Coca Cola by Masoneria

Coca Cola by Masoneria
Wracamy do tematu Coca Coli.

Syjonista ,Dr John S. Pemberton urodził się w Knoxville, służył w kawalerii armii konfederatów, po czym poszedł do szkoły medycznej w Macon.

Poślubił on południową piękność z Columbus (Ohio). Ale przede wszystkim wymyślił najbardziej znany napój na świecie – Coca Colę.

Pemberton został ranny w czasie wojny domowej, i podobnie jak wielu innych rannych żołnierzy z czasem stał się uzależniony od morfiny, leku stosowanego powszechnie przez wielu weteranów.

  
Masoński napój dla ćpunów. 

Jako farmaceuta i utalentowany chemik zaczął eksperymentować z lekami przeciwbólowymi, a swoje badania oparł na opium i morfinie. 

  
Uzależnienie pchnęło go w ręce kokainy i mieszaniny kokainy, kofeiny i alkoholu. W tamtym czasie nie był to szalony pomysł, tonik i wiele innych napojów miało skład eliksirów składających się z alkoholu, zabójczych dawek kokainy i setek innych składników chemicznych.

  
Oryginalna receptura Pembertona zawierała syrop, liście koki i orzechów coli zmieszanych z winem … Napój ten nazywał się “Pembertona French Wine Coca”. 

  
Co dziwne, to nie kokaina wzbudzała protesty społeczne ale wino, przez co Gruzja chciała zakazać sprzedaży Wine Coli. Pemberton zmodyfikował skład napoju eliminując z jego składy kontrowersyjne wino.

  
Pemberton do końca swoich dni był narkomanem i morfinistą, swoje uzależnienie przypłacił całym majątkiem, uratowała go sprzedaż praw do formuły Coca Coli.

  
Pembertona zmarł w wieku 57 lat, w Atlancie, a jego ciało zostało przetransportowane do Columbus, gdzie został pochowany na cmentarzu Linwood . 

  
Jego nazwiskiem nazwano lożę 

” Pemberton Lodge ” nr. 199

  
Jego napój jest masońskim symbolem nowoczesnej kontroli, kontroli akceptowanej społecznie … 

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/coca-cola-tego-nie-znajdziesz-na.html

Dydymus 

Liga Świata 

Advertisements