Szczepienia – Rumunia i Polska

Polska i Rumunia – Szczepienia.

Blokada informacji pomiędzy Polską, a Rumunią istnieje i udowadniałem to kilkadziesiąt razy, zabawa polityczna w tych dwóch manipulowanych państwach, jest identyczna …

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/mason-george-friedman-chce-na-sie.html?view=flipcard&m=1

https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/11/26/faszysta-mason-johannis-prezydentem-rumunii/

https://plus.google.com/102637861007718079828/posts/Bq6PXvA9WDg

https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/11/09/ponta-johannis-masonskie-marionetki/

https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/10/13/rumunii-wladze-uprawiaja-soje-genetycznie-zmodyfikowana/

Daniel Fenechiu wygłosił w Izbie Deputowanych,w dniu 7 kwietnia b.r, przemówienie o niebezpieczeństwie szczepienia dzieci i wpływie szczepień na pogarszający się stan zdrowia całej populacji.

Daniel Fenechiu, złożył polityczną deklaracje, pt : Ożywienie rumuńskiego rynku szczepionek poprzez odbudowę Instytutu Cantacuzino, i eliminacje szczepionek produkowanych przez zachodnie koncerny farmaceutyczne .

“Drodzy koledzy,

Rumuni coraz cześciej oskarżają szczepionki o poważne skutki uboczne. 

Te obawy, związane z szczepionkami, są coraz cześciej uzasadnione, biorąc pod uwagę badania przeprowadzone na rynkach europejskich. Skład szczepionek, to w 50% czysta rtęć. To jest eksterminacja narodu Rumuńskiego, na co wy panowie pozwalacie.

Jesteśmy świadkami pojawienia się nowej generacji szczepionek, których długotrwałe działanie na rozwój dzieci, nigdy nie zostało przebadane.!!!

Szczepionki nowej generacji są oskarżane, o masową produkcję autyzm i ADHD oraz spowolnienie naturalnego rozwoju dzieci.

Wszystko to powoduje, że coraz więcej rodziców, odmawia szczepienia swoich dzieci w ich własnym dobrze pojętym interesie.

To zjawisko, nie wystąpiło wczoraj, ani dziś, ale trwa od wielu lat. Przykładem jest epidemia AIDS (1990 rok), w wielu rumuńskich sierocińcach, będących pod opieka zachodnich koncernów farmaceutycznych, czy Rumunia jest obozem koncentracyjnym w rękach doktora Mengele.?!

Faktem jest, że, rodzicie odmawiają szczepienia swoich dzieci, a wy mówicie o bezpieczeństwie narodowym, sami zagrażając państwu i jego obywatelom.

Wyeliminowane wielu chorób wieku dziecięcego, zostało zniszczone poprzez szczepionki produkujące o wiele poważniejsze choroby. Czy w takich warunkach, rodzice mogą być karani za odmowę szczepień swoich dzieci.?!

Kwestia ta stała się przedmiotem narodowej debaty i niezgody w mediach społecznościowych. Jednak rządu to nie interesuje.!!

Wszyscy wiemy, że istnieje ustawa, która nakłada obowiązek szczepienia dzieci.

Jednak wiemy też, że ustawodawca może ten obowiązek znieść, jeśli dana ustawa powoduje w tym przypadku śmiertelne problemy.

Czy to jest teoria spiskowa.?! Czy ukrywanie danych medycznych o liczbie zgonów dzieci, jest teorią spiskową. ?! Nadal będziecie wyśmiewali poważny problem dotykający naszego narodu, atakowanego poprzez waszą nielojalność i łapówkarstwo . ?!

(To samo pytanie do członków PiS.

http://szczepionkowygeszeft.hvs.pl/przymusowe-szczepienia-czyli-pis-finansowany-przez-korporacje/

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/zabojcze-szczepionki-i-pis-abys-wiedzia.html )

Istnieje wystarczająco dużo głosów oskarżających zachodnią branżę medyczną i farmaceutyczną o korupcje, dezinformacje i powszechne kłamstwo.

Choroby zakaźne wyginęły, na rzecz nowotworów, astmy, ADHD, autyzmu, chorób na których kokosy zbijają lekarze i koncerny farmaceutyczne…

Obroty spółek produkujących szczepionki, kwitną produkując złoto w postaci chorób … 

Pamiętacie, że pod koniec 2014 roku, Parlament przegłosował dofinansowanie 50 mln szczepionek przeciw chorobie niebieskiego języka. ?!

Darowizna dokonana na rzecz producentów szczepionek, cudownie zniknęły w 2015 roku, bez konieczności wyprodukowania nawet jednej szczepionki. ?!?! 

Więc, jak to rozwiążemy. ?

Pragnę zaproponować odzyskania krajowej produkcji szczepionek, produkowanych przez Instytut Cantacuzino. 

Instytut ten, jest jednym z najstarszych w Europie, jego 90 letnie doświadczenie, nie może być ignorowane. Szczepionki muszą być produkowane na bazie ludzkiego dna, z uwzględnieniem długotrwałych skutków ubocznych szczepionek. 

Należy jak najszybciej, usunąć międzynarodową konkurencje z rynku farmaceutycznego i medycznego. 

Szkodliwość importowanych szczepionek została zauważona w zeszłym roku, kiedy to szczepionka przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, była zainfekowana straszliwymi ilościami odpadów chemicznych.

Zrezygnowaliśmy wtedy z dostaw europejskich na rzecz szczepionki dostarczanej nam przez Kazachstan. Jednak my, musimy się całkowicie uniezależnić od obcych wyrobów farmaceutycznych.

Wedle danych samego producenta Sanofi Pasteur w latach 2004-2009, średnio 150 pozwów rocznie, wpływało przeciw firmie w samej tylko Francji.!!!

Media nie mogą pokazywać opłaconego wizerunku lekarzy i firm farmaceutycznych.!!! 

W tych okolicznościach, uważam, że niezbędne jest dla zdrowia Rumunów, reaktywowanie Instytutu Cantacuzino.

Potrzebujemy miejscowych, tanich i produkowanych z bezpiecznych substancji dla zdrowia, szczepionek. Rumunia, musi mieć alternatywny wybór, robimy to dla własnego zdrowia i zdrowia naszych dzieci.

Dziękuje. ”

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/edward-jenner-i-louis-pasteur-zagady.html?m=1

Liga Świata

Advertisements