Jill Stein, kandydatka która powiedziała prawdę

Jill Stein, kandydatka która powiedziała prawdę 

O takim polityku pewnie nikt z was nie słyszał … bowiem wybierani są już ci wybrani i zatwierdzeni przez rząd światowy. 

Kandydatka na stanowisko prezydenta stanów zjednoczonych z ramienia Partii Zielonych Jill Stein (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Jill_Stein), jasno wyraziła swoją opinie na temat komputerów i sieci bezprzewodowych w szkołach i na uczelniach “wyższego podporządkowania władzy”.

Co prawda, możecie mieć pewien problem z akceptacją pochodzenia tej pani, ale zanim zaczniecie cokolwiek wnioskować, proponuję najpierw przeczytać jej książkę ( In Harm’s Way: Toxic Threats to Child Development (Powstrzymać szkodę: Zagrożenia toksynami w rozwoju dziecka, 2000 r)), a następnie wysłuchać publicznej debaty z jej udziałem. 

” Myśle, że Wi-Fi może krzywdzić wasze dzieci … ”

Jill Stein, kandydat Partii Zielonych na fotel prezydenta USA, powiedział już w ten kampanii wyborczej jako lekarz, że szczepionki powodują autyzm u dzieci. 

Stein, jest tak naprawdę jedynym kandydatem antynaukowym w tych wyborach. 

http://depopulacja.blogspot.com/2016/04/kamstwa-kamstwa-i-jeszcze-raz-kamstwa.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/03/niewygodna-prawda-o-wyborach-w-usa.html

Marzec 2016

Osoba z tłumu: Mój okręg zamierza we wszystkich szkoła wprowadzić komputery dla każdego ucznia. Czy może to wpływać na problemy zdrowotne dzieci. ? ( oklaski )

Jill Stein: Problemy zdrowotne … Kwestie społeczne … nazwijmy to po imieniu. Wiemy, że komputery, telewizory, zastępują interakcje z nauczycielem i z rówieśnikami. Nie jest to dobre na żadnym etapie rozwoju. Nie wpływa to dobrze na cechy poznawcze młodego człowieka, nie jest to dobre dla rozwoju społecznego.

Powinniśmy, odejść sprzed ekranów telewizorów i komputerów. Jest to kolejny podstęp korporacji. Jest to kolejna sztuczka, mająca na celu zwiększenie korporacyjnych zysków, kosztem nauczycieli, dzieci i edukacji.

Osoba z tłumu: Co pani sądzi o sieciach bezprzewodowych .?

Jill Stein: Wi-Fi szkodzi mózgowi dziecka i każdego dorosłego człowieka. Powinnismy dążyć do lepszych i bezpieczniejszych rozwiązań europejskich, albo szukać rozwiązań alternatywnych.

Środki bezpieczeństwa w obrębie sieci bezprzewodowych nigdy nie będą wystarczające. Trudno jest zbadać działanie sieci bezprzewodowych, ale badania całych populacji świnek morskich poddanych radiacji fal sieci bezprzewodowych, dały nam obraza szkodliwości tej sieci, poprzez ilość zmarłych osobników.

Paradygmat zdrowia publicznego w tym kraju, opiera się ma testowaniu tego typu produktów na ludziach, w tym dzieciach. I to jest oburzające. 

Wi Fi : http://youtu.be/IGQjaSJP2Xg , http://youtu.be/PSY620VzDbM , http://youtu.be/OIcdV37705Y

Liga Świata

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/wi-fi-i-elektrosmog.html

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/czarna-psychologia-internetu.html

Advertisements