Wolność ma swoją cenę.

Wolność ma swoją cenę. 
Odezwa do narodu.

Mamy dość obserwujących nas dupków, mądrali, internetowych cwaniaków, zdrajców, sprzedawczyków, nieudaczników i niewolników szerzących dezinformacje i kłamstwo …

Od dziś, obserwacja naszych profili będzie wiązała się z aktywną walką z hierarchią polityczną i religijną, okupującą nasz kraj, od ponad tysiąca lat.

Dacie świadectwo prawdy, walki z hierarchią, siły i prawdziwości swoich słów i przekonań … 

( Łóżko, pieniądz, religia, ustrój, władza, rejestracja … to nie wolność dla ludzi, tylko dla elit, utrzymywanych z pieniędzy podatników, parafianów, użytkowników, klientów, podmiotów prawnych … ,czyli zwykłych niewolników. )

Zatrzymamy wsród znajomych, tylko aktywnych, wolnych ludzi, potrafiących walczyć o swoją wolność i prawa. 

Otóż, co tydzień będziemy umieszczali w internecie zdjęcie, plakat na naszej facebook-owej stronie: “Koniec NWO, to koniec hierarchii” ( https://m.facebook.com/KoniecHierarchii/?ref=bookmarks ), zadaniem naszych prawdziwych przyjaciół, wolnych ludzi, lechitów, będzie umieszczenie danego plakatu na dwóch pozornie przeciwstawnych sobie (np. PiS – PO, PiS – KOD ) stronach FB, Twittera g+, pod artykułami …, i opublikowanie tego faktu (zrzutu) na w/w stronie. 
  
(Oczywiście, możecie wydrukować plakat i umieści go pod kościołem, urzędem …)

Chcieliście walki, aktywności działań, wytworzenia silnego frontu, w którym każdy może coś zmienić, zrobić i przekazać, my oczekujemy lojalności, prawości i walki z wszystkimi formami hierarchii w drodze do prawdziwej wolności … 

Niezależny nam, na tłumach bezproduktywnych szpiegów i obserwatorów, ale zgranej poglądowo grupce wojowników, ponoszących odpowiedzialność za prawdę, słowa, siebie i państwo. Walka albo samoograniczenie swojej małpiej ciekawości przez honor i normalne pożegnanie. 
Wracamy do starych, normalnych zasad moralnych, wykluczających zdradę, szpiegostwo, skrytą obserwacje i deprawacje, chamstwo, obelgi i kurewstwo …

Doskonale wiemy, kto podlega manipulacji, deprawacji, kto gra na dwa fronty wspierając religie, partie i celebrytów oraz pieniądze. 

Osoby, nie biorące udziału w walce, będą na zawsze blokowane. Zanim bezmyśnie wyślesz zaproszenie do znajomych, lub dasz nam like na jakiejkolwiek z naszych stron, udowodnij, że jesteś wolnym, nie podlegającym manipulacji człowiekiem, walczącym z przedstawicielami hierarchicznej zarazy. 

Ocenimy przez to prawdziwą ilość wolnych wojowników, tchórzy i przesiąkniętych strachem niewolników. Ocenimy po czynach, honorze, zasadach i lojalności. 

Stworzymy, pierwszą armię internetową “Wolnej Lechii”.

Prawda jest prawem – 

Wojciech dydymus Dydymski

Liga Świata 

Advertisements