukowców. ”

Napisał to rzecznik prasowy CERNu w mailu do AFP (Agence France Presse) (AFP), dodając, że dochodzenie jest wewnętrzna sprawą CERNu.

Nie mówi się o rytuałach, tylko o wewnętrznym bezpieczeństwie kampusu. ?! Okultyzm jest tolerowany, ale wynoszenie sekretów poza sektę, tajne bractwo, jest nie tolerowane i zakazane.

” Wszyscy pracownicy posługują się identyfikatorami CERNu, które są sprawdzane przy każdym wejściu i wyjściu do każdego budynku i poszczególnych jego części. Nie ważne, czy jest to dzień, czy noc … Zrobimy wszystko, aby znaleść intruza, którego zaciekawiły wewnętrzne sprawy CERNu.

Co roku, odwiedza nasz kampus tysiące naukowców z całego świata, i niektórzy przesadzają z żartami, i tak się stało tym razem … ” 

Policja w Genewie, powiedziała reporterom AFP, że współpracowała z CERNem nad odnalezieniem autora materiału filmowego. Jednak sprawa, jak zauważa policja, jest oficjalnie prowadzona przez ochronę Genewskiego kampusu.

Rytuały tego typu, praktykowane są od ~ 65 tysięcy lat i służą generowaniu negatywnej energii, mającej ochraniać tajemnice władzy zaprzysiężonych. 

Z informacji nieoficjalnych wiadomo, że w ośrodku rezyduje sumeryjsko-babilońskie Bractwo Węża, które tworzyło zalążek współczesnych religii, będących formą ukrytych rytuałów nawiązujących do śmierci Saturna i narodzin słońca.  

To samo bractwo, organizuje coroczne spotkanie (Bohemian Grove) w dniu 21-22 lipca na terenie lasu czeskiego w Północnej Kalifornii. Niech was nie zdziwi pochodzenie bractw węża, są to wygnani Słowianie z grupy A-bra/h/m i Rusa. 

Klub 300, Klub Rzymski, Bohemian Club, Bilderberg Group, Czaszka i Piszczele, Hellfire Club, Church of Saturn, Świątynia Seta … to tylko kilka organizacji wchodzących w skład rządu światowego, skupionych dookoła kultu Saturna.

Liga Świata

Dydymus 

Advertisements