Komentarze i Liga Świata.

Słów kilka na temat komentarzy.
Nie ma komentarzy, nie ma emocji, a te jeśli się pojawią muszą być odpowiednio ukierunkowane.

Prawdziwy proponowany przez nas internet, jest elemente logicznej kreacji, bez komentarzy, a intereakcja jeden na jeden, bez systemu szkodliwej multikonwersacji wpływa na urealnienie kontaktów. 

http://wojciechdydymski.hvs.pl/internet-telewizja-media-wybory-3-0-projekt-ligi-swiata/

Dzisiaj nie macie już jasnych poglądów, tylko steruje się wami za pomocą nagłych emocji i impulsów. Internet rzeczy, zaczął łączyć ludzi za pomocą zachodzących w nich chwilowych zmian emocjonalnych.

Nie ważne czy emocja dotyczy człowieka czy rzeczy, reagujecie jednakowo, dlatego ludziom płacą za kreowanie emocji poprzez komentarze. Nie ważne kogo i co lubicie, ale przeciwko komu i czemu możecie wystąpić … 

Ta zasada manipulacji, czynni z was fanów, geaków i podatny manipulacji, radiosterowalny żywy element reklamy …

Dlaczego nie chcemy komentarzy.? Internet został stworzony jako element broni psychologicznej, a głównym założeniem tego skrajnego elementy deprawacji, była pozorna anonimowość, rodząca w człowieku agresję, hedonizm i brak umiejętności rozróżnienia dobra od zła. Jak spłycamy treści, interakcje, randki, miłość, … porównajmy to do prawdziwych emocji…

  
Załóżmy, że żyjemy dalej w latach 70/80-tych dwudziestego wieku. Czytamy książkę i czujemy emocje, strach, współczucie… , sceny pozwalają funkcjonować naszej wyobraźni, i w ciszy uporządkować treść danego przesłania. 

W czasach dzisiejszych obraz i tekst prowokuje nas do nagłych emocji, a komentarze do podziału i słownej wojny, nasze emocje nie pozwalają nam dotrzeć do prawdy, tylko dochodzić do głosu emocjom, złości, frustracji, a to wykorzystują płatni komentatorzy w procesach kreowania waszego światopoglądu. 

Tak budzi się wasze zainteresowanie, ale bardziej nienawiść do konkurencji, rzeczy, marek. Internet powstał także, ze względu na lepiej przyswajalny dla człowieka obraz od tekstu, co wpływa na wybór wizualny przy jednoczesnym odrzuceniu wartościowych treści.

Projekt New Age Internet : Hedonizm, motyle i kwiaty, doprowadził do szybkiego postępu uwstecznienia intelektualnego, lubimy nagie dupy, pieski, obrazki, zamiast tekstu i logicznej analizy, to zbliża nas do wyjałowienia duchowego pobudzanego muzyką, nałogami i agresją. 

Uzależnienie od internetu i ładnych pozornie przydatnych rzeczy, odłącza nasz proces myślowy, poddajemy się ładnie opakowanej informacji, wystrojonej osobie, gestom, symbolom, nagości, innym nałogom i modzie. 

Analizujemy procesy zachodzące w internecie od 20 lat, i to co wydaje się być ewolucją, jest złożonym procesem zniewolenia i uzależnienia od wirtualnych utopijnych idei (np. chmury), odbierających ludziom zdrowe wyobrażenie na temat życia, miłości, Boga i świata. 

Wojciech Dydymus Dydymski

Liga Świata

Advertisements