Arki Noego od Rotschildów i Rockeffelerów.

Arki Noego od Rotschildów i Rockeffelerów.  
Po Rockeffelerach w USA teraz Rotschildowie w Rosja chcą, zebrać DNA każdego żyjącego i martwego stworzenia.

  
Instytucja gromadzi ogromne zbiory DNA do katalogu naturalnego życia na ziemi.

  
Moscow State University planuje budowę cybernetycznej “Arki Noego”, odpornej na zmiany czasowe i klimatyczne.

  
Będzie to repozytorium dla genów każdego żyjącego lub wymarłego stworzenia. 

  
To ogromne przedsięwzięcie, kosztować będzie 194.000.000 dolarów, główna część tych pieniędzy pochłonie obiekt o powierzchni 166 mil kwadratowych, którego budowa zakończy się w 2018 roku.

  
Co więcej Arka będzie łączyła się z innymi obiektami w całej Rosji i na świecie, obecnie trwa wymiana danych z Arką na Antarktydzie.

  
Głównym planem Arki jest genetyczne klonowanie gatunków wymarłych i wymierających …

  
Szykuje się nam nowy armagedon, klonowanie hybryd, dinozaurów i dostosowanie ich do zmienionych chemicznie warunków bytowych ziemi. “Naturalne”, dotychczas formy życia muszą czuć się zagrożone inwazją tworów genetyki. 

  
Gdy spojrzymy na świat i jego problemy : głód, terroryzm, szczepienia, wojny, katastrofy, pedofilie, seksualizacje, demoralizacje, bezpłodność, flouryzacje, kryzysy, modyfikacje genetyczne, finansowanie partii, banków i kościołów … Na końcu każdego sznurka znajdziemy Rotschildów i Rockeffelerów … 

  
W Polsce sponsorem PiS, telewizji Trwam, radia Maryja, ruchów narodowych, ustawy szczepionkowej … jest B’n’B , made in Rotschild. Sponsorem PO, fundacji Batarego, ustawy 1066, GMO … jest Soros, Made in Rockeffeler … 

  
Liga Świata

Dydymus

Advertisements