Codex Alimentarius zródło zbrodni. FDA mówi, że orzechy włoskie są lekami i narkotykami .

Codex Alimentarius zródło zbrodni. FDA mówi, że orzechy włoskie są lekami i narkotykami .
Szaleństwo ludobójstwa !

  
Orzechy są lekami i narkotykami! Cóż, najwyraźniej rozpoczął się proces ostatecznego wyniszczenia przyrody i wyjałowienie organizmów ludzi .

Według „agencji żywności i tyranii” w skrócie FDA, orzechy mogą być traktowane jako lek lub narkotyk przez co ich obrót powinien być kontrolowany przez państwo.

Chodzi oczywiście o zmniejszenie ilości cynku w organizmie człowieka! Przez co osłabiony układ odpornościowy będzie podatniejszy na raka , cukrzyce i inne choroby tworzone na potrzeby depopulacji w ramach różnorakich projektów NWO.

Promowaniem zdrowego sposobu życia przez jedzenie orzechów zajmowała się firma Diamont Foods, która została założona w 1912 roku przez niewielką grupę Kalifornijskich rolników i plantatorów.

Główną przyczyną ataku FDA na firmę Diamond Foods było promowanie korzyści zdrowotnych płynących z regularnego jedzenia orzechów włoskich.

FDA zależne od Monsanto zauważyło , że orzechy mają pozytywny wpływ na zdrowie i utrzymanie w dobrej kondycji krwi, mózgu, nerek, wątroby i innych części ludzkiego organizmu poddawanego zabójczej diecie chemicznej i sterylizacji poprzez GMO.

Diament Foods wspomniał, że orzechy są cennym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3, co wpływa negatywnie na politykę Monsanto i firm zależnych ,które nachalnie promują i wprowadzają na rynek skażone radioaktywnie suplementy diety z ryb morskich i oceanicznych .

DF zauważyło , że kwasy tłuszczowe zostały zaatakowane przez FDA ze względu na szereg korzyści płynących dla zdrowia ludzi, w tym zmniejszenie ryzyka niektórych rodzajów raka i chorób serca.

Nagonka była wspierana przez kilka śmiesznych badań i artykułów finansowanych przez firmy córki Monsanto. Są to oczywiście wierutne kłamstwa zaprzeczające nie tylko badaniom naukowym ale i zdrowemu rozsądkowi !

FDA wysłało do firmy Diamont Food nastepujące agresywne pismo:

„Wasze produkty (przekąski) oparte na bazie orzecha włoskiego są lekami … I nie mogą być legalnie wprowadzane do obrotu w Stanach Zjednoczonych bez zatwierdzenia nowego leku przez FDA.”

Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje świat jest sklasyfikowanie zdrowych i naturalnych produktów spożywczych, jako leki i narkotyki.

Zła reputacji leków wprowadzanych na rynek przez FDA, wskazuje ,że umieszczenie zdrowej żywności w kategorii narkotyków i leków jest próbą wymuszenia nowych standardów opartych na Kodeksie Żywieniowym będącym pochodną procesów żywieniowych w obozach koncentracyjnych .

http://newspaper.hvs.pl/codex-alimentarius-kartele-farmaceutyczne-przeciwko-czlowiekowi/

FDA twierdzi, że orzechy powodują ryzyko owrzodzenia lub zawału serca, tak jak wiele innych naturalnych, ekologicznych owoców i warzyw – to w takim razie co ,można powiedzieć o produktach noszących etykiety FDA !!!! Skoro każdy z nich niesie zagrożenie życia, kastracji lub nieuleczalnej choroby ?!!!

Chociaż Diament Foods jest wspierany przez miliony dowodów potwierdzających korzyści z jedzenia orzechów, FDA powiedziało im, że ich produkty zostały „oznaczone symbolem zła i choroby.” Jest to dosłowny cytat !

Zasadniczo, FDA nie podobało się, że firma promuje oświadczenia zdrowotne potwierdzane certyfikatami otrzymywanymi od lekarzy.

Dlaczego jest to problemem? Cóż, wydaje się, że FDA chce mieć w rękach całą władzę aby orzekać co jest dobre lub nie dobre dla ciebie i Twojej rodziny.

Poniżej rzeczywisty fragment listu do Diamond Foods :

„Ustaliliśmy, że Państwa produkty są promowane na warunkach, które powodują, że te stają się w aspekcie prawnym – lekami, ponieważ produkty te są przeznaczone do stosowania w celu zapobiegania, łagodzenia i leczenia chorób …

Państwa produktu oferowane są na warunkach, które wymuszają u pacjentów stawianie autodiagnozy, przypominamy ,że leczeniem mogą zajmować się pracownicy służby zdrowia, w związku z tym odpowiednie instrukcje dotyczące użycia i stosowania orzecha włoskiego nie mogą zawierać informacji medycznych … ”

Od kiedy żywność naturalna wymaga tego rodzaju regulacji?

Podczas gdy niebezpieczne dla życia i zdrowia „narkotyki” dostępne w aptekach nie posiadają żadnych ostrzeżeń o możliwości uzależnienia …

Orzechy i zdrowe alternatywy dla zabójczych leków spotykają się nieuzasadnionymi żądaniami ze strony faszystów z FDA!

Oto czarna przyszłość człowieka , ziół i żywności naturalnej !

Liga Świata

Dydymus

Advertisements