Niewygodna prawda o wyborach w USA

Niewygodna prawda o wyborach w USA.   
Psychopata, czy schizofrenik.

  
Wybory w USA są jak zwykle sprefabrykowane, na 100% wygra chora psychicznie iluminatka (pochodząca z grupy A-Bra/h/m), Hillary Clinton.

  
Zestawienie ryzykownej tezy Donalda Trumpa (Grupa A-Bra/h/m) i antytezy, “zrownoważonej”, Hillary Clinton, ma wskazać, przez zaaranżowane sondaże i debaty, tzw: “rozsądny wybór”, jakim mają podążać Stany Zjednoczone. 

  
( Chcesz umrzeć przez : powieszenie czy rozstrzelanie, a może chcesz zostać rzucony lwom na pożarcie, lub być rozerwany przez krokodyle … Prawdziwy wolny wybór … Psychopata, czy schizofrenik …)

  

  
Wybór psychopatki, członkini klubu Bilderberga, Komitetu 300, wyznawczyni wielkiej bogini, Hillary Clinton, oznacza najbardziej krwawy okres w dziejach świata. Wspomnicie moje słowa.

  

Jak, się okazuje obie kampanie są sponsorowane przez tych samych sponsorów, kontrolujących przebieg demo-kratycznych, “wolnych” i “niezależnych” wyborów illuminackich pionków przez całkowicie nieświadomy swych wyborów naród.

  

( Van Damme o wyborach, czyli dezinformatora w akcji: http://www.youtube.com/playlist?list=PLPCe1acB3rZHhxiv27eEQXdShSE4ptg-g )

  

Trump jest jednym z głównych deprawatorów życia społecznego, (o czym już swego czasu pisałem) i masońskim przyjacielem Clintonów .

  

https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/JkAQhwLvsJK

  

Iluzja dokonywanych wyborów, jest tak realna, że można płakać nad narodem amerykańskim, będącym wzorem zepsucia moralnego i uwstecznienia intelektualnego, jasno pokazują to amerykańskie filmy i seriale, opowiadające fałszywą historię mniejszości, żyjącej na koszt podbitego społeczeństwa.

  

Mała uwaga do idiotów, podatnych na masową hipnozę. Wedle waszych poprawnych politycznie, teorii Donald Trump, sam finansuje swoją kampanie wyborczą. 

  

Otóż, nikt sam nie kreuje swojej kampanii wyborczej, tylko czyni to za pomocą pieniędzy naiwnych ludzi generujących zysk jego firmom i za pomocą lobbystów kreujących dzięki takim osobom swoje zyski i pomysły, niezgodne z interesem społecznym.  

  

Lobbyści to udziałowcy tych samych firm, które oficjalnie sponsorują Hillary Clinton. Nie będę wspominał o, doradcy firm Trumpa, jakim jest … Bill Clinton. 

  

Liga Świata 

  
  
  
  
  

Advertisements