Rząd Światowy OTO członkowie

Rząd Światowy OTO członkowie : 
Dianne Feinstein (Dianne Goldman Berman Feinstein (ur. 22 czerwca 1933) : córka rosyjskich syjonistów : ojciec – Dr. Leon Goldman profesor University of California, San Francisco, matka – Betty (Rosenburg) Goldman. 

  
Syjonistka, masonka, członkini ortodoksyjnej syjonistycznej synagogi, członki grupy Bilderberga i TSA (Transportation Security Administration), feministka, jak sama twierdzi : 

” Tortury to świetny biznes “, “TSA: musi być bardziej agresywna i musi potrafić molestować seksualnie kiedy tego trzeba…” oraz jej inna wypowiedź : ” Niektóre polowania na ludzi są legalne …”

  
………………

  
Dostęp do broni dla zwykłych ludzi jest złym rozwiązaniem . Człowiek nie, może bronić się przed skorumpowanym rządem ale rząd ,może i musi walczyć z nie umiejącymi podporządkować się systemowi ludźmi … 

  
Przecież to jest prawdziwa demokracja ,wolność i liberalizm totalitarny. Człowiekowi pozostają milczenie, praca, nałóg, telewizja, seks, sport, podatki i śmierć … Taki jest Kastowy Porządek Świata.

……………….

  
Logo Rządu Światowego – OTO

  
Obama jako pierwszy wykorzystał w swej kampani wyborczej logo “drogi jutrzenki” – jest to oficjalne logo rządu światowego pokazane już w 1896 roku. 

  
Ostatnio logo pojawiło się również na Ukrainie. Co ciekawe logo jest też użytkowane w Polsce … 

Liga Świata 

Advertisements