Przerażająca armia New World Order.

Przerażająca armia New World Order.
To co zaprezentował rząd Tajwanu swoim obywatelom przypomina znany wam z ekranów kin i telewizorów horror lub film science fiction.

Siły specjalne Tajwanu (Lub armia klonów pod wezwaniem Jasona z Piątku 13-tego), zostały zreorganizowane przez rząd Tajwanu według wskazówek komitetu 300-u i klubu Bilderberga. 

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/podziekowanie-grupy-bilderberga-i.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/ujawniamy-tajny-raport-bilderbergow.html

http://newspaper.hvs.pl/komitet-300-u-olimpians/

Co dokładnie to oznacza.?!

Że wyposażeni w kuloodporne pancerze i maski balistyczne żołnierze, stanowią zalążek armii światowej. 

Chciałem wam zwrócić uwagę, że powstały dwa lata temu amerykański oddział 1033, również stosuje maski balistyczne, których właściwości były testowane w Iraku i Afganistanie, już w 1980 roku. 

Kiedy powstała seria o Jasonie (pl.m.wikipedia.org/wiki/Piątek,_trzynastego_(seria)).? Znów film przygotował nas na nadejście czarnej przyszłości, korzystając z przerażającej informacji podprogowej, którą większość z was ma zakonotowaną w jaźni.

http://ligaswiatowa.hvs.pl/tajemnicza-sekcja-1033-zajmuje-miejsce-policji-usa/

Wyobraźcie sobie teraz tą armie klonów prowokująco maszerującą przez wasze miasto z bronią w ręku, jaki jest psychologiczny aspekt tych działań.!!

Ostatnio wspominałem wam o dokonaniach DARPA w dziedzinie wdrażania autonomicznych cyborgów bojowych, które do złudzenia przypominają armię terminatorów, czy to podobieństwo wyzwoli w was strach, ciekawość, przerażenie … Napewno nikt nie przejdzie obok takowej maszyny obojętnie, a sceny z filmu wpłyną na wasz proces myślowy.

https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/aixnV94xf4P

Każda widoczna na zdjęciu maska balistyczna wytrzyma bliski strzał z magnum 44 (en.m.wikipedia.org/wiki/.44_Magnum), jeśli znacie się choć trochę na uzbrojeniu zdajeci sobie sprawe z siły rażenia tej wysublimowanej broni.

Zastosowane materiały mają za zadanie przenieść siłę uderzenia na cały obszar maski chroniąc żołnierza przed śmiercią, czy jednak chroni to przed obrażeniami twarzy, mózgu czy złamaniami kości czaszkotwarzy – watpię.

Głównym powodem zastosowania masek balistycznych jest efekt psychologiczny, którego elementy były wam wpajany przez ponad 30 lat poprzez znane wam filmy, gry i teledyski. Zobaczcie film 1984, pierwsze reklamy Apple, Smooth Criminal Michaela Jacksona, Piątek 13 …

Super żołnierze ubrany na podobieństwo Boba Fett z Star Wars lub psychopata Jason, wytworzy w was podświadomie obraz strachu, zniszczenia, siły, bólu i przerażenia.

  
Wnioski:

Wielu z was będzie bało się już samego spojrzenia na zdjęcia. Illuminaci bardzo dobrze przygotowali się taktycznie do wprowadzenia armii światowej i armii cyborgów. Elity i wszelaka hierarchia przygotowała sobie doskonałe warunki bytowe w, których zniewolone narody będą trzymane w szachu za pomocą przewagi technologicznej i pozornej przewagi militarnej.

Od kilkudziesięciu lat karmi się ludzi telewizyjnym obrazem państwa policyjnego. Ta promocja nowego porządku świata przewija się przez kina, telewizory, komputery, książki i gry … 

Na całym świecie wprowadza się do głów ludzi podprogowe obrazy, przesłania, myśli i opinie … mające zmienić wyobrażenie zastanego przez nich świata w niemoralne bagno nałogów i popędów. 

 http://newspaper.hvs.pl/psychologia-nowego-porzadku-rewolucja-deprawacji-wg-frankfurckiej-szkoly-filozoficznej/

Reżyserzy, artyści, politycy … normalizują koncepcje nowego porządku świata i tworzą pozytywne skojarzenia związane z przemocą, odbierane podświadomie przez nieświadomych swojej roli widzów.

  
Brutalne represje, aresztowania i wyrafinowana, brutalna broń staje się normą, a każdy proces łamania prawa jest tuszowany i rozmywany, aż do czasu społecznego przyjęcia danej metody działań.

  
Pokojowe protesty są często celowo sabotowane przez płatnych agentów, którzy zachęcają do przemocy, przez co można “legitymizować” policyjne represje. 

  
Wielu z was myśli, że to zwykli ludzie promują w internecie partie i ugrupowania, jednak tak naprawdę są to płatni i dobrze wyszkoleni agenci podziału, wiedzący, że parti nie należy promować lecz wystarczy atakować i negować konkurecje, aby wprowadzić chaos, podział i bezcelową dyskusje … Bowiem co możecie zmienić za pomocą komentarzy w policyjnym i kastowym świecie dominacji.?! 

Nic.!!! Internet jest wygodnym wentylem bezpieczeństwa, sposobem kontroli oraz sposobem niszczenia frustratów i tworzenia dewiacji seksualnych i psychologicznych… 

Internet was dzieli, grupuje i kontroluje, usypia i demoralizuje wasze myśli przez pozorną anonimowość, stąd tyle głupoty, nagości i chamstwa …

  
Coraz cześciej zwykłe oddziały policji zastępowane są oddziałami służb specjalnych, prowokatorami lub oddziałami wojskowymi lub multikulturowymi, którym łatwiej jest zwalczać protesty i zamieszki w obcym mieście lub kraju.

  
Coraz cześciej do oddziałów prewencyjnych przyjmowane są osoby odznaczające się zaburzeniami psychicznymi, niepozwalającymi im dostrzec zło w wykonywanych rozkazach …

  
Podobają się wam agresywne, stroboskopowe teledyski Michaela Jacksona, Jay Z, Lady Gagi, Rihanny czy Beyonce … ?! Podoba się wam patologia i deprawacja oraz seksualizacja wszystkich normalnych aspektów życia.?! 

  
Czy tak nie rodzi się agresja, zezwierzęcenie, które będzie musiało być zmiażdżone przez zbrojne oddziały wojskowe…?!

  
Opresyjna policja jest przeciwieństwem normalności, wolności i sprawiedliwego społeczeństwa. Elity osiągnęły niesamowity sukces w wprowadzaniu państw policyjnych na całym świecie. Wmawiają wam, że kontrola kojarzy się z bezpieczeństwem. 

  
Przyjęliście monitoring miejski, komunikacyjny, chipy RFiD w kartach i dowodach, telefonach i kartach komunikacji miejskiej, pozwalacie na pełną kontrole waszych poczynań za pomocą biometrii, internetu i nawigacji satelitarnej… Bo to normalne, czyżby.?! 

Co dalej.? Utopia demokracji i liberalizmu doprowadzi do całkowitej zagłady ludzkich zasad moralnych, a wtedy policja zostanie zastąpiona cyborgami i super żołnierzami…

  
Oddziały armii światowej działają już w USA, na Tajwanie i w Japonii.

Liga Świata

Dydymus

Advertisements