W 2014 roku rozpoczął się podział świata na trzy siły – USA i EU, Rosja i Chiny

Podział świata na 3 strefy wpływu.
Chiny rozpoczęły siłowe wprowadzanie okultyzmu za pomocą wyniszczenia poszczególnych religi technikami operacyjnymi.

Podobnie jak Rosja , Chiny postawiły na odcięcie struktury finansowej od FED-u i MFW. 

  
Chiny udzieliły Argentynie 7,5 miliarda dolarów pożyczki. Argentyna ,która dzięki pożyczkom z MFW upadła na kolana i podobnie jak Polska została krok po kroku zjadana przez obcy kapitał, postanowiła ratować się sojuszem z Chinami. 

Jednakże warto zwrócić uwagę co zrobiono z Ukrainą po podpisaniu z Chinami umów biznesowych i militarnych (warto o tym poczytać na ligaswiata.hvs.pl). Wszystko to jest doskonałym pretekstem do wojny globalnej.

Argentyna podpisała dokumenty pożyczkowe z chinami w czasie gdy kraje Ameryki Łacińskiej nie mają dostępu do światowych rynków kapitałowych , z powodu sporych (sztucznych) długów względem MFW i FED.

Wśród podpisanych umów prezydent Argentyny Cristina Fernandez (masonka) i jej chiński odpowiednik, Xi Jinping (wielka loża), zgodzili się na 4,7 miliardy dolarów pożyczki od China Development Bank na budowę dwóch elektrowni wodnych w Patagonii. (O protestach pisałem wcześniej , a także o restrykcja względem triumfatorów mistrzostw świata)

Chińska firma Gezhouba Group Corp i Argentyńska Electroingenieria SA wygrała w zeszłym roku kontrakty na budowę dwóch zapór, które mają łączną moc wytwórczą 1740 MW.

Chiński Bank udzielił również kredytu w wysokości 2,1 mld dolarów na pomoc w finansowaniu projektu kolejowego, przewóz zboża (GMO – Monsanto) z pól rolnych Argentyny do portów. ” 

MFW pożycza tylko pieniądze w jednym celu “stabilizacji waluty krajowej” co zwykle wymusza na rządach krajowych drastyczne cięcia budżetowe (patrz Polska). 

Chiny w roli konkurenta MFW wymuszą sytuacje w ,której rewolucje płynące krwią staną się codziennością nie tylko dla Ukrainy czy Wenezueli ale dla całego świata podzielonego pomiędzy wpływy dwóch ,a wkrótce trzech graczy finansowych , bowiem Rosja niedługo otworzy własny skarbiec pożyczkowy … 

Kolejny raz świat wpadnie za pomocą pieniądza do samego piekła !!! To ,że będą istnieć 3 siły finansowe nie oznacza ,że pieniądze pochodzić będą z 3 źródeł ! Ponieważ wszystkimi tymi organizacjami i bankami i tak rządzi 12, a właściwie 13 rodzin … 

I nie chodzi tutaj jakby mogło się niektórym wydawać o plemiona Izraela, o Żydów i inne spreparowane teorie spiskowe. Chodzi tutaj o 13 potężnych rodzin ,których pochodzenie zadziwi świat … 

Liga Świata

Advertisements