Symbolika banknotu 200 złotowego.

Symbolika banknotu 200 złotowego.
Nie mogłem dłużej czytać, tych farmazonów, zaśmiecających internet, wszystko to prowadzi do kłamstwa, dezinformacji i szaleństwa. 

Awers:

Król i korona symbolizują społeczeństwo kastowe, przewodnika niewolników, królową matkę, przodowniczkę roju.

Na początku kiedy monarchia była jeszcze użyteczna w prowadzeniu niewolników, symbol masoński przedstawiał koronę z krzyżem lub znakiem X (popatrz na hasło Templariuszy : pod tym znakiem zwyciężysz), potem korona została przebita nożem (po rewolucji francuskiej). 

  
( Trzeba pamiętać, że kapłan babiloński – Konstanty, przywrócił wiarę w dawnych bogów babilońskich poprzez podstęp, działalność wywrotową. Stworzenie chrześcijaństwa było elementem ponownego wepchnięcia ludzi w Kult Aleksandryjski. Tak naprawdę krzyż jest znakiem X – znak zabitego i zmartwychwstałego Boga Ozyrysa.)

  
Rewers : 

  
Trumna, symbol grobu przypomina masonom, że każdy ma w końcu umrzeć i obrócić się w pył. 

Symboliczna śmierć narodu.

  
W tym przypadku, masoński orzeł posiadający lilijkę (ogon), symbol przekształcenia narodu w niewolniczy rój, oraz pięcioramienne gwiazdy (kiedy oświecony Bóg – kreator ziemskiej hierarchii pojawił się na ziemi, bił od niego taki blask, że ludzie nie mogli dostrzec tego kim jest i co sobą reprezentuje oraz co ukrywa przed ludźmi ) na skrzydłach, symbolizujące niewolnictwo (martwego niewolnika) spoczywa w trumnie, symbolizującej koniec narodu polskiego. 

  
( Być może zapowiada to również zmianę waluty, bowiem tam gdzie kończył się etap przekształceń, zmieniano symbolizm uniwersalny kojarzony z pieniądzem, definicje historyczne oraz spojrzenie na formy władzy nad człowiekiem …)

  
Co więcej coraz więcej zawodów jest przekształcanych w gildie masońskie, a ludzie stają się nieświadomymi masonami : studenci, sędziowie, wojskowi, lekarze … , a nawet użytkownicy facebooka. 

  
Litera S, będąca na awersie i rewersie symbolizuje górę synaj (Tam Mojżesz otrzymał prawo, kastowego zniewolenia ludzi.), węża – podstęp, trucizna, syjon i syjopolonię. 

  
Zauważcie, że orzeł patrzy tylko jednym okiem, które znajduje się tuż nad literą “S”. 

  
“Bóg”, królowie, elita nie śpią, lecz infiltrują społeczeństwo pod kontem chęci przejęcia władzy. 

  
Bowiem władza fałszywego Boga i hierarchii jest formą czystego złodziejstwa, kradzieży wszystkich form wolności …   

  
Liga Świata

Savadad 

Advertisements