Gaz łupkowy, smugi chemiczne i odpady nuklearne.

Gaz łupkowy i wstrzykiwanie odpadów nuklearnych w ziemie. Gaz Łupkowy, Smugi…

Gaz Łupkowy, Smugi Chemiczne, Odpady Jądrowe i Fluoryzacja…

Co naprawdę ukrywa się za wydobyciem gazu łupkowego w Europie, Azji i Ameryce południowej !!!

Kłócicie się o smoleńsk, partie, kościół i fałszywe wybory … Żyjąc w apokaliptycznym świecie odpadów jądrowych, toksycznych leków, jedzenia, szczepionek i wody!. 

Czy Bóg odebrał wam rozum ?! Czy tylko ja potrafię powiedzieć wam całą ważną prawdę. Którą i tak większość z was ukryje lub przesunie na dalszy plan, bowiem czyny wasze to dezinformacja i manipulacja.?!

” Szczelinowanie w Polsce przekłada się na dwa aspekty: kradzież polskich dóbr naturalnych i wstrzykiwanie odpadów radioaktywnych w ziemie (m.in.nieczynne urobiska, likwidacja polskich kopalń…), obie te kwestie łącza się z gigantycznymi łapówkami … 

Chciwe skurwesyny, nie liczą się z perspektywą śmierci milionów osób…

Polska to niczyi folwark , ponieważ Polacy zachowują się jak chłopi pańszczyźniani, dbający tylko o swoje dupy, pozostawiając państwo w rękach cichociemnych morderców, o polsko brzmiących nazwiskach. 

Materiały, które posiadam, doprowadzą mnie, tak jak Andrzeja Leppera, Michała Falzmanna, Dariusza Ratajczaka…, do nie pierwszego już spotkania z pozorantami wypadków z PO i PiS … Szczególnie, że śledzę ich poczynania i międzynarodowe powiązania …”

Odkryłem niedawno artykuły z 1960 roku, który szczegółowo opisuje proces usuwania odpadów jądrowych za pomocą wstrzykiwania ich pod powierzchnię ziemi. 

Jest to typowe zamiatanie gówna pod dywan, realizowane m.in. przez firmę Halliburton & Co (pl.m.wikipedia.org/wiki/Halliburton). Przez dziesięciolecia sposób ten jest wykorzystywany jako skuteczny sposób pozbywania się produktów ubocznych związanych z produkcją energii atomowej. Proces ten trwa nieustannie od II Wojny Światowej. 

Szczelinowanie jest kontrowersyjną praktyką pozwalająca na przemysłowe wstrzykiwanie toksycznych zawiesin (związków rakotwórczych), głęboko pod powierzchnię ziemi.

Sposób ten został nazwany “See No Evil”, ponieważ usuwanie odpadów – brzmi śmiesznie, niebezpiecznie i głupio, i tak nawet bez wchodzenia w dalsze szczegóły, firma pod hasłami oczyszczania planety, walki z globalnym ociepleniem i tworzeniem nowych miejsc pracy…, niszczy gleby i ujęcia wód głębinowych … 

To nie wszystko!

Praktyka frackingu, ma także inne bardziej dotkliwe, negatywne skutki uboczne, zatruwa ona bowiem głębinowe zbiorniki wodne zasilające rzeki i jeziora, wpływa na krytyczny poziom głębinowych zasobów wodonośnych, a także wpływa na powstawanie sztucznych uskoków tektonicznych, powiązanych z trzęsieniami ziemi w pobliżu miejsc wierceń. (Brazylia, Argentyna, Boliwia, Chile, USA, Wenezuela …)

Temat sztucznie tworzonej aktywności sejsmicznej wywołał burzę w 2005 roku, za sprawą luki Chenneya “Cheney loophole”, która pozwoliła firmom takim jak Halliburton & Co na obejście ustawy Safe Drinking Water (en.m.wikipedia.org/wiki/Safe_Drinking_Water_Act), poprzez zwolnienie z ochrony płynów szczelinowych, stąd szybko powstał lobbing na rzecz wydobycia taniego gazu łupkowego… 

Co ukrywa się naprawdę za wydobyciem gazu łupkowego?!

Teraz okazuje się, że przemysł związany ze szczelinowaniem jest również związany z tajemnicami energetyki jądrowej, a konkretnie, z zabijającymi świat odpadami … 

Jest to łańcuch mogący doprowadzić do zagłady ziem. Wody głębinowe, poprzez górskie potoki dotrą do jezior, rzek, a pośrednio do waszych kranów i ogródków, pojone są tym zwierzęta i ludzie … Wszystko to zmierza do katastrofy, mutacji, chorób, raka, zniekształceń płodów … 

(Dlaczego w Polsce, krainie jezior i rzek karmi się nas napromieniowanym oceanicznym syfem lub rybami hodowanymi na ludzkich odchodach ?!?!)

Odpady nuklearne usuwane w ten sposób, nigdy już nie będą mogł być wyeliminowane ze środowiska, nie wiemy także jaki będzie długofalowy wpływ tych odpadów na wewnętrzna strukturę planety, gleby, płyt tektonicznych, i jak skończy się zetknięcie odpadów radioaktywnych z lawą, która zwróci nam to co zostało ukryte w głębi ziemi …

Znaleźliśmy kilka artykułów prasowych z wiosny 1964 roku, dotyczących ujawnionych planów zrzucania odpadów radioaktywnych wytwarzanych przez przemysł energii atomowej, poprzez szczelinowanie hydrauliczne, przy użyciu techniki zaczynu cementowego opracowanej przez Halliburton & Co. 

W tym czasie zajmowały się tym dwie firmy Halliburton i Dowell, spółka zależna od Dow Chemical.

(Firma ta jest bezpośrednio związana z niemiecko-amerykańskim nazizmem: IG Farben – BASF, co więcej, firma ta od 40 lat zrzuca w Polsce odpadły radioaktywne oraz odpowiada za produkcję depopulacyjnego BPA (http://zanimkupisz.hvs.pl/sterylizacja-przez-bpa-naukowe-dowody/) oraz fluoru ( http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/flouryzacja-kontrola-mas.html )! en.m.wikipedia.org/wiki/Dow_Chemical_Company, en.m.wikipedia.org/wiki/IG_Farben)

Szczelinowanie jako stosunkowo nowe zjawisko przemysłowe, w ciągu zaledwie kilku ostatnich dziesięcioleci zdobyło ogromną popularność. 

Ujawnione w tych artykułach relacja Halliburton z tajnymi rządowymi organizacjami i głęboka więź z przemysłem naftowym i jądrowym, uczyniła stojących za nim faszystów najbardziej wpływowymi ludźmi na świecie.

Współpraca Halliburton z rządem USA i Union Carbide Corp. ( Twórca składu smug chemicznych , en.m.wikipedia.org/wiki/Union_Carbide ), i Oak Ridge National Laboratories (pl.m.wikipedia.org/wiki/Oak_Ridge_National_Laboratory) w Tennessee, doprowadziła do “rozwiązywania”, kosztem ziemi i ludzi problemu odpadów promieniotwórczych.

Poza zasięgiem wzroku i myśli.

Informacje te, chodź podane do publicznej wiadomości w latach 60-tych, nie wzbudziły w nikim zaciekawienia, z powodu społecznej ignorancji i strachu. Ludziom wydaje się, że jeśli o czymś nie mówią, i czegoś nie widzą to, to nie istnieje. Tabu dotyczy wszystkich niewygodnych elementów chorób i sposobów depopulacji. 

Wiadomości te zostały opublikowane :

•) 19 kwietnia 1964 roku, w Great Bend Tribune (dziś Chicago Tribune).

•) 22 kwietnia 1964 roku, w Warren Times-Mirror.

•) 26 kwietnia 1964 roku, w Lubbock Avalanche.

•) 03 maja 1964 roku, w San Antonio Express.

•) 15 czerwca 1964 roki, w wydanie Denton Record Chronicle.

“Oczekuje się, że dwie techniki użytkowane w przemyśle naftowym, zostaną użyte do rozwiązania poważnych problemów w rozwoju energii jądrowej. Problemem jest, utylizacja niebezpiecznych, czasem śmiertelnych, odpadów radioaktywnych. ”

“Naukowcy z Halliburton Co., i Oak Ridge National Laboratory, odkryli inną metodę, wykorzystania szczelinowania hydraulicznego, aby pogrzebać odpady promieniotwórcze w nieprzepuszczalnych formacjach łupków, tysiące metrów pod ziemią. ”

“Metoda stosowana w Oak Ridge wykorzystuje mieszanie odpadów radioaktywnych z zaczynem cementowym, a następnie mieszanina ta jest pompowana w otwór wywiercony w łupkach Conasuaga (en.m.wikipedia.org/wiki/Shale_gas_in_the_United_States) i szczelinowana w łupkach, aby utworzyć poziome pęknięcia. 

Pęknięcie wypełnia się mieszaniną, tworzącą cienki, poziomy arkusz mający kilkaset metrów średnicy. Mieszanka tworzy stałą promieniotwórczą formacje. ”

“Union Carbide Corporation, która posiada zakłady w Oak Ridge oraz Komisja Energii Atomowej i Halliburton, zapewniają na terenie całego świata specjalistyczne usługi znane z pól naftowych, takie jak cementowanie szczelinowe, od 1960 roku”

Mieszanina płynów zastyga w 48 godzin, i pozostaje tam, pochowana, “na zawsze”…

Artykuły wyjaśniają, że Komisja Energii Atomowej przygotowuje się do korzystania z Frackingu jako sposobu utylizacji odpadów nuklearnych :

“Oak Ridge ma problemy z usuwaniem odpadów radioaktywnych z elektrowni jądrowych. Każdego roku (1964 rok) powstaje około czterystu milionów litrów odpadów, w tym: strontu 90, cezu 137 i rutenu 103… ”

( Przypominam wam, że aby z fabryk pozbyć się odpadów fluoru, stworzono modę na fluorowanie wody i past, aby pozbyć się cezu, sterylizowano nim narzędzia ginekologiczne, ale także odkażano nim owoce na granicach (Codex Alimentarius). !!!)

“Wśród innych wypróbowanych już metod utylizacji odpadów jądrowych znajdziemy chociażby, wrzucanie ich w ołowianych pojemnikach do oceanów.

Jednak metoda ta uważana jest za zbyt niebezpieczną i zbyt drogą. ”


Oceany używane są jako gigantyczne kosze na śmieci przemysłu jądrowego, ale również jako śmietniki i składowiska odpadów komunalnych i chemicznych. Odbywa się to bez troski o wody, ryby, ssaki, planetę, rośliny i człowieka. Ekosystem mórz i oceanów umiera. 

Zastanówcie się dlaczego pomysł budowy elektrowni atomowej w Polsce, powstał w tym samym czasie co pomysł wydobycia gazu łupkowego?! Spójrzmy na ten sam etap rozwoju elektrowni atomowych w USA, Francji i Niemczech… , przy czym ich odpady radioaktywne trafiają do brata bliźniaka polski – Rumuni .!

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/mason-george-friedman-chce-na-sie.html?m=1

“Ten proces utylizacji stworzony w laboratoriach Oak Ridge National Laboratory , ma potencjalne zastosowania w innych elementach przemysłu wykorzystującego energię atomową, wystarczy aby dany teren spełniał odpowiednie warunki geologiczne,” twierdzi ekspert Komisji Energii Atomowej. ”

Nieco inna wersja pojawiła się w San Antonio Express:

“Kilka techniki wykorzystywanych przez przemysł paliwowy, może wkrótce zostać wykorzystanych przez Komisję Energii Atomowej, w programie utylizacji radioaktywnych śmieci…”

“Testy przeprowadzane są w Oak Ridge National Laboratory w Tennessee, są próbami połączenia odpadów atomowych z cementem i szczelinowaniem hydraulicznym, aby pogrzebać w ten sposób odpady radioaktywne w nieprzepuszczalnych formacjach łupków tysiące metrów pod powierzchnią ziemi.”

Tymczasem, Great Bend Tribune dodało informacje o kierownictwie Halliburton zaangażowanym w walkę z odpadami radioaktywnymi, dodając zdjęcie, które pokazuje biznesmenów patrzących na schemat utylizacji odpadów jądrowych:

“Inżynier Mack Stogner pracujący dla ,Halliburton po lewej,wymienia opinie z projektantem całego systemu Harrym P. Conroyem, oraz wiceprezesem i dyrektorem generalnym firmy W.D.Owsleyem.”

Proces obejmuje zdalne sterowanie hydraulicznej wiertarki służącej do szczelinowania, w celu uchrony pracowników przed substancjami radioaktywnymi.

Pięć lat później, 22 października 1969 roku, na konferencji w San Bernardino County, przedstawiono raport zatytułowany: 

“3 sposoby zarządzania odpadami radioaktywnymi”.

Omówiono też bieżące i rosnące problemy z odpadami jądrowymi, tworząc trzy zasadnicze strategie zarządzania odpadami toksycznymi: “(1 – sztuczne awarie) opóźnienia i rozkład, (2 – metoda szczelinowa) zagęszczanie i zamykanie (3 – smugi chemiczne) rozcieńczanie i rozproszenie”.

“Od początku ery atomowej w 1940 roku, reaktory jądrowe na całym świecie przyniosły 75.000.000 galonów wysoce niebezpiecznych odpadów radioaktywnych.”

“Naukowcy tutaj i na całym świecie wciąż zmagają się z problemem, co zrobić z tymi materiałami, których ilość z roku na rok się zwiększa, ponieważ powstaje coraz więcej komercyjnych reaktorów jądrowych…” 

“Oak Ridge zaproponowało aby odpady o wysokim poziomie radiacji umieścić głęboko pod ziemią w odpowiednich zbiornikach, które muszą być okresowo wymieniane, wynika to z naturalnych procesów utleniania stali i innych materiałów, z których są one wykonane…”

“To właśnie, to rozwiązanie, zmusiło Komisje Energii Atomowej do stworzenia nowej koncepcji utylizacji odpadów atomowych, ponieważ jak wyliczono, po 30-50 latach nie byłoby już gdzie zakopywać atomowych odpadów !.”

“Jednym z systemów “unieszkodliwiania”, materiałów o średnim zakresie radioaktywności, jest szczelinowanie hydrauliczne. System ten jest obecnie używany w Oak Ridge i obejmuje mieszanie cieczy odpadów radioaktywnych z betonem, tworząc zaczyn, który pompuje się, aż do warst łupków, 500 do 800 metrów pod ziemią. ”

Uwaga, artykuł ten wymienia mniejszą głębokość, na poziomie 500 stóp, po 1964 roku, twierdzono, że odpady są składowane na głębokości 1000 do 5000 metrów. Natomiast “odpady wyższego ryzyka”, składowane są w opuszczonych kopalniach soli.

Uwaga, coś o smugach chemicznych w powietrzu i wodzie :

W artykule z 1969 roku, czytamy, że; “odpady niskiego ryzyka”, są “materiałami, które mogą być bezpiecznie wpuszczone do rzek i jezior lub uwalniane do atmosfery, ponieważ poziom radioaktywności jest tak niski, że ​​nie stanowi on żadnego zagrożenia, dla naturalnego środowiska człowieka. 

Trudniejszy problemem jest usuwanie odpadów wysokiego ryzyka, w formie ciekłej lub stałej, które są produkowane w wyniku regeneracji zużytych elementów paliwowych, rdzeni reaktorów jądrowych. 

Wspominany powyżej fluor.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/flouryzacja-kontrola-mas.html

Pomysł, wrzucania do wody elementów tzw: “niskiego ryzyka”, jest rzecz jasna wątpliwy. Fluor, jest ubocznym produktem energetyki jądrowej, był jednym z tych składników, który został uznany za najlepszą truciznę na szczury, jednak ogromna liczba odpadów atomowych zmusiła morderców do stworzenia przez nazistowskich lekarzy i programatorów (m.in. Edward Bernays en.m.wikipedia.org/wiki/Edward_Bernays ) stomatologicznego mitu …

W swojej książce “Fluor Deception”, Christopher Bryson ujawnił, jak przemysł jądrowy używał fluoryzacji wody, jako potajemnej metody utylizacji odpadów jądrowych. 

Fluorek był głównym produktem ubocznym w procesie wzbogacania uranu przy budowie bomby atomowej . Bryson powiedział :

“Manhattan Project, potrzebował fluoru do wzbogacania uranu. Największy budynek przemysłowy na świecie, przez pewien czas, służył do wytwarzania fluorku przez gazową dyfuzję roślin. W Tennessee prace nad projektem Manhattan prowadził dr Hodge jako starszy toksykolog, prowadzący swoich pracowników na śmierć, ponieważ oddychając wdychali zabójcze dawki fluorku. 

Cel uświęca środki, a celem było zagwarantowanie stanom zjednoczonym niezależności energetycznej i przewagi technologicznej w okresie pozornej zimnej wojny.

Wszystkie sprawy sądowe z pracownikami, wszystkie pozwy od rolników mieszkających dookoła roślin przemysłowych zostały oddalone, ponieważ Harold Hodge przekonał sąd, że fluor jest bezpieczny i dobry nawet dla dzieci.

Dochodzenie Associated Press w 2011 roku, wykazało, że 48 z 65 zakładów jądrowych w Stanach Zjednoczonych było nieszczelnych, radioaktywny tryt przybierający formę wodoru, dostawał się do wody gruntowej poprzez skorodowane rury i tunele. 

AP znalazło co najmniej 37 miejsc naruszających federalne standardy dla wody pitnej poprzez skażenie jej trytem, w niektórych przypadkach skażenie przewyższało normy o setki razy.

“Odpady bezpieczna przez miliony lat” ?… Jeśli nie przeciekają …

30 bilionów galonów toksycznych odpadów zostało schowanych przed ludzkimi oczyma.

Naukowcy, którzy pracują dla tych korporacji skorzystali z modelowania komputerowego w celu zapewnienia Agencji Ochrony Środowiska, że ​​odpady nie stanowią zagrożenia dla warstw wodonośnych i że warstwy skał w głębi ziemi będą bezpiecznie przechowywać, chemikalia produkowane m.in. przez taki firmy , jak Tupperware (en.m.wikipedia.org/wiki/Tupperware) przez tysiąclecia.

Już kilka incydentów udowodniło, że modele komputerowe nie są dopasowane do rzeczywistości.

Oczywiste jest, że artykuł z 21 grudnia 1973 roku, o składowaniu odpadów promieniotwórczych poprzez fracking, to suche obietnice, i żadne odpady nie będą bezpieczne przez miliony lat.

Dixon Evening Telegraph napisał w artykule : “Geolodzy patrzą na energetyczny kryzys”:


“Rząd USA każdego roku przy użyciu techniki zwanej szczelinowaniem hydraulicznym pozbywa się około 250.000 galonów odpadów radioaktywnych o średnim poziomie zagrożenia. Płyny są pompowane między nieprzepuszczalne łupki na głębokość 1000 do 5000 metrów pod powierzchnią ziemi. 

Wysokie ciśnienie powoduje jednak pękanie skał i ciecz rozlewa się na boki. Ponieważ skały i odpady radioaktywne nie zetkną się z biosferą, mogą tam bezpiecznie spoczywać przez miliony lat, metoda ta powinna być bezpieczna, chyba że nastąpi wyciek do warstwy wodonośnej… ”

ProPublica:

W kwietniu 1967 roku odpady pestycydów wstrzykiwane w głąb ziemi przez zakłady chemiczne w Denver: Rocky Mountain Arsenal, powodując wstrząsy sejsmiczne, o sile 5.0 stopni w skali richtera, były one na tyle sile, aby rozbić okna w pobliskiej szkole .

Rok później, według raportu EPA, skorodowane pojemniki spowodowały wyciek szkodliwego czarnego płynu do opuszczonej studzienki gazowej w Presque Isle State Park.

W 1975 roku, w Beaumont w Teksasie, dioksyny i silnie kwaśne herbicydy wtryskiwane pod ziemię przez Velsicol Chemical Corp (en.m.wikipedia.org/wiki/Velsicol_Chemical_Corporation), wypaliły dziurę w obudowie, powodując wyciek pięciu milionów litrów odpadów do pobliskiej warstwy wodonośnej zaopatrującej miasto w wodę pitną.

A to są tylko przykłady, małe przykłady … w rzeczywistości, jest to po prostu globalny problem, o którym nikt wam nie mówi, wszystko co nie wygodne zamiata się pod dywan, rozmowy o Żydach, majątkach, partiach, narkotykach i piwie nie zbliżają was do niewygodnej prawdy…!

“Nieomylne”, “trwałe” i “nieprzepuszczalne” oraz “głębokie” studnie wprowadzane, przez Halliburton i Komisje Energii Atomowej, uważane za rozwiązanie problemów odpadów nuklearnych, zanieczyściły wody gruntowe w Oak Ridge…

Podziemne usuwanie odpadów “podstawą gospodarki narodowej…”

Te studnie wypełnione wstrzykiwanymi substancjami radioaktywnymi, mogą być zabezpieczony przez kilka lat lub dekad, ale nie ma gwarancji sięgających tysiącleci lub milionów lat jak obiecuje nam to Halliburton i inne działające w tej branży firmy. 

W rzeczywistości, wiele studni zostało już zapomnianych i opuszczonych, jaki będzie lub już tego efekt?!.

Jak donosi ProPublica:

Istnieje 2 miliony opuszczonych szybów po wydobyciu ropy naftowej i gazu ziemnego w USA, z których nie więcej niż 100.000 podlega organom nadzoru. 

Badania wykazują, że cement rozkłada się w czasie, co pozwala na przesączanie się toksycznych odpadów radioaktywnych.

Wiele z tych szybów to odwierty iniekcyjne, gdzie upchano wszelkiego rodzaju niechciane toksyczne substancje, skupowane po cenach dumpingowych. Nikt o tym nie wie i się nie dowie, aż do momentu katastrofy.!

Dzieje się to również w Polsce !!!

Te praktyki są powszechne, i nikt powtarzam to nikt, nie zwraca uwagi na problem bezpieczeństwa, ekologii, czy ludzkiego życia.

Wielu naukowców i regulatorów mówi o alternatywnym do procesu wtrysku – procesi spalania odpadów, oczyszczania ścieków, recyklingu lub unieszkodliwianiu odpadów na powierzchni, ale metody te są znacznie droższe lub przynoszą dodatkowe zagrożenia dla środowiska.

Podziemna utylizacja odpadów, jest podstawą gospodarki narodowej, wspierającą przemysł farmaceutyczny, rolniczych i chemicznych. 

Jest to również przyszłości uniezależniająca USA od zagranicznej ropy naftowej. Szczelinowanie, technologia “czystego węgla”, produkcja paliwa jądrowego i składowanie dwutlenku węgla (trapez strategii w celu przeciwdziałania zmianom klimatu) wpływa na zwiększenie ilości odpadów składanych pod powierzchnią ziemi.

To jest po prostu igranie z ogniem, jest to gra z życiem w krajach gdzie rozwijana jest ta technologia… Polska, Rumunia, USA, Rosja, Kanada…


Ci ludzie nie powinni zaczynać bawić się z czymś, o czym nie mają zielonego pojęcia, chyba, że działanie to jest działaniem celowym.! A więc mówimy tu o zorganizowanym ludobójstwie.

Jak długo to szaleństwo będzie kontynuowane, aż każda szklanka wody na świecie będzie skażona ?!?

Inżynier Mario Salazar, który od 25 pracował jako ekspert techniczny EPA w podziemnym programie wtrysku w Waszyngtonie powiedział Abrahmowi Lustgartenowo z ProPublica, że ​​:

“Być może za 10, może 100 lat powiedzą nam, że większość źródeł wód podziemnych jest zanieczyszczona. Wiele osób będzie chorować, a wiele osób umrze, z powodu dzisiejszych działań chroniących świat przed nieistniejącym efektem cieplarnianym. 

Jednak wszystko to fikcja, programowane ludobójstwo, chęć zysku pozwala marionetkom służyć ludziom mającym wyższy cel, jakim jest globalna depopulacja …”

Liga Świata

Dydymus

Advertisements