Sojusz dezinformacyjny

Sojusz dezinformacyjny

Ponad 50 firm wiodących w branży “spożywczej”, utworzyło nowy sojusz dezinformacyjny, mający manipulować opinią publiczną, na temat śmieciowego jedzenia, genetycznie modyfikowanych owoców, warzyw i szkodliwych dodatków do żywności.

Sojusz na rzecz Przyszłości Żywności, został powołany przez Monsanto i U.N (ONZ).

( Strona ludobójców już ruszyła, na filmach zobaczycie samych masonów udających dobroczyńców : http://www.futureoffood.org , polski rząd handlowy ma mało do powiedzenia w kwestii polskiego rolnictwa : https://www.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/288329/11-546-future-of-food-and-farming-report.pdf , http://globalresearchalliance.org/e/workshop-5-poland-march-2014/)

Jest to ironia, żart, rzucony w twarz społeczeństwom całego świata.  

Akcja dezinformacji i manipulacji, będzie kierowana przez International Food Information Rady (IFIC), która odpowiada za stworzenie “zrównoważonego” dialogu publicznego, w zakresie metod stosowanych we współczesnym rolnictwie, produkcji rolnej i technologii przetwarzania żywności. 

Innymi słowy, korporacje stworzyły model przemysłowej dezinformacji, dający bezproduktywne miejsca pracy dla dzieci, wnuków i znajomych elit.

Od 10 lat, nie ma już żywności, jest tylko produkcja fast foodów pozorujących żywność. 

Wystarczy chwycić gazetkę jednego ze supermarketów i przejrzeć ofertę, produkt po produkcie … To nie jest żywność, to jest zestaw produktów imitujących żywność opartych na tablicy Mendelejewa. 

Prosty przykład, mleko za dwa złote i bio mleko za pięć złotych. 

Dostarczamy dwie próbki do dwóch laboratoriów, prywatnego i państwowego ( Sanepid), różnic w składzie brak, drugie laboratorium (prywatne) określa nam jakość na podstawie próbki i danych jakości mleka z lat 80-tych. Co bije po oczach, ilość np. glifosatów (http://depopulacja.blogspot.com/2016/06/glifosaty-monsanto-i-rak.html).

Możecie, to samo zrobić z chlebem, bananami, produktami bio, alkoholem, pomidorami … 

Macie szanse zaskarżyć w pierwszej kolejności rząd dopuszczający chemię do produktów spożywczych, upraw, pasz … , a w drugiej kolejności korporacje, lobbujące za możliwościami zmiany składów produktów naturalnych. Od kiedy kiełbasa ma 20/30/50% mięsa i 15 konserwantów … ?! 

To nie jest jedzenie, to jest ludobójstwo, forma przemysłowego karmienia niewolników, w oparciu o wytyczne firm farmaceutycznych i biogenetycznych.

I jak tutaj nie wspomnieć, że mleko zwierzęce, nie jest przystosowane do ludzkiego dna, więc nie może wpływać w sposób pozytywny, na rozwój komórek ludzkiego ciała. ?!

Jeśli firma produkująca trucizny zabijające rośliny, zwierzęta i ludzi przyczynia się do stworzenia kodeksu żywieniowego (Codex Alimentarius), a następnie sojuszu na rzecz przyszłości żywności, to możemy być pewnie jaka będzie przyszłość ludzkiego ciała, owoców, warzyw, ziół i zbóż … 

http://www.eioba.pl/a/47ak/codex-alimentarius-eliminacja-ziol-i-witamin

Strach i poprawność polityczna, każe wam uginać się po ciężarem kłamstwa i hipokryzji, wolicie powoli umierać na raka, niż walczyć o dobre jutro waszych dzieci, pól i całej planety.

Wiele osób udaje, że nie są świadomi zagrożeń płynący z chemicznych dodatków do jedzenia, bo jeśli coś głośno powiemy, to stanie się to faktem, a tak przechodzimy cicho obok problemów, zamykając chorych w szpitalach, a trupy zostawiają na cmentarzach, tłumaczymy sobie “racjonalnie” wszystkie choroby, odpychając problemy od siebie i zdając się na łaskę dzieci doktora Mengele.

Tylko, że problem istnieje, a trupy i żywe trupy (wy), są żywym przykładem, chemizacji leków i jedzenia. 

Mówimy wam to tuż przed medialnym ogłoszenie powstania, tej faszystowskiej organizacji, czy też koalicji. 

To, czy zdechniecie, zależy tylko od was. Atak na elity nie jest problemem, problemem jest was strach, tchórzostwo i ignorancja. 

Manipulacja i dezinformacja oraz ludobójstwo, odbywa się za pomocą masońskich marionetek i ich fundacji, uczelni, rządów, banków oraz korporacji – to nie są autorytety : 

Kyra Busch, Guillermo Castilleja, Gordon and Betty Moore Foundation’s, World Wildlife Fund-International, World Bank, National Wildlife Federation, Scott Cullen, GRACE Communications Foundation, Ecocentric blog, Eat Well Guide, The Meatrix, Sustainable Table, Meatless Monday, Healthy Monday, Kids Cook Monday, Environmental Grantmakers Association, Food System Funders Network, Environmental Advisory Board for the Vermont Law School, 

Daniel and Nina Carasso Foundation, Mathilde Douillet, Foundation for World Agriculture and Rural Life (FARM), Matt Dunwell, Ragmans Lane Farm, Tudor Trust – składający się z 30 małych organizacji z Zimbabwe, Ugandy, Keny i Zambi, Bruce Hirsch, Clarence E. Heller Charitable Foundation, Sustainable Agriculture and Food Systems Funders (SAFSF), California’s Roots of Change Fund, 

Irene Krarup, V. Kann Rasmussen Foundation, Jane Maland Cady, The McKnight Foundation, Criando Research and Evaluation Services, University of Minnesota, Oliver Oliveros , Agropolis Fondation, Ministry of Socio-economic Planning in Manila, 

Agenda 21, Medium-Term Development Plan, Marion Standish, The California Endowment, California Food Policy Advocates, California Rural Legal Assistance Foundation, University of San Francisco School of Law.

Zarząd : Monsanto, U.N, Agropolis Fondation, California Endowment, Cariplo Fondazione, Christensen Fund, Clarence E. Heller Foundation, Daniel et Nina Carasso Fondation, David and Lucile Packard Foundation, Gordon and Betty Moore Foundation, GRACE Communications Foundation, Heinrich Böll Stiftung, J.W. McConnell Family Foundation, Kalliopeia Foundation, KR Foundation, McKnight Foundation, New Field Foundation, Oak Foundation, Owsley Brown Charitable Foundation, Swift Foundation, Thread Fund, Tudor Trust, V Kann Rasmussen Foundation, WK Kellogg Foundation.

Dezinformacja międzynarodowa : Ruth Richardson, Michael Quinn Patton, Lauren Baker, Yael Falicov, Alex Kollo, Meena Nallainathan.

Twarze : Barac Obama z ramienia Ancient Arabic Order of the Nobles of the Mystic Shrine, Książę Walii z ramienia wielkiej loży brytyjskiej.

Te wszystkie narzędzia wchodzą w skład naczelnej Fundacji 1000 punktów świetlnych.

Rozumiecie, dlaczego uważacie iluzje za fakt.?! Ponieważ, otaczają was firm, ludzie, banki, szkoły, korporacje, które utwierdzają cię w realności ich działań.

Fakt ludobójstwa przyjmuje obraz działań humanitarnych, tworzenie obozów śmierci, przypomina akcje humanitarne, powstawanie komór gazowych, przypomina powstawanie sklepów, pranie mózgu, przypomina szkołę, najeźdźcy, przypominają religie i rządu … 

A wy, na wiarę przyjmujecie iluzje stworzoną przez anty autorytety posługujące się metodami manipulacji i dezinformacji wytwarzającymi strach.  

“Bo jak nie, to będzie głód, wojna, kryzys, pieniądz straci na wartości …”, a wy musicie zapytać samych siebie: po co nam pieniądz, jak nie będzie pieniędzy, nie będzie powodu rozpoczynać wojnę, niszczyć uprawy, a jeśli nie zniszczymy lub nie będziemy spekulowali uprawni nie będzie kryzysów i głodu. Logika ponad strachem i kłamstwem. 

Wszystkie, te wegańskie strony Future Food, poprzedzały powstanie masońskiego sojuszu na rzecz przyszłości żywności. 

Fajnie, że już dziś manipulujecie swoim organizmem (sarkazm), dzięki marketingowi szeptanemu, wiele firm z pogranicza chemii, magii i genetyki, stało się dostarczycielami zdrowej żywności. 

Brawo, brawo, nie ma to jak podszepty, prowadzące do ludobójstwa. Kłamstwa, stały się prawdą, a słowa stały się wiarą, nikt nikogo nie sprawdza, bo istnieje zaufanie wobec obcych ludzi, dezinformatorów, szkół, lekarzy, znajomych i rządów … 

Podstawą przetrwania jest hasło: nie wierzę nikomu, jeśli nie sprawdzę tego sam i przede wszystkim nie przebadał tego sam.  

Liga Świata 

Samostanowienie

Advertisements