Apel, Regionalnego Systemu Ostrzegania

Apel, Regionalnego Systemu Ostrzegania.

Regionalny System Ostrzegania przed Wyzyskiem, Ludobójstwem i Pasożytnictwem, informuje, że na terenie Lechii, grasują niebezpieczne, zorganizowane bandy i grupy przestępcze o charakterze politycznym i religijnym, udające władze ustawodawczą, duchową, sądową i wykonawczą , podważając idee wolności, za pomocą braku równości. 

Te, niebezpieczne organizacje o charakterze mafijnym, posługują się bronią : hierarchii, prawa, tytułu, pasożytnictwa podatkowego oraz pieniądzmi i policyjno – wojskową ochroną, do wytworzenia realności swoich poczynań – idei strachu oraz poczucia winy. 

Jeśli zostałeś oszukany, wystraszony, zmanipulowany i ukradziono lub wymuszono twoje pieniądze, za pomocą podatków i zniszczono twoje zdrowie za pomocą medycyny i farmacji, nie bój się użyć broni, w celu ochrony swego państwa, domu, rodziny i życia.  

Niniejszym, poszukuje się listem gończym, osoby posługujące się pseudonimami : Prezydent, Premier, Minister, Urzędnik, Ksiądz, Kardynał, Lekarz, Prezes, Farmaceuta … pod zarzutem, zrujnowania Lechii i przekształcenia jej w państwo handlowe, zależne od międzynarodowych korporacji nazywanych państwami ustrojowymi. 

Ostrzegamy również przed : lichwiarzami, spekulantami, urzędami skarbowymi, bankami i innymi piramidami finansowymi : ZUS, PZU, KRUS … , działającymi w ramach kartelu państwa handlowego, nazywanego potocznie (marką handlową) : Polską.

Przestrzega się, obywateli Lechii, przed kolaboracją z przedstawicielami państwa handlowego, pod zarzutem współpracy i udziału w międzynarodowej, zorganizowanej grupie przestępczej, działającej przeciw wolności, równości, i na niekorzyść obywateli narodów słowiańskich i państw narodowych. 

Liga Świata

Advertisements