Ciąg dalszy, spraw niedokończonych.

Ciąg dalszy, spraw niedokończonych.
Musimy pożegnać większość z was.

Nie ma czasów komuny, demokracji, chrześcijaństwa, PO czy PiS … Opisujecie różne formy niewolącej was hierarchii. Promujecie oba końce bijącego was kija. Nieważne jest jak się mówi, ale że się w ogóle mówi … Promujecie i wynagradzacie system, zamiast piętnować go w formie ataków personalnych. 

Dodaj znanego człowieka, ale nie mów o nim prawdy … Tchórze, w miękkich kapciach, pielęgnujący swój etacik, tytulik, autko i nałogi … Walka z systemem, poprzez strzelanie agresywnych fochów … ?! :))))))

No, dlaczego nie piszecie na Twitterze wprost do zainteresowanych osób, co o nich myślicie. ?! Poruszacie się we mgle własnego strachu. 

Koniec z patrzeniem przez palce. Nie będę pozwalał w kręgach moich “znajomych”, na kłamstwa, promocje zła i dezinformacje, bo takie działanie mija się z celem. Prawda jest taka 50 osób potrafi przejąć państwo, 1000 kontynent, armie są dla głupców i samobójców. 

Kiedy was ostrzegaliśmy o chipach RFiD w dowodach.?! W 2010/11r, teraz tworzycie bezproduktywną panikę. Kto oprócz nas interweniował, przedłużając wprowadzenie dowodów o 5 lat.?! Kurwa, tworzycie chore i bezsensowne petycje uspokajając swoje wystraszone dusze.

Wasze myślenie, nie polega na analizie i zrozumieniu, ale na bezmyślnej natychmiastowej odpowiedzi, na kreacji zainteresowania wokół własnej osoby, poprzez sensacyjne tytuły promowanego artykułu, którego i tak nikt do końca nie przeczyta …  

Debilom wydaje się, że reguły innych ludzi ich nie dotyczą, prosiłem o niewystawianie komentarzy (http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/ostatnia-uwaga-na-temat-komentarzy.html), nie ważne czy prośba ma jedno jedyne zdanie, czy jest książką, szacunek polega na znajomości reguł nie systemu, ale pojedynczych wolnych ludzi … 

  
Jeśli dajesz się gnębić przez system, gnębiąc innego człowieka pomimo jego praw i zasad, stajesz się wierną kopią systemu. I ty i system jesteście kastowymi formami anarchistycznej utopii, w której prawa służą niszczeniu człowieka przez człowieka.

I dlatego będę was “piętnował”, cała prawda jest w książkach, internecie, wystarczy mieć ręce, własny, a nie użyczony rozum, i trochę chęci do szukania logicznych dróg, faktów, i powiązań. 

Otaczają mnie głupcy, którzy nigdy nie wygrają z systemem, bo traktujecie jego części, jak osobne czasami dobre, czasami złe formy istnienia. 

Zamiast niszczyć wszystko co złe, okresowo wspieracie tezę lub antytezę tej samej skomercjalizowanej władzy.

Władza jest jedna, forma jest jedna, hierarchia żyje kosztem społeczeństwa, dzieląc swoje wpływy na zadowolonych i niezadowolonych. Hierarchia dzieli społeczeństwo na coraz mniejsze grupy niezdatne do walki z systemem.

I internet jest najlepszym dowodem, całkowitej niezdolności do walki z okradającym i zarządzającym wami systemem. Ci którzy nie chcą walczyć muszę umrzeć, i umrą. Przyjdzie czas, że pokaże wam na czym polega walka, poświęcenie i czym jest ból, niejedno w życiu przeszłem i wiele jeśli nie wszystko straciłem.

Obowiązkiem, człowieka jest walka o wolność i równość, a w systemach kastowych nie ma wolności i nie ma równości. Kto oprócz nas ma pomysł na życie w społeczeństwie pozbawionym kast … ?! 

Nikt, macie armie, hierarchiczne idee, budżety, i iluzje własnej potęgi … Budżet wynoszący 500 złotych (pół roku) starcza mi na takie samo działanie jak partiom kradnącymi od was setki milionów złotych rocznie. 

Gracie w teatrze życia, wymyślone role, przechodząc z formy do formy pozwalając na tortury, aktorzy udający rząd, wymuszają na was podatki utrzymujące grupy teatralne, firmy i liczne rodziny … Co kurwa z tego macie, konkretnie co z tego masz.?! 

Wy nawet za dotacje unijne płacicie więcej niż są one warte. Sami kreujecie złodziejstwo poprzez bierność i tchórzostwo. 

My chcemy was zespolić poprzez prawdę. Ale wy nadal wierzycie w przywódców, mesjaszy i proroków. 

I we własny bolesny upadek. A koniec jest bliżej niż się wam wydaje.

Żydzi, wyjaśnijmy sobie jedno.

Nie ma i nigdy nie było narodu żydowskiego. Istnieje tylko lud pasterski zwany Palestyńczykami, wśród jego mieszkańców możemy wyróżnić m.in. Judejczyków, zwanych żydami. Innych Żydów nie ma? i nigdy nie było.

( Ostatnie duże zgromadzenia Palestyńczyków w Europie, zostały zniszczone przez holokaust wykreowany przez i na potrzebę syjonistów. )

Hebrajczycy, A-Bra/h/m.

Kasta kapłanów babilońskich, która nawróciła Egipcjan na kult słońca, która przekształciła Rzymian, Greków i Chazarów, stworzyła Chrześcijaństwo i Islam na bazie Mitranizmu, i która chciała i chce odebrać ziemie Palestynie, nigdy nie była częścią kultury palestyńskiej, ani nawet kultury blisko wschodniej. 

Ludzie ci, zanim dotarli do najbliższego ich serca Babilonu,wyruszyli z terenu zwanego dziś Kaszmirem

Ludzie ci, tworzyli grupę A-Bra/h/m (8000 r pne), czyli anty braminów, żyjących poza nawiasem społeczeństwa kastowego. 

Język wczesnosemicki jest potomkiem języka staroindyjskiego (a ten przyszedł z kraju Słowian), tak więc Adamis lub Adima oznacza pierwszego człowieka, a Hava lub Heva oznacza: to co życie czyni pełnym. 

Egipski kapłan Manetho napisał : 

” Od wschodu nieoczekiwanie ukazali się ludzie niskiej przeszłości, którzy odważnie wdarli się w nasz kraj i gwałtem wzięli go w posiadanie, nie napotykając na poważniejszy opór…” Na wizerunkach ściennych wyraźnie widać, że ludzie ci mają jasną cerę i ciemne włosy.

Grupa A-Bra/h/m, po Mezopotamii, zaatakowała Egipt, o czym mówi nawet pasterskie pismo mistyczne – Biblia. (Dzieje apostolskie 7-7.4)

Manu – Manes – Minos – Mojżesz.

Manu to imię mędrca, który w pradawnych Indiach zasłynął publikacjami religijno – politycznymi. Manes to imię prawodawcy starożytnego Egiptu.

Minos, Kreteńczyk który studiował prawa Egipskie z zamiarem wprowadzenia ich w Grecji.

Wszyscy czterej stali na czele wielkich narodów, tworzyli obowiązujące w następnych pokoleniach prawa i zbudowali teokratyczne i kapłańskie państwa.

Podobieństwo ich imion, praktyk, sposobu działania, świadczy o czerpaniu ze wspólnego archetypicznego wzorca. Wszystkie imiona mają wspólny sanskryckie rdzeń, Manu, oznacza wybitnego człowieka lub prawodawcę…

Może jeszcze wrócę, do tej historii, bo was narazie prawda nie interesuje, lubicie sensacje, kłamstwa i niszcząca was hierarchie.

Nie ma problemu Żydów, fałszywy wątek stworzony został przez Mitriański Watykan, pokażcie mi teksty nie będące dziełem ludzi Watykanu, lub ich niewolników. Nie ma problemu islamu, istnieje natomiast plan iluminatów, mający poprzez wahhabizm wytworzyć problem multikulturowości i nienawiści religijnej. 

Sami z siebie robicie głupców, próbując poprawić swój wizerunek wszystko wiedzącego proroka, czasu Boga internetu. 

Tak naprawdę jesteście manipulowani przez portale, ludzi pokładających sens w pieniądzach, religii i karierze. 

Już wam chodzą po głowie, oskarżenia, czytam w waszych myślach … No do jakiej partii, bractwa czy religii należę.?! A może jestem bogatym “Żydem”, masonem czy iluminatem … ?! 

“Kocham” bezmózgich wariatów, zombiaków, tyle pieniędzy i rozrywki przynoszą władzy, państwu, księdzu i pracodawcy … 

Nie zgadzasz się, miej odwagę trzymać się od nas z daleka. Myśl co chcesz, rób co chcesz, ale uszanuj to, że my trzymamy się z dala od ciebie.

Walczymy razem, z wszystkimi formami hierarchii, albo wspieracie system poprzez zapatrzenie w schemat wymyślonego życia. 

Zacznijcie szanować prawdę, bo znalezienie końca właściwego sznura, jest bolesne dla duszy i rozumu. 

Odnalazłem zasypaną drogę prawdy, wyznaczając nowy kierunek współegzystencji. Nie znajdziecie tego w książkach, bo te dopiero zostaną napisane. 

Nie oszukuje was, bo nie lubiąc być oszukiwanym przez zwodnicze, bierne i strachliwe milczenie … 

Wyższy stopień człowieczeństwa, to obowiązek każdego wolnego człowieka, a wolność oznacza samokontrolę, samoograniczenie, prawdę i odpowiedzialność w kreowaniu samostanowienia osobowego i narodowego. 

Nie będziemy przepraszali idiotów, za to, że są idiotami, logika wymaga studiów nad własnym wnętrzem, na świadomym, samoistnym kreowaniu światopoglądu, nie osadzonego na wiedzy powszechnej.  

I pamiętajcie jedno, Polska nie ma chrześcijańsko okultystycznych korzeni, zostaliśmy najechani i podstępem wcieleni do religijnego systemu kastowego. 

Powrót do starych wartości, to powrót do wartości wczesno słowiańskich. 

Liga Świata 

Advertisements